У центрі Ужгорода на очах у родини вбили власника кафе "PIT STOP" (ФОТО)

Сьогодні, приблизно о 15 годині, в центрі Ужгорода стався трагічний випадок: на очах перехожих загинув власник одного з кафе, розташованих на вулиці Корзо.

У центрі Ужгорода на очах у родини вбили власника кафе "PIT STOP" (ФОТО)

За словами очевидців, Михайло Лесьо (так звали потерпілого) намагався покинути місце парковки на вулиці Уральській. В автомобілі 45-річного власника кафе "PIT STOP" (вул. Корзо, 11) перебували дружина і діти.

Дорога була заблокована іншим автомобілем, з двома молодими людьми в ньому. Михайло вийшов зі своєї машини і попросив водія авто звільнити проїзд. За словами свідків, пасажири авто повели себе агресивно. Сталася сварка, в ході якої один з нападників вдарив Михайла по голові. Власник кафе впав і втратив свідомість.

Свідки викликали швидку допомогу та міліцію. Однак лікарі не змогли врятувати життя потерпілому – не приходячи до тями, він помер.

Нападники втекли з місця події через кафе "Ажур", залишивши його через чорний вхід.

Один зі свідків встиг зафіксувати подію на мобільний телефон. За його словами, серед тих, хто намагався привести потерпілого до тями – учасник нападу.

02 лютого 2012р.

Теги:

Коментарі

Сергей 2012-06-23 / 11:00:38
Убить козла!!! Семье пострадавшего нельзя спускать дело с тормозов. Покарать не по нашим законам, а по человеческим. Око за око, зуб за зуб!

доктор Хаус 2012-02-03 / 23:46:11
Ужгородець:доки не доказали вину-нічого звинувачувати,це зовсім буденна ситуація,яка на превеликий жаль закінчилась трагічно,щиро співчуваю дуржині й діточкам,не думаю що Рома зробив це навмисно(він не мажор і по житті непогана людина)нажаль не зумів стерпіти образу,хоч це його не виправдовує але мажори на джипах дійсно хамлять і не зважають на простих смертних.

СОВІСТЬ 2012-02-03 / 22:02:48
ШАНОВАНИЙ НАРОДЕ!!!
Я, СОВІСТЬ, більше невитримую цих бидлотів -зеків-"погорелових,яників,тимошенків,балогів,русинів--дураків при владі.."
Народ-ми що дибіли? ти і я можемо змінити чи ні?

Ужгородець 2012-02-03 / 13:09:15
Щиро співчуваю родині. Але найгіршим у цій ситуації є те, що цього отморозка-рецидивіста наш продажний суд за мовчазної згоди таких же ментури-прокуратури виправдають. В нашій країні БАБЛО править бал. У кого більше бабла - той і правий. Ця трагедія повинна набути всеукраїнського розголосу , бо інакше цю справу замнуть. І родина загиблого про це повинна потурбуватись! В інших країнах із цього починались масові заворушення. І уже тоді з такими МАЖОРАМИ народні маси в запалі гніву розбирались. Колись і ми до цього дійдемо, бо у народа, яким би не був, терпіння має межу.

ужгородець 2012-02-03 / 12:42:26
Погорелов збирай своє шобло і вали з міської ради!!!!

Світлана 2012-02-03 / 12:03:26
Вбивця цей що в кофті над покійником ( це видно на фото), я там була і бачила, як він його вдарив, а потім видно перепугався і почав його приводити в чувства.... Цього урода треба незнаю як покарати, мразь така. Співчуваю родині.

Ужгородка 2012-02-03 / 11:59:04
И почему я не удивляюсь уже ничему ??!! Зек - мэр, ЗАКОНА ни для него, ни для остальных НЕТ. Прокуратура - это ФИКЦИЯ, а не орган правопорядка, они все - защищают только "по заказу". Вот и распустились до предела разные мажорики. Один стреляет в кафе, другой своим танком давит людей, третий - убивает среди бела дня.
Люди добрые, берегите себя сами, больше никто вам не поможет.

МЕР-ЦАР 2012-02-03 / 11:26:30
Обоє працівники міської ради.А цим на все пох..., вони ж рулять.І на фіг нам такі порядки

Офіційно 2012-02-03 / 11:25:44
вбивця - 27-річний працівник Ужгородської міської ради

Ужгород 2012-02-03 / 10:55:35
"до мажорам бой". Щодо Ратушняка, не стверджуй чого не бачив. Дешевий політичний піар "фронтовиків" Арсенія. Знаю про що говорю, бо був там свідком. І коли взяли пояснення від мене та інших свідків і зрозумівши, що нич з того не вийде, то прокурори-міліціанти тихо про нас забули. Шкода людину, що загинула. Постраждали всі без винятку. Будьте стриманішими, контролюйте свої емоції!

Роман 2012-02-03 / 10:46:21
Поряд СБУ, прокуратура, міськрада і не бояться сволоти нікого

мажорам бой 2012-02-03 / 10:19:41
не знаю чи прокурори бьют,но всі бачили мера Ратушняка,коли намітував студентков,і що йому за то?а безнаказанность викликае вседозволенність,менти ходят на "полусогнутых",не дай бог обідиш мажора,вилетиш з роботи,і то все закономірно,жаль чоловіка і дітий сирот,но доки закон не діе один для всіх. так буде, скоро ся начне кровна помста,епремогти можливо тільки диктатурою закону

Маємо гідний приклад 2012-02-03 / 09:19:08
Прокурори людей б*ють і їм це сходить з рук. Прокурори людей вбивають (Петруня до прикладу) і їм це теж сходить з рук.

Чого тоді чекати від інших? Який закон, така і держава.

Іванка 2012-02-03 / 01:11:45
Це сталось десь в 15.15-15.20. Ми з малим якраз йшли дворами на Корзо. Ви би чули як плакала маленька Лесьо. вбивство на очах родини -- це занадто жорстоко.

антимент 2012-02-02 / 22:36:38
вчора ментів,податківців з підставним дітваком відфігарили в одному з магазинів Мукачева - це Бидло себе неможе захистити, а ви про нас? Який начальник-таке бидло!!!!

нарахунок фактичного вбивства, ПРАВДА русин знає лише "капусту" на виборах зрізати!своїх братків тренує до виборів, народ схаменіться, чи треба....

Спостерігач 2012-02-02 / 21:43:23
Схоже, дійсно, не розрахували удар... Що ж треба було сказати, щоб тобі ТАК відповіли?... Одні круті нарвались на інших, а в результаті троє напівсиріт та вдова... Народ, фільтруй "базар" і свої дії.

Містянин 2012-02-02 / 21:40:34
Не зрозумів, тобто нападники кинули свою машину і втікли пішки? то мабудьпо номерам можна найти,чиє авто і покарати вбивць?

Ужгородка 2012-02-02 / 21:17:19
Народ, яке б не було прохання, але це не привід забити людину. хоча, скоріше за все, хлопи побикували і "не розрахували" сили - насмерть вирубили чоловіка. Та найгірше те, що ці відморозки біди наробили і в кущі. Співчуваю дружині загиблого.

Непобажаю нікому 2012-02-02 / 20:25:33

Це ***** (адмін, не стирай мат, бо це справді так). Іштване, ти справді зауральский гукан, якщо тебе цікавить тільки як звучало прохання.

мент 2012-02-02 / 20:23:26
Русин про інше думае, як йому більше бабла накосити з валютчиків в Міжгірю, і начальнику даного РВ !

НОВИНИ: Соціо

22:27
В Ужгороді попрощалися із полеглим Героєм Олексієм Кобцем
15:44
/ 1
На Закарпатті в теплицях почали збирати ранню картоплю
15:34
Юрій Лущай з Краматорська, що поліг на Донеччині і похований у Великих Лучках, був істориком і відомим вікіпедистом
11:33
/ 1
На Сумщині поліг Василь Цинканич з Бегендяцької Пастілі Великоберезнянської громади
10:56
На війні з росією поліг Олексій Кобець з Ужгорода
19:16
/ 1
На Закарпатті військовий уник реального покарання за переправлення "ухилянта" через кордон
15:47
/ 8
У Буківцьові на колишній Великоберезнянщині створили новий монастир УПЦ Московського патріархату
11:17
/ 1
Дубівська громада сьогодні попрощається з Василем Скрипником з Красної, що загинув ще в травні 2022-го
22:28
/ 1
На Запоріжжі поліг Іван Гецко з Кушниці Керецьківської громади
18:31
На Сумщині загинув Михайло Мегеш з Великих Ком’ят Виноградівської громади
10:46
/ 4
У Закарпатському апеляційному суді скінчилися марки. Тому він припиняє листуватися
10:22
/ 1
Стало відомо про загибель понад рік тому під Бахмутом Павла Головка з Виноградова
19:54
За підсумками 2023 року Закарпаття посіло 4 місце по Україні за показником захворюваності на туберкульоз
15:00
На Запоріжжі поліг Михайло Будул з Керецьківської громади
11:22
/ 1
На війні з росією поліг Віталій Лях з Чумальова Буштинської громади
09:25
У Боздоському парку Ужгорода можна побачити "живих" казкових велетнів
20:07
/ 7
Прем'єр Шмигаль в Ужгороді "запустив" будівництво євроколії до Чопа
21:26
/ 1
У Великих Лучках на Мукачівщині попрощалися з Юрієм Лущаєм, що переїхав з сім'єю з Краматорська і поліг на рідній Донеччині
15:56
В Ужгороді попрощалися з полеглим Героєм Міланом Бабілою
15:34
В Ужгороді відкрили скульптурку режисеру "Тіней забутих предків" Параджанову
11:23
/ 1
Нижньоворітська громада провела у останню земну дорогу Героя Віктора Петриканина
23:00
/ 12
Ексміністр внутрішніх справ Аваков офіційно став власником 900 га плантацій фундука на Закарпатті
11:40
Зарічанську громаду сколихнула звістка про смерть Героя з Вільхівки Михайла Матіки
11:12
В Ужгороді у середу проведуть в останню земну дорогу полеглого захисника Мілана Бабілу
09:12
У Тереблі Буштинської громади попрощаються з Анатолієм Несухом, що помер через поранення
» Всі новини