"Говерла-Закарпаття" розгромила ФК "Львів" – 4:0

Сьогодні в черговому турі Першої ліги України з футболу "Говерла-Закарпаття" переграла ФК "Львів" з розгромним рахунком 4:0.

ФК «Говерла» - ФК «Львів» 4-0 (3-0)

Арбітр: Володимир Бондар (Харків)

Асистенти: Олександр Луценко (Харків), Ігор Куценко (Київська обл)

Резервний арбітр: Петро Котубей (Закарпаття)

Інспектор ФФУ: Олег Первушкін (Севастополь)

«Говерла»: 1 Надь, 3 Щедраков, 13 Елісеєв, 21 Мелікян, 28 Гибалюк, 11 Печенкін (19 Даниловський 79), 15 Трухін (2 Гринченко 69), 16 Свиридов, 5 Муховиков (9 Вітер), 10 Косирін, 18 Ситник (22 Като 60)

«Львів»: 1 Піцан, 24 Мостовий, 25 Карпенко, 4 Лешко, 3 Басараб, 16 Родін, 18 Куцяба, 17 Войтович, (22 Вольський 67), 19 Сідельник, 14 Балух (5 Сухоцький 46), 9 Онисько (7 Гарас 61)

Голи: 1-0 Печенкін 15, 2-0 Трухін 40, 3-0 Свиридов 42, 4-0 Трухін 62.

Вилучення: Сергій Карпенко (ФК «Львів») 45.

Непростий суперник зі Львова для наших футболістів. Незважаючи на свій статус аутсайдера, підопічні Володимира Журавчака перемогли «Говерлу» у першому колі. І взагалі, за всю історію протистояння цих команд наші хлопці перемогу святкували лише раз  - в далекому 2007 році.

На цей поєдинок підопічні Олександра Севідова були настроєні лише на реванш. Але з перших хвилин гості перехопили ініціативу. Дуже впевнено діяли Онисько та Войтович. Вони не одноразово заробляли стандартні положення поблизу воріт Олександра Надя. Така ситуація на полі не влаштовувала, а ні тренера, а ні вболівальників. Фан-сектор почав гнати своїх вперед і, як не дивно, гравці заворушились. В першу чергу усю свою швидкість включив Дмитро Трухін.

Дуже ефективно підключався до атак і Егіше Мелікян. На 15 хв. матчу гострий прорив Дмитра Трухіна захисники Львову зуміли зупинити лише з порушенням правил. До м’яча підійшов Станіслав Печенкін. Удар Стаса був настільки потужнім, що голкіпер «Львова» Іван Піцан не зміг зреагувати на м’яч. Після забитого голу наші спортсмени пішли вперед. Ще більше додав Дмитро Трухін. Багато роботи виконував в нападі Олександр Косирін. У захисті впевнено діяли Щедраков та Гибалюк. Але малюнок гри з’явився лише на 40 хв. Дмитро Трухін знову включив свою швидкість і тепер вже захисники «Львову» нашого «живчика» не спинили.

Трухін впевнено подвоїв рахунок перегравши голкіпера гостей. Не пройшло і двох хвилин, а ніші футболісти втретє раділи забитому м’ячу. Тепер вже Платон Свиридов став автором забитого голу. Увійшовши з правого флангу до карного майданчику, Платон пробив в самісінького воротаря, але удар був дуже потужнім, тож від рук Івана Піцана м’яч влетів до сітки воріт. Непоганий перший тайм. Та, все ж крапку в ньому поклали підопічні Журавчака. Сергій Карпенко почав фолити на Дмитру Трухіну  в центрі поля. Сергій зірвав атаку, за що і отримав жовту картку, яка для нього стала другою. На перерву львів’яни пішли в меншості.

Другий тайм почався зі стрімких атак господарів поля. Підопічні Олександра Севідова настільки бажали взяти реванш, що забули навіть про рахунок. Команда намагалась забивати ще і ще. На 62 хв. у футболістів «Говерли» вийшла суперкомбінація. В центрі поля все розпочалось з Печенкіна, який перевів м’яч на Ситніка, а Олександр навісив в штрафний майданчик, де шкіряний ідеально ліг на ногу Трухіна. Дмитро Трухін робить дубль, а рахунок стає 4-0.

Керманич «Говерли» Севідов з легкістю присів на лаву і почав робити заміни. Спочатку на зеленому газоні з’явився довгоочікуваний легіонер з Японії Ясухіро Като. Вболівальники ужгородської команди дуже тепло прийняли дебютанта команди. Като ввійшов в гру дуже енергійно. Він намагався брати гру на себе і забити. Та щастя не було на боці японця.

Також на полі з’явився ще один гравець придбаний взимку Сергій Даниловський. Проте Сергій ще не повністю адаптувався на новому місті. В підсумку перемога наших хлопців, а головне  - це крок до Прем’єр ліги.