Сесії Берегівської райради відкриватимуться гімнами України та Угорщини

Сьогодні під головуванням голови районної ради Андрія Бігарі відбулося пленарне засідання четвертої сесії Берегівської районної ради VІ-го скликання, на якому депутати розглянули ряд важливих питань, прийнявши відповідні рішення, - повідомили Закарпаття онлайн у прес-службі Берегівської районної ради.

Сесії Берегівської райради відкриватимуться гімнами України та Угорщини

Перед присутніми з інформацією щодо визнання обраним депутатом районної ради у багатомандатному виборчому окрузі замість такого, повноваження якого припинені достроково виступила Маргарета Вагрін, голова Берегівської районної виборчої комісії. Новим народним обранцем стала Любов Ткачова. Від імені керівництва району та депутатського корпусу її привітали голова районної ради Андрій Бігарі та голова РДА Ігор Свищо.

Опісля депутати прийняли ряд районних програм, серед них Програму створення та накопичення районного резерву матеріально-технічних засобів на 2011-2015 роки, Програму розвитку велосипедного спорту в залі на 2011-2015 роки, Програму фінансової підтримки редакції газети "Вісник Берегівщини" на 2011 рік.

Сесія райради розглянула виконання ряду програм, зокрема Програми техногенної та пожежної безпеки на території Берегівського району на 2010 рік, Програми розвитку малого підприємництва у Берегівському районі на 2009-2010 роки тощо.

Депутати внесли зміни до районних програм, зокрема до Програми підтримки малого підприємництва в районі на 2011-2012 роки, Програми "Питна вода" на 2006-2020 роки, Програми соціально-економічного розвитку Берегівського району на 2011-2015 роки "Берегівщина – Beregvidek – 2015". Внесено зміни також до рішення другої сесії районної ради VI-го скликання від 30 грудня 2010 року №48 "Про районний бюджет 2011 рік".

Сесія внесла зміни до Регламенту Берегівської районної ради для того, щоб засідання розпочинати з виконання Державного Гімну України та Угорського Національного Гімну, ухвалила план роботи районної ради на друге півріччя 2011 року, та внесла зміни до складу постійних комісій.

Депутати райради підтримали звернення депутата Марії Ковтан, яка запропонувала звернутися до компетентних органів з приводу дій Берегівської філії ПАТ "Закарпатгаз" по питанню відключення населених пунктів району від газопостачання у разі не передачі сільськими радами газопроводів сіл на баланс філії.

Також було підтримано звернення депутата Арпада Сабо до Міністерства освіти України з приводу надання роз'яснень щодо восьмирічного навчання в Берегівській угорській гімназії ім. Бетлена Габора.

На сесії був присутній та виступив Володимир Закурений. Перший заступник голови Закарпатської обласної ради наголосив на важливості реформування системи самоврядування шляхом надання більших повноважень місцевим громадам. Володимир Петрович зазначив, що Закарпаття значно покращило свої позиції, зайнявши 5 місце у загальнонаціональному рейтингу. Перший заступник голови обласної ради повідомив також, що діяльність Берегівської районної ради та РДА позитивно оцінюють на обласному рівні.
 

17 червня 2011р.

Теги: сесія, Берегово, депутати

Коментарі

Це я 2011-06-26 / 17:43:00

Коментар видалено. У нас, на жаль, немає перекладача з угорської. Адмін

Р,ВЮЖ 2011-06-24 / 15:12:00
Я посещяю все сесии берегоской райрады этот Й Шин неточтоб по кураински умел говорить; он по венгерски два понятных слова не может связать! И все у них такие; проводят свои собрания в селах подстрикают членов своей партии против своихже односельчан только изза того что они не члены ихней партии КМКС. В одном из сел береговского рн есть почти 400 членов этой партии, приходят на собрание 40 человек и принимают розличные решения такие какие им надо и говорят проголосовали единогласно, ради интереса я вам предлогаю пойти на такое собрание КМКС это просто невероятно что там творится, цырк и клоуны!

степа 2011-06-24 / 14:45:00
это придумали кмкс.совские конченые нацеоналисты. й. шин и его придурки. чем они помогли украинским венграм? кроме того что уже брат с братом ругается, дети с родителями и вчесть чего должен звучать венгерский гимн? любой гражданин украины поедет в венгрию всеравно лиш останится udos ukran и изаэтого мы должны им чутьли целовать в одно место? та пусть они нам целуют! пускай радуются что живут в такой стране как Украина; а если не нравится то пусть катят в свою долбаную мадярию!

??? 2011-06-22 / 11:15:00
2 сорри, 21.06.2011 13:51

хіба правильно в цьому сенсі порівнювати Угорщину із етнічно та історично монолітною сучаною територією із
з етнічно лоскутною та історично зітканою диктаторами Й. Сталіним та Хрущовим сучаною Україною ???

сорри 2011-06-21 / 13:51:00
Istvan, 21.06.2011 13:24
В Венгрии люди там имеют право петь свой национальный гимн, и поставить свой национальный флаг, где захотят. Так как нет никакого запрещающего закона! Понятно (с)

Ні, не "понятно", бо це лише ваші слова, які жодної ваги не мають. Тому повторюю запитання: де в Угорщині. в яких органах влади поряд з гімном Угорщини виконують гімн Румунії, Словаччини, Україним, інших держав?..

Istvan 2011-06-21 / 13:29:00
Единственный запрет есть на советский флаг и на немецкий, со свастикой.

Istvan 2011-06-21 / 13:24:00
В Венгрии люди там имеют право петь свой национальный гимн, и поставить свой национальный флаг, где захотят. Так как нет никакого запрещающего закона! Понятно?

сорри 2011-06-21 / 12:31:00

Іштване, не "такайте", якщо не маєте на це повноважень...


Краще наведіть конкретні приклади, де в якому органі влади Угорщини поряд з угорським грають гімн Румунії, Словаччини, України....

Istvan 2011-06-21 / 12:22:00
"Чидозволили б мадяри укр. чи якийсь іноземний гімн в своїх органах???????????"
Відповідь: ТАК.

Олексій 2011-06-19 / 14:15:00
Чидозволили б мадяри укр. чи якийсь іноземний гімн в своїх органах???????????

Петро 2011-06-19 / 14:14:00
Ніякий мадярський гімн в укр. орг. держ. влади.

Це я 2011-06-19 / 13:31:00
Вибачаюся. Той комент надіслав до блога.

Це я 2011-06-19 / 12:17:00

Хочу чемно запитати, яким крітеріям не відповідав мій коментар, якого було знято.


Який коментар? Адмін

Janos 2011-06-19 / 01:17:00
І ще одне зауваження.
Націонал- соціалізм та більшовизм- споріднені явища. Як одне, так і друге спирається на маргінальні верстви, спокушуючи їж міфом про свою зверхність за походженням.
ХХ сторіччя ясно показало неспроможність ідеї суто національної держави, декларуючої "титульність" та поділяючою громадян за енічною ознакою. Така політика ще ніде добрих наслідків не дала, навпаки, відштовхувала ті громади, яки хтіли йти цим шляхом, у хаос.

Janos 2011-06-19 / 01:02:00
для сорри
У коментах більше емоцій, ніж глузду.Місця мало, й треба коротенькоТак ось, коротенько_ по перше Закарпаття успадковане Украіною від СРСР, який анексував його.
Національну символіку плутати з державною - то є негаразд. А історію ні в якому разі не мож вивчати по більщовицьких агітках.
Так склалося історічно, шо держава взяла собі за гімн молитву. Цю. Звісно, могли б взяти свого часу, наприклад "Отче наш".
Ото цікаво, чи хтілося б Вам заборонити комусь молитися Господньою молитвою з приводу того, що якась держава визнала її своїм гімном?

сорри 2011-06-19 / 00:24:00
Ну звичайно: триколор - не державний прапор, а національний, гімн Угорщини - не державний гімн, а молитва, турул - не національно-державний символ, а просто улюблена птаха угорців, а прикордонний знак на Верецькому перевалі - просто знак на честь переходу угорських племен...

Ви кого за ідіотів маєте: нас, чи себе?.. :(

Janos 2011-06-19 / 00:17:00
Угорський гімн до речі є молитвою, визнаною як католицькою, так і реформатською церквами.
Так що краще - молития в закладі самоврядування, чи матюкатись?

тарас 2011-06-18 / 15:15:00

І яку ж це ти "самобутню" культуру відчуваєш, русине  ************, майже гаджовсько-мадярську

2011-06-18 / 14:08:00
2 сорри, 18.06.2011 13:42

тому, що не згодні безмозгло натягати шаровари та крутити на голові оселедця, не сприймаємо ваші ниці заперевальні більшовицько-галіцайські цінності !?
тому, що відчуваємо власну самобутність: культурну, стереотипну, тощо ?

тарас 2011-06-18 / 14:01:00
Це рішення виглядає так само провокаційно, як і прийняття закону про червоні ганчірки. Але за все рано чи пізно прийдеться відповідати

НОВИНИ: Політика

11:15
На Закарпатті клірик-антисеміт УПЦ (МП), якого СБУ викрила на поширенні фейків про війну в Україні, постане перед судом
17:18
/ 1
У Чехії до Європарламенту кандидує закарпатка Інґа Петричка
11:22
В Ужгороді у неділю відбудеться благодійний забіг під сакурами
15:49
/ 17
На Закарпатті проросійського провокатора-"русина" Данацка затримали за антисемітські погрози хасидам
22:49
/ 9
"Що хочемо, те і робимо": у "терактівських" Керецьках на сесію сільради незаконно не пустили військових
16:52
/ 25
У Закарпатській облраді "нодьмодьорорсаґового" "слугу" Іванча замінив Цебер з бази "Миротворця", який з угорським паспортом їздив розважати окупантів до Криму
19:56
/ 7
ВР затвердить нові назви 4 сіл на Закарпатті, зокрема – Пушкіна
19:33
/ 16
Помер ексголова Закарпатської ОДА Геннадій Москаль
13:46
/ 9
Ізолюючи угорців Закарпаття, Орбан і Ко роблять все можливе, аби угорська громада ставала все меншою – Балога
22:30
/ 36
Опубліковано архівний виступ єпископа Івана Маргітича під час вшанування 60-ї річниці подій на Красному полі біля Хуста (ДОКУМЕНТ)
21:37
/ 7
Зеленський звільнив Токаря і призначив Гайдая головою Мукачівської РДА
11:15
/ 4
На Закарпатті судитимуть двох кліриків УПЦ (МП), яких СБУ раніше викрила на пропаганді комунізму
23:23
/ 7
У понеділок "недоброчесна" голова апеляційного суду Фазикош розглядатиме апеляцію "корупційного" голови земельної комісії Ужгорода Мильо
20:45
/ 15
Уряд призначив заступника голови Закарпатської ОВА Добромільського головою Державної служби України у справах дітей
19:05
/ 42
На Закарпатті греко-католицького священника позбавили парафії за проукраїнську позицію (ДОКУМЕНТ)
21:48
/ 12
Вслід за Кащуком сесію перед голосуванням покинув Лунченко, а обов'язки голови виконуватиме секретар ради Губаль
18:01
/ 5
Два клірики УПЦ МП на Закарпатті отримали підозру за пропаганду комуністичного режиму та срср
15:04
/ 6
Депутати міської ради Хуста проголосували за недовіру міському голові Кащуку
15:24
/ 3
Ворог запустив ІПсО з "погрозами" на адресу угорців Закарпаття від "українських націоналістів"
04:07
/ 38
Василіяни Закарпаття на Капітулі в Угорщині переобрали на наступні чотири роки дотеперішнього керівника Провінції св. Миколая
20:07
/ 31
В Угорщині на виборах керівництва закарпатських василіян "духовно навчає" угорський прихильник сепаратизму МГКЄ
14:14
/ 6
На Закарпатті одіозний клірик УПЦ МП, що є кумом Медведчуків, влаштував "жіноче" шоу зі своїм викликом у "військкомат"