Рада відмовилася повернути зимовий час

Напередодні у парламенті було зареєстровано 4 законопроекти про перехід на зимовий час як нардепів з влади, так і опозиційних.

Рада відмовилася повернути зимовий час

Верховна Рада України відмовилася скасовувати своє попереднє рішення про відміну зимового часу. За відповідну постанову проголосувало лише 216 депутатів з 226 необхідних. Це означає, що, відповідно до раніше прийнятої постанови, 30 жовтня Україна не перейде на зимовий час.

Як повідомляло Закарпаття онлайн , 20 вересня Рада скасувала переведення годинників на зимовий час, прийнявши проект постанови регіонала Олега Надоші.

Це рішення викликало різку критику вчених, а також влади Західної України, в якій ці зміни призведуть до дуже пізнього настання світанку.

Зокрема, виходець із Закарпаття, глава МНС Віктор Балога пригрозив оскаржити це рішення в суді, а Ужгородська міськрада вирішила змістити початок навчального і робочого дня в місті на годину вперед, а Закарпатська облрада прийняла спеціальне звернення до парламенту з цього приводу.

18 жовтня 2011р.

Теги: час, Балога, Верховна рада

Коментарі

2011-10-18 / 15:52:00
"Як це вперед? То в школу треба буде на 7? Чи вже всі подуріли? "

График вперёд! А не время вперёд! Будут начинать в 9.00 учиться!

2011-10-18 / 15:50:00
Так, всё равно - что мешает подкорректировать свой график? Организм к стрелкам не привязан! Он привязан "к дню и ночи".

Будет светлеть позже, буду выходить на работу позже. Большие проблемы!

2011-10-18 / 15:29:00
На мою думку непереводячи годинник буде краще темніти буде не в 16г'00 а в17.00 це ж прекрасно.

2222 2011-10-18 / 14:04:00
І тепер Балога і Бариги як справжні русини гримнут дверима і пуйдут з владної коаліції.
Треба часівникови гія убити скло аби си не вікобилював.
Всі думали що чоловіча слабість то коли без віагри ніяк, виявилося що чоловіча слабість, це коли тебе старший брат нагнув а ти ну ніяк не можеш йому відмовити в маленьких чоловічих забаганках.

Стрелка 2011-10-18 / 13:36:00
По-моему, раньше в Закарпатье было местное время отличающееся от киевского, потом перешли только на киевское. Теперь обратно. Кому это нужно? Опять путаться во времени...

2011-10-18 / 13:31:00
"Ужгородська міськрада вирішила змістити початок навчального і робочого дня в місті на годину вперед"

Як це вперед? То в школу треба буде на 7? Чи вже всі подуріли?

m 2011-10-18 / 13:12:00
2 гномика в кремлі замутили проект з часом, а наші недороблені донецькі підтримали і собі теж прийняли таке рішення. Не розібравший з реальним природнім часом. Воно й не дивно, не розбирались, тому що там мозгів нема.

местный 2011-10-18 / 12:58:00
они так и не поняли, что нет никакого "зимнего времени" - есть поясное, природное время.
переход на "летнее" время осуществляется именно с этого поясного времени и нежелание вернуться к поясному времени после окончания лета - очевидный признак слабоумия...
эхе-хе, скопировали Путина с Медведевым - тем тоже видать не смогли объяснить, что нету "зимнего" времени, просто нет :)
дурь полнейшая.
в общем, "Спасибо... не только за президента-пидараса", но еще и за "недомосковское время" :(

анонімe 2011-10-18 / 12:51:00
Ось як будуть твої діточки у потемках на світанку рюмсаючи, бо ще спатки хочуть, до школи шкандибати, а нерід Закарпатський буде ігнорувати "даунєцкає врємья"...

2011-10-18 / 12:41:00
Блін, задрали ідіоти свої русинство всюди тулити... :(

З одного боку - донецькі дауни, здругого - наші. А заспиною і в тих. і в других. хитра морда Путіна.

з цього приводу 2011-10-18 / 12:32:00
відмовилася повернути?
Та уставимо нашу трумбету їм назустріч!
Як ісьме жили по-нашому, а не по-моськовськи, так і буде. Най ся не чудувуть же наші русини до них, сомарів, теперка лем по-мадярські одповідатимуть.
Иппен зато! На-труц.

НОВИНИ: Соціо

04:22
Військовослужбовцеві з Хустщини, що п'яним забрав чуже авто, "апеляційно" присудили 5 років тюрми з конфіскацією
23:58
/ 2
ВАКС закрив справу проти "закарпатського" ексголови Рахункової палати Пацкана, визнавши його невинуватим
22:10
/ 9
Громада ПЦУ у селі Присліп на Міжгірщині після 5 років протидії МП увійшла до свого храму
11:40
27 квітня в центрі Ужгорода можна буде безкоштовно тестувати інфекційні хвороби, вакцинуватися та виміряти тиск
11:21
/ 1
Мукачево виділило 12,4 млн на безпілотники для двох бригад ЗСУ
10:53
В Ужгороді заступник міністра розвитку громад, територій та інфраструктури Сергій Деркач поспілкувався із міжнародними перевізниками
18:05
Учителі Закарпаття проходять сертифікацію: експерти з усієї України оцінюють їхню майстерність
15:19
Мешканці Чабанівки на Ужгородщині можуть залишитися без води через глиняний кар'єр "Голден тайлу" харківського депутата
11:22
/ 1
Підтверджено загибель Михайла Бадиди з Демечів на Ужгородщині, який понад рік вважався зниклим безвісти
22:39
/ 2
На Запоріжжі поліг Петро Ганич з Кам'яниці Оноківської громади
22:00
/ 4
Командир "Граду" з позивним "Ісус"
17:33
/ 6
У Лютій Костринської громади згоріли будинок і трактор
11:12
/ 2
Чехія допоможе звести реабілітаційний центр в Ужгороді
22:04
Протягом минулого тижня в Ужгороді народилося 53 малюків, у Мукачеві – 34
12:40
/ 1
У 9 закладах Закарпаття можна отримати безкоштовну медичну допомогу при інсульті
11:25
/ 19
В Ужгороді сквер міської лікарні реконструюють і облаштують за 40 млн грантових гривень
17:48
На Закарпатті у березні 2024 року порівняно з груднем 2023 року ціни на продукти харчування та безалкогольні напої зросли на 1,4%
17:12
Цьогоріч у березні на Закарпатті ціни зросли на 0,7%
11:09
В Ужгороді "комунальні" повідомлення про порушення ПДР залишатимуть на авто у червоних зіп-пакетах
10:51
22-річного Івана Бориса з Заріччя, якого з серпня 2022 року вважали зниклим безвісти, зустрінуть і поховають у понеділок
22:15
/ 2
Стало відомо про загибель в лютому під Авдіївкою Віталія Старости з Великої Копані Виноградівської громади
11:36
У Тересві попрощаються з полеглим Героєм Михайлом Руснаком, що більше року вважався зниклим безвісти
22:27
В Ужгороді попрощалися із полеглим Героєм Олексієм Кобцем
15:44
На Закарпатті в теплицях почали збирати ранню картоплю