ТИМОШЕНКО ЗАСУДЖЕНО НА 7 РОКІВ

Юлію Тимошенко засуджено до 7 років з позбавленням права обіймати посади у владі на 3 роки.

ТИМОШЕНКО ЗАСУДЖЕНО НА 7 РОКІВ

Такий вирок озвучив суддя Родіон Кірєєв.

Крім того він заявив, що позов НАК "Нафтогаз" щодо відшкодування збитків "підлягає задоволенню в повному обсязі".

Суддя відзначив, що враховуючи суспільно небезпечні дії Тимошенко він не бачить підстав для пом'якшення вироку.

Суддя назвав доведеним фактом завдання Тимошенко 1,5 мільярдів збитків "Нафтогазу".

За словами Квірєєва, докази свідчать про те, що підписання контрактів між ВАТ "Газпром" і НАК "Нафтогаз" всупереч угодам попереднім Кабміну "відбулось виключно завдяки протиправним та одноосібним діям Юлі Тимошенко".

Що стосується даних Ernst & Young, що витрати "Нафтогазу" після укладання Тимошенко угод зменшилися, то суддя Кірєєв заявив, що висновки аудиторів пояснюються зменшенням спожитого Україною газу в тому році.

"Дії Тимошенко виходять за рамки її повноважень, що спричинило тяжку наслідки" ,- заявив суддя.

Тимошенко відбуватиме покарання на території Київської області. У її строк буде включено перебування її у СІЗО.

Юлія Тимошенко назвали вирок їй поверненням 37 року в Україні. По це вона заявила після того, як суддя Родіон Кірєєв засудив її до 7 років ув'язнення. "Я хочу сказати, що в Україні повертається 37 рік", - заявила вона. Тимошенко закликала українців бути сильними і боротися за свої сім'ї і країні. Вона також запевнила, що не припинить ні на хвилини свою боротьбу. Тимошенко наголосила, що захищатиме своє ім'я у Європейському суді з прав людини.

Вирок Юлії Тимошенко може бути оскаржений в апеляційному суді протягом 15 діб. Про це заявив суддя Родіон Кірєєв, завершивши читати рішення у справі Тимошенко. Копії вироку Тимошенко отримає у СІЗО.

Суддя залишив залу суду під вигуки "Ганьба".

Тимошенко вивів конвой.

"До побачення всім", - сказала Тимошенко у дверях.

Європейська комісія розраховує, що остаточне рішення у справі Юлії Тимошенко буде після апеляції, а також процесу декриміналізації. Про це, коментуючи вирок у справі Тимошенко, заявив член Єврокомісії з питань розширення і політики євросусідства Штефан Фюлле в Брюсселі.
"Ніхто не може потрапити до в'язниці на основі вже застарілого законодавства. І рішення, безсумнівно, повинно бути знайдено", - сказав він. "Має місце паралельний процес декриміналізації певної кількості статей, які є в основі процесу проти Тимошенко", - зазначив Фюлле. "Також ще не закінчився процес апеляції. Я буду за цим уважно стежити. Ми все ще віримо, що рішення може бути знайдене", - заявив він. 

Він також повідомив, що пізніше у вівторок буде дана офіційна реакція Європейської комісії.

Фюлле додав, що в тому числі від демократичної ситуації в Україні залежить доля угоди про Асоціацію з ЄС.

Генеральний секретар Ради Європи Торбйорн Ягланд вважає, що політичні рішення мають оцінюватися парламентом, а не судами. Як повідомили УНІАН у прес-службі генсека Ради Європи, так він прокоментував судовий вирок екс-прем'єру Юлії Тимошенко. "У демократії судження про політичні рішення мають бути залишені парламенту та виборцям, а не судам", - заявив генсек Ради Європи. Ягланд висловив сподівання, що запропоновані нещодавно зміни до Кримінального кодексу України зроблять неможливими такі судові процеси у майбутньому.

11 жовтня 2011р.

Теги: Тимошенко, вирок

Коментарі

ярик 2011-10-15 / 16:45:00
накрала Юлька мільйони, а тепер нехай і ними відплачується, вона мабуть думало що завжди буди сидіти у кріслі прем'єра та керувати поставками газу в Україну, а вийшло все по іншому

іван 2011-10-13 / 06:54:00
Вона допрацювалась !! тепер нехай працюе в тюрмі !!

прохожий 2011-10-12 / 20:50:00
"злили пом...ре...ю". Але померанчева революція справді дивовижне світове явище, яке належить українському народові та українській історії. А ющенко, як і винниченко у 1917-1919 рр.руїнники, пусті інтригани, які зруйнували важко здобуті національним поривом плацдарми для національного, українського державотворення.
суд над юлею - це вже наслідок, другорядний факт, так як "шахтинська справа" "СВУ" та інші судові процеси, які зміцнили тоталітарний режим. Тому ющенко заслуговує не тільки на ганьбу в українській історії, але й всенародного покарання за зраду.

справедливість 2011-10-12 / 19:17:00
ВОР ДОЛЖЕ СИДЕТЬ В ТЮРМЕ !!!, КТО БЫ ОН НИБЫЛ !!!!!!!

ярослав орос 2011-10-12 / 18:27:00
хатьови, лишіться дурної казки... юлька скоро буде на волі...

Словянин 2011-10-12 / 17:27:00
В Україні триває боротьба відверто антисловянських кланів, а чуби тріщать в українського народу, проти якого триває «тихий» геноцид. Світовий кагал поставив на Тимошенко-Капітельман, але щось у них не спрацювало. Нині, через посередництво "європейських" структур, креатури паразитичнj] спільноти роблять заяви про "порушення прав людини". Те, що мільйони українців ледве зводять кінці з кінцями, їх ніяк не хвилює, а ось коли наступили на хвіст їх співплемінниці - розпочався вселенський гвалт.

Пан Баклажан 2011-10-12 / 17:07:00
Так, пане В. Те, що Юльця "проворовалась", і не раз, може й очевидно, але ніким ніколи не двоедено.Навіть за Кучми справу завалили. В Європі ж діє презумпція невиновності - за недоведений злочин не саджають (хоча по всякому бува, звісно).

Справа, яку шиють Юльці - абсурдна. За невдале (? - а були альтернативи) управлінське рішення 7 років тюрми. При цьому навіть не доведено, що прем"єрка мала з оборудки зиск. І якось всі забули, як на Новий рік замерзала Європа, і як в порядку досліду вперше в історії України качали газ із заходу на схід. Такий був фон для того рішення. "Вонючий газ", Росукренерго, "рукищонекрали" якось зовсім в справі не фігурують...

В. 2011-10-12 / 15:34:00
Вот, она - демократия в Европе! "Честные и некоррумпированные" политики Европы, возмущены арестом Тимошенко! И им чихать на то, что Тимошенко проворовалась.

В. 2011-10-12 / 15:30:00
сорри, 11.10.2011 19:18
То, о чём вы говорите, постоянно имело место. И что это меняет? Биполярная власть, или другая? Никакой разницы - Ющенко, Янукович и т.д. Все они, одним лыком шиты.

Ember Zoltán (az igazi) 2011-10-12 / 14:10:00
Уважаемый Админ!
Ниже это НЕ Я!!!!!!!!!!!!!!!

Кто-то играется с моим именем и с моей фамилией!!!!!!


Пан Баклажан, 11.10.2011 21:27
Емберу Золтану - знає тільки він сам, але він настіко шляхетний, ож нікому то не вкаже

Ember Zoltán, 11.10.2011 20:41
Пан Баклажан, а вы забыли просить: а кто отравил бывшего гаранта?:)

Русин 2011-10-12 / 00:21:00
+1 Василю!
То так вже виходить в житті - бандити і пройдисвіти конкуренції не терплять , а колишній гарант все в демократію та совість грався...з пройдисвіткою.

василь 2011-10-11 / 23:11:00
Можна підписатися під кожним словом вироку(я його слухав у прямому ефірі). Будь моя воля, я б її навічно засадив. Одне коробить - а судді хто? Сьогоднішню владну банду взагалі під розстріл потрібно давати.

Пан Баклажан 2011-10-11 / 21:27:00
Емберу Золтану - знає тільки він сам, але він настіко шляхетний, ож нікому то не вкаже

Ember Zoltán 2011-10-11 / 20:41:00
Пан Баклажан, а вы забыли просить: а кто отравил бывшего гаранта?:)

oleg 2011-10-11 / 20:18:00
так добре що Юлю засудили..шкода не згадали про закупівлю по завищеній ціні машин швидкої допомоги..у неї ще багато "дрібних грішків" у кишені.

сорри 2011-10-11 / 19:18:00

Я проти цього арешту і проти Януковича. Але хто мені скаже, чому мені не шкода Юльку?


А окрім усього, вважаю, що все це політичний лохотрон: сидіти Юля не буде (принаймні, не довго), а в Україні в такий спосіб просто вибудовують біполярну політичну систему, в якій дві "масонські" політсили час від часу змінюватимуть одна одну на радість лохам-виборцям...

Пан Баклажан 2011-10-11 / 19:09:00
аноніму: так, так, ви праві.
Точно пам"ятаю, як Віктор Андрійович в 2001 сміливо повів колони проти Кучми, а в 2004 від і до відстояв на барикадах, після перемоги повів безжалістну боротьбу з корупцією, покарав усіх злочинців - від фальсифікаторів виборів до замовників Гонгадзе, і от вже перед нами маячило світле майбутнє, як підступна Юльця в змові з Фірташем усе зруйнувала...

2011-10-11 / 18:26:00
2Пан Баклажан, 11.10.2011 18:00

Нікчемну інформацію (з Маскалевих немитих рук) даремно брати в голову!
Помаранчева революція приречена була на поразку, як тільки в її середовище затесалася Тимошенко. Вона ж нікуди не пропаде, бо куди подітися нинішній владі без цього руйнівного елементу (всі, до кого вона наближалися, страшно програвали, як і сама українська справа). На жаль, Тимошенко залишиться й надалі в укр. політиці.

Пан Баклажан 2011-10-11 / 18:00:00
Цікаво, Ющ дійсно намилився в ЗСА на ПМЖ?
Він же ж на вулицю в жодному місті чи селі України не зможе без "бодігардів" вийти - йому в обличчя плюватимуть.

Злили "пом-реву" остаточно...

Istvan 2011-10-11 / 17:39:00
У правоцентрических сил на Украине вождя не осталось: Ющенко списан, Юла на 3 года отстранена от политики... Точка.

НОВИНИ: Різне

14:51
Правила підбору одягу для тривалих велопрогулянок
15:36
Гербіциди: основні типи, принцип дії та застосування в аграрній практиці
16:17
Холодильник Samsung No Frost — ідеальний варіант для кухні
22:13
Щоби "промивати мізки" угорцям, росіяни створили спеціальний сайт і Telegram-канал
20:18
Весілля мрії у Німеччині з агентством AlexShow
17:19
Чи можна використовувати паронітові прокладки для води
15:37
Покупка військового спорядження: важливі поради від експерта
10:43
Дизельний та бензиновий генератор: який обрати?
19:42
Гідравлічні насоси: їх види та основні характеристики
15:06
44 держави у Гаазі підтримали створення спецтрибуналу та використання заморожених активів рф
21:23
П'ять аргументів на користь купівлі планшета
20:55
Оновлені можливості: Що робить DJI Mavic 3T найкращим вибором
19:29
Як змінились ціни на будівельні матеріали?
17:13
Чим може бути корисний штучний інтелект PPC-шникам?
22:46
"Заповіт" Тараса Шевченка прозвучав в угорському парламенті
17:13
Переваги вертикальних пресів для макулатури
22:19
Пневматичний пістолет для спорту та тренувань
22:17
Чому виникає запалення нирок і які аналізи допоможуть діагностувати нефрит?
22:15
Чоловічі ремені: Різновид матеріалів, як правильно обирати
00:48
/ 2
У першому турі виборів президента Словаччини виграв прозахідний кандидат
20:59
Оптові продажі промислової фурнітури в Україні: виклики та можливості для бізнесу в 2024 році
21:21
Колористика меблів: дивани яких кольорів виглядають дорого?
22:58
/ 11
Військовий з "Азова" запропонував дозволити бойовим бригадам самим мобілізовувати "ухилянтів"
15:29
Найкращі місця для подорожі в Японію
23:02
/ 2
Макрон: У нас немає лімітів, ми будемо реагувати на поведінку росії
» Всі новини