Закарпатські "сильноукраїнці" стали "регіоналами" (ФОТО)

Лави закарпатських «регіоналів» поповнилися трьома новими партійцями У четвер, 29 березня на засіданні виконавчого комітету Закарпатської обласної організації Партії регіонів, яке відбулося, чомусь, у приміщенні Закарпатської ОДА, її голова Олександр Ледида вручив партійні квитки трьом новим членам партії. Ними стали обласні депутати, котрі раніше входили до рядів партії "Сильна Україна" – Сергій Ковач, Михайло Попович та Василь Чурей.

Закарпатські "сильноукраїнці" стали "регіоналами" (ФОТО)

Як повідомили Закарпаття онлайн у прес-службі Закарпатської обласної організації Партії регіонів, ці ж політики поповнять і ряди фракції Партії регіонів у Закарпатській обласній раді. Тепер вона нараховуватиме 41 обласного депутата.

— Я впевнений, що це поповнення суттєво посилить позиції Партії регіонів у Закарпатській обласній раді,— відзначив на засіданні виконкому Олександр Ледида. – Зрозумійте, робота почалась. Можливо, вона поки що не така, як хотілося б. Проте ми йдемо до цього. І тільки сильною командою ми можемо щось доказати.

Нагадаємо, 17 березня цього року партія Сильна Україна прийняла рішення про саморозпуск. Того ж дня на ХІІ з’їзді Партії регіонів Сергій Тігіпко, котрий очолював Сильну Україну, вступив до партії біло-блакитних. Разом із лідером політичної сили, до лав «регіоналів» приєдналися й інші її члени. Не стала винятком і Закарпатська область, процес злиття у якій зараз знаходиться у самому розпалі.

 

29 березня 2012р.

Теги: Сильна Україна, Партія регіонів, Тігіпко

Коментарі

Ігор 2012-04-03 / 12:29:37
За недавніх часів точно так "збиралися" до купи сдпу(обмежені). Сьогодні про них чомусь ніхто і не згадує. А що сталося? чому не згадують? що? соромно признатися?
Те саме буде і з партією "даунбаських холуїв"!
Де Герої України? Немає! Ті що були Героями - їх уже немає!
А нові Герої твльки підростають!
Тому що сучасні "політики" - не герої, вони лизуни-примазанці. Вони завжди там де можна щось урвати або сховатисявід Закону.
Риба завжди гниє з "голови"!!!

прогрес 2012-03-30 / 11:02:07
Ну читаю попередні коментарі, і ніяк не можу зрозуміти тих зарозумілих людей, які їх пишуть.
Чого так обурюватись, чому ви вважаєте себе такими великими політологами. Обєднавчі процеси - це нормальне явище, і не важливо як партії обєнуються, головне, щоб від цього був прогрес і ми рухались далі. Можливо варто зачекати результату від цього дійства, а не робити передчасні висновки.
Я більш ніж впевнений, що ніхто з вас не є пречепним до політики. То для того, щоб так гучно когось обливати брудом, краще б корисну справу зробили... чи будували самі своє майбутнє, а не тільки від когось чогось чекали!

ФФФ 2012-03-30 / 10:48:50
Проституція була б набагато менш ганебним явищем, якби обмежувалася областю сексу.

Traffic 2012-03-30 / 09:26:20
Політична проституція рулить !!!

Олексій 2012-03-30 / 02:56:29
ЦЕ закономірне рішення.
В цьому мали бути переконані майже всі, все-таки партія сильна Україна - створювалася як простий короткочасний проект, тож було зрозуміло дане рішення.

Все-таки це рішення набагато краще ніж те, що робить опозиція ДРОБИТЬСЯ!!!

АНТИРЕГИААНАЛ 2012-03-30 / 00:11:38
Не будем возмущаться. Будем убивать. Если ты не убил за день хотя бы одного регионала, твой день пропал. Если ты думаешь, что за тебя регионала убьёт твой сосед, ты не понял угрозы. Если ты не убьёшь регионала, регионал убьёт тебя. Он возьмёт с тебя взятки, а потом налоги и будет смотреть на тебя из-за высокого забора.Он собьёт тебя на переходе. Утопит с батареей на спине. Изнасилует и сожжёт... Если ты не можешь убить регионала пулей, убей регионала штыком. Если в твоём городе затишье, если ты ждёшь действий, убей регионала. Если ты оставишь регионала жить, регионал повесит бремя взяток и налогов тебе на шею и опозорит тебя в суде. Если ты убил одного регионала, убей другого – нет для нас ничего веселее региональских трупов. Не считай дней. Не считай вёрст. Считай одно: убитых тобою регионалов. Убей регионала! – это пр

555 2012-03-30 / 00:10:08
Лохи!!!

бодя 2012-03-29 / 21:52:37
да-а-а-а, радості на обличчях регіоналів не видно

Закарпаття 2012-03-29 / 21:43:47
6-ка партії регіонів стала в позу "раком")))

G.S. 2012-03-29 / 21:37:49
ого. то вже проституцію легалізували

Хохол 2012-03-29 / 21:37:37
Злодії у владі, обкрадаютиь народ, їм всерівно в якій партії це робити, лим би бути біля кормушки.

Коньячник 2012-03-29 / 21:21:15
В житті більшого задоволення не мав, як дивитись на морду Гісема (фото). Хлопці, наливаю!

янукович 2012-03-29 / 21:02:56

*** ну і морди у них

НОВИНИ: Політика

20:41
/ 1
Захищаючи Україну від московської орди, поліг Ярослав Багрій з Камʼянського Берегівського району
10:49
Жителю Сюрте на Ужгородщині, що переправляв "ухилянтів" до Словаччини, повідомили про підозру та "запобіжно" присудили домашній арешт
10:57
В Ужгороді "безправний" водій незаконно обладнав свій Opel проблисковими маячками
22:49
/ 9
"Що хочемо, те і робимо": у "терактівських" Керецьках на сесію сільради незаконно не пустили військових
16:52
/ 24
У Закарпатській облраді "нодьмодьорорсаґового" "слугу" Іванча замінив Цебер з бази "Миротворця", який з угорським паспортом їздив розважати окупантів до Криму
11:14
У Глибокому на Ужгородщині, поки господар поїхав до Ужгорода, в його дворі вигоріла надвірна споруда
11:00
Закарпатські поліцейські зібрали зібрали 2,5 млн грн і закупили 133 FPV-дрони для штурмової бригади "Лють"
19:56
/ 6
ВР затвердить нові назви 4 сіл на Закарпатті, зокрема – Пушкіна
19:33
/ 16
Помер ексголова Закарпатської ОДА Геннадій Москаль
13:46
/ 9
Ізолюючи угорців Закарпаття, Орбан і Ко роблять все можливе, аби угорська громада ставала все меншою – Балога
22:30
/ 36
Опубліковано архівний виступ єпископа Івана Маргітича під час вшанування 60-ї річниці подій на Красному полі біля Хуста (ДОКУМЕНТ)
21:37
/ 7
Зеленський звільнив Токаря і призначив Гайдая головою Мукачівської РДА
11:15
/ 4
На Закарпатті судитимуть двох кліриків УПЦ (МП), яких СБУ раніше викрила на пропаганді комунізму
23:23
/ 7
У понеділок "недоброчесна" голова апеляційного суду Фазикош розглядатиме апеляцію "корупційного" голови земельної комісії Ужгорода Мильо
20:45
/ 15
Уряд призначив заступника голови Закарпатської ОВА Добромільського головою Державної служби України у справах дітей
19:05
/ 42
На Закарпатті греко-католицького священника позбавили парафії за проукраїнську позицію (ДОКУМЕНТ)
21:48
/ 12
Вслід за Кащуком сесію перед голосуванням покинув Лунченко, а обов'язки голови виконуватиме секретар ради Губаль
18:01
/ 5
Два клірики УПЦ МП на Закарпатті отримали підозру за пропаганду комуністичного режиму та срср
15:04
/ 6
Депутати міської ради Хуста проголосували за недовіру міському голові Кащуку
15:24
/ 3
Ворог запустив ІПсО з "погрозами" на адресу угорців Закарпаття від "українських націоналістів"
04:07
/ 38
Василіяни Закарпаття на Капітулі в Угорщині переобрали на наступні чотири роки дотеперішнього керівника Провінції св. Миколая
20:07
/ 31
В Угорщині на виборах керівництва закарпатських василіян "духовно навчає" угорський прихильник сепаратизму МГКЄ