За хабар затримано декана УжНУ

Сьогодні, 8 вересня, співробітники УБОЗ УМВС України в Закарпатській області під час отримання хабаря затримали декана факультету романо-германської філології Ужгородського національного університету Мирославу Фабіан.

За хабар затримано декана УжНУ

Як повідомили Закарпаття онлайн джерела в правоохоронних структурах, зараз справа перебуває на розгляді в прокуратурі Закарпатської області і вирішується питання про порушення кримінальної справи. Виходячи з ситуації, яка склалася, джерело Закарпаття онлайн допускає, що може бути так, що кримінальну справу порушено все-таки не буде.

Детальнішу інформацію на цю тему Закрпаття онлайн оприлюднить завтра

08 вересня 2011р.

Теги: хабар, УБОЗ, Фабіан

Коментарі

Дмитро 2019-01-03 / 22:15:07
А тоді екзамени приймала п.Ф

Дмитро 2019-01-03 / 22:14:33
Можу сказати, що не поступив із-за кандмінімума з англійської в аспірантуру. А вищу оцінку отримала менш здібна сокурсниця.

bye fabi!!! 2011-09-26 / 06:03:00
Pora vzhe bylo cjomy statusja, moglu b I raniwe!!!! Mozhe inwi teper xoch troxu bojatusj stanytj. A to ce vse xabarnuctvo nastiljku tam vidkrute na pybliky scho azh soromno za YZHNY!!!! Moglu b Sche price list na 5 poversi bilja lifty povisutu wo b xto postypaje znav skiljku growej na sesijy vidkladatu!!!
P.S: a jakwo kypute kavy v jiji kafe bilja B1 to +10 baliv do rejtungy!!!!!))))

2011-09-21 / 14:16:00
Повністю згоден з "тот кого не знаете". Я закінчив РГФ без ніяких проблем, ніколи нікому ніяких грошей не платив. Студенти самі винуваті у ситуації, що склалась, бо в першу чергу вони породжують корупцію. Якби не було корупції, 30% випускників цього факультету взагалі би не закінчили його.

2011-09-21 / 14:07:00

тот кого незнаете 2011-09-19 / 23:15:00
Мирослава Петровна хороший человек это вы зажрались,когда она вам помогала а это было не раза уверена в этом то она была хорошей для вас а шас сидите тут человека за глаза обсираете.вы бы хотели и дипломы иметь и нечерта неучить.....а вот сейчас незавидую студентам теперь предёться учить им всё!!!Вот вы шас тут обсуждаете её а вы то уверены в том что вы никогда небудете так поступать как она???от меня лично она никопейки не брала кто хотел учиться тот мог без денег учиться и никогда меня не заваливала.

неважно 2011-09-16 / 21:50:00
Це Ващук її підставив.

так 2011-09-16 / 16:06:00
Всяке чудо три дні стоїть, вже за Мирославу Петрівну і пес не бреше, забули всі....

Колишній студент 2011-09-13 / 20:10:00
До речі, хтось подумав: а як почуватиме себе людина, що заявила на п. Ф., коли її (тобто п. Ф.) відпустять? Що буде з тією студенткою? А що п. Ф. відпустять - сумнівається, мабуть, мало хто.
А якщо навіть засудять - лишилися ж у Ф. "колеги" по бізнесу на факультеті. Тож цій студентці, напевне, вже нічого не "світить" на РГФі УжНУ.
(Пригадайте - кілька років тому на тому ж РГФі вже хапали доцента Д-ську, і що? А нічого - "тимчасове затьмарення розуму, коли брала хабар, яке, однак, більше не повторювалось і абсолютно не заважає їй працювати далі").

выпускник фсн 2011-09-13 / 09:04:00
випускниця ужну, 09.09.2011 14:12
я підходила до Фабіанки щодо того, щоб продовжувати навчання в аспірантурі. так вона - у себе в кабінеті, без зайвих ля-ля - сказала, що необхідно підготувати суму у 20 тисяч. На питання: "гривень?" відповідь була : "ну звичайно, що ні" + мила посмішка.

вот что ты чешеш? за 20тыс зеленых можно год проучится в ПРЕСТИЖНОМ западном универе!

об этой ничего не слышал но вот профффесора офиса и того старого что ведет педагогику неплохо было бы прижать, гребут тысячами!

Юлія 2011-09-11 / 23:11:00

Так, кафедру політології треба. В подруги **** взяв 800 гривень за екзамен і сказав:"Я нічого не гарантую, я подумаю, а то у нас не такі розцінки. 800, але не гривень - за екзамен."

Evhenia 2011-09-11 / 13:23:00
Най би кафедру Політології "почистили", там є взяточники більші, ніж декан РГФ.

))) 2011-09-11 / 00:23:00
звичайно гріх злорадствувати, але так їй і треба...мене вона на 8 місяці вагітності завалила на екзамені, сказала йдіть вчіть, а потім прийдете....

Привіт медвід 2011-09-10 / 22:16:00
до (михайло), ТИ мабуть вдінь окуляри і все зрозумієш. Цей комент був адресований Don, і сарказм на його коментар 10.09.2011 00:13. А таким, як ШАНОВНИЙ ДОКТОР НАУК - ФАБІАН М.П. місце не на нарах, а під ними або на "параші", якщо ТИ розумієш про що я!!!!

михайло 2011-09-10 / 22:09:00
до ( Превед медвед ) ти мабуть козел рогатий , або друг даної хабарниці !!! навірно теж працюеш в УжНУ . і теж хабарник , якщо ти так захищаеш її !!! Вона вже допрацювала !!! ЇЇ місце на нарах !!

Превед медвед 2011-09-10 / 00:58:00
Don, 10.09.2011 00:13
Гуляли менты толпой (человек 10) по городу и ковырялись в носу. Стало скучно. Менты были не ленивые и решили что к соседям на медфак или економфак они не пойдут, а пойдут на БАМ на 5 этаж на РГФ на девушек посмотреть. Ну, конечно, решили с собой наручники взять - на всякий случай, вдруг девушки увидев ментов будут разбегаться - пристегнут их к батареям и будут дальше на них смотреть (делать же им больше нечего - скучно). Так вот, поднимаются они всей толпой на 5 этаж на РГФ, смотрят декан по этажу бегает (общественный порядок нарушает). И давай доблестные блюстители порядка декана ловить, не смотря на то, что изначально менты НЕ ШЛИ ЛОВИТЬ ДЕКАНА, а шли, так, фиг его уже знает как. Ну словили они декана, а у декана деньги по карманах (прошу прощения за каламбур). И тут, менты оказались почти честными. "Почти" - потому что деньги то у декана не забрали, но приписали ЧЕСТНОМУ (без "почти") декану взятку, видишь ли! А прокуратура, тоже от безделья, дело возбудила. Вот так у нас в государстве, как всегда только "вона працюе" ( в даном случае декан), а остальные скучают бедняги.....
Короче, цитируя великого классика Мартыросяна - "Рафик чистой воды невиновник"
афтар жжот - Don пиши исчо бугагагага

Don 2011-09-10 / 00:13:00
Изначально менты не шли ловить декана.
От скуки зашли на РГФ на девушек посмотреть. Сам всегда так делаю.

Превед медвед 2011-09-09 / 23:52:00
Don, 09.09.2011 23:43
.....ага..."знання"...ахаха ржунімагу. автар пишиисчо)))))

Don 2011-09-09 / 23:43:00
вимагаю, але не гроші :wink: