Історія з "рейдерським захопленням" УжНУ не завершена?

Завтра, 8 травня, до Ужгорода знову прибуде перший заступник міністра освіти і науки, молоді та спорту України Євген Суліма. Формальна причина візиту – участь в XXIV міжнародній науково-практичній конференції "Проблеми інтернаціоналізації університетської освіти в умовах європейської інтеграції", що проходитиме в Словацькій Республіці.

Історія з "рейдерським захопленням" УжНУ не завершена?

Інформація про цей захід розміщена на офіційному сайті Закарпатської ОДА. Однак, як завжди, головна суть схована за зовнішнім декором. Окрім Є.Суліми, участь у конференції візьме ректор Закарпатського державного університету (співорганізатора заходу) Федір Ващук та, що цікаво, голова Закарпатської ОДА Олександр Ледида. За інформацією Закарпаття онлайн, в ході неформальної зустрічі, схованої за формальним приводом, знову обговорюватимуться питання "рейдерського захоплення" УжНУ.

Нагадаємо, що станом на сьогодні в Ужгородському національному університеті ще не вирішено питання призначення в.о. ректора цього вузу, яке постало одразу після того, як закінчився контракт ректора Миколи Вегеша. За неофіційною інформацією, ректор ЗакДу Федор Ващук не покидає надій пересісти в керівне крісло найбільшого вузу Закарпаття і "посередником" на цьому шляху якраз і є перший заступник міністра освіти і науки, молоді та спорту України Євген Суліма.

07 травня 2012р.

Теги: УжНУ, ЗакДУ, рейдерський

Коментарі

пані Марії 2012-05-09 / 11:50:31
А в чому брехня? Інформація про конференцію і склад її оргкомітету є на сайті ОДА, значить брешуть вони? Чи в чому брехня? Що Федя хоче захопити УжНУ? Так він і не скриває це.

пані Марії 2012-05-09 / 10:41:55
Шановна, а Ви можете навести спростування? Чи, можливо, знаєте більше за інших? А чи, напевне, написали лиш щоб написати?
Якщо Ви, пані Маріє, в курсі подій навколо УжНУ, то чудово знаєте для чого все це робиться, а слово брехня тут аж ніяк не доречне.
Андрій.

Марія 2012-05-08 / 21:18:58
Як такому солідному сайту не соромно ставити таку брехливу інформацію...

Маруся 2012-05-08 / 17:11:15
Абсолютно підтримую жителя Ужгорода та інших. Ми, закарпатці, повинні це припинити. Я бачу лиш такий шлях: буде вступна кампанія - жодної заяви до Феді не подати. Це єдине, що в наших руках.

Борис 2012-05-08 / 16:15:08
Ледиди дочка працює в ЗакДУ, а іншим за підтримку Ващук платить?

Працівник ЗакДУ 2012-05-08 / 08:09:37
Дорогі колеги, студенти УжНУ! Не допустіть до керівництва вами монстра Ващука! Він хоч і менеджер, як пишуть ЗМІ та кажуть деякі куплені ним підлизи, повірте, він робить тільки для себе і своєї родини. Це все, що про його досягнення пишуть - показуха!!! Сулима, Ледида підтримують і лобіюють - знаєте чому і за що?

Валентина 2012-05-08 / 07:57:45
Підтримую "Жителя Ужгорода"! Дорогі викладачі, студенти, випускники УжНУ (а нас декілька десятків тисяч)! Обєднаймося і не допустім до керівництва УжНУ Федора Ващука!!! Хіба ми не бачимо, що його проштовхування на цю посаду - це робота Ледиди, Сулими, Качура ...? Будьмо мужніми! Поважаймо себе! Тримаймося!

житель Ужгорода 2012-05-07 / 20:43:52
Лише виступити широким фронтом проти оборудок навколо об"єднання вишів Закрпаття, а тепер очеидно і проти призначення в.о.ректора УжНУ Ф.Ващука.Як кажуть - насильно милим не будеш...

Ольга 2012-05-07 / 18:27:34
Тепер знову все залежить від колективу УжНУ.
Об'єднання вузів скасовано і в першу чергу це заслуга колективу.
А зараз треба колективно і назавжди відбити від УжНУ Фе Ващука.
І колектив це здатний зробити.Тримайтеся!

не регы анал 2012-05-07 / 18:21:52
Чом не видно коментыв????

Бодя 2012-05-07 / 17:57:56
Читачу!
Питання не "реторичне", а риторичне... А так все вірно!

читач 2012-05-07 / 17:48:59
Тепер все стає ясним.
Ващук, Сулима та Ледида - автори всіх бід вищої освіти на Закарпатті. Питання - для чого? Реторичне.

Колян 2012-05-07 / 17:04:14
аферюга Ващук ніяк не заспокоїться, любими правдами і неправдами домагається ректорського трону. Там же капуста капає, не то що в ліцеї. І ще один взяточник, Палинчак, теж Балоганам лиже ж...у щоб на ректорський трон попасти.

сулейман 2012-05-07 / 16:43:02
Повірте це буде в.о. Палінчак М.М., ""найдостойніша" кандидатура

Знаючий 2012-05-07 / 15:23:19
Ващук вже гроші дав і теперя думають як їх відробити бо повертати точно не будуть

НОВИНИ: Політика

14:39
/ 2
Судитимуть 5 осіб, які організували нелегальні гральні заклади в Ужгороді
15:00
/ 12
Уряд погодив звільнення голови Ужгородської РДА Гузинця і призначення його на посаду "гуманітарного" заступника голови Закарпатської ОВА
13:55
/ 3
На Закарпатті судитимуть киянина, який в складі ОЗУ ошукав матір загиблого військовослужбовця з Донеччини на 7,5 млн грн
11:15
На Закарпатті клірик-антисеміт УПЦ (МП), якого СБУ викрила на поширенні фейків про війну в Україні, постане перед судом
17:18
/ 2
У Чехії до Європарламенту кандидує закарпатка Інґа Петричка
15:49
/ 17
На Закарпатті проросійського провокатора-"русина" Данацка затримали за антисемітські погрози хасидам
22:49
/ 9
"Що хочемо, те і робимо": у "терактівських" Керецьках на сесію сільради незаконно не пустили військових
16:52
/ 25
У Закарпатській облраді "нодьмодьорорсаґового" "слугу" Іванча замінив Цебер з бази "Миротворця", який з угорським паспортом їздив розважати окупантів до Криму
19:56
/ 7
ВР затвердить нові назви 4 сіл на Закарпатті, зокрема – Пушкіна
19:33
/ 16
Помер ексголова Закарпатської ОДА Геннадій Москаль
13:46
/ 9
Ізолюючи угорців Закарпаття, Орбан і Ко роблять все можливе, аби угорська громада ставала все меншою – Балога
22:30
/ 36
Опубліковано архівний виступ єпископа Івана Маргітича під час вшанування 60-ї річниці подій на Красному полі біля Хуста (ДОКУМЕНТ)
21:37
/ 7
Зеленський звільнив Токаря і призначив Гайдая головою Мукачівської РДА
11:15
/ 5
На Закарпатті судитимуть двох кліриків УПЦ (МП), яких СБУ раніше викрила на пропаганді комунізму
23:23
/ 7
У понеділок "недоброчесна" голова апеляційного суду Фазикош розглядатиме апеляцію "корупційного" голови земельної комісії Ужгорода Мильо
20:45
/ 15
Уряд призначив заступника голови Закарпатської ОВА Добромільського головою Державної служби України у справах дітей
19:05
/ 42
На Закарпатті греко-католицького священника позбавили парафії за проукраїнську позицію (ДОКУМЕНТ)
21:48
/ 12
Вслід за Кащуком сесію перед голосуванням покинув Лунченко, а обов'язки голови виконуватиме секретар ради Губаль
18:01
/ 5
Два клірики УПЦ МП на Закарпатті отримали підозру за пропаганду комуністичного режиму та срср
15:04
/ 6
Депутати міської ради Хуста проголосували за недовіру міському голові Кащуку
15:24
/ 3
Ворог запустив ІПсО з "погрозами" на адресу угорців Закарпаття від "українських націоналістів"
04:07
/ 38
Василіяни Закарпаття на Капітулі в Угорщині переобрали на наступні чотири роки дотеперішнього керівника Провінції св. Миколая