Мукачівський університет вже не хоче бути ні об'єднаним, ні приєднаним

На адресу Закарпаття онлайн надійшов текст звернення колективу Мукачівського державного університету, адресованого Президенту України Віктору Януковичу, прем’єр-міністру України Миколі Азарову, мністру освіти і науки, молоді та спорту України Дмитрові Табачнику, голові Комітету Верховної Ради України з питань науки і освіти В. Полохало та голові Закарпатської обласної державної адміністрації Олександру Ледиді. Наводимо його повністю і без коментарів.

Мукачівський університет вже не хоче бути ні об'єднаним, ні приєднаним

Президенту України
п. Януковичу В.Ф.
Копія: Прем'єр-міністру України
п.Азарову М.Я.
Міністру освіти і науки, 
молоді та спорту України
                                                                                        п.Табачнику Д.В.
                                                                                       Голові Комітету Верховної Ради
                                                                                       України з питань науки і освіти
                                                                                        п. Полохало В.І.
                                                                                        Голові Закарпатської обласної
                                                                                        державної адміністрації
                                                                                        П.Ледиді О.О.


Колектив Мукачівського державного університету, який нараховує біля 6500 студентів, 500 викладачів та співробітників стурбований тим, що засоби масової інформації переповнені чутками щодо приєднання (чи об'єднання) вищих навчальних закладів Закарпаття без обговорення цієї проблеми у трудовому колективі.

Мукачівський державний університет готує фахівців із 12 спеціальностей, із яких 9 є тільки в цьому вузі  і немає в інших навчальних закладах Закарпаття. На спеціалістів, яких готує університет, є попит.

На сьогодні Мукачівський державний університет володіє потужним кадровим потенціалом та належною матеріальною базою. Нами пройдено акредитації за спеціальностями і вузу в цілому, ліцензування та отримано сертифікати на підготовку фахівців.

У складі університету діють 2 коледжі, які дозволяють повністю формувати контингент студентів.
Університет в м. Мукачевому став осередком культури та науки. Він потрібен як місту, так і регіону в цілому.

Просимо Вас сприяти збереженню цілісності та самостійності Мукачівського державного університету, який успішно функціонує протягом 16 років незалежної України.


За дорученням колективу, з повагою 

Ректор Мукачівського державного університету,
доктор хімічних наук,
професор, заслужений діяч науки і техніки України            Ю.В.Мигалина

18 серпня 2011р.

Теги: університет, Мигалина

Коментарі

Caries 2011-08-19 / 21:34:00
Колективе МДУ! Як ви посміли піти проти думки куратора області? Це щось нове...
Cad Research Information European Sysytem

Читач 2011-08-19 / 20:31:00
До слова, можливість коментувати є для того, аби коментувати певний матеріал. УжНУ, ЗакДУ і ЗХІ не мають відношення до цього листа. Не переводьте, будь ласка, будь-яку подію на можливість когось закидати брудом. Простим читачам вже набридло читати всякі там Лалала, Нік і под.

Наталі Львів 2011-08-19 / 13:39:00
самі себе обдурюєте, що УЖНУ супер! на Україні є багато супер універів, але ужну до них далеко! дуже! придивіться і подумайте чому!!! підіть в інші міста порівнювати є що!

2011-08-19 / 10:55:00
Нарешті дійшло!..

Андріана 2011-08-19 / 10:13:00
Лалала, вибачте, але показувати шматок приватної розмови та ще й без контексту показує лише про безкультурщину людини.
Тим паче цей уривок не має ніякого відношення до коментування цього матеріалу.
Як-то кажуть в народі : "В чужий черевик ноги не сунь."

Нік 2011-08-18 / 22:18:00
А шо УжНУ спеціалізується на випуску заробітчан?)))Дійсно серйозний і престижний ВУЗ)))

Лалала 2011-08-18 / 22:15:00

розмова двох студентів ужну на їхньому форумі))) хіба не смішно!!!)))

Online
Андриана Шпилька
Мабуть треба йти на післядипломну юридичну, бо, блін, обдурюють нас. Це мяко сказано.)
Мне нравится
Один час назад

Андрій Прокопець
Я планую, тільки ще бабла не заробив на таке міроприємство)
сегодня в 21:54

Андриана Шпилька
Да. Я теж. Їдемо в Чехію на рік? поки тут все не втрясеться?
сегодня в 21:58

Андрій Прокопець
А там шо? На заробтки?)

студент МДУ 2011-08-18 / 22:12:00
професор правду каже!

професор 2011-08-18 / 22:10:00
юрку! ти на старість повністю втратив розум і память. вчора одне, сьогодні інше. ганьба за тебе. час на заслужений відпочинок. це одне чим ти можеш помогти закарпатській вищій освіті.

2011-08-18 / 22:02:00
http://www.kmu.gov.ua/control/uk/publish/newscategory?cat_id=244277216
Все залишається як і було, ніякого нового указу немає, ужну вже не знає як себе піарити.

порадник 2011-08-18 / 22:00:00
няню! що ти за керівник? порахуй своїх студентів та викладачів. з математикою в тебе брехливо!

філолог - проффессор 2011-08-18 / 21:58:00
кома перед як в цьому речені не ставиться. А що до обєднання вишів - то це все лише політичні спекуляції. Краще б думали як зробити освіту якіснішою, доступгішою, а умови навчання та проживання , та досуг студентів більш сучасний та якісний. А то головна мета більшості викладачів стінути капусти побільше - це реальність нашого універу.

2011-08-18 / 21:58:00
Ніколь, 18.08.2011 21:56
Давайте об'єднаємо три ВИШІ, а ужну хай тусуються зі своїми туалетами. Якби вони хотіли автономності, то зразу би її просили, а так хочуть зайвий раз нас принизити і вже мріють перебратись у наші тепленьк і аудиторії.

2011-08-18 / 21:50:00
анонім, 18.08.2011 21:28
Він потрібен як місту, так і регіону в цілому.

Такий "потужний" колектив, а кому перед як не поставили. дайте вичитати текст філологові.
Андриана Шпилька, це случайно не ти такий великий філолог що написала :
"Мабуть треба йти на післядипломну юридичну, бо, блін, обдурюють нас. Це мяко сказано.)"

2011-08-18 / 21:48:00
Шановні, не треба панікувати. Адже ніякого наказу немає і досі нічого не опубліковано. Це ужну всіх на пушку бере, щоб інші почали давати задню, бо знають що в рівній боротьбі вони не виграють.

56 2011-08-18 / 21:35:00
Не всякое "як" требует комы:)

2011-08-18 / 21:28:00
Він потрібен як місту, так і регіону в цілому.

Такий "потужний" колектив, а кому перед як не поставили. дайте вичитати текст філологові.

56 2011-08-18 / 21:03:00
Господи, куда конь с копытом, туда и рак с клешней:(

НОВИНИ: Соціо

18:22
"Укрзалізниця" ще цьогоріч планує запустити потяг "Київ – Кошиці"
15:29
/ 2
Як "танець з бубном" за вітряки на Руні гудуть сільрада, лісівники та закарпатська влада
14:15
/ 1
Приватний поїзд "Прага – Чоп" сьогодні здійснив свій перший рейс
11:22
/ 3
Запис мого діда і сепаратне святкування Паски
11:11
/ 1
У Ракоші Вишківської громади попрощалися з полеглим Героєм Святославом Корнійчуком
20:19
/ 4
В Ужгороді на об'їзній депутати-"слуги" планують "роздерибанити" понад 1 га землі із заниженням вартості в 10 разів
21:59
/ 20
На Закарпатті було зроблено спробу дестабілізації шляхом перекриття доріг "через мобілізацію". Поліція звільнила проїзд
18:44
/ 36
Головою Ужгородського міськрайонного суду переобрано Віктора Данка
18:38
На війні поліг Віталій Петах зі Страбичова Мукачівської громади
02:00
/ 29
Комбат Руслан Каганець: "Без людей виграти цю війну неможливо. Ми не зробимо мільйон роботів із штучним інтелектом, які за нас воюватимуть"
00:32
/ 1
Відсьогодні на Закарпатті розпочалася нерестова заборона
21:48
Біля Солотвинського солерудника виявлено смітники, пластикові пляшки в карстових проваллях і забруднення потоку Глод
16:44
/ 3
В Ужгороді пойдуть чемпіонат України з велоспорту-МТБ та чемпіонат області
11:26
/ 4
На війні з росією поліг Ігор Сакало з Горінчова Хустського району
10:53
У лютому споживчі ціни на Закарпатті в цілому не зросли – статистика
11:15
"Щасливі діти" запускають новий цикл відновлювальних ретритів для мам із дітьми "Сила Карпат"
10:56
/ 6
В Усть-Чорній на Тячівщині попрощалися з полеглим Героєм Октавіаном Коненком
22:53
/ 3
У понеділок в Сваляві проведуть в останню дорогу полеглого 21-річного Героя Василя Томащука
22:20
/ 2
У Великій Копані попрощалися з Віталієм Чонкою, що загинув на Запоріжжі ще торік у червні
15:31
У лютому в порівнянні з торішнім груднем ціни на продукти харчування та безалкогольні напої зросли на 1,4%
14:57
Торік на Закарпатті прийняли в експлуатацію житла на 17,8% більше, ніж у 2022-му
14:10
/ 1
Кабмін перерозподілив освітню субвенцію на 2024 рік: місцеві бюджети Закарпаття втратили 2,4 млн грн
23:00
/ 3
На війні поліг ровесник Конституції України Василь Цьока з Крайникова Хустської громади
18:40
/ 1
Загинув Герой з Вишківської громади Святослав Корнійчук
11:17
/ 1
У Берегові діти принесли додому з річки стару протитанкову міну
» Всі новини