Табачник таки здав назад у темі об’єднання закарпатських вузів

МОНмолодьспорту разом зі студентською та науковою громадськістю Закарпаття дійшли згоди щодо відміни злиття чотирьох вищих навчальних закладів. Про це повідомляє прес-служба міністерства.

Табачник таки здав назад у темі об’єднання закарпатських вузів

Міністр освіти і науки, молоді та спорту Дмитро Табачник ініціював внесення на погодження до відповідних центральних органів виконавчої влади проекту розпорядження стосовно скасування розпорядження Кабінету Міністрів України від 10 серпня 2011 р. № 760 «Деякі питання реорганізації вищих навчальних закладів» як такого, що не набуло чинності та організаційно не реалізовано.

Нагадаємо, що розпорядженням передбачено утворення державного вищого навчального закладу «Закарпатський університет» на базі Ужгородського національного університету, Закарпатського державного університету, Мукачівського державного університету та Закарпатського художнього інституту, які реорганізуються шляхом злиття.

Як зазначається у розпорядженні, документ мав набрати чинності одночасно з Указом Президента України про збереження за державним вищим навчальним закладом «Закарпатський університет» статусу національного.

Як раніше повідомляло Закарпаття онлайн, цьому рішенню передували масові спротив і навіть студентські заворушення в УжНУ, зумовлені відомчою перевіркою. Як наслідок, під час візиту на Закарпаття прем’єр-міністра України Миколи Азарова з колективом УжНУ зустрівся перший заступник міністра освіти і науки, молоді та спорту України Євген Суліма, який і пообіцяв відмінити відповідне розпорядження Кабміну.

03 березня 2012р.

Теги: Табачник, УжНУ

Коментарі

Словянин 2012-03-07 / 21:51:28
Ужгородець висловився цілком правильно. До сказаного важко щось додати.

Роберт 2012-03-06 / 18:07:31
Цього українофоба потрібно розстріляти!

Андрій 2012-03-05 / 10:36:11
Вегеша вжй ніхто не залишить. Думайте про нормальну кандидатуру, шановний пане Ледидота Пане Балого. НЕ Переста, НЕ ВИсочанський. Приходько чи Смоланка. Регіоналам треба визнанти, що вони все це замутили, поставивши на Ващука. Єцовці також проїгрують, бо і надалі ставлять на Вегеша.

cccccccc 2012-03-05 / 06:46:25
Дааа... B глаза не видели студента. Ни тебе зачеты , ни экзамены - ТЫСЯЧИ НАЛИНЫМИ . Один госекзамен ,а следующий - через год ." Будешь " шуршать "- диплома не будет даже в следующем"... Эте что!

закарпатка 2012-03-04 / 22:35:25
Взагалі не знаю, як можна говорити про взятки, про внутрішню атмосферу університетів(ЗакДУ і МДУ), якщо,як зрозуміло, ви (ОСВІТЯНИН) з ними нічого спільного не маєте,а просто наговорювати, і казати про хабарництво, як по 100% явище у цих закладах - просто не маєте права!!!

мистецтвознавець 2012-03-04 / 22:18:07
До фізика
А при чому тут художній інститут? Як його можна обєднати з університетами? Художню освіту Закарпаття буде знищено моментально (не залежно від того, хто стане ректором обєднаного закладу). Залиште у спокої художників, і обєднуйтеся хоч до всрачки!!!

фізик 2012-03-04 / 19:40:33
Може я не стільки експерт, але хочу Вам сказати таке: в області повинно бути два вузи, щоб була конкуренція. Тому варіант сприводу того, щоб обєднати ЗакДУ+МДУ+художній дуже хороший, а УжНУ хай далі функціонує. Балога принципі такі плани і мав колись для того він істворив в Мукачеві університет, хоча він нічого спільного із назвою університет немає.

Щодо Вегеша то тут всі коментра які писалися до мене праві у повній мірі. Вегеш має піти і ті заяви які лунають зараз, щоб його залишити в.о. - це смішно! Досить було цього катування людині набридло він нічого не може зробити.

І на останок все це велика політика і тут нічого нема спільного із освітою. Балога просто хоче показати який він король на Закарпатті і напрвеликий жаль тільки на нашому Закарпатті його і люблять більш ніде.

Дааа 2012-03-04 / 18:32:51
Палец не тот...

Освітянин 2012-03-04 / 14:35:23
Повністю підтримую обох останніх коментарів. Додам, що УжНУ, то великі гроші і вплив на потенційних виборців. Також мені кажеться, що в області має бути один потужний і рейтинговий університет з сильним ректором, але то ні в якому разі не мають бути діючі керівники - корупціонери вузів, бо що робиться з хабарами в Ващука та Мигалини в Мукачеві, то жах. Знань ніяких (за виключенням одиничних випадків, все вирішують кошти.

123 2012-03-04 / 10:59:25
Підтрримую Ужгородець 2012-03-04 / 01:55:20

В університеті викладачі категорично проти Ващука, але і Вегеша категорично не хочуть бачити ректором. Досить було п'яницям керувати. Крім Сливки в ректораті ніхто нічого не може вирішити. Та й той не завжди.
Як і 7 років тому, Вегеш сподівається прийти на хвилі масових виступів. Дуже сподіваюся, що йому це не вдасться, а в університеті знайдеться потужний менеджер освіти. Тільки не з тих партійних функціонерів, які сьогодні активно попагують себе.

Ужгородець 2012-03-04 / 01:55:20
Те що дожали питання про відмову від химерного об’єднання ВУЗів Закарпаття навколо хабарника і корупціонера Ващука – МОЛОДЦІ !!!
Та от стосовно Вегеша ??? Шановні – це не ректор… Миколі Вегешу слід займатись наукою, жити спокіййно в своєму особняку (за час ректорства вирішив свої побутово-житлові та інші матеріальні проблеми) і не заважати нормальному функціонуванню і розвитку УжНУ.
Це розуміють всі… Наразі можна пійти з честю, бо через не тривалий час, прийдеться вилетіти з безчестям ! Не залежно від влади та її представників.

Поліглот 2012-03-03 / 21:52:17
Ну, смішно ж все це читати, яка різниця чи бунтують студенти чи ні. Просто відбулися домовленості між Балогою і Президентом і все, тобто питання вирішилося певним чином і ми це будемо бачити трохи згодом яким!

Всі так наївно продовжують думати, що УжНУ це справа освіти - НІ, нажаль НІ! - це справа політична в прямому значенні цього слова - Вегеш - член партії "ЄЦ", а на цьому всі питання повинні бути зняті. Треба розвивати свою науку, а не грати в політичні ігри на терені краю!

Олекса 2012-03-03 / 20:26:36
Думку таки почули у Києві чиновники,вони мусіли піти на поступки, інакше хвиля невдоволення могла поширитися...

ооооо 2012-03-03 / 17:13:35
1. OK.
2. Тепер зрозуміло як з НИМИ треба говорити.

НОВИНИ: Соціо

15:29
/ 1
Як "танець з бубном" за вітряки на Руні гудуть сільрада, лісівники та закарпатська влада
14:15
Приватний поїзд "Прага — Чоп" сьогодні здійснив свій перший рейс
11:22
/ 1
Запис мого діда і сепаратне святкування Паски
11:11
/ 1
У Ракоші Вишківської громади попрощалися з полеглим Героєм Святославом Корнійчуком
20:19
/ 4
В Ужгороді на об'їзній депутати-"слуги" планують "роздерибанити" понад 1 га землі із заниженням вартості в 10 разів
21:59
/ 20
На Закарпатті було зроблено спробу дестабілізації шляхом перекриття доріг "через мобілізацію". Поліція звільнила проїзд
18:44
/ 36
Головою Ужгородського міськрайонного суду переобрано Віктора Данка
18:38
На війні поліг Віталій Петах зі Страбичова Мукачівської громади
02:00
/ 29
Комбат Руслан Каганець: "Без людей виграти цю війну неможливо. Ми не зробимо мільйон роботів із штучним інтелектом, які за нас воюватимуть"
00:32
/ 1
Відсьогодні на Закарпатті розпочалася нерестова заборона
21:48
Біля Солотвинського солерудника виявлено смітники, пластикові пляшки в карстових проваллях і забруднення потоку Глод
16:44
/ 3
В Ужгороді пойдуть чемпіонат України з велоспорту-МТБ та чемпіонат області
11:26
/ 4
На війні з росією поліг Ігор Сакало з Горінчова Хустського району
10:53
У лютому споживчі ціни на Закарпатті в цілому не зросли – статистика
11:15
"Щасливі діти" запускають новий цикл відновлювальних ретритів для мам із дітьми "Сила Карпат"
10:56
/ 6
В Усть-Чорній на Тячівщині попрощалися з полеглим Героєм Октавіаном Коненком
22:53
/ 3
У понеділок в Сваляві проведуть в останню дорогу полеглого 21-річного Героя Василя Томащука
22:20
/ 2
У Великій Копані попрощалися з Віталієм Чонкою, що загинув на Запоріжжі ще торік у червні
15:31
У лютому в порівнянні з торішнім груднем ціни на продукти харчування та безалкогольні напої зросли на 1,4%
14:57
Торік на Закарпатті прийняли в експлуатацію житла на 17,8% більше, ніж у 2022-му
14:10
/ 1
Кабмін перерозподілив освітню субвенцію на 2024 рік: місцеві бюджети Закарпаття втратили 2,4 млн грн
23:00
/ 3
На війні поліг ровесник Конституції України Василь Цьока з Крайникова Хустської громади
18:40
/ 1
Загинув Герой з Вишківської громади Святослав Корнійчук
11:17
/ 1
У Берегові діти принесли додому з річки стару протитанкову міну
10:45
В Ужгороді попрощалися з полеглим Героєм Михайлом Козаком
» Всі новини