Свідки кажуть, що прокурор, у зіткненні з авто якого загинули люди, був п’яний

Свідки, зокрема медики, які були на місці резонансної ДТП у Виноградівському районі Закарпатської області, стверджують, що помічник прокурора Виноградівського району Едуард Зузак, у зіткненні з автомобілем якого загинуло двоє людей, перебував за кермом у стані алкогольного сп’яніння.

Свідки кажуть, що прокурор, у зіткненні з авто якого загинули люди, був п’яний

Про це Закарпаття онлайн, посилаючись на офіційні джерела, повідомив редактор виноградівського тижневика "Чорна Гора" Володимир Мочарник.

Крім того, відповідні свідчення свідки події вчора дали працівникам відділу внутрішньої безпеки прокуратури Закарпатської області.

Люди свідчать відкрито і тому сфальсифікувати аналізи крові і загалом зам’яти справу буде надзвичайно важко.

Також медики заперечують озвучену під час прес-конференції в прокуратурі Закарпатської області інформацію про, начебто, непритомний стан Е.Зузака. Справді, йдеться про забій грудної клітини, перелом кісток тазу та черепно-мозкову травму від удару головою, але не про непритомність. Принаймні, одразу після ДТП "непритомний" прокурор, стверджують свідки, не лежав без свідомості, а кричав і матюкався, а близько 2-ї години дня, коли трапилася ДТП, вже був цілком адекватний.

Більше про це можна буде дізнатися у п’ятницю в газеті "Чорна Гора" і на сайті видання.

 

 

24 квітня 2012р.

Теги: Зузак, прокурор, свідки

Коментарі

знайомий 2012-05-09 / 10:11:26

Хамство. Коментар видалено. Адмін

НАРОДу 2012-04-28 / 15:15:01
ВИ ЩО ТУТ ЧЕРГУЄТЕ?)))

НАРОД 2012-04-28 / 08:14:07
ВИБАЧТЕ ВИ ЧАСОМ НЕ ЖІНКА? ТІЛЬКИ З ЖІНКАМИ ТАК ВАЖКО ПРО ЩОСЬ ГОВОРИТИ.

НАРОДу 2012-04-28 / 01:43:03
"Невже ви ніколи непереступали закон ніразу за кермо під градусом несідали???"-Я ні наприклад.А ви да???Тоді вам туди ж дорога де і Зузаку, якщо дозволяєте собі пити за кермом!!! "ЛЮДИ НЕРАДІЙТЕ ЧУЖІЙ БІДІ ,НІХТО НЕЗНАЄ ЩО ЗАВТРА БУДЕ!"-а завтра комусь може і ненастати як такий придурок заїде на зустрічну смугу!!!(двом нещасним уже не настало то завтра)

НАРОД 2012-04-27 / 14:22:04
Невже ви ніколи непереступали закон ніразу за кермо під градусом несідали???А скоїв він йому вітповідати!!!ВСІ МИ ЛЮДИ ВСІ МИ СМЕРТНІ! ЛЮДИ НЕРАДІЙТЕ ЧУЖІЙ БІДІ ,НІХТО НЕЗНАЄ ЩО ЗАВТРА БУДЕ!

ВСІ 2012-04-27 / 14:13:59
МІЛІЦІОНЕР))) Виж міліціонер у ваших руках закон.Смішно читати думайте що пишете!!!Давайте поспоремо виставеме вас сюди за вас ще більше гидоти напишуть! Чи ви ніразу непили за кермом?Чи всі хабарі які взяли Зузаку віддали? І ВСЕ ІНШЕ!!!"ІНОДІ КРАЩЕ МОВЧАТИ.

НАРОДу 2012-04-27 / 13:10:05
"БАГАТО БІДІВ СТАЄСЯ НА ТРАСІ І ЩО У ВСЬОМУ ВИНЕН ЗУЗАК?", звичайне не во всьому, тільки в смерті двох чоловіків, в яких залишилися сімьї, діти...

Милиционер 2012-04-26 / 17:56:28

Зузак ******** ридкисне нас всьо время на капусту пресовав идить ****** бизнес по*** кого лиш несить сюда гроши а ми з шефом розберемось

НАРОД 2012-04-26 / 12:59:40
НІ НЕ ПЕРЕПЛУТАВ!І НІХТО НЕШЕПЧЕ! А ВАС ДИВУЄ ЩО ХТОСЬ НЕРАДІЄ ЧУЖІЙ БІДІ?ПРОСТО БАГАТО ЇЗЖУ ЗА КЕРМОМ І БАГАТО БІДІВ СТАЄСЯ НА ТРАСІ І ЩО У ВСЬОМУ ВИНЕН ЗУЗАК?А ЩО СКОЇВ ТО ТІЛЬКИ ЙОМУ ВІДПОВІДАТИ НЕ ВАМ НЕ МЕНІ.

Гуцул 2012-04-26 / 11:50:13
Повірте лиш один Бог знає який він був на території України. У нас немає справедливості і законів. Експертизу куплять і він був тверезим. Треба зроблять пяним. Все залежить які ставки. Просто він попав. Напрягав людей на гроші а тепер його колеги друзі мають... Але колись клубок закінчиться.

НАРОДу 2012-04-26 / 11:20:03
При чому тут 2 кінця? Тему не переплутали?Чи там хтось шепче на вушко що писати...А?Так хай їздять вже всі п'яні і обкурені...Вбивають людей ...І далі безнаказанно собі живуть...

як завжди 2012-04-26 / 10:28:44
Звичайно тверезий, який ще може бути працівник прокуратури,вони завжди "тверезі" особливо при виконанні "службових обовязків"

НАРОД 2012-04-25 / 18:19:26
НІ ПРОСТО В КОЖНОЇ ПАЛИЦІ ДВА КІНЦЯ!!!

Слава 2012-04-25 / 17:17:11
Ще б не вистачало, щоб навмисно! А це вже пішло коментування під заказ виноградівської прокуратури?

та ви шо.... 2012-04-25 / 16:19:52
Сісти за кермо п'яним.... Це потенційний вбивця...Напився та сиди на ...!!!!!Люди бачили який він був... так що робіть висновки!!!

НАРОД 2012-04-25 / 13:12:46
Несуди і небудеш судимий!!!Я ВПЕВНЕНИЙ НІХТО НІЧОГО НАВМИСНО НЕРОБИВ.А ЗБОКУ СУДИТИ ЛЕГКО,ЦІ ВСІ КОМЕНТАРІ НАГАДУЮТЬ ПРИСЛІВЯ " ЧУВ ДЕ ДЗВІН А НЕЗНАЄ ДЕ ВІН"!

Леся 2012-04-25 / 10:41:37
У сімях загиблих залишилися діти,вбиті Зузаком, були єдиними годувальниками у сімї,прості люди... Господи, ну невже все так і залишиться, через деякий час Зузак, як Петруня, Конар сяде в своє крісло, продовжить своє сите життя... Так гірко, противно. Читаєш коментарі обурених людей та думаєш, чи зміниться колись щось?

Небіжчику 2012-04-25 / 09:03:34
У прокурорчика Конара уже сім*ї не має і від свої дитини сука відмовився.

За все в цьому житті рано, чи пізно кожному прийдеться відповідати.

Небіжчик 2012-04-24 / 22:15:57
А декілька років тому прокурорчик Конар по вул. Копанській задавив жінку, як курку. І що? Так та сама кинулась під його авто, отак і тут буде. Аби їхні діти були так роздавлені, ще при їхньому житті.Щоб нещастя не покидало їх сімї до могили, а на тому світі, щоб вони всі згоріли в пеклі.

Скандальна Закарпатська прокуратура 2012-04-24 / 18:28:40
Прислали смотрящим Мухіна - у того молоко на губах не висохло.
Петруня - слабовольна і безхарактерна людина.

Корупція, хабарництво, покриття злочинів - стільки багнюки і в такій кількості зосереджено в одній прокуратурі, де працює декілька сотень працівників.

Нема порядного газди - зброд аж кишить.

Кадрова чистка потрібна ТЕРМІНОВО.

НОВИНИ: Кримінал

23:08
На Закарпатті 26-річний псевдоволонтер з Тернопільщини, що прямував до угорщини, намагався відкупитися в прикордонників за €1600
19:37
На Закарпатті затримали 2-х підлітків-провідників і 4-х "ухилянтів" з ґумовими човнами
17:54
/ 2
У ПП "Лужанка" берегівець втік від прикордонників і попросив прихистку в угорщині
10:48
/ 1
На Мукачівщині затримали 19-річного підозрюваного у зґвалтуванні 13-річної дівчинки
14:57
На Тячівщині затримали переправника з Рівненщини з "ухилянтом" із Хмельниччини
22:39
/ 5
Апеляційний суд скасував виправдання суддею Софілканич упійманого на хабарі голови Воловецької ОТГ Попелича
21:38
/ 3
Ужгородку, немовля якої померло від переохолодження викинутим в пакеті на вулицю, засудили на 2 роки "умовно"
19:32
Апеляційний суд залишив без зміни "запобіжку" шахраєві, що видурив $10,5 тис. у дружини полоненого військового
17:45
/ 11
На Закарпатті викрили ОЗУ наркоторговців, що "заробляло" на метамфетаміні мільйони
16:08
/ 1
Брата засудженого вбивці прикордонника Березенського затримали на спробі за $2300 переправити "ухилянта" до Румунії
11:58
/ 4
У закарпатки, що їхала до угорщини, на кордоні вилучили нагрудний знак, медальйон Австро-Угорської імперії та інші раритетні предмети
10:56
/ 12
Ужгородець вдома задушив 23-річну дівчину з Київщини, з якою познайомився в Інтернеті
21:07
Закарпатські переправники за $5000 проклали "ухилянтам" в онлайн-карті маршрут до Словаччини
13:49
На Мукачівщині обрали "запобіжки" двом чоловікам, у яких знайшли гранати, пістолет та набої
13:41
/ 1
В Ужгороді зловмисник з Сюрте на проспекті вночі пограбував чоловіка з Худльова
13:11
/ 2
У Чопі чоловік з пістолетом вимагав у магазині безкоштовної випивки
12:59
Зрадника-прикордонника Сирового, який понад рік служив на Закарпатті та втік до росії, заочно судитимуть
10:59
/ 1
Закарпатця, що ухилився від мобілізації, покарали трьома роками тюрми
10:56
/ 2
Четверо поляків на квадроциклах "заблукали" через кордон з угорщини на Закарпаття
21:30
У Горінчові на Хустщині у зіткненні з вантажівкою загинув мотоцикліст, його пасажирку госпіталізували
17:00
/ 9
ВРП відкрила щодо голови Закапатського апеляційного суду Г.Фазикош справу про порушення вимог несумісності