Через масову здачу квитків відмінено сьогоднішній поїзд "Київ-Ужгород"

В Укрзалізниці констатують, що в передноворічні дні різко збільшилася кількість повернення квитків на Південно-Західній залізниці

Через масову здачу квитків відмінено сьогоднішній поїзд "Київ-Ужгород"

"Станом на 30 грудня у каси залізничного вокзалу Київ-Пасажирський повернули близько 2,5 тис. квитків, що в чотири рази перевищує середню добову статистику", – йдеться в повідомленні Укрзалізниці.

 Також у повідомленні державної адміністрації залізничного транспорту зазначено, що "кількість вільних місць у поїздах на більш популярні напрямки постійно збільшується".

При цьому в прес-службі зазначили, що у зв'язку зі зниженням пасажиропотоку в новорічні дні залізниця скасувала два додаткових поїзди: N253/254 сполученням Київ - Івано-Франківськ відправленням з Києва 31 грудня і N505/506 сполученням Київ - Ужгород відправленням з Києва також.

Очевидно, безсніжна погода в Карпатах не виправдала новорічних сподівань мешканців центральних і східних регіонів України.

31 грудня 2011р.

Теги: поїзд, новорічний, квитки

Коментарі

Година 2012-01-02 / 13:48:09
Русин 2012-01-02 / 13:37:23, проданий за паспортом квиток не врятував би життя дівчині, до чого тут це? Зекостан у нас кажете. А не здогадуєтеся чому у нас зекостан?
http://tsn.ua/analitika/duma-pro-zaporozhcya.html я не прихильник автора, однак його думки часто настільки світлі і очевидні, що читаю його регулярно. Прочитайте за посиланням хоча б перші 5-6 абзаців. Дуже пізнавально.

Русин 2012-01-02 / 13:37:23
Баклажану - так то Хорватія, а у нас "Зекостан". Для прикладу у нас минулого тижня провідники дівчину забили і з поїзда "Ужгород-Київ" на ходу скинули. А якби не проданий за паспортом білет то хрен би і знайшли хто, що і почому. Тут глибокий зміст і о-нний підтекст, і це лише частина історії.

Пан Баклажан 2012-01-02 / 13:25:06
Повністю погоджуюсь з Годиною - квитки по паспортах є ознакою тоталітаризму. Влітку спокійно катався Хорватією, і навіть не подумав, що буде неможливо в пік сезону не купити квитка з порту Спліт до Столиці. Кожні кілька годин - поїзд, плюс купа автобусів на автовокзалі поруч. А спробуй виїхати в нас з Криму чи Одеси в той самий час...
І ніяких пачпортів там ніхто не питав. Береш квиток і він діє ДВА МІСЯЦІ на будь який поїзд в обраному напрямку. Можеш підстрахуваись і вже перед виїздом оплатити місця, бо інакше теоретично їх може не бути - тоді їхатимеш без місця, хоч в коридорі. Але такого в реалі я не бачив, всім вистачає, ще й вагон для велосипедів є...

56(7) 2012-01-02 / 10:48:31
А снег есть в горах вообще-то? Без снега что у нас туристам делать зимой?

русін 2012-01-01 / 23:45:38
триба удмінити воопше ушиткі поїзда в тоту укрАйну, у тоту бендерувшину! лишити лем прямі поїзда в Москву - нашу любиму велику столицю, і без остановки у Лівові, Тирнополі, Кійові. Нам, русінам, нішто тамка робити! Іще нам триба у Будапешт поїзд, у Братіславу ци Прагу, Бухарест, мож і у Варшаву. А укрАйну - удмінити. В Скотарському, Ужку, Лазещині - узробити глуху границю, оби нам туйка укрАйинци не йшли!

Година 2012-01-01 / 20:09:39
В жодному разі не купувати квитки поза межами кас, як би цього не хотілося.

ККК 2012-01-01 / 19:21:05
Година, які Ваші пропозиції по боротьбі зі спекуляцією залізничними квитками?

Година 2012-01-01 / 16:19:23
Як думаєте, чому? А от в маршрутках без паспортів, це безпечно? Хочу бачити як ви захопите поїзд, і скеруєте його у центр міста або у висотку. Включайте чуть-чуть смекалку де що потрібно, а де ні.

Istvan 2012-01-01 / 15:17:01
Билеты на самолеты продаются строго по паспортам... Это не протизаконно?

Година 2012-01-01 / 14:38:58
Ну які паспорти? Що поможе паспорт? Раніше продавали по паспортам, і що. Відмінили, бо це протизаконно. Ніхто не може вас обмежувати в пересуванні з паспортом ви хочете поїхати чи без. Все лиш заборонити хочеться. Совок, блін, з вас колись вилізе, чи лиш в труні стече з дощовими водами?

Istvan 2012-01-01 / 14:30:22
Гость: Я 100% за!

red 2012-01-01 / 11:04:25
спекулянти здали квитки! хай влітають на гроші

ККК 2011-12-31 / 22:37:18
гость, +100500

гость 2011-12-31 / 20:06:05
продажа должна быть по паспортам,тогда не будет массовой сдачи билетов перекупщиками-спекулянтами. Это они в одни сутки выкупили все билеты,а теперь их сдали.

НОВИНИ: Соціо

23:58
/ 2
ВАКС закрив справу проти "закарпатського" ексголови Рахункової палати Пацкана, визнавши його невинуватим
22:10
/ 7
Громада ПЦУ у селі Присліп на Міжгірщині після 5 років протидії МП увійшла до свого храму
11:40
27 квітня в центрі Ужгорода можна буде безкоштовно тестувати інфекційні хвороби, вакцинуватися та виміряти тиск
11:21
/ 1
Мукачево виділило 12,4 млн на безпілотники для двох бригад ЗСУ
10:53
В Ужгороді заступник міністра розвитку громад, територій та інфраструктури Сергій Деркач поспілкувався із міжнародними перевізниками
18:05
Учителі Закарпаття проходять сертифікацію: експерти з усієї України оцінюють їхню майстерність
15:19
Мешканці Чабанівки на Ужгородщині можуть залишитися без води через глиняний кар'єр "Голден тайлу" харківського депутата
11:22
/ 1
Підтверджено загибель Михайла Бадиди з Демечів на Ужгородщині, який понад рік вважався зниклим безвісти
22:39
/ 2
На Запоріжжі поліг Петро Ганич з Кам'яниці Оноківської громади
22:00
/ 4
Командир "Граду" з позивним "Ісус"
17:33
/ 6
У Лютій Костринської громади згоріли будинок і трактор
11:12
/ 2
Чехія допоможе звести реабілітаційний центр в Ужгороді
22:04
Протягом минулого тижня в Ужгороді народилося 53 малюків, у Мукачеві – 34
12:40
/ 1
У 9 закладах Закарпаття можна отримати безкоштовну медичну допомогу при інсульті
11:25
/ 19
В Ужгороді сквер міської лікарні реконструюють і облаштують за 40 млн грантових гривень
17:48
На Закарпатті у березні 2024 року порівняно з груднем 2023 року ціни на продукти харчування та безалкогольні напої зросли на 1,4%
17:12
Цьогоріч у березні на Закарпатті ціни зросли на 0,7%
11:09
В Ужгороді "комунальні" повідомлення про порушення ПДР залишатимуть на авто у червоних зіп-пакетах
10:51
22-річного Івана Бориса з Заріччя, якого з серпня 2022 року вважали зниклим безвісти, зустрінуть і поховають у понеділок
22:15
/ 2
Стало відомо про загибель в лютому під Авдіївкою Віталія Старости з Великої Копані Виноградівської громади
11:36
У Тересві попрощаються з полеглим Героєм Михайлом Руснаком, що більше року вважався зниклим безвісти
22:27
В Ужгороді попрощалися із полеглим Героєм Олексієм Кобцем
15:44
На Закарпатті в теплицях почали збирати ранню картоплю
15:34
/ 1
Юрій Лущай з Краматорська, що поліг на Донеччині і похований у Великих Лучках, був істориком і відомим вікіпедистом
11:33
/ 1
На Сумщині поліг Василь Цинканич з Бегендяцької Пастілі Великоберезнянської громади