Прокуратура Закарпаття порушила кримінальну справу проти директора ЖРЕРу

10 тис.дол. США вимагав та одержав директор одного з Ужгородських ЖРЕРів від підприємця за вирішення питання надання департаментом міського господарства Ужгородської міської ради дозволу на реконструкцію допоміжного приміщення (підвалу) у будинку в м. Ужгород (Рафанда).

Прокуратура Закарпаття порушила кримінальну справу проти директора ЖРЕРу

5 квітня до  УБОЗ УМВС України в Закарпатській області звернувся  ужгородський  підприємець  із заявою про вимагання в нього посадовими особами Ужгородської міської ради та директором ЖРЕРу  хабара.

За заявою проведено дослідчу перевірку і встановлено, що  5 квітня наприкінці робочого дня  директор одного з Ужгородський ЖРЕРів у своєму службовому кабінеті,  вимагав та одержав від підприємця частину раніше обумовленої суми хабара  -  24000 грн.

Вже 9 квітня, знаходячись у приміщенні Ужгородської міської ради, він одержав другу частину хабара - 7000 доларів США.

Після одержання грошей, як вже повідомляло Закарпаття онлайн, директор ЖРЕРу був затриманий «на гарячому» працівниками УБОЗу в Закарпатській області.

Факт одержання хабара задокументовано належним чином. Розслідуванням кримінальної справи займається прокуратура області. Про це Закарпаття онлайн повідомили в прес-службі прокуратури Закарпатської області.

 

10 квітня 2012р.

Теги: прокуратура, хабар, ЖРЕР

Коментарі

Cat 2012-06-18 / 11:10:30
Попович весь в довгаг по уші,і в кредитах,то е аферист,з білими ручками котрий не хоче робити,лиш людей найобувати.Очі бігавут,крадюш без мозгів.

ггггг 2012-04-13 / 22:24:08
хочу шкуру 5-го жека я думаю что непосадят так с валерой столкньотса.

Лана 2012-04-12 / 23:22:06
Те, що прокуратура замне справу - це точно, питання - за скільки! Хтось вкраде курицю і посадять на 5-6 років, а те, що Джанда Мар"яна (кредитна спілка "Централь-старт")вкрала у людей 30-50 мільйонів гривень - їй за це нічого не буде, прокуратура тормозить справу, зникають документи. Думаю, це не просто так!

Злата 2012-04-11 / 11:10:16
Посмотрим потом, как по закону понесет ответственность Попович.
Но там наверняка замешаны люди на более высоких должностях и это дело замнут.
Если бы Попович раньше не делился взятками, он бы не бегал столько по кабинетам мерии.
Начальство видело бойцов Альфы, понятно, что не возьмет в такой ситуации.
Наконец стало понятным, почему Погорелов так настойчиво требует установить камеры в коридорах горисполкома, его фраза ".. ми повинні бачити хто знаходиться в коридорах .. " обрела смысл, например можно видеть, что бойцы Альфы зашли в здание ..
Хочется, что бы Петруня доказал на деле, что законы работают, и ответственность за преступление несут не только бомжи, укравшие в супермаркете булочку, а все граждане Украины, не зависимо от должности и статуса в жизни.

ГЕНРИХ 2012-04-10 / 19:37:05
Зашибись,начальники ЖЭКов решают вопросы в департаменте,чушь какая-то.

Жорик 2012-04-10 / 19:34:15
Попович опять на модной волне переплета

Шоні 2012-04-10 / 19:03:20
Шоу почалося!!!
Займайте місця согласно купленим білетам.

поггі 2012-04-10 / 18:21:05
До Считалка
Правильніше буде: Лелекач - 1;
Симулик - 2
Попович - 3
і т.д.

Считалка 2012-04-10 / 18:17:41
Лелекач - 1;
Попович - 2;
? - 3

поггі 2012-04-10 / 18:16:08
Ходив щойно у 4-й ЖЕК за довідкою. Там всі такі перешугані. Кажуть: "Вячеслав Михайлович на роботі!!!" Але зайти до нього чомусь не вдалося. Чому б це цікаво??)))

догрався 2012-04-10 / 16:28:57
догрався....не знаю, хто його вважає нормальним....але запитайте тих людей, які приходили до начальника жеку за довідками різного роду, він не цурався в бабки 100 грн брати..а про більше, взагалі мовчу

ужгородець 2012-04-10 / 15:48:35
Славік передаточне звено. Головні фігуранти вийдуть сухими. Жаль його ,бо нормальний мужик. Зараз мінти видоять із нього останню копійку ,а потім діло замнуть.

Поггі 2012-04-10 / 15:45:06
А який "Репортер" написав Ратин чи Слободи?

для петро 2012-04-10 / 15:33:23
Попович всьо бере на себе, мають помогти отмазати. Там тільки він фігурує, а то, що він повинен потоім ділитись то лише слова. Тут ситуація проста, нікого він не закладе, даже якщо то правда що ділився, бо нема і не буде доказів, і його ж треба витягувати комусь. То пусте, що Янукович бореться з корупцією, тут всьо замнуть.

для Микола 2012-04-10 / 15:29:41
Ну ти просто уяви, що коли бійці Альфи зайшли в мерію, мер-Вітя закрився в свому кабінеті, заліз під стіл і обіср*вся. Це може бути правдою?

петро 2012-04-10 / 15:27:49
чому Касперова не повязали? Попович тільки пєшка!!!

Микола 2012-04-10 / 15:21:12
На Репортері є теж публікація, кажуть мер-Вітя наклав в штани. Це правда?

123 2012-04-10 / 14:59:44
Вячеслав Попович, бувший до сьогодні директор 4 ЖРЕРу

бодя 2012-04-10 / 14:55:03
Фамілійо насяльніка – в студію... :))))))

прокуратор 2012-04-10 / 14:25:00
Файний калим буде мати обласна прокуратура, раз все таки порушили справу.Подивимось чи доведе її Петруня до суду? бо хабарники на кожному кроці,в тому числі і в прокуратурі.

НОВИНИ: Кримінал

18:35
У Полянській громаді безпідставно віднесли до земель сільськогосподарського призначення 92 га земель лісового фонду. Справа в суді
17:56
У Великому Бичкові патрульний поліцейський на бусі смертельно травмував велосипедиста
17:25
За службову недбалість під час ремонту лікарні в Перечині інженеру з технагляду повідомили про підозру
16:55
Ужгородець, який до смерті побив співмешканця матері, з яким пиячив, перебуватиме під вартою без права на заставу
19:01
/ 1
За сприяння поліції Закарпаття вилучено ввезеного з ЄС кокаїну на $250 тисяч
22:07
На Тячівщині затримали прикордонника за сприяння контрабанді сигарет
11:25
/ 2
"Схеми" детально розповіли про апартаменти родини очільника Антимонопольного комітету Кириленка в преміальному ЖК Residents Park в Ужгороді
22:31
Біля Мукачева "безправний" і п'яний водій тікав від патрульних та наїхав на поліцейське авто
18:11
У горах на Рахівщині виявили трьох виснажених втікачів до Румунії з Житомирщини
12:55
/ 1
У Міжгір'ї "на гарячому" затримали двох наркоторговців
12:47
/ 1
Свалявчанка на Lexus-і смертельно травмувала пенсіонера, що переходив вулицю
16:20
/ 2
У Виноградові посеред дня 33-річний раніше судимий чоловік поранив з "травмата" 28-річного містянина
10:46
/ 1
На Закарпатті по відео свідка водійку "Тесли" оштрафували за порушення на "зебрі"
21:54
/ 2
У Мукачеві 19-річна донька вбила ножем у шию свого 52-річного батька
21:13
На Закарпатті біля кордону з Румунією затримали двох псевдоволонтерів-"ухилянтів" та їх провідника
18:31
/ 2
Мукачівцеві, який готував до збуту 250 доз наркотиків, суд призначив домашній арешт
20:39
"Мерседес Спрінтер" неподалік села Карпати на Мукачівщині "перекинув" п'яний водій попутної "Шкоди Октавія"
20:19
/ 1
У Горонді на Мукачівщині 20-річний молодик сокирою вбив свого 24-річного односельця
18:19
/ 1
Підприємство з Дніпропетровщини через суд змусили відшкодувати 560 тис. грн завищеної ціни газу для опалення закладів освіти Мукачівщини
11:36
/ 3
Справу депутатів з Хуста і підрядника, які вкрали на ремонті опалення шкіл в Ужгороді 6,4 млн грн, передано до суду
10:55
В Ужгороді затримали організатора переправлення "ухилянтів" через кордон
17:20
У Мукачеві затримали жінку, яка намагалась вкрасти техніку в магазині
13:55
На Закарпатті судитимуть власника мережі магазинів за незаконний обіг електронних сигарет