"Говерла-Закарпаття" вдома розгромила "Одесу" – 6:0 (ДОПОВНЕНО)

У матчі 28-го туру першої ліги чемпіонату України з футболу "Говерла-Закарпаття" вдома, на ужгородському стадіоні "Авангард" розгромила ФК "Одеса" з рахунком 6:0.

ФК «Говерла-Закарпаття» - ФК «Одеса» 6-0 (3-0)

Головний арбітр: Артем Ноздрачов (Харків)

Асистенти: Любомир Харко (Луцьк), Олександр Марчик (Харків)

Резервний арбітр: Ігор Гарлач (Ужгород)

Інспектор ФФУ: Роман Зань (Львів)

Говерла-Закарпаття: 1 Надь, 2 Гринченко, 3 Щедраков, 5 Муховиков (14 Джакобія 55 хв.), 7 Райчевіч (22 Като 25 хв.), 10 Косирін (9 Вітер 75 хв.), 11 Печенкін, 13 Елісеєв, 15 Трухін (8 Трішовіч 70 хв.), 16 Свиридов, 23 Сагайдак.

Головний тренер: Олександр Севідов

Одеса: 12 Паламарчук, 2 Поспелов, 3 Любчак, 4 Лобан (5 Полтавец 45 хв.), 6 Д. Пархоменко, 7 Шестаков, 9 К. Пархоменко, 21 Савіч, 23 Шевель (22 Белмохтар 45 хв.), 25 Белов, 28 Білозор.

Головний тренер: Андрій Пархоменко

Гол: 1-0 Дмитрій Трухін 1 хв., 2-0 Антон Муховиков 8 хв., 3-0 Олександр Косирін 28 хв., 4-0 Лаша Джакобія 73 хв., 5-0 Лаша Джакобія 77 хв., 6-0 Дмитро Вітер.

Дуже цікавим і багатим на м’ячі видався цей матч. Уболівальникам вже на 40-й секунді довелося вітати своїх улюбленців за забитий гол. На самому початку матчу стрімку контратаку організували наші нападники. Після удару Платона Свиридова голкіпер одеситів відбив м’яч перед собою, першим на «плямистого» встиг Дмитро Трухін, який відкрив рахунок в цьому матчі. Дуже впевнений старт наших футболістів вивів з рівноваги футболістів Одеси. На 7-й хв. класний удар Антона Муховикова подвоїв перевагу закарпатців. Після другого м’яча наші футболісти не хотіли розслаблятися. На 28-й хвилині Олександр Косирін зробив рахунок 3-0. До цього моменту глядачі побачили на полі екзотичного японця Като, який вийшов замість травмованого Райчевіча.  Перший тайм пройшов у одні ворота, то ж як гравці так і вболівальники «Закарпаття» були задоволені.

У другому таймі наставник гостей Андрій Пархоменко зробив декілька замін, аби підсилити гру своїх підопічних. Та гра одеситів не змінилася. Закарпатці пішли знову вперед. Особливо активно діяв Дмитро Трухін. В середині другого тайму з’явився Александер Трішович, який майже рік був відсутній через травму. Александер одразу показав своє бажання грати в футбол. Через декілька хвилин на поле вийшов і Лаша Джакобія, який пізніше зробив дубль – на 73-й хв., та 78-й хв. А жирну крапку в матчі поклав Дмитро Вітер. Рахунок в матчі 6-0. Ужгородці продовжують лідирувати в чемпіонаті, а який відрив буде від суперників, дізнаємось завтра, після того, як пройдуть їхні матчі.