В Ужгороді в жахливій ДТП загинув працівник прокуратури

Сьогодні, 12 серпня, близько 3 години ночі в Ужгороді сталася жахлива ДТП. Автомобіль «ВАЗ-21099» врізався в бетонну огорожу кола на перехресті вулиць Заньковецької та Легоцького, біля ринку. На місці працювали медики і співробітники міліції. Коли 32-річного чоловіка вилучили з салону, він був уже при смерті, однак до того, як повідомляють джерела Закарпаття онлайн , він ще зміг сам зателефонувати в швидку за телефоном 103.

В Ужгороді в жахливій ДТП загинув працівник прокуратури

Удар, за попередніми висновками, прийшовся в грудну клітку. А саме кермо, за словами міліціонерів, знаходилося взагалі над лобовим склом. Медики відразу ж доставили потерпілого в лікарню, але було вже пізно - чоловік від отриманих травм помер. Як повідомили в обласному ДАІ, за висновком експертів ужгородець на момент ДТП був тверезий. Однак, за інформацією Закарпаття онлайн , загиблий Рустам Р. -- працівник прокуратури (1979 р.н., мешканець с. Вільхівка Іршавського району), а самій цій жахливій події передувала неофіційна частина візиту до Ужгорода генеральногго прокурора України Віктора Пшонки. Що саме стало причиною ДТП, з'ясовують зараз експерти. Відомо тільки, що на момент аварії пасажирів в автомобілі не було.

До речі, за кілька годин до того ДТП зі смертельним результатом сталася і на вулиці Берчені. Її результатом стала загибель 42-річного ужгородця, пасажира автомобіля "Фольксваген-Поло".

У той же вечір ще одне ДТП, на щастя, вже без жертв, сталася в районі супермаркету "Вопак", на перехресті вулиці Капушанської та проспекту Свободи.

12 серпня 2011р.

Теги: прокурор, ДТП, Пшонка

Коментарі

близька людина 2013-07-25 / 23:30:23
Пройшло 2 роки, а біль не вщухає й досі. Рустама просто вбили, прибрали ті, кому це було вигідно. і ніхто вже майже про це не згадає зараз. і розслідувати цей випадок ніжто так і не схотів. Всі друзі так звані "сховалися в кущі", поступили за девізом "моя хата скраю, я нічого не знаю". Бог їм усім суддя.

кума Рустама 2011-09-22 / 03:56:00
40 днів як тебе нема....

Д.Р.З. 2011-08-21 / 16:00:00
Висловлюю глибокі співчуття родині загиблого, його молодій дружині. Тримайтеся, будьте мужні. Ми назавжди збережемо світлу память про дорогого Рустама.

кума Рустама 2011-08-20 / 19:02:00
Рустамчику, сонечко наше. спи спокійно...ми тебе ніколи не забудемо...

Друзі 2011-08-20 / 12:03:00
Рустам, ми тебе ніколи не забудемо! Хай земля Тобі буде пухом.

У.Т. 2011-08-20 / 11:56:00
Шановна редакціє! Ви залишаєте за собою право редагувати надані матеріали. Чомуж ви всякий бруд пропустили на сторінку, а достовірні факти, що машина Рустама власна, і те, що він працюючи в прокуратурі 10 років так і не мав за що купити власне житло, так і не написали.

Д.З.Р. 2011-08-20 / 11:51:00
Сьогодні 9 день з дня смерті Рустама, але біль втрати не вщухає. Не можна змиритися з тим, що немає такої дорогої, світлої, прекрасної людини. Запалімо свічки і помолімося за нього.

Ivan 2011-08-18 / 14:38:00
Rustam buv najkrashchim druhom. Duzhe vazhko pisati slovo - buv.

Похресник Рустама 2011-08-18 / 14:35:00
Він був самий ліпший ХРЬОСНИЙ НЯНЬО .

Я 2011-08-16 / 14:25:00
цей анонім вліз в одну сімью зробив скандал..а тепер уже на мертвих перейшов...побійся бога хлопче...що другим робиш чекай на себе

Аня 2011-08-15 / 22:50:00

аноніму-якщо ти такий всезнаючий-скажи з ким він бухав,де, чи не з тобою,*****.а ці свої коментарі якщо не знаєш-Рустам в ту ніч був в "доску п*яний". Можу навіть сказати де він і з ким бухав. Заключення "на момент ДТП був тверезий" - прокуратура постаралась, (це ж треба після того, як прокуратуру попустив Конар, одразу наступний скандал - розбився серед ночі п*яний проркрор). Експерти + прокурори= одне бандитське кобло.-засунь в ****.і якнайдалі.якщо то і було-так мав би сидіти на жопі і не розпускати язика.а ти так?


 

Ivan 2011-08-15 / 20:54:00
Siohodni 4 dni, jak ne stalo Rustama. Duzhe vazhko. Pomolimosia za upokoj dushi. Ce teper dlia nioho najkrashcha dopomoha.

кума Рустама 2011-08-15 / 20:46:00
Він був Людиною з великої букви, завжди умів підтримати, знайти необхідні слова як в радості так і в горі....і не тільки на словах, а й на ділі завжди знав допомогти.Знала його не один рік, бачила колег по роботі, оногрупників, однокласників,друзів,сусідів, кумів-ніхто кривого слова не міг мовити про цю чисту людину.А такі образливі коменти в його сторону.... звучать з вуст нечистих людей,якщо не знаєте людину-навіщо паплюжити?яка службова машина-коли то було його авто,- і замітьте,не БМВ чи якийсь Мерседес...і повірте жив він досить скромно і чесно.Так що ,будь ласка, або добре , або зовсім нічого...не можна так про Нього....Рустам, хай Бог тебе прийме в царстві своїм...можливо, дійсно, і там потрібно добрих людей....А ми тебе ніколи не забудемо.Спи спокійно...

ліка 2011-08-15 / 17:58:00
121-му, в Рустама дуже хороше оточення,а коли пишуть такі грубі коментарії то навіть найадекватніше,найвоспитаніше оточення не в силі промовчати або виразитись якось покоретніше!!!Хотіла б подивитись на ваші висловлювання якби ,про когось Вам ,з дорогих людей ,так ганебно писали...

я 2011-08-15 / 17:20:00
а Бог завжди забирае до себе тільки добрих людей....Рустам ти залишишся на завжди в наших серцях

Вікторія К. 2011-08-15 / 16:56:00
Рустам вирізнявся серед більшості якраз тим, що робив свою роботу з чистою совістю та принциповістю і не боявся протистояти таким як ці нелюди…Пішов з життя з незаплямованою репутацією Погодьтеся, що серед справжніх фахівців своєї справи – це рідкість! Зараз усякі покидьки розповсюджують плітки і дуже ганебні висловлювання, багато хто з них тішиться, але це все для них вернеться! Як кажуть, Бог палицею бити не йде…Таким як Рустам треба давати Героя України, але не посмертно…..Нехай Господь прихистить його у раю….там, де немає переляканих і слабодухих, таких як анонім, обурений, 121 та їх друзі Головне, що ця людина за плечима багато добрих справ залишила і це його надбання Дуже шкода, що стільки несправедливості в житті: такі сволочі як аноніми та і їм подібні живуть і життя іншим псують, а такі порядні як Рустам ідуть з життя

Я 2011-08-15 / 16:36:00
обуреному треба полікувати голову....у людей трагедія, а він іще більше нагнітає...доречі машина його власність...якщо не володієте інформацією то взагалі промовчіть

кума Рустама 2011-08-15 / 16:18:00
пану 123 жаль....ви не розумієте.....

121 2011-08-15 / 15:56:00
фу, яке грубе і вульгарне оточення у покійного

Аня 2011-08-15 / 15:38:00
Падло ти анонім і обурений,А бухав він мабуть з тобою, якщо ти все знаєш.Чи не твоїми руками зролена ця справа?.Навіть ніколи не бачивши і не знавши тебе, видно ,що ти з неприязню ставишся до якогось Конара, і тому вся проку ратура для тебе ніхто. Але там теж люди.І я думаю ,що відповідальні , бо то непроста служба.Не поділив щось з Конаром то діли,а мертвого залиш у спокої.Тому , що нормальні люди з давних-давен ,про мертвого говорять тільки добре , або нічого.Ти навірно виховувався у сім"ї де нема нічого святого. Будь ти проклятий і схаменися .

НОВИНИ: Надзвичайні ситуації

14:52
/ 2
У Білках від незачиненої "буржуйки" в "ремонтному" гаражі загорівся мікроавтобус
11:32
В Ужгороді пожежні врятували від вогню будинок
13:00
У Сокирниці на Хустщині в Тисі виявили потопельника
23:23
У Мукачеві горіла закинута будівля колишньої тютюнової фабрики
11:30
У понеділок в Бобовищі на Мукачівщині вигорів гараж, а в Мукачеві – саманна "конюшня"
11:17
У Дюлі на Берегівщині горів будинок
11:49
За вихідні на Закарпатті ліквідували 7 загорань сухостою і сміття, в Нижніх Воротах врятували аптеку
10:53
У Богдані згорів будинок, у якому приймав ванну чоловік, що наглядав за власністю сусіда-заробітчанина
19:11
У Перечині вигорів цех готової продукції деревообробного підприємства
17:37
/ 1
У "наркоп'яному" зіткненні вантажівки та легковика в Заріччі одна людина загинула, ще двоє травмовані – офіційно
11:47
У Заріччі Хустського району зіткнулися легковик і вантажівка, є постраждалі
10:47
У Тересві на Тячівщині під час спалювання сміття отримали сильні опіки двоє працівників підприємства
10:39
У Липовці Хустської громади вигорів покинутий будинок біля лісу
16:53
Між Стеблівкою та Сокирницею на Хустщині Chery Amulet на швидкості врізався в дерево на узбіччі
16:41
На пожежі дачі в ужгородських Горянах отримав опіки рук 35-річний господар
16:27
/ 22
З'явилося відео з салону Audi Q5 безпосередньо перед смертельною ДТП на Слов'янській набережній в Ужгороді
14:52
У пожежі в житловому будинку в Берегові загинуло 19 котів, ще 40 врятували
11:58
У Білках горіла надвірна споруда, будинок поруч врятували
11:52
На Рахівщині відшукали заблукалого туриста, що заблукав на Говерлі. Пошуки його друга тривають
10:58
/ 4
В Ужгороді опівночі група молодиків на Audi на швидкості влетіла в дерева: двоє загинули на місці, ще троє – в реанімації
17:36
У Синевирі цілу ніч шукали 10-річного хлопчика, що втік після сварки з матір'ю
12:32
У Ясіні вогонь з надвірної споруди перекинувся на сусідську дровітню