Мільйонер Алекс Ровт відкрив у Мукачеві синагогу (ФОТО)

Сьогодні Мукачево заполонили євреї. Виявляється, цього дня відбулося офіційне відкриття в місті над Латорицею нової синагоги. Міський голова Мукачева Золтан Ленд'єл передав символічний ключ рабинові Мойші Рабіновичу, внуку всесвітньо відомого рабина Шпіро.

Мільйонер Алекс Ровт відкрив у Мукачеві синагогу (ФОТО)

Перекладачем у них слугував сам Алекс Ровт, меценат-мультимільйонер родом з Мукачева, за кошти якого і збудовано синагогу. Алекс Ровт входить до списку 400 найбагатших людей США.

Панорама Мукачева

04 листопада 2011р.

Теги: єврей, синагога, Алекс Ровт

Коментарі

Юра 2023-11-01 / 14:04:48
Це релігійні иудеи, иудей хрестиянин, мусульманин, це ненаціональность і раса, це мировозренія ідеології.

Таня 2013-04-10 / 17:05:59
Может кто знает, есть ли при синогоге курсы иврита? На счет негатива - это все от незнания и комплекса неполноценности - простите их...

Мария 2012-12-27 / 09:48:03
http://store.obreey.com/download/s/so/solomon87tgvjj6hkt/sample.pdf

Копча 2012-07-20 / 16:18:50
Ну і бридкі ж пики, дякувати Алоїзовичу хоч не так багато.

55 2011-11-10 / 01:30:00
ужгородець,щоб ви знали евреї у часи Австро-Угорщини і були хазяєвами!!!А ви як раз були в меншенстві!

шалом мой друг шалом 2011-11-10 / 01:27:00
слухайте які ві всі розумні тут зібралися,гой це значить чужий, але нас ви також називаєте жидами хоча це є образливим,це так же як нігер хоча правильно афроамериканець.Загалом всі нації одна до одної не дуже привітно відносяться,але я не про це хотіла написати!я Еврейка горжусь цим,мої батьки і діди інтелегенція Закарпаття,а ви українці шо зробили для своїх міст????адже живете ви в старих єврейських будинках,ваші батьки лікувалися і зверталися за допомогою до євреїв,я помовчу про політику,всесвітня економіка та й укр. лежить в руках евреїв,а шо ви можете робити крім того що писати тут такі коментарі,краще б за своїми дітьми придивлялися,а то серед вас процвітає наркоманія,проституція і т.д!!!!

василь 2011-11-05 / 17:57:00
Недавно був у Колочаві у музеї під відкритим небом. Екскурсовод розказував, що в свій час там у суботу загорілася синангога. І місцеві євреї палець об палець не вдарили, щоб її загасити, і іншим не дозволяли - бо субота. А ми (по їхньому гої) по суботах готові до любої роботи

Остап 2011-11-05 / 12:20:00
Згоден з коментом Доречі. В торі записано хто не жид той називається "гоєм". Так що цен питання хто займається геноцидом.

ужгородець 2011-11-04 / 23:25:00
Ключ від Мукачева їм дали, от і поводяться, як справжні господарі міста. А наші "господарі" перед мільйонами Ровта готові танцювати на задніх лапках...

ГРУНЬ 2011-11-04 / 23:07:00
І до Мукачева добралиси пейсликаті. Всюди буде синагога, а ригінальною мовою буде иврит.

Українець 2011-11-04 / 22:47:00
Ну і типажі! Стадо дегенератів.

Еврей с Мукачева 2011-11-04 / 21:35:00
Если мои одноплеменники будут так наглеть, то нам снова не миновать Холокоста. Лучше прислушайтесь к мудрому еврею Эдуарду Ходосу.....................................................

Еврейка с Ужгорода 2011-11-04 / 21:21:00
Мукачевцам повезло больше.чем ужгородцам.

читач 2011-11-04 / 20:56:00
Тому що РОвт тримає усіх за яйця

Червленьовець 2011-11-04 / 20:51:00
Мабуть Мойша Рабинович спроектував, організував будівництво Мукачева, а його співплемінники носили при цьому пісок, мучку та перемішували малтер, тому тїм така честь... Залишилось одне - перейменувати Мукачево на Мойшачево.

Росвиговець 2011-11-04 / 20:41:00
Я досі наївно гадав, що символічні ключі від Мукачева мер Золтан Лендєл мав би передати Мукачівцям, а він чомусь їх вручив Мойші Рабиновичу.

Цікавий 2011-11-04 / 20:31:00
А чому на відкриття синагоги на запросили Ратушняка, хоть му фотьки передайте, так - для настрою.

Політолог 2011-11-04 / 20:24:00
Давно вивчаю релігійну ситуацію в Закарпатті, але в мене питання звідки стільки євреїв, аще саме віруючих, а не тих які себе тільки позиціонують як євреї. А що саме головне нема тих євреїв яких я знаю з Мукачева. Дивна ситуація, а де русини - чи то їхня віра іудеїзм?!

Помилка 2011-11-04 / 20:08:00

Респект журналісту, класно вкладені дві однакові фото)


Видалили)). Дякуємо. Адмін

Словянин 2011-11-04 / 20:07:00
Забув додати, що на вказану подію також ніяк не реагує і ТУКЗ, а також роздуті, начебто закарпатські, політологи.

НОВИНИ: Соціо

18:22
"Укрзалізниця" ще цьогоріч планує запустити потяг "Київ – Кошиці"
15:29
/ 2
Як "танець з бубном" за вітряки на Руні гудуть сільрада, лісівники та закарпатська влада
14:15
/ 1
Приватний поїзд "Прага – Чоп" сьогодні здійснив свій перший рейс
11:22
/ 3
Запис мого діда і сепаратне святкування Паски
11:11
/ 1
У Ракоші Вишківської громади попрощалися з полеглим Героєм Святославом Корнійчуком
20:19
/ 4
В Ужгороді на об'їзній депутати-"слуги" планують "роздерибанити" понад 1 га землі із заниженням вартості в 10 разів
21:59
/ 20
На Закарпатті було зроблено спробу дестабілізації шляхом перекриття доріг "через мобілізацію". Поліція звільнила проїзд
18:44
/ 36
Головою Ужгородського міськрайонного суду переобрано Віктора Данка
18:38
На війні поліг Віталій Петах зі Страбичова Мукачівської громади
02:00
/ 29
Комбат Руслан Каганець: "Без людей виграти цю війну неможливо. Ми не зробимо мільйон роботів із штучним інтелектом, які за нас воюватимуть"
00:32
/ 1
Відсьогодні на Закарпатті розпочалася нерестова заборона
21:48
Біля Солотвинського солерудника виявлено смітники, пластикові пляшки в карстових проваллях і забруднення потоку Глод
16:44
/ 3
В Ужгороді пойдуть чемпіонат України з велоспорту-МТБ та чемпіонат області
11:26
/ 4
На війні з росією поліг Ігор Сакало з Горінчова Хустського району
10:53
У лютому споживчі ціни на Закарпатті в цілому не зросли – статистика
11:15
"Щасливі діти" запускають новий цикл відновлювальних ретритів для мам із дітьми "Сила Карпат"
10:56
/ 6
В Усть-Чорній на Тячівщині попрощалися з полеглим Героєм Октавіаном Коненком
22:53
/ 3
У понеділок в Сваляві проведуть в останню дорогу полеглого 21-річного Героя Василя Томащука
22:20
/ 2
У Великій Копані попрощалися з Віталієм Чонкою, що загинув на Запоріжжі ще торік у червні
15:31
У лютому в порівнянні з торішнім груднем ціни на продукти харчування та безалкогольні напої зросли на 1,4%
14:57
Торік на Закарпатті прийняли в експлуатацію житла на 17,8% більше, ніж у 2022-му
14:10
/ 1
Кабмін перерозподілив освітню субвенцію на 2024 рік: місцеві бюджети Закарпаття втратили 2,4 млн грн
23:00
/ 3
На війні поліг ровесник Конституції України Василь Цьока з Крайникова Хустської громади
18:40
/ 1
Загинув Герой з Вишківської громади Святослав Корнійчук
11:17
/ 1
У Берегові діти принесли додому з річки стару протитанкову міну
» Всі новини