В Ужгороді накосили і награбали на півтора мільйона гривень (ВІДЕО)

Ужгородці цієї весни спостерігали, як комунальники активно загрібали, обрізали, викорчовували і саджали, тобто завзято взялися за благоустрій міста. Справа, звісно, хороша, але коли поглянути, скільки це коштує – очі лізуть на лоба.

В Ужгороді накосили і награбали на півтора мільйона гривень (ВІДЕО)

Так, більш ніж на півтора мільйона обласний центр озеленювали та це озеленення утримували живим, або ж прибирали відмерле.

Газонокосаркою викосили 330 100 квадратних метрів міської площі! Мабуть щодня косили газончик на площі Дружби народів площею 2 тис. кв.м. Коштувало пройтися газонокосаркою – 52816 грн, ще за 25 тисяч цю траву загрібали. Крім того, 234 тисяч м квадратних ще довелося косити вручну – за ще 39 тисяч гривень. А загрібати вручну скошене обійшлося у 11385 грн.

Але є взагалі дуже цікаві пункти у переліку виконаних робіт, наприклад, «очищення газонів від випадкового сміття» – 134 120 гривень. Хотілося б побачити, яким має бути невипадковий непотріб, і чи його прибирання так само дорого обходиться Ужгороду.

Ще 115746(!) гривень виклали за вигрібання газонів ручним інструментом (це ще додатково до того, що вигребли після косіння). Найдешевше коштувало побілити стовбури –  всього 972 гривні. А от загребти гілки після стрижки дерев вартує майже 30000.

 Одним словом, здається, що «загрібати» і «стригти» будь-що в Ужгороді – ну ду-у-у-же дороге задоволення. Бо тільки стрижка живоплоту – 25768 (де ж стільки знайшли?!) обійшлася у більш ніж 34 тисячі гривень.

До речі, за власне посадковий матеріал виклали лише 31 тисячу, що на фоні очищення міських урн (підняли-перевернули-поклали) за 27 тисяч виглядає зовсім не солідно. Тим більше, що ефект від «очищення» не дуже то й помітний. Проте найдорожче обійшлися транспортні послуги. Навозили ужгородські зеленгоспники аж на 326196 гривень. Усе це при тому, що на один шкільний обід учням початкових класів місто виділяло лише по 3,30 грн. Та й на наступний рік планує давати лише по 4,80. При цьому тубінфікованих дітей мерія вважає за можливе нагодувати за 16 гривень у день, а за харчування у дитсадках половину мусять доплачувати батьки.

Детальніше як газдував ужгородський «Зеленгосп» дивіться у таблиці-звіті, який надала член виконкому Маргарита Мощак. Вона дивується, що ж тоді прибирали підприємці і громадськість міста на численних суботниках навесні, чому самі закуповували інструменти, пальне для вивезення сміття. Завтра відбудеться позачергове засідання виконкому, де ужгородські озеленювачі хочуть «урвати» на 2012-q ще «жирніший» кусень…

Ужгород.in

28 грудня 2011р.

Теги: газон, газонокосарка, сміття

Коментарі

Олег Диба 2011-12-29 / 00:34:50
2Валік Волошин

Суб’єктивність/об’єктивність надто непевна категорія, аби на її основі наділяти Адміна занадто великими повноваженнями. Може бути "чрєвато"...

А тому не спокушай. Ми лише щойно навчилися бити себе по руках кожного разу, коли хочеться видалити не об’єктивний (з нашої суб’єктивної точки зору) коментар...)))

Валік Волошин2 2011-12-29 / 00:25:54
І ще: пора очевидно банити не лише матюки, але і "ужгородців", які тролять. Неважливо, на користь кого, але явно і необєктивно. Банити.

Валік Волошин2 2011-12-29 / 00:23:59
Згідно з табличкою, 33га газонів викосили косаркою, і ще 23га викосили вручну. ДЕ???? Де в місті 56га газонів??????????

ужгородець 2011-12-28 / 23:54:48
АНТОНУ
Власне, добре розбираюсь у доходах і видатках бюджету і не маю наміру "роздмухувати злодійські плани ворогів мера" адже мер не такий уже й "поганий" як його попередник,питання в іншому-команді мера.Меру є над чим задуматись...

Антон 2011-12-28 / 23:37:56
і це лише по закупівлі послуг у зеленгозпу... А якщо глянути на інші витрати. Може мені взяти участь у тендері на наступний рік? Я би навіть на набережній гілки позрізав, щоб від ліхтарів світло до землі доходило:) Але схоже, на це Погорелову потрібні додаткові тисяч 20-40.
Шкода, що такі інформаційні запити роблять лише декілька журналістів чи громадських діячів. А депутати, у т.ч. "опозиційні", лише очіма кліпають та голосують у режимі "одобрямс". І їх не цікавить, куди йдуть кошти, які вони ж виділили. Не свої же кошти.
Ужгородцю, а Ви не конспірологією займайтесь, а самі може поцікавтесь, куди йдуть кошти з Ваших податків. Це займе 20 хв -- і спонукатиме можновладців менше красти, якщо така інформація "викидуватиметься" щодня (а в нормальних містах і організаціях України, я вже не кажу про за кордон, така інформація розміщена на офіційному сайті міської ради -- і не треба нічого запитувати, викидувати і давати прихильникам теорії заколоту потребу роздмухувати злодійські плани ворогів мера).

ужгородець 2011-12-28 / 23:27:48
Цікаво хто викидує у "нет" інформацію проти Погорєлова невже регіонали які прикриваються Єцом?

йой 2011-12-28 / 22:56:50
Загрібання-розгрібання, навантаження-розвантаження, вкривання-розкривання - уже на півмільйона. Ото комидія, квартал зеленського гет убогий коло сього папіря)

Ірина 2011-12-28 / 22:35:29
Маргарита ви молодець, що видалю цю інформацію. Нехай зробялть перевірку, у який саме час виділялись гроші. Звісно по паперам у цього афера все буде о.к. Бо він відомий.
Але Погоелов втратив довіру - мою точно, думаю і сотні інших ужгородців, що долучились до акції "Чисте місто".
Активісти акції "Чисте місто" мають сказати своє слово! від мерії в акції була Хаятова - нехай скаже позицію мера.

Надія 2011-12-28 / 22:27:49
Олегу

Повністю Вас підтримую, я більше не вийду прибирати тільки тому, що ці собаки таке роблять!

Олег 2011-12-28 / 22:20:38
Навіщо громадкість проводила акцію "Чисте місто"?
Навіщо Роберт Горват вклав свої десятки тисяч грн, свій час у акцію?
Навіщо платники податків сплачують місцеві податки, щоб ці суки їх украли!
Навіщо студенти працювали волонтерами?
Навіщо ужгородці волонтерили, якщо ці свині, інакше не назвеш, бо модератор сайту видалить просто крадуть наші гроші.

Дерибан 2011-12-28 / 22:17:17
коси коса пока роса. =молодці!

Василь 2011-12-28 / 22:08:03
От так воно пане Погорєлов, краще б Ви вулиці зробили нормальними і гроші витрачали куди потрібно, а не просто косили, якраз це слово і підходить до цього контексту!

777 2011-12-28 / 22:07:44