На Закарпатті в ДТП за участі працівника прокуратури загинуло двоє людей (ФОТО, ВІДЕО) (РОЗШИРЕНО)

Сьогодні, 22 квітня, близько 6 ранку в районі с. Онок Виноградівського району сталося ДТП. Помічник прокурора Виноградівського району їхав по автодорозі “Довге-Іршава-Виноградів”, на 38 кілометрі, між населеними пунктами м. Виноградів та с. Онок його автомобіль Peugeot 407 зіткнувсяі з зустрічною машиною Audi-80.

На Закарпатті в ДТП за участі працівника прокуратури загинуло двоє людей (ФОТО, ВІДЕО) (РОЗШИРЕНО)

Як повідомили Закарпаття онлайн у прес-службі прокуратури Закарпатської області, в результаті дорожньо-транспортної пригоди водій та пасажир автомобіля марки “Ауді-80” померли на місці пригоди, а помічника прокурора Виноградівського району доставлено в реанімаційне відділення Виноградівської районної лікарні.

На місце пригоди негайно виїхали: прокурор області Анатолій Петруня, заступник прокурора області Віталій  Роман, старший слідчий в ОВС слідчого відділу прокуратури області, прокурор Виноградівського району Валерій Черничко, а також слідчо-оперативна група у повному складі.

За даним фактом, порушено кримінальну справу за ч.3 ст.286 КК України (Порушення правил безпеки дорожнього руху або експлуатації транспорту особами, які керують транспортними засобами), а хід досудового слідства прокурором Закарпатської області взято під особистий контроль.

Автомобілі поміщено на штраф-майданчик Виноградівського РВ УМВС в Закарпатській області.

У водіїв  взято кров на наявність алкоголю.

Як стало відомо інтернет-виданню Закарпаття онлайн, за кермом Peugeot 407 перебував помічник прокурора Виноградівського району Едуард Зузак, а люди, які загинули, за попередньою інформацією, є жителями сусіднього з Виноградовом села Підвиноградів.


 

22 квітня 2012р.

Теги: прокуратура

Коментарі

киевлянка 2012-07-19 / 19:07:35
Хотелось бы отметить, что его законная супруга является известным в Закарпатье адвокатом - Дидинская Богдана, которая не первый раз чудненько помогает ему улизнуть от правосудия.
Видимо и в этот раз "он будет не виновен"(((
Как не парадоксально, но факт - заместитель прокурора уже не впервые оказывается за рулем вне трезвом состоянии, не впервые от его рук погибают люди...
Так почему такие МУДАКИ работают в правоохранительных органах? Нас ЛЮДЕЙ необходимо защитить от таких!!!
*** Народ боится встать против коррупционной власти, которая так, а не иначе все покупает не только в своем городе, но и за его пределами, ***даже улики, которые снимали через неделю после происшествия. Хотелось бы приобщить к этому делу журналистов, которые однозначно, лучше работают и плодотворнее, нежели сегодняшняя правоохранительная система.***

Петро 2012-06-22 / 19:04:42
Нещасні люди... Земля їм пухом... Лікарі - під загрозами, напишуть, що він взагалі перепив кави, або квасу... Людей шкода і їхні сі'мї.

А цей, - Бог йому суддя.

совісті 2012-05-02 / 08:08:59
ви хочете сказати він збився не навмисне всі знають те що він був пяний в дребезги і вот так він збився ненавмисне

Марина 2012-05-01 / 22:19:53
Зузак чмо рідкісне- не одній людині горя наробив, Як кажуть Бог не йде палицею бити!

ДЫВЧИНА 2012-04-29 / 22:40:47
БОГ ВСЫМ СУДДЯ ......НЫХТО ЙОГО НЕ СУДИТЬ.ПРОСТО ЯКШО ТИ НЕЗРОЗУМЫЛА ВЫН БАГАТЬОМ ЛЮДЯМ ЗРОБИВ БОЛЯЧЕ Ы ЙОГО НЕ ЛЮБЛЯТЬ. А СУДИТИ БУДУТЬ ТОДЫ КОЛИ ВСЫ ЗБЕРУТЬСЯ ПРО ТИ НЬОГО Ы ВБЮТЬ......А ЦЕ НАРОД НЕ СУДИТЬ А ПИШЕ РЕАЛЬНЫ РЕЧЫ

Бог всім нам судя 2012-04-29 / 22:05:42

**************** подивіться на цю ситуацію. Винні і хто вижив вже покарані на все життя! Бо кожен другий шофер вживає алкоголь а рано сідяє за руль. Ні одна людина сумлінно не зможе жити після такого. Я ні кого не виправдовую, але Бог всім судя, не судіть і не грішіть!!!

совість 2012-04-29 / 21:24:51
Наразі ДТП за участі помічника прокурора Едуарда Зузака є найрезонанснішим. Про нього говорять всі і всюди. Цинізм та жорстокість людей просто вражають: сталася аварія, двоє людей загинуло, Едуард вижив, та багато хто каже: «Його треба вбити, розстріляти!». То хто ж тоді вбивця: Зузак, який не навмисне зіткнувся із зустрічним авто, чи ті хто хоче вбити його?. Бачити гріхи інших і засуджувати інших – це найлегше. Але хто дав нам право рахувати чужі гріхи? БОГ - всім нам судя!!!.
Дуже шкода родичів загиблих чоловіків, адже це горе важко пережити .
Не менший тягар після того фатального дня ліг на плечі родичів Зузака – дружини та батьків і негатив та осуд людей щодо них є необґрунтованим, адже їх тієї миті біля Едуарда не було. Тут і проявляється людська гуманність та вдячність , бо адвокат Богдана Бидинська – надавала кваліфіковану допомогу , за що зараз і розплачується не підтримкою і співчуттям у скруті, а зневагою від тих кого не раз виручала.
Згадайте народну мудрість: «Те що бачиш на іншому чекай і на себе!». Від нещасних випадків ніхто не застрахований!. Таке може статися з кожним!.

sevlyus71 2012-04-26 / 21:28:13
показуха, як тіпа працює прокуратура.....

Адмін 2012-04-26 / 19:48:58
А детальніше? Можна на editor@zakarpattya.net.ua

ку2012 2012-04-26 / 18:58:31
сьогодні зробили поновому аварію і сто відсотків у свою пользу машини вивезли 14.00 привизли 17.30 к.ч

анна 2012-04-25 / 18:42:05
Дуже погано від ВЕЛИКОГО БАРДАКУ в нашій державі!!!!!!!!!

василь васильович 2012-04-25 / 15:04:13
вам богдана разом з вашим коханим краще виїхати звідси.ви подивіться як вас люди ненавидять

ку2012 2012-04-25 / 12:42:47
прокуратуру потрібно розігнати за ложну інформацію

ку2012 2012-04-25 / 12:36:34
в нього жінка адвокат все нормально

ку2012 2012-04-25 / 12:35:15
йому зроблять що він був тверезий

ррр 2012-04-25 / 10:31:16
Як зазначено у його медичній картці, при поступленні у лікарню алкотестер «Алконт 01-СУ», за допомогою якого визначають випари алкоголю у диханні водія, показав - 0,8 ‰, що відноситься до легкого ступіню сп'яніння (нормативний діапазон виміру приладу 0,0 ‰ - 2,0 ‰, похибка – 15%).

Однак, за результатами проведеної експертизи, призначеної слідчим прокуратури області, алкоголю у його крові не виявлено. Причому кров для об'єктивності слідства на аналіз відбирали двічі.

Наразі з'ясовуються причини розбіжностей у аналізах. Проводяться усі необхідні слідчі дії
Прес-служба прокуратура Закарпатської області
Шкода медиків, тепер вони відповідатимуть чому їх алкотестер показав вміст алкоголю

Мікі 2012-04-25 / 00:22:15
Мусора як на дорозі спіймають, то аналіз крові через півгодини в лікарні готовий, а тут через 2 сутки ледь зробили. То що ви хочете люди добрі? Мабуть в спирті молодшого радника юстиції Едіка Зузака крові не було, тому наші дорогі лікарі чекали аж дві сутки поки вона з'явилася.

оlha 2012-04-24 / 21:33:51
у жінки прокурора ,юриста,Богдани Миронівни вистачить досить коштів і майна щоб свого прокурорчика викупит і заплатити всім кому потрібно

тапа. 2012-04-24 / 20:17:57
Люди, ну що можна сказати, наш "любимий президент" і той сидів. Як кажуть: "риба гниє із голови". Якщо у верхах немає порядку, їм все дозволено. Якщо подивитися статистику, то якщо не чиновник збив або убив, то їх люблячі сини або донечки. Страдають прості люди!!! Сім"ям загиблих:"прийміть мої найіскренніші співчуття. Тримайтеся".

Корчі 2012-04-24 / 19:38:50
я не можу його простити, простить БОГ, я лише зможу йому влаштувати застріч з ним як омога швидше, :) от так треба з підарами

НОВИНИ: Кримінал

17:47
Занизивши митну вартість, житель Львівщини на кордоні з Угорщиною "позбувся" трактора, вартістю 1,5 млн грн
11:07
Житель Середнього Водяного на Тячівщині п'яним викрав авто сусіда і скоїв на ньому дві ДТП
01:16
Ужгородець погрожував свої дружині гранатою
20:47
/ 1
38-річний мукачівець протягом року розраховувався за покупки карткою, загубленою пенсіонером
19:41
/ 2
У Нижніх Воротах зіткнулися мукачівська BMW та івано-франківське Renault, водій останнього загинув
14:05
Житель Туриці, що на Ужгородщині, зберігав вдома дві бойові гранати
22:50
У жителя Буштина під час обшуку вилучили майже 1кг марихуани
22:47
Мешканцеві Родниківки на Мукачівщині, який підпалив будинок дружини через образу, присудили більше 5 років тюрми
15:50
Справу учасників "смертельної" масової бійки у Підвиноградові скеровано до суду
14:01
В Ужгороді водій, зупинений патрульними, швидко купив і хильнув алкоголь, аби приховати "п'яне" водіння
20:56
/ 3
У Берегові злочинна група відбирала майно в самотніх осіб літнього віку
20:31
На під'їзді до кордону затримали чотирьох чоловіків, що планували нелегально потрапити до Румунії, та двох закарпатців-переправників
15:57
На кордоні з Угорщиною у китайському вантажі виявили "зайві" електроскутери
21:52
/ 2
Через тайник з сигаретами житель Підвиноградова позбувся в ПП "Дякове" свого "Пежо"
11:15
/ 1
На Закарпатті викрили підприємця з Харкова, який хотів вивезти пшеницю в ЄС без ліцензування
22:49
На обʼїзній Мукачева патрульні зупинили водія, у 12 разів п'янішого від дозволеного
19:05
За вбивство жінки в центрі Берегова місцевому мешканцю "світять" 15 років тюрми
18:53
/ 2
На Закарпатті взяли під варту без права на заставу 10 учасників наркоугруповання
23:08
На Закарпатті 26-річний псевдоволонтер з Тернопільщини, що прямував до угорщини, намагався відкупитися в прикордонників за €1600
19:37
На Закарпатті затримали 2-х підлітків-провідників і 4-х "ухилянтів" з ґумовими човнами
17:54
/ 2
У ПП "Лужанка" берегівець втік від прикордонників і попросив прихистку в угорщині
10:48
/ 1
На Мукачівщині затримали 19-річного підозрюваного у зґвалтуванні 13-річної дівчинки
14:57
На Тячівщині затримали переправника з Рівненщини з "ухилянтом" із Хмельниччини
22:39
/ 5
Апеляційний суд скасував виправдання суддею Софілканич упійманого на хабарі голови Воловецької ОТГ Попелича
21:38
/ 3
Ужгородку, немовля якої померло від переохолодження викинутим в пакеті на вулицю, засудили на 2 роки "умовно"