Якщо вину Мирослави Фабіан доведуть, вона не буде більше працювати в УжНУ

Декан факультету романо-германської філології УжНУ Мирослава Фабіан не буде більше працювати в університеті, якщо її вину в отримані хабара доведуть. Про це сьогодні, 28 лютого, під час прес-конференції заявив ректор УжНУ Микола Вегеш.

Якщо вину Мирослави Фабіан доведуть, вона не буде більше працювати в УжНУ

У разі, якщо вина не буде доведена, декан повернеться на роботу.

Поки вона відсторонена від посади. В.о. декана назначений Михайло Рошко – депутат Ужгородської міської ради від партії Єдиний Центр.

Як уже повідомляло Закарпаття онлайн, 8 вересня за отримання хабара працівники УБОЗ МВС України затримали декана факультету романо-германської філології Ужгородського національного університету Мирославу Фабіан.
 

Ужгород.нет.уа

27 лютого 2012р.

Теги: Фабіан, УжНУ, хабар

Коментарі

бачу все 2012-03-14 / 11:51:36
Та цей в.о. Рошко нічим не кращий від Фабіан, гроші теж любить, особливо понаднормові, дарма що письменник. Також любить окружити себе студенточками, які обхожують цього блазня з надією отримати екзамен на халяву. Також ходять слухи що цю ж Фабіан він і заложив, що на її місце сісти.

sub 2012-02-29 / 09:54:37
Вегеш все правильно сказав, він же не в інеті коментарі пише, а займає посаду і має діяти по закону. На основі чого він має звільнити людину? Бо в інтернеті написали, чи плітки по факультету/університету ходять? Якщо у вас є факти, докази приходьте на суд і показуйте. Трудове законодавство ніхто не відміняв, так само як і презумпцію невинуватості. А якщо суд виправдає її? Знову на роботу брати. Мені здається що люди, не дивлячись на те, що є аспірантами в університеті, не розуміють як працює університет, ректор в ньому не цар і не Бог. Є вчена рада яка і приймає на роботу і звільняє, університет – це колегіальний орган.

Ну і +500 до допису від Ася. В університеті немає проблеми хабарництва, є проблема „давальництва”. Я провчився 5 років, успішно закінчив університет і мені ні разу не довелось платити за іспити або за навчання. Маю багатьох друзів які вчились на різних факультетах, дружина закінчила РГФ, і теж за 5 років ні разу не платили. Ніколи не чув щоб викладач комусь сказав: „якщо не „даш”, то не „здаш””. Так, студенти платили, але це був їх вибір, їм було легше знайти/заробити певну суму ніж вивчити, підготуватись. І в мне в групі скидувались майже всі, окрім декількох чоловік, щоб здати один предмет, але знову ж таки це була ініціатива студентів, ті хто не здавав гроші спокійно здали і так. Хабар в університеті - це апріорі вибір студента, і не потрібно перекладати відповідальність на інших. Звичайно, викладачі які беруть гроші не праві, бо не виконують своїх обов’язків – адекватна оцінка наявних знань у студента. За що потім самі ж і страждають - непрофесійні, безграмотні випускники потім працюють в різних сферах і подеколи вирішують їхні зарплати, або навчають дітей викладачів у школах. Коло замкнулось, і розірвати його може не ректор з президентом, а прості люди, виконуючи сумлінно свої обов’язки…

Ася 2012-02-28 / 19:55:50
А Ви, вчіться, дорогі студенки! Ніякого хабара не доведеться давати.

аспірантка РГФ 2012-02-27 / 19:45:59
До олеся.

Багато саме так і вважає, що Фабіанка дуже багато чого знає, тому її і прикривають. Вегеш дуже сильно опустився після цих слів і тепер нічого кричати, що комісія знайшла порушення. Я звичайно не погоджуся, що всі беруть хабарі ні не всі і кожного хто бере варто довести (принцип не пійманий - не грабіжник), але ж її ПІЙМАЛИ НА ГАРЯЧОМУ!!!

олеся 2012-02-27 / 19:40:02
Якщо Вегеш прикриває Фабіанку чим він тоді кращий за неї? Коли керівництво знає про вину своїх підлеглих воно відразу, при цивілізованих обставинах, звільняє хабарників, а у нас в УжНУ виходить, що кожен покриває один одного і так по колу. А може Вегеш боїться, щоб Фабіанка не розповіла щось зайве і про ректора?

викладач 2012-02-27 / 19:07:38
що у Вегеша з головою не все впоряду ??, що тут треба іще доводити ??, а мало даного факту, що її затримано при спробі отримання хабаря ??? п Вегеш ви розуміете , що говорите , чи просто так після бодуна язиком ляпаєте ??

студент 2012-02-27 / 18:47:16
От, Вегеш дає собі біса!

Всі ж знаю, що вона хабарі бере, а тут якщо доведуть. Я її вже бачив на вулиці ходить, чого її випустили я не розумію. У нас у країні якась не справедлива судова система.

навіщо Вегешу прикривати Фабіанку?!

Ондраш 2012-02-27 / 18:44:47
Людииии... Що значить якщо доведуть? Визвіть в суд свідком кожного другого студента, думаю зі всідками проблем не мало б бути, пані Фабіан попила достатньо крові.

Прок 2012-02-27 / 18:38:30
Так, вона сама вже зізналася у 10-ти своїх випадках хабарництва слідству, тому в суді вина буде доведена вже хоч як...

аспірантка РГФ 2012-02-27 / 18:32:54
Якщо доведуть?!

Та вам весь факультет доведе, але в.о. її звичайно не кращий. Будьте вже кінець-кінцем людьми. Що тут доводити всі знають, що вона брала гроші і всі знають, що не просто брала а поголовно. ЩО тут доводити?! Пане ректор, вам лишилося місяць з лишнім працювати, а ви ще так кривдите душею.

НОВИНИ: Кримінал

17:47
Занизивши митну вартість, житель Львівщини на кордоні з Угорщиною "позбувся" трактора, вартістю 1,5 млн грн
11:07
Житель Середнього Водяного на Тячівщині п'яним викрав авто сусіда і скоїв на ньому дві ДТП
01:16
Ужгородець погрожував свої дружині гранатою
20:47
/ 2
38-річний мукачівець протягом року розраховувався за покупки карткою, загубленою пенсіонером
19:41
/ 2
У Нижніх Воротах зіткнулися мукачівська BMW та івано-франківське Renault, водій останнього загинув
14:05
Житель Туриці, що на Ужгородщині, зберігав вдома дві бойові гранати
22:50
У жителя Буштина під час обшуку вилучили майже 1кг марихуани
22:47
Мешканцеві Родниківки на Мукачівщині, який підпалив будинок дружини через образу, присудили більше 5 років тюрми
15:50
Справу учасників "смертельної" масової бійки у Підвиноградові скеровано до суду
14:01
В Ужгороді водій, зупинений патрульними, швидко купив і хильнув алкоголь, аби приховати "п'яне" водіння
20:56
/ 3
У Берегові злочинна група відбирала майно в самотніх осіб літнього віку
20:31
На під'їзді до кордону затримали чотирьох чоловіків, що планували нелегально потрапити до Румунії, та двох закарпатців-переправників
15:57
На кордоні з Угорщиною у китайському вантажі виявили "зайві" електроскутери
21:52
/ 2
Через тайник з сигаретами житель Підвиноградова позбувся в ПП "Дякове" свого "Пежо"
11:15
/ 1
На Закарпатті викрили підприємця з Харкова, який хотів вивезти пшеницю в ЄС без ліцензування
22:49
На обʼїзній Мукачева патрульні зупинили водія, у 12 разів п'янішого від дозволеного
19:05
За вбивство жінки в центрі Берегова місцевому мешканцю "світять" 15 років тюрми
18:53
/ 2
На Закарпатті взяли під варту без права на заставу 10 учасників наркоугруповання
23:08
На Закарпатті 26-річний псевдоволонтер з Тернопільщини, що прямував до угорщини, намагався відкупитися в прикордонників за €1600
19:37
На Закарпатті затримали 2-х підлітків-провідників і 4-х "ухилянтів" з ґумовими човнами
17:54
/ 2
У ПП "Лужанка" берегівець втік від прикордонників і попросив прихистку в угорщині
10:48
/ 1
На Мукачівщині затримали 19-річного підозрюваного у зґвалтуванні 13-річної дівчинки
14:57
На Тячівщині затримали переправника з Рівненщини з "ухилянтом" із Хмельниччини