Учора в Ужгороді жорстоко побили журналіста

Учора, в неділю, 18 вересня, в Ужгороді завершувалося святкування Дня міста. Однак, для журналістської спільноти воно стало сумним.

Учора в Ужгороді жорстоко побили журналіста

Пізно ввечері невідомі молодики поблизу водно-оздоровчого закладу "Водолій" перестріли екс-оператора ТРК "М-Студіо", а нині співробітника кафедри журналістики УжНУ Миколу Барнича і жорстоко побили.

Причому, кажуть, ймовірно "працювали" професіонали, бо удари були професійні. Медійник потрапив до обласного центру нейрохірургії в Ужгороді.

З неофіційних джерел стало відомо, що потерпілий сам прийшов до нейрохірургічного центру, де йому надали відповідну допомогу. Сьогодні, о 13:00 було проведено оперативне втручання з усунення втисненого перелому в лобовій кістці. Операція пройшла успішно. Наразі потерпілого переведено до загальної палати.

Також стало відомо, що під час бійки постраждав ще один журналіст, колега госпіталізованого — оператор ТРК "Тиса", який був у той час поряд. На щастя, молодий чоловік зазнав неважких тілесних ушкоджень — у нього забої м'яких тканин тіла та гематоми.

Наразі невідомо, чи пов'язаний цей інцидент з професійною діяльністю журналістів.

19 вересня 2011р.

Теги: журналіст, оператор, нейрохірургія

Коментарі

Віра 2011-09-22 / 00:27:00
Колю,швидкого одужання тобі. Всі чекаємо на тебе в університеті =)

Габі 2011-09-20 / 18:09:00
Коля ми з тобою!!! Тримайся!!! Одужуй швидше!!!

Арей 2011-09-20 / 11:30:00
Хай міліція на цій справі покаже свою професійність.

Вова 2011-09-20 / 10:06:00
З назви статті можна зрозуміти тільки одне, що у нас в Закарпатті розпочалося переслідування журналістів і це відразу після дня памяті Гонгадзе, але насправді прочитавши зміст розумієш те, що це просто піар!

Миколко, виздоровлюй!

Зауваження 2011-09-20 / 07:50:00
Учора в Ужгороді жорстоко побили журналіста
Потерпілим бажаю швидшого одужання. Але чи всі люди, які працюють у мас-медіа, є журналістами? У такий спосіб можна і прибиральницю газети чи телестудії назвати журналістом.
А пан Микола Барнич є науковцем, працює в науковій установі.
Оператори - працівники зв"язку, радіо і телебачення. у них є професійне свято, яке, якщо не помиляюся, припадає на 16 листопада.
А пан

Галина 2011-09-19 / 23:41:00
Одужуйте хлопчики! Ванічка, ми тебе теж чекаємо на роботі!!! Які ж "бліци" без тебе?!!!
Миколо, тримайся!
ми вас поважаємо і любимо!

Віталій 2011-09-19 / 23:10:00
василю, а ти гггггггггггггг

2011-09-19 / 22:54:00
Жах...

Cашка 2011-09-19 / 22:30:00
Колю, ми з тобою! всі студенти підтримують тебе!
ти сильний, ти впораєшся!

Віталій 2011-09-19 / 22:15:00
Микола тримайся, а ми тебе підтримаємо. А те, що пише якесь гггггггг, тобто погана людине, не звертай увагу.

І.Ф. 2011-09-19 / 21:55:00
от люди, аби було, кому кістки перемити. у людини трагедія, а ви "пити менше треба", "знімати замовні сюжети"...я вас прошу, панове, хіба ми собаки, щоб у коментарях лаятися?

Студенти 2011-09-19 / 21:29:00
"Колю, одужуй швидше! Твої студенти та колеги тебе люблять!"

приєднуємося!!!

Кішка 2011-09-19 / 21:24:00
І певно це було навмисно зроблено, а не просто якісь п’яні хулігани від "нічого робити" побили перехожого!...Миколо, ми з тобою!

василь 2011-09-19 / 21:23:00
пити менше треба !! а вміст алкоголю в крові який ???

Моллі 2011-09-19 / 21:11:00

2 ****** ******


За собою слідкуйте! Микола Барнич хороша людина і не заслуговує на те, що з ним зробили! Навряд чи наша "міліція" зможе знайти винуватих, адже все що "свыше", того простим людям знати не можна... Тобто, заправляє знущанням над журналістами правляча верхівка...і це вже не перший випадок.


Колю, одужуй швидше! Твої студенти та колеги тебе люблять!

******* ****** 2011-09-19 / 20:45:00