Влада Закарпаття визначила найкращих журналістів (ФОТО)

У понеділок, 6 червня, до Дня журналіста медійників Закарпаття привітали керівник облдержадміністрації Олександр Ледида та заступник голови обласної ради Андрій Сербайло. Уперше День журналіста офіційно відзначили у 1994 році. Саме 6 червня у 1992 році Спілку журналістів України прийняли до Міжнародної федерації журналістів. Відтоді у цей день українські журналісти відзначають своє професійне свято.

Влада Закарпаття визначила найкращих журналістів (ФОТО)

На урочистостях в обласній адміністрації зібралось керівництво краю, ветерани журналістики, власкори центральних засобів масової інформації, керівники обласних телерадіокомпаній,  головні редактори обласних та міськрайонних газет.

Грамотами облдержадміністрації нагороджено Олександру Борисову, Тараса Ващука, Ольгу Волошин, Тетяну Грицищук, Мирослава Горвата, Олену Дей, Олексія Мегелу, Тетяну Палінчак. Подяки голови обласної адміністрації оголошено Ганні Обручар, Олександру Петрову, Оксані Плескач, Петру Полісі, Костянтину Черкаю.
          
Обласні премії в галузі журналістики імені Василя Гренджі-Донського та Михайла Бабидорича отримали редактор районної газети  "Вісті Ужгородщини" Микола Горват, завідуюча редакції студії "Експеримент" Закарпатської обласної державної  телерадіокомпанії "Тиса – 1" Наталія Штефуца і власний кореспондент газети "Урядовий кур'єр" Василь Бедзір.
        
Лауреатка обласної премії Наталія Штефуца подякувала за високу оцінку роботи всього колективу студії "Експеримент" та побажала колегам-журналістам витримки, сили духу, поваги від читачів, радіослухачів та телеглядачів.

Напередодні Дня Журналіста в області було розіграно традиційний Кубок імені Карла Олага й Дмитра Калинича, присвячений святу медійників. У турнірі взяли участь 5 команд. Цьогоріч святковий трофей виборола команда обласної газети "Карпаті Ігоз Со", повідомили Закарпаття онлайн у прес-центрі Закарпатської ОДА.

06 червня 2011р.

Теги: журналіст, журналістика

Коментарі

Це я 2012-01-12 / 14:55:30
Шановний Ember Zoltán! Я завжди ставився до нагородження журналістів владою критично. Той журналіст, який виконує свою роботу чесно, сумлінно, ніколи не буде нагороджений владою. Це нонсенс. Ну хіба що за пропагування привабливості, підвищення іміджу свого краю.

АНЦЯ 2011-06-07 / 15:02:00
Всім нагородженим журналістам треба задати самим собі питання: КОМУ Я СЛУЖУ??? НО все рівно з прошетшим святом ВАС!

журік 2011-06-06 / 17:26:00
а де інтернет-ЗМІ, з яких черпають інформацію ті ж газети, радіо і ТБ? де закарпаття онлайн, мукачево.нет, карпатньюз і ще хто там є в інтернеті? я не читаю газети, бо основним джерелом інформації для мене вже давно є інтернет. муйня якась, а не нагородження

Юрій Лівак 2011-06-06 / 17:20:00
Як вам сказати, я не маю жодних проблем через те, що не знаю угорської. Угорські видання отримували обласні нагороди. В ОДА з ними все ж таки рахуються. А вам кортить, аби щороку отримували?
Зрештою, а на фіга? Нагороди ці мало чого вартують.

Ember Zoltán 2011-06-06 / 17:09:00
Г. Ливак: это ваши проблемы, что вы не знаете венгерский. Кстати, я вас не знаю, ваши материалы не знаю, это моя проблема может. Но и вашое и мое незнание – субъективизм.
Грамоты раздавали руководители области. А они должны (были бы) стоять выше вас, выше меня.

Юрій Лівак 2011-06-06 / 17:04:00
Ембер, що ви хочете? Щоб всі десять видань отримали нагороди? Їх – виявляється – 10, а я їх не знаю. Я абсолютний нуль в знанні угорської. І таких, як я, чимало. Навіть ризикну сказати, що меншість. Як би не було, угорці в нас є меншістю. От і все.

Юрій Лівак 2011-06-06 / 17:04:00
Як би то не було, я вітаю цьогорічних лауреатів!

Ember Zoltán 2011-06-06 / 16:25:00
Между прочем: в области больше десяти изданий на венгерском языке, есть венгерское радио, телевидение, (государтсвенные и приватные) а среди лауреатов нет ни одного венгра-журналиста (кубок то выбороли по футболу).

Они или на столько плохие (а в это я не верю, читаю газеты все, смотрю телевизор, слушаю радио, независимо от языка!), или тупая дискриминация представителей власти

Ember Zoltán 2011-06-06 / 16:19:00
Для прессцентра.

1. Не Карпати Игоз Со, а Kárpáti Igaz Szó!
2. Не обласна, а республиканская!

І.Ц. 2011-06-06 / 15:06:00
Навіть цей матеріал без ляпів не обійшовся.
"На передодні Дня Журналіста в області було розіграно традиційний Кубок імені Карла Олага й Дмитра Калинича, присвячений святу медійників. У турнірі взяли участь 5 команд. Цьогоріч святковий трофей виборола команда обласної газети "Карпаті Ігоз Со"..."
Кубок з чого? Доміно? Карате? Шашки? І слово "напередодні" пишеться разом. Зі святом!

beregszászi 2011-06-06 / 14:28:00
Вітаю редакцію Kárpáti Igaz Szó.Ti vagytok a legjobbak.

Kergudu 2011-06-06 / 14:18:00
Цікаво, а кого читачи "Зак-онлайн" назвали б серед кращих журналістів області? Я б назвав Дениса Добру, який як міг захистив нашу Боржавську Анцю Кушницьку.

В.С. 2011-06-06 / 13:55:00
Ващук дійсно вартий цієї відзнаки! Тарасе, вітаю!

НОВИНИ: Соціо

23:51
30 родин із прифронтової Харківщини оздоровилися та відпочили на Закарпатті за час дії програми "Турбота"
23:19
Словаччина хоче відновити пасажирське залізничне сполучення із Ужгородом, яке припинилося 80 років тому
18:22
"Укрзалізниця" ще цьогоріч планує запустити потяг "Київ – Кошиці"
15:29
/ 5
Як "танець з бубном" за вітряки на Руні гудуть сільрада, лісівники та закарпатська влада
14:15
/ 1
Приватний поїзд "Прага – Чоп" сьогодні здійснив свій перший рейс
11:22
/ 3
Запис мого діда і сепаратне святкування Паски
11:11
/ 1
У Ракоші Вишківської громади попрощалися з полеглим Героєм Святославом Корнійчуком
20:19
/ 4
В Ужгороді на об'їзній депутати-"слуги" планують "роздерибанити" понад 1 га землі із заниженням вартості в 10 разів
21:59
/ 20
На Закарпатті було зроблено спробу дестабілізації шляхом перекриття доріг "через мобілізацію". Поліція звільнила проїзд
18:44
/ 36
Головою Ужгородського міськрайонного суду переобрано Віктора Данка
18:38
На війні поліг Віталій Петах зі Страбичова Мукачівської громади
02:00
/ 29
Комбат Руслан Каганець: "Без людей виграти цю війну неможливо. Ми не зробимо мільйон роботів із штучним інтелектом, які за нас воюватимуть"
00:32
/ 1
Відсьогодні на Закарпатті розпочалася нерестова заборона
21:48
Біля Солотвинського солерудника виявлено смітники, пластикові пляшки в карстових проваллях і забруднення потоку Глод
16:44
/ 3
В Ужгороді пойдуть чемпіонат України з велоспорту-МТБ та чемпіонат області
11:26
/ 4
На війні з росією поліг Ігор Сакало з Горінчова Хустського району
10:53
У лютому споживчі ціни на Закарпатті в цілому не зросли – статистика
11:15
"Щасливі діти" запускають новий цикл відновлювальних ретритів для мам із дітьми "Сила Карпат"
10:56
/ 6
В Усть-Чорній на Тячівщині попрощалися з полеглим Героєм Октавіаном Коненком
22:53
/ 3
У понеділок в Сваляві проведуть в останню дорогу полеглого 21-річного Героя Василя Томащука
22:20
/ 2
У Великій Копані попрощалися з Віталієм Чонкою, що загинув на Запоріжжі ще торік у червні
15:31
У лютому в порівнянні з торішнім груднем ціни на продукти харчування та безалкогольні напої зросли на 1,4%
14:57
Торік на Закарпатті прийняли в експлуатацію житла на 17,8% більше, ніж у 2022-му
14:10
/ 1
Кабмін перерозподілив освітню субвенцію на 2024 рік: місцеві бюджети Закарпаття втратили 2,4 млн грн
23:00
/ 3
На війні поліг ровесник Конституції України Василь Цьока з Крайникова Хустської громади
» Всі новини