Закарпатська “Свобода” розповість про суд і документально підтвердить незаконність пам’ятника на Верецькому перевалі

У середу, 9 листопада, гостем прес-центру “Закарпаття” стане голова Закарпатської організації Всеукраїнського об’єднання “Свобода” Олег Куцин.

Закарпатська “Свобода” розповість про суд і документально підтвердить незаконність пам’ятника на Верецькому перевалі

Очільник закарпатських "свободівців" обіцяє не тільки прокоментувати хід судового процесу стосовно підпалу пам'ятного знаку "на честь переходу угорських племен в Карпатський басейн", але й, за його словами, доведе, що цей знак встановлено без відповідних дозволів і документів. Матеріали, які підтверджують незаконність спорудження на Верецькому перевалі цього знаку, буде оприлюднено вперше. Крім того, Олег Куцин розповість про діяльність закарпатської  "Свободи" загалом.

Також учасником прес-конференції стане Ярослав Кузів — адвокат, який захищав інтереси Закарпатської обласної організації Всеукраїнського об'єднання "Свобода" у суді.

Нагадаємо, свободівці стверджують, що згадана споруда на Верецькому перевалі паплюжить честь і гідність українців і є нічим іншим як наругою, адже саме ці місця являються братьською могилою понад 600 розстріляних захисників Карпатської України. Пошукові та ексгумаційні роботи на території Верецького перевалу ведуться з 2008 року. На сьогодні віднайдено та перепоховано останки 17 людей.

Зустріч відбудеться:
у середу, 9 листопада, о 15.00
за адресою м.Ужгород, вул. Другетів, 60
Прес-центр "Закарпаття"
 
P.S. Всі, у кого виникнуть питання до гостей прес-центру "Закарпаття", але в силу обставин не матимуть змоги взяти участь у зустрічі, зможуть надсилати нам їх на електронну пошту press-centr@zakarpattya.net.ua, або у коментарях до відповідних анонсів події на сайті Закарпаття онлайн .
06 листопада 2011р.

Теги: Олег Куцин, Свобода, Верецький

Коментарі

Прес-центр "Закарпаття" 2011-11-10 / 16:53:00
Чому ні? Відбувся. Читайте і слухайте.

Istvan 2011-11-10 / 15:46:00
Ну что? Не состоялся брифинг?

E. Z. 2011-11-10 / 12:24:00
Я думаю, що політичні наслідки будуть. Принаймні кільком міністрам в уряді Угорщини доведеться подати у відставку. Це якщо їх не посадять до в’язниці за розкрадання державних грошей...


С.Ф.

Лучший анекдот дня, ей богу.
Можете сегодня (еще лучше: целую неделю) больше ничего не писать и ничего не говорть!

2011-11-10 / 12:13:00
С.Ф., 10.11.2011 00:16

Уважаемый, "чур Вам" не хочу, не хотел и навряд ли захочу сотрудничать с Вами /это я уже говорил/.

А почему вы так болезненно реагируете на критику?

Ведь по существу не отвечаете, переходите на личное, а для меня действительно Кощунственно выглядит Ваши методы борьбы с мадьярским памятником.

Уж точно я бы Вам подобного никогда не советовал.
Где Вы узрели опасность?
Как можно предрассудки, фобии, ложно понятые исторические факты ставить заложником добрососедских отношений с Европейским государством?
Зачем Вам это?
Что делает Свобода в наведении элементарного порядка?
Кто Вас натравил на мадьяр?

P. jegyző 2011-11-10 / 11:56:00
С.Ф., 10.11.2011 00:09
Я думаю, що політичні наслідки будуть. Принаймні кільком міністрам в уряді Угорщини доведеться подати у відставку. Це якщо їх не посадять до в’язниці за розкрадання державних грошей...

Думаю, Вы плохо ориентируетесь в венгерской внутриполитической жизни. Тем более, что деньги были выделены на благородные цели, аналогично тем средствам, за счет которых строились памятники Шевченко и Голодомору в Будапеште.

С.Ф. 2011-11-10 / 00:16:00
анонім, 09.11.2011 12:48
С.Ф., 08.11.2011 20:25
анонім, 08.11.2011 16:59

В вашем "комменте" так много пафоса и самонадеянности, что будь я "простаком" точно бы поверил.
Но вынужден вас разочаровать.

"Тотальной" власти Вам не видать. Это исключено.
Ваши потуги приведут однозначно к расколу Украины.

"безпардонне хазяйнування уряду чужої держави на частині території України становить реальну небезпеку для всієї української державності. Українська нація зобов’язана вжити заходи по захисту свого суверенітету..."

Извените, но иначе как МАРАЗМОМ подобное назвать нельзя, даже сложно комментировать.
Украина, как государство, стремиться к тому, чтобы иметь максимальное количество своих представительств за рубежом.
Украинская диаспора во многих странах передали Украине в собственность участки земли, строения и т.д., но нет там невигласов, даже самых крайних, чтоб узреть в этом "национальную небезпеку".
Меня поражает Ваша ПЕЩЕРНАЯ философия, а если учесть Ваши амбиции, то это ОПАСНОСТЬ, реальная опасность УКРАИНСКОЙ ГОСУДАРСТВЕННОСТИ.
- - - - - - - - - - - - -
Шановний! Чи можете назвати бодай одну солідну партію в Європі чи всьому світі, яка би найняли на роботу такого „незалежного юриста”, який про можливого клієнта (чи навіть можливого опонента в суді) пише такі речі???

С.Ф. 2011-11-10 / 00:09:00
P. jegyző, 09.11.2011 14:33
Уважаемые эксперты с области строительства!
Возведение памятника на Верецком перевале возможно связано с определенными организационно-техническими проблемами, но иллюзорно надеяться на то, что возможно его снести без политических последствий.
- - - - - - - - -- -
Я думаю, що політичні наслідки будуть. Принаймні кільком міністрам в уряді Угорщини доведеться подати у відставку. Це якщо їх не посадять до в’язниці за розкрадання державних грошей...

С.Ф. 2011-11-09 / 23:36:00
анонім, 09.11.2011 13:15
С.Ф., 08.11.2011 20:25
анонім, 08.11.2011 16:59
Во всем мире заведено, если практикующий юрист решает заняться политикой, то от ПРАКТИКИ отказывается.
- - - - - - - - - -
Подібна заява свідчить, що Ви не маєте щонайменшого поняття про політичне життя в США, Канаді, Японії, переважній більшості європейських держав....
= = = = = = = = = = =
Залог ПРОФЕССИОНАЛИЗМА - Независимость, а вовсе не размер Гонорара, но Вы стоите на очень низком уровне развития.
- - - - - - - - - - - - -
А я десь стверджував, що „Залог ПРОФЕССИОНАЛИЗМА” – це „размер Гонорара”???
Мені важко зрозуміти, кого чи що там у себе Ви називаєте „Гонорара”, але коли хтось пропонує мені порівнювати якісь „размери”, і починає доказувати, що у нього „размер” саме той, а я знаходжуся на „очень низком уровне развития”, бо у мене „размер” не такий, то я з такими людьми ніколи не спорю. Хай вони радіють своєму високому рівню розвитку... Бо залишається тільки сподіватися, що принаймні наявністю вміння чомусь радіти Всевишній їх не обділив...
= = = = = = == = = =
Уважающие себя Партии ВСЕГДА пользуются услугами НЕЗАВИСИМЫХ юристов, а не карманных как Вы, в этом признак их СОЛИДНОСТИ и Веса в обществе.
- - - - - - - - - - - - -
Ви можете навести бодай один приклад, щоб Республіканська партія США найняла на роботу незалежного юриста – члена (прихильника) Демократичної партії? Або бодай один приклад, щоб Демократична партія найняла на роботу незалежного юриста – члена (прихильника) Республіканської партії?
Чи Ви вважаєте Республіканську і Демократичну партії самими несолідними в США?

С.Ф. 2011-11-09 / 23:26:00
анонім, 09.11.2011 13:15
С.Ф., 08.11.2011 20:25
анонім, 08.11.2011 16:59
Пускай Вам "нравятся" Ваши "карманные" юристы которые, судя по Вашим идеологическим установкам, носят истоптанные штиблеты и голодным взглядом зекают на колбасные лавки , но живущие по Уставу.
- - - - - - - - - - -
Шановний! Я вже писав – юристи, це переважно розумні люди, які поважають всіх розумних людей. Свобода серед своїх членів має високопрофесійних юристів. З більшістю юристів, які ведуть справи Свободи, Ви просто навіть теоретично не можете бути особисто знайомі. І якщо Ви про юристів, в тому числі про таких, яких в очі не бачили, пишете подібні речі, то це свідчить про те, що Ви – не юрист...

С.Ф. 2011-11-09 / 23:19:00
анонім, 09.11.2011 13:15
С.Ф., 08.11.2011 20:25
анонім, 08.11.2011 16:59

И еще хочу обратить Ваше внимание.
Вам очевидно импонирует мои разъяснения юридической сути проблемы.
Но, во-первых, у меня нет точной первичной информации и выводы соответственно могут быть не совсем правильные.
Во-вторых, я изложил свою позицию вовсе не руководствуясь принципом "кому - то понравиться".
Ситуация, насколько я понял запутанная и соответственно требует ПРОФЕССИОНАЛЬНОГО подхода.
- - - - - - - - - - - -
Шановний! Ще раз – прочитавши ваш пост, я запідозрив наявність у вас певних професійних знань. Але мені зразу стало зрозуміло, що Ви не володієте точною первинною інформацією, тому деякі Ваші висновки хибні. Саме тому я зробив певні зауваження, в тому числі надав повнішу первинну інформацію. Якби Ви були професіоналом, то Ви відреагували би професійно на моє зауваження. Але цього не сталося. Замість цього Ви почали навішувати безглузді ярлики. Навіть після того, як я делікатно натякнув, що жоден професіонал, який хоча б трохи себе поважає – так не робить - Ви пишете третій пост, де ні грама професіоналізму, тільки самовихваляння і навішування ярликів.

Щоб бути професіоналом, не досить мати знання, треба мати ще й досвід і розум...

P. jegyző 2011-11-09 / 14:33:00
Уважаемые эксперты с области строительства!
Возведение памятника на Верецком перевале возможно связано с определенными организационно-техническими проблемами, но иллюзорно надеяться на то, что возможно его снести без политических последствий. Поэтому, миритесь господа.

2011-11-09 / 13:15:00
С.Ф., 08.11.2011 20:25
анонім, 08.11.2011 16:59

И еще хочу обратить Ваше внимание.

2011-11-09 / 12:48:00
С.Ф., 08.11.2011 20:25
анонім, 08.11.2011 16:59



Віктор 2011-11-09 / 09:44:00
местный, 09.11.2011 08:06
возвращаясь к заголовку статьи :) просьба к админу, если возможно, после пресс-конференции пана О.К. выложить видео на сайте Закарпаття-онлайн.
В силу целого ряда объективных и субъективных причин "Свобода" в целом и лидер её областного отделения в частности стали весьма известны, поэтому, я думаю, видео пресс-конференции О.К. многим будет небезынтересным. ок?
-----
Так відео або аудіо запис в студію!

Віктор 2011-11-09 / 09:43:00
С.Ф., 08.11.2011 21:49
анонім, 08.11.2011 21:00
анонім, 08.11.2011 16:59
Тобто ЗА ГРОШІ... Вибачаюсь, але на даному етапі всі судові справи Свободи ведуть юристи, адвокати, які є членами Свободи, чи принаймні прихильниками... причому на громадських засадах чи символічну компенсацію...
-----
Можете назвати величину символічної компенсації ?
- - - - - -
Це питання до голови Закарпатської Свободи пана Олега Куцина. Він завтра буде на анонсованій тут пресконференції...

----
Запитання до Куцина Олега: В яку суму вилились витрати на весь судовий процес (підпал, акції під стінами суду, адвокати, юристи, інформаційні послуги, інші витрати), можна й приблизні розрахунки?
Прошу адміністратора обов'язково задати це запитання!

местный 2011-11-09 / 08:06:00
возвращаясь к заголовку статьи :) просьба к админу, если возможно, после пресс-конференции пана О.К. выложить видео на сайте Закарпаття-онлайн.
В силу целого ряда объективных и субъективных причин "Свобода" в целом и лидер её областного отделения в частности стали весьма известны, поэтому, я думаю, видео пресс-конференции О.К. многим будет небезынтересным. ок?

С.Ф. 2011-11-08 / 21:49:00
анонім, 08.11.2011 21:00
анонім, 08.11.2011 16:59
Тобто ЗА ГРОШІ... Вибачаюсь, але на даному етапі всі судові справи Свободи ведуть юристи, адвокати, які є членами Свободи, чи принаймні прихильниками... причому на громадських засадах чи символічну компенсацію...
-----
Можете назвати величину символічної компенсації ?
- - - - - -
Це питання до голови Закарпатської Свободи пана Олега Куцина. Він завтра буде на анонсованій тут пресконференції...

2011-11-08 / 21:00:00
анонім, 08.11.2011 16:59
Тобто ЗА ГРОШІ... Вибачаюсь, але на даному етапі всі судові справи Свободи ведуть юристи, адвокати, які є членами Свободи, чи принаймні прихильниками... причому на громадських засадах чи символічну компенсацію...
-----
Можете назвати величину символічної компенсації ?

E. Z. 2011-11-08 / 20:54:00
С.Ф.

КМКС это организация зарегистрированная в Украине по законам Украины.
Члены КМКС граждане Украины, как и вы может быть.
Они пользуются такими же правами, как все граждане Украины - независимо от национальности, от вероисповеданий, от пола, от возраста!
КМКС и члены организации имеют такие же права ма землю возле Вербяжа, как любой гражданин этой страны. И, как любой гражданин этой страны, имеют право на своем участке пострить по согласию законам, что хотят.
Это вам говорю я, кто не сторонник этой органаизации, то есть КМКС!

С.Ф. 2011-11-08 / 20:25:00
анонім, 08.11.2011 16:59
Тобто ЗА ГРОШІ... Вибачаюсь, але на даному етапі всі судові справи Свободи ведуть юристи, адвокати, які є членами Свободи, чи принаймні прихильниками... причому на громадських засадах чи символічну компенсацію...

"Я ніколи не кажу ніколи, може Ваш професіоналізм нам колись і знадобиться.
Але зараз я можу тільки подякувати Вам, що Ви на цьому форумі оприлюднили свою точку зору щодо питань, які тут обговорюються..."

Уважаемый, не обольщайтесь.

Во-первых, Спасибо, что Вы хотя-бы корректно отреагировали /а то у Вас подобное редкость/, хотя Ваш цинизм "про гроши" очевиден.
У меня нет иных средств к существованию, кроме моей специальности и УНИЖАТЬ Юристов Вам не советую, как бы самого не каснулось.
- - - - - - - - - - - - -
Шановний! Я поважаю всіх розумних людей. Незалежно від національності, віку, спеціальності, віросповідання і т.д. Я поважаю юристів, бо серед них розумних людей все-таки більше, як в середньому по країні. Я розумію, в якому стані зараз юристи – і знаю, що (на жаль) чим чесніший чи навіть талановитіший юрист, чим менше у нього бажання вщент продаватися цій дебільній владі – тим йому важче виживати в нинішній ситуації...
Я не збирався Вас принижувати, я просто чесно признався, що у Свободи зараз немаю стільки грошей, щоб гідно оплатити Вашу роботу. Ми зараз часто не маємо можливості гідно оплатити роботу навіть наших членів. Я також досить однозначно натякнув, що ми не збираємось пропонувати працювати „надурняк”, я думаю, Ви погодитесь, що така робота Вам не потрібна...

Щодо майбутнього, то все може бути...
Зрозумійте мене правильно – якщо Свобода прийде до влади, нам доведеться будувати державу іншого типу. Нам потрібні будуть високваліфіковані спеціалісти у всіх галузях людської діяльності, в тому числі (а може і в першу чергу) юристи. Нам треба буде замінити величезну кількість ні на що не придатних „кумів” „братів” „сватів” і т.д. Кожен висококваліфікований спеціаліст, який буде здатний виконувати якісну роботу в нових умовах – буде на вагу золота. Бо не ми придумали – кадри вірішують все. На жаль, ми не можемо зараз нічого запропонувати багатьом талановитим і високопрофесійним людям. Ми поки-що можемо таких тільки брати „на замітку”, щоб запропонувати їм гідну роботу, коли прийдемо до влади...
Прочитавши Ваші думки по цій темі, у мене виникла підозра, що Ви, як спеціаліст, чогось варті. Тому я відповів так, як відповів...

Звертаю Вашу увагу, що я не агітую Вас, щоб Ви стали свободівцем, щоб ви підтримували свободівців чи за них голосували. Але я хочу щоб Ви знали – якщо Свобода прийде до влади і Ви дійсно є таким професіоналом, яким себе позиціонуєте, то, при Вашому бажанні, Свобода для Вас обов’язково знайде гідну Ваших знань добре оплачувану роботу... Бо ВСІ високопрофесійні спеціалісти нам будуть дуже потрібні...