Ужгородська молодь розповість про своє незадоволення бездіяльністю влади

У середу, 16 листопада, у прес-центрі «Закарпаття» відбудеться прес-конференція із представниками молодіжних організацій Ужгорода.

Ужгородська молодь розповість про своє незадоволення бездіяльністю влади

Цього разу йтиметься про нереалізований "Рік молоді-2011", через що, власне, виникло невдоволення молодіжною політикою. Учасники розкажуть, як виникла ідея проекту "Рік молоді-2012: перші кроки та цілі на майбутнє". Крім того, на прес-конференції буде оголошено план молодіжних заходів на рік, який склали молодіжні організації міста, та буде зачитано вимоги до депутатів міської ради та влади загалом.


У
часники прес-конференції:

Роман Сарканич – МГО Ударна молодь (ініціатор акції)

Андріана Завадяк – голова профкому УжНУ

Денис Ман – Студентський мер.


Зустріч відбудеться:

у середу, 16 листопада, об 11:00
за адресою м.Ужгород, вул. Другетів, 60
Прес-центр "Закарпаття"

P.S. Всі, у кого виникнуть питання до гостей прес-центру "Закарпаття", але хто в силу обставин не матиме змоги взяти участь у зустрічі, зможуть надсилати нам їх на електронну пошту press-centr@zakarpattya.net.ua, або розміщати у коментарях до відповідних анонсів події на сайті Закарпаття онлайн.

15 листопада 2011р.

Теги: молодь, влада

Коментарі

Марина 2011-11-16 / 11:47:00
Гарний політичний хід зробила партія "Удар",підтримка молоді ніколи не завадить.А наші студенти зазвичай ведуться на такі розводи...

2 Шурік 2011-11-15 / 19:58:00
"1) Сарканич Рома - очолює молодіжне крило партії УДАР, він курірує молідіжні питання в цій партії."
Нічого там він не очолює, не говоріть дурниці!!! Там зовсім інші лідери наскільки мені відомо). А Рома просто член партії, курірує - це да. але ніякий він не голова Ударної молоді.
2) Андріана - ноу коментс
3) Денис - він активна людина. яка до партії не має відношення.

люся 2011-11-15 / 19:36:00
Підтримую Юлію на всі 100%! Може, прийдемо на прес-конференцію? Агов, хто зі мною?

Юлія Дуб 2011-11-15 / 19:29:00
Дуже легко поливати брудом, коли сам нічого не робиш....
Я вважаю, якщо людина (організація, партія, депутат, політик, підприємець.... не важливо хто) робить хороші, якісні і корисні для суспільства справи, то, будь ласка, нехай піариться на здоров’я. Але важливо, щоб слова не розходились із ділом.
Ужгородська міська рада затвердила 2011 рік Роком молоді та студенства. Багато для молоді та студенства було зроблено цього року коштом міськради???? Всі виділені гроші пішли на грамоти, квіти, вінки, корзини... Так, це реально допомогло молоді (сарказм)....
Вам подобається, що проводяться фестивалі "ПораБуло", "Екле", "Березневі коти", різноманіитні концерти, зістрічі, презентації????Так от, це все роблять молодіжні організації своїми силами, без підтримки влади!!!
Молодим активістам набридло, що влада не може відповісти за свої слова, тому вони й роблять хоч щось, щоб налагодити в місті нормальну молодіжну політику.
І дуже добре, якщо це підтримають якомога більше організацій, і навіть партій....
І замість того, щоб тут поливати все своїм негативом, витягніть свою "попу" із дому і спробуйте щось зробити корисне, бо й без вас вистачає гі..на!!!!

П.С. вибачте за грубе слово, просто дістало вже... Так би коментували, коли влада ліпить нам нові обіцянки, які не виконує...

Олег 2011-11-15 / 19:05:00
Люблю таких дописувачів як Шурік, всіх відразу на місце ставить. А про Адріану я вперше таке чую, хоча бачив одного разу як вона з УДАРу виходила)

А Денис уже в УДАРі, ще донедавна був у єдиному центрі.

Андрей 2011-11-15 / 18:24:00
А з старими "борцунами" шо? Солонтайчікі-ФРІ всякі? Вже все (собі) вибороли?

Саша 2011-11-15 / 18:07:00
я член СРЗО, що підтримує цю акцію. щось не чув, щоб ми були причетні до удару.

Іванна 2011-11-15 / 18:01:00
Люди, у вас все добре з головою? Яка різниця в якій вони політичній силі???? головне, що роблять хорошу справу, в перше чергу, заради вас! замість того, щоб долучитися до молодіжних організацій і підтримати молодіжний рух - ви займаєтесь .....обсир..ям!!

В акції беруть участь 15 молодіжних організацій, що вони всі в ударі?????О_О

Шурік 2011-11-15 / 17:40:00
Ось ми і маємо піар Партії УДАР)
А тепер поясню всім:

1) Сарканич Рома - очолює молодіжне крило партії УДАР, він курірує молідіжні питання в цій партії.

2) Завадяк Адірана - офіційно дійсно голова Профкому УжНУ, але не офіційно працює в партії УДАР і курірує гендерні проблеми для цієї партії - місяць тому взагалі робила соціологію по цій проблематиці в Ужгороді.

3) Денис Ман - тут важко, щось сказати дійсно активна людина і має життєву позицію. Але після того як переміг на Студентській республіці, почав співпрацювати з УДАРом - ну це і не дивно все-таки Студентську Республіку фінансував великим чином сам Голова партії УДАР і голова Студентської Республіки також член цієї партії.

Далі висновки робіть самі!!!

Треба піднімати авторитет молоді, а не продаватися політичним силам і говорити від імені студентів загалом.

Проблеми в молоді є і їх дуже багато і такий захід треба проводити, але коли це забарвлене політикою то встає все ясно ЖОВТЕНЬ 2012 рік - ВИБОРИ ДО ВЕРХОВНОЇ РАДИ!

ВИБОРЧА КОМПАНІЯ РОЗПОЧАЛАСЯ!

Читач 2011-11-15 / 17:34:00
Дорогі друзі, не розумію чому така агресія на людей, які намагаються відстояти саме ваші права. Розберіться спочатку про що йдеться у зверненнях молоді, а потім критикуйте. Ці діти не критикувати владу йдуть, а хочуть аби влада просто допомогла їм реалізувати молодіжні заходи для тих же студентів. До чого вибори?

Петро Лабош 2011-11-15 / 16:43:00

***.... іх всіх посилати,Завадячка за півтора роки ніфіга не зробила для студентів-безтолоч одним словом.Ви спочатку спробуйте зробити хоч щось,а вже потім кричіть яка погана влада.

ярослав орос 2011-11-15 / 15:46:00
діточки-спудеї, ушкварте хоч мало по утцях своїх недуйдавих...

stud 2011-11-15 / 15:40:00
Роман Сарканич – МГО Ударна молодь
Андріана Завадяк – голова профкому УжНУ
Денис Ман – Студентський мер.

ЦЕ ХТО ТАКІ????
ПЕРШИЙ РАЗ ВИЛІЗЛИ НА ПУБЛІКУ-ВІДЧУВАЄТЬСЯ НАБЛИЖЕННЯ ВИБОРІВ-2012!
Суть громадських органызацый і полягає в самоорганізації активної молоді із залученням пасивного прошарку! А ці 3 номінальні псевдокерівники ГО вирішили вийти в люди?-йдіть! Але з багажем пророблених акцій,заходів..зі сторони кричати завжди краще..вот в мої часи ФРІ - "не словом-а ділом"!!!

Четник 2011-11-15 / 15:33:00
Ага проснувся профком бездарів, коли робити то нікому, а як свої політичні зади прославляти то все окей. Бездарні олухи - єдине на що здатні то кульки роздавати..За всю свою історію ні разу не звітували перед студентами

НОВИНИ: Соціо

23:51
30 родин із прифронтової Харківщини оздоровилися та відпочили на Закарпатті за час дії програми "Турбота"
23:19
/ 1
Словаччина хоче відновити пасажирське залізничне сполучення із Ужгородом, яке припинилося 80 років тому
18:22
"Укрзалізниця" ще цьогоріч планує запустити потяг "Київ – Кошиці"
15:29
/ 7
Як "танець з бубном" за вітряки на Руні гудуть сільрада, лісівники та закарпатська влада
14:15
/ 1
Приватний поїзд "Прага – Чоп" сьогодні здійснив свій перший рейс
11:22
/ 3
Запис мого діда і сепаратне святкування Паски
11:11
/ 1
У Ракоші Вишківської громади попрощалися з полеглим Героєм Святославом Корнійчуком
20:19
/ 5
В Ужгороді на об'їзній депутати-"слуги" планують "роздерибанити" понад 1 га землі із заниженням вартості в 10 разів
21:59
/ 23
На Закарпатті було зроблено спробу дестабілізації шляхом перекриття доріг "через мобілізацію". Поліція звільнила проїзд
18:44
/ 36
Головою Ужгородського міськрайонного суду переобрано Віктора Данка
18:38
На війні поліг Віталій Петах зі Страбичова Мукачівської громади
02:00
/ 30
Комбат Руслан Каганець: "Без людей виграти цю війну неможливо. Ми не зробимо мільйон роботів із штучним інтелектом, які за нас воюватимуть"
00:32
/ 1
Відсьогодні на Закарпатті розпочалася нерестова заборона
21:48
Біля Солотвинського солерудника виявлено смітники, пластикові пляшки в карстових проваллях і забруднення потоку Глод
16:44
/ 3
В Ужгороді пойдуть чемпіонат України з велоспорту-МТБ та чемпіонат області
11:26
/ 4
На війні з росією поліг Ігор Сакало з Горінчова Хустського району
10:53
У лютому споживчі ціни на Закарпатті в цілому не зросли – статистика
11:15
"Щасливі діти" запускають новий цикл відновлювальних ретритів для мам із дітьми "Сила Карпат"
10:56
/ 6
В Усть-Чорній на Тячівщині попрощалися з полеглим Героєм Октавіаном Коненком
22:53
/ 3
У понеділок в Сваляві проведуть в останню дорогу полеглого 21-річного Героя Василя Томащука
22:20
/ 2
У Великій Копані попрощалися з Віталієм Чонкою, що загинув на Запоріжжі ще торік у червні
15:31
У лютому в порівнянні з торішнім груднем ціни на продукти харчування та безалкогольні напої зросли на 1,4%
14:57
Торік на Закарпатті прийняли в експлуатацію житла на 17,8% більше, ніж у 2022-му
14:10
/ 1
Кабмін перерозподілив освітню субвенцію на 2024 рік: місцеві бюджети Закарпаття втратили 2,4 млн грн