УНП вимагає позбавити українського громадянства мешканців Закарпаття, які отримали угорський паспорт

Українська народна партія закликає правоохоронні органи розслідувати факти незаконного отримання паспортів Угорщини мешканцями Закарпатської області, які при цьому залишаються громадянами України. З цією заявою виступив голова Закарпатської обласної організації УНП Іван ГАБОР.

УНП вимагає позбавити українського громадянства мешканців Закарпаття, які отримали угорський паспорт

За його словами, особи, які отримали паспорт Угорщини, мають автоматично позбавлятися українського громадянство. Так, політик прокоментував факт того, що з 150 000 мешканців Закарпаття угорської національності, майже половина подала документи для отримання угорського громадянства.

"Законодавство України забороняє подвійне громадянство, тому українська влада має забезпечити дотримання цієї норми, без жодних репресій зупинити масовий процес розповсюдження паспортів інших держав серед громадян України. Адже, проблема подвійного громадянства не є особливістю лише Закарпаття, так, лише за побіжними підрахунками, у Криму вже налічується близько 100 тисяч громадян, які мають два паспорти – України та Росії, також, кількість румунських паспортів, які отримали громадяни України в Буковині та у деяких районах того ж Закарпаття, теж вимірюється тисячами" - підкреслив голова Закарпатської обласної організації УНП.

"Однак, щоб остаточно зупинити процес поширення в Україні подвійного громадянства, Верховна Рада повинна внести зміни до законодавства та встановити чіткий механізм автоматичного виходу з українського громадянства осіб, наявність в яких паспорта іншої держави офіційно підтверджені дипломатичними органами іноземних держав чи українськими правоохоронними органами" - вважає політик.

"Таким чином, абсолютна більшість мешканців Закарпаття угорської національності, які подали заявки на угорське громадянство, ще раз подумають чи отримувати угорський паспорт, адже, вони автоматично втратять соціальні, економічні та політичні права та обов'язки держави Україна. А решта громадян, які все ж таки захочуть отримати паспорт Угорщини, отримають право проживати на території своєї історичної Батьківщини або в Україні – як іноземні громадяни" - підсумував Іван ГАБОР.

02 червня 2011р.

Теги: партія, громадянство, паспорт, угорці

Коментарі

2011-06-25 / 16:15:00
Розгонися, ай вдяр ся головов об стіну. Вдарених в голову автоматично записувуть в русини... :)

Люди! 2011-06-25 / 15:55:00
Я уже 10 роки са добывам, же бы ня позбавили укринського гражданства. I нияк не можу са добыти! Не автоматично не за грошi! Кажуть ми - будеш украинцьом, хоть са застрiль!

Хлопцi, шо мам робити, жебым го втратив?

Janos 2011-06-19 / 22:41:00
Таким чином, розводячи такий бедлам, якрах такі політикани й проявляють абсолютну зневагу до Конституції та законодавства, погрожуючи та бризкаючи слиною.
Про " автоматичну втрату" у такому сенсі не варто й розмовляти...

Janos 2011-06-19 / 22:32:00
2 anonim

Те, що не модно дотримуватися закону не єновиною.
На жаль, ще й не модно розуміти, що у них написано.
Ст.4.Конституції Визначає єдине громадянство. Тобто немає першого гатунку, другого та інших.
Ст.2.З-ну про громадянство ч.1. Детально кодифікує неможливість громадянства ( пояснюю тим хто в танку) окремого громадянства Криму, чи Донецьку, чи Тячева, наприклад.
Далі йде визначення, що у правових стосунках з Україною Україна бере до уваги лише його українське громадянство. в разі набуття їм іншого громадянства.
Вважаю, далі нема сенсу деталізувати. Покажіть, де тут міститься заборона громадянства іншоїдержави? Навпаки, є визнання такої можливості.
ч.3. Не потребує коментару.
Питання є?

тарас 2011-06-10 / 16:45:00
анонім, 10.06.2011 09:01

иппен якраз перед приходом сюди мадяру у кібітках

2011-06-10 / 09:01:00
2 тарас.
Ти краще спитай своїх батьків - з якої галиччини і коли твої предки переселилися на Підкарпаття.

Антон 2011-06-10 / 00:09:00
Москаль чи мадяр у всіх одно на умі поставити Україну раком... Тут мають бути чіткі правила, а то завтра буде пізно.

2011-06-04 / 16:33:00
У Москаля - друге громадянство Ізраїлю. Тому на нього я бне орієнтувався... :)

2011-06-04 / 16:03:00
угорець, 03.06.2011 20:37

"Такій партєйке всьо равно где сидеть и что делать : хоть в сартире и кричать "занято" !!!"

+ 1 0 0 ! ! !

треба терміново легалізувати подвійне громадянство як то правильно вимагає народний депутат Генадій Москаль !

І всі ці безплідні політичні утворення накшалт УНП можуть навічно втопитись в байдужості народу !

угорець 2011-06-03 / 20:37:00

Такій партєйке всьо равно где сидеть и что делать : хоть в сартире и кричать "занято" !!!

hung.B 2011-06-03 / 18:28:00

Istvan, 03.06.2011 16:38
Jol beszelsz, István!

Istvan 2011-06-03 / 16:38:00
:)
Партійка починала вимагати...
Та пусть вимагає собі.

2011-06-03 / 14:51:00
Кто мне объяснит: "Почему в балет не берут с кривыми ногами, а в украинской политике тусуется всякое умственно неполноценное отребье под громким названием "патриоты"?.
В Конституции написано "Стаття 4. В Україні існує єдине громадянство. Підстави
набуття і припинення громадянства України визначаються законом."

В ЗАКОНЕ "Про громадянство Украины" разъяснено:

"Стаття 2. Принципи законодавства України про громадянство

Законодавство України про громадянство ґрунтується на таких
принципах:

1) єдиного громадянства - громадянства держави Україна, що
виключає можливість існування громадянства
адміністративно-територіальних одиниць України. Якщо громадянин
України набув громадянство (підданство) іншої держави або держав,
то у правових відносинах з Україною він визнається лише
громадянином України.
3) неможливості позбавлення громадянина України громадянства
України;"
Так откуда вся истерия? Кто дирижирует эти бедламом?
Не хотите жить в Украине, так пожалуйста Путин программу переселения соотечественников не закрывал.

ВВ 2011-06-03 / 14:02:00
блеф, 03.06.2011 10:55
Бідний хлоп габор зарубі собі на носок Підкарпатські угорці живуть на територіі історічної Батьківщини.

--------------
Вже підкарпатських угорців видумали.
Всі хитрожопі, що обрали угорські блага мають покаятися перед Україною. Бодай відмовитись від громадянства. Я ці прцеси називаю просто зрадою.

тарас 2011-06-03 / 13:25:00
блеф, 03.06.2011 10:55

ваша історична батьківщина - за уралом

блеф 2011-06-03 / 10:55:00
Бідний хлоп габор зарубі собі на носок Підкарпатські угорці живуть на територіі історічної Батьківщини.

Унгварец 2011-06-02 / 20:49:00
Политк даже "карманной" партии мог бы законы своей страны поизучать. Например, для начала статью 25 Конституции Украины:. "Громадянин України не може бути позбавлений громадянства і права змінити громадянство." Никакого криминала в получении множественного гражданства нет, тем более нет никакой "автоматической процедуры утери гражданства".

Вся эта свистопляска УНП направлена на самопиар партии политического нуля.

Rusyn Val 2011-06-02 / 20:34:00
А што т-то за чудо таке - УНП?І што вто за Габор?Та хыба така політична нула може штось "вимагати"?

2011-06-02 / 19:04:00
2 анонім, 02.06.2011 17:28

"Пусть подаются на гражданство. Дайте людям быть теми, кем они себя чувствуют. Какая разница какой пасспорт они имеют. Чего боятся? Что нас завоюют или отделят территорию Закарпатья от Украины? А кто от этого пострадает? Народ или власть олигархов?"

вбачаю рацію у ваших словах , особливо, що стосується олігархів. Ця партія точно підступно захищає українських олігархів, які тишком-нишком через підставних осіб прихватизовують землі та надра Подкарпаття. Поки ці УНП та їм подібні "патріоти" треплются про подвійне громадянство та надумані у звязку із ним проблеми, злочинність з білими комірцями не спить, а наполегливо збагачує український оліархат.

Дивись :

http://zakarpattya.net.ua/ukr-news-83568-Na-zakarpatskii-Rakhivshchyni-vystavleno-na-auktsion-dilianky-ploshcheiu-40-i-100-400-hektariv

Чомусь УНП та товариша Габора, ні "пильних" активістів Свободи НЕ ЦІКАВЛЯТЬ такі процеси на терені земельних та природних ресурсів Подкарпаття, яке , загальновідомо, є малоземельним краєм !!!
Такими темпами подкарпатці перетворяться у мешканців справжнього гетто, оточеного маєтками паньства.
Поки УНП піднімає рейвах навколо надуманих проблем, земельку подкарпатську хтось тихенько до рук прибирає. А той хтось набувши таким чином дорогоцінного подкарпатського майна вже точно не буде радий із ним розстатися у випадку якихось територіальниз змін у регіоні.

Угорець 2011-06-02 / 17:45:00

*******


В компетенцию правоохранительных органов Украины не входят проверки законности принятия гражданства в других государствах. Даже если они(органы) и попытались бы что-то выяснять, то с них тихо посмеялись бы - это первое; и второе, - даже если бы им и ответили (чего не произойдёт), то ответ (правдивый) звучал бы - гражданство получено - ЗАКОННО, в соответствии с действующими нормами и правилами.


*******


А не можна без хамства і переходу на особистості? Адмін

НОВИНИ: Політика

11:15
На Закарпатті клірик-антисеміт УПЦ (МП), якого СБУ викрила на поширенні фейків про війну в Україні, постане перед судом
17:18
/ 1
У Чехії до Європарламенту кандидує закарпатка Інґа Петричка
11:22
В Ужгороді у неділю відбудеться благодійний забіг під сакурами
15:49
/ 17
На Закарпатті проросійського провокатора-"русина" Данацка затримали за антисемітські погрози хасидам
22:49
/ 9
"Що хочемо, те і робимо": у "терактівських" Керецьках на сесію сільради незаконно не пустили військових
16:52
/ 25
У Закарпатській облраді "нодьмодьорорсаґового" "слугу" Іванча замінив Цебер з бази "Миротворця", який з угорським паспортом їздив розважати окупантів до Криму
19:56
/ 7
ВР затвердить нові назви 4 сіл на Закарпатті, зокрема – Пушкіна
19:33
/ 16
Помер ексголова Закарпатської ОДА Геннадій Москаль
13:46
/ 9
Ізолюючи угорців Закарпаття, Орбан і Ко роблять все можливе, аби угорська громада ставала все меншою – Балога
22:30
/ 36
Опубліковано архівний виступ єпископа Івана Маргітича під час вшанування 60-ї річниці подій на Красному полі біля Хуста (ДОКУМЕНТ)
21:37
/ 7
Зеленський звільнив Токаря і призначив Гайдая головою Мукачівської РДА
11:15
/ 4
На Закарпатті судитимуть двох кліриків УПЦ (МП), яких СБУ раніше викрила на пропаганді комунізму
23:23
/ 7
У понеділок "недоброчесна" голова апеляційного суду Фазикош розглядатиме апеляцію "корупційного" голови земельної комісії Ужгорода Мильо
20:45
/ 15
Уряд призначив заступника голови Закарпатської ОВА Добромільського головою Державної служби України у справах дітей
19:05
/ 42
На Закарпатті греко-католицького священника позбавили парафії за проукраїнську позицію (ДОКУМЕНТ)
21:48
/ 12
Вслід за Кащуком сесію перед голосуванням покинув Лунченко, а обов'язки голови виконуватиме секретар ради Губаль
18:01
/ 5
Два клірики УПЦ МП на Закарпатті отримали підозру за пропаганду комуністичного режиму та срср
15:04
/ 6
Депутати міської ради Хуста проголосували за недовіру міському голові Кащуку
15:24
/ 3
Ворог запустив ІПсО з "погрозами" на адресу угорців Закарпаття від "українських націоналістів"