Закарпатський гурт "Rock-H" допоміг Україні побити рекорд

Телемарафон "Пісня об’єднує нас!" – це 55 годин без перерви, 2012 учасників, 3 тисячі пісень і трансляція на 155 країн світу. Він став найдовшим музичним телевізійним марафоном національної пісні у прямому ефірі, був підготовлений і проведений Національною телекомпанією України, Київським національним університетом культури і мистецтв та телекомпанією "Ера".

Закарпатський гурт "Rock-H" допоміг Україні побити рекорд

Приємно відзначити те, що серед учасників марафону були і наші закарпатці. Це мукачівський гурт «Роck-Н» - художній керівник гурту композитор і виконавець Віктор Янцо, який є і автором музики гімну Мукачева. В їх виконанні прозвучало 8 пісень з нового альбому.

Пісні у виконанні гурту «Роck-Н» посіли одне із почесних місць серед 2012 пісень марафону, гідно презентувавши наше місто та Закарпаття на Національному телебаченні.

Мета продюсерів та авторів ідеї Єгора Бенкендорфа та Михайла Поплавського – популяризація України та української пісні у світі, збереження національної ідентичності, створення золотого фонду української пісні, патріотичне виховання молоді, підтримка української мови, консолідація українського суспільства та підтримка молодих виконавців досягнута.

Валентина Мороз, Мукачево для Закарпаття онлайн

02 квітня 2012р.

Теги: Rock-H, телемарафон

Коментарі

facefauts 2012-04-13 / 20:24:25
РРРРООК НА МАРАФОНІ! Блискучий виступ, як і весь марафон!

Guest 2012-04-07 / 16:17:24
популяризация Украины и украинской культуры эт очень круто, ведь никто этим не занимается. только на первом и можно услышать украинскую песню. Так держать и ждем новых проектов.

oldertsas 2012-04-06 / 19:43:41
Вітаю з перемогою!

Rock Foreva 2012-04-06 / 19:31:32
Мы это сделали не смотря ни на что! Отличное шоу, спасибо организаторам за это! Рекорд достигнут молодцы!

Андрій 2012-04-06 / 15:47:19
Рок-Аш - класний колектив! Радий, що вони теж взяли участь у цьому широкомасштабному марафоні

Guest 2012-04-06 / 14:22:42
Авторы идеи молодцы. Поздравляю с победой и жду новых проектов!!

Bakemonogatari 2012-04-05 / 20:49:25
Хорошая музыка, хорошие исполнители, хороший проект! Молодцы, хорошо постарались!

Анна 2012-04-05 / 20:31:09
потрібно віддати должне організаторам, які вложили в цей марафон не тільки час і сили, а й душу!!!!

Venya 2012-04-05 / 19:49:18
Зашибенный проект! Много хорошей музыки. Спасибо организаторам) Для страны это большой шаг вперед)))

Болик 2012-04-05 / 19:45:04
Самые крутые на марафоне

Ляля 2012-04-05 / 17:23:53
За мир во всем мире! И новых Рекордов для Украины!!!

Штольц 2012-04-03 / 21:21:36
Дуже сподобалося шоу! Я вважаю що це великий крок для культурного розвитку України.Дуже сподобалося шоу! Я вважаю що це великий крок для культурного розвитку України.

Боздос 2012-04-03 / 21:18:52
Спасибо за линк )

Svyrydonchyk 2012-04-03 / 21:12:07
Всім хто долучився до марафону - респект! Поплавському і Бенкендорфу - низький уклін!!!!! МИ РЕКОРДСМЕНИ!!!

Товарищ стеля 2012-04-03 / 21:10:13
Я их услышал впервые на марафоне а уже весь плеер забил ими

Адмін 2012-04-02 / 20:39:39
2Таня

http://zakarpattya.net.ua/News/94783-Zakarpatka-vidkryla-naitryvalishyi-v-Ukraini-vokalnyi-marafon-VIDEO

Таня 2012-04-02 / 20:11:23
я дивилася телемарафон частково. Закарпаття представляв лише РОКАШ? - запитання до тих, хто дивився або в курсі

194 2012-04-02 / 16:41:27
Те, що на УТ-1 мали б нам показувати частинами усі ці минулі роки, збили в рокаш заради рекорду. Цим не змінилося його загалом неукраїнське обличчя.

НОВИНИ: Культура

11:02
Закарпатський обласний театр драми та комедії з Хуста привезе до Ужгорода дві прем'єри
11:34
У Мукачеві стартував фестиваль дитячих театрів "Імпреза над Латорицею" (ПРОГРАМА)
16:06
Хор "Cantus" розпочинає концертний тур "Звуки небес, голоси землі"
06:47
Алло
15:00
Сьогодні в Ужгороді стартує ІІ Всеукраїнський конкурс хорового мистецтва імені Михайла Кречка
13:52
В Ужгороді в неділю зірковий склад акторів зіграє одну з кращих комедій XXI століття
11:20
/ 4
В Ужгороді розпочався IV Всеукраїнський фестиваль камерного мистецтва "Під цвітом сакури"
21:09
/ 1
Загублені у коханні
13:56
В Ужгороді вдесяте відкрили виставку-конкурс "Світ писанки"
06:00
Загадкова вісімка
10:52
Сьогодні, у четвер, в Ужгородському скансені відкриється виставка Мирослава Ясінського "Карби"
17:49
В ужгородському скансені відкриється виставка "Світ писанки"
05:49
У квітні в Ужгороді пройде VIII Міжнародний фестиваль "Музика без кордонів"
00:16
У середу в Хусті стартує IІ Всеукраїнський театральний фестиваль "FantaziaFest"
13:31
У скансені в Львові завершують масштабну реставрацію садиби з закарпатської Іршавщини
05:50
Із безодні
22:26
"Закарпатську" "Маріупольську драму" з успіхом показали в Києві
17:55
У Хусті відбулися нагородження переможців і гала-концерт ХІІІ Відкритого фестивалю-конкурсу стрілецької пісні "Красне поле"
15:41
Відвертий щоденник чи казка для європейців: як читати "Війну з тильного боку" Андрія Любки
15:09
У Хусті відбудеться нагородження переможців та гала-концерт Відкритого фестивалю-конкурсу стрілецької пісні "Красне поле"
14:25
Закарпатський облмуздрамтеатр розповів про свої найближчі події
14:26
У суботу в Хусті зіграють прем’єру вистави про Августина Волошина
15:11
Як відомі українські письменники хотіли поселитися на Закарпатті
08:20
/ 1
Обережно, любов
11:16
/ 1
Автор споруд ПАДІЮНу і "Едельвейсу" представив в Ужгороді виставку акварелей
» Всі новини