У закарпатському Виноградові підпалили авто редактора опозиційної газети "Чорна Гора" (ДОПОВНЕНО) (ФОТО)

У закарпатському райцентрі Виноградів у ночі горів автомобіль головного редактора опозиційної до влади газети "Чорна Гора" і блогера сайту Закарпаття онлайн Володимира Мочарника. Подія сталася о другій ночі. Сам Володимир Мочарник схильний пов'язувати підпал зі своєю журналістською діяльністю.

У закарпатському Виноградові підпалили авто редактора опозиційної газети "Чорна Гора" (ДОПОВНЕНО) (ФОТО)

Як повідомляють джерела в МНС, 18 квітня 2011 року в 2 годині 8 хвилин виникла пожежа в автомобілі ВАЗ-21093 у м. Виноградів. Пожежею знищено 2 колеса, салон автомобіля та документи на право власності.

Авто знаходилося у дворі редактора місцевої газети, відомої своєю опозиційністю до влади.

-- Машина відновленню не підлягає: так мені повідомили фахівці, -- говорить Володимир Мочарник. -- Від сильного вибуху першою прокинулась дружина, яка й покликала на допомогу. До честі пожежників – вони приїхали швидко, чим і унеможливили подальшу пожежу, адже автомобіль стояв за 1,5 метри від житлового будинку.

Правоохоронці вже були на місці події і почали слідство. Щоправда сам журналіст до їх дій ставиться скептично:  "Не вірю, що справжні замовники цього підпалу будуть знайдені і понесуть покарання, але радію, і мене це надихає, що від палаючої машини, яка була в півтора метрах від будинку, вогонь не перекинувся на саму будівлю. Слава Богу, живі і моя дружина, і донька", - зазначив в розмові з кореспондентом Закарпаття онлайн Володимир Мочарник. - "Це реальне попередження, недвозначне залякування. Адже я і "Чорна Гора" пише як про саму владу, так і про бандитів - бандитів при владі. Остання акція, яку ми провели у Виноградові, це був всеукраїнський День Гніву. Безумовно, коли вночі, в темряві хтось запалює свічку, то знайдуться ті, хто буде на неї дути."

Нагадаємо, в 2003 році в будинок Володимира Мочарника закинули вибухівку, яка, однак, не детонувала. Тоді кримінальну справу було порушено тільки за втручання міжнародної організації "Репортери без кодонів", але винуватців не було знайдено.
 

18 травня 2011р.

Теги: пожежа, Володимир Мочарник, Чорна Гора, журналіст, підпал

Коментарі

анонім 2011-05-21 / 22:08:00
і взагалі, старосто, незрозуміло чого тебе диба дає. таким моральним уродом можна прикрасити хіба що кунцкамеру.

анонім 2011-05-21 / 22:04:00
ти, хронік, думаєш, що хтось на цьому сайті тобі вірить? хоча якщо тебе, придурку, читати в зеркальному відображенні, то щось можна і зрозуміти.

Микола Староста (Жалива) 2011-05-21 / 21:09:00
Василь не Староста!

Я свою позицію виклав, однозначно підпал(якщо то був підпал) це помста, за журналістку Мочаника.

Та прив'язувати цю неоднозначну подію, яку я не підтримую до "Дня Гніву" - абсурд!

Виноградівець 2011-05-20 / 16:31:00
Та який це Василь, - це Староста бабки відробляє. Або хтось з адміністрації. Шоб обговорювати потрібно якусь осмислену дію, а тут тупа помста. Коли нема чим відповідати, нема аргументів то тоді палять машини, бють бітами, кажут чужі, звинувачують інших... Але нічого, Бог все бачить. І ніколи не йде палицею бити. Запамятай це "Василь".

анонім 2011-05-20 / 15:36:00
шкода вам, говнюки, що зараз не 37-й. тоді піару не було навіть після мільйонів закатованих. а глибокий сенс в тому, що ти гнида василю і кінець твій - диклофос або дуст.

Василь 2011-05-20 / 15:22:00
Чому обговорення не продовжується? А втім... Всяке чудо три дні тримає... Схоже моє теза про PR себе товаришом Мочарником таки набуває глибокого сенсу.

Севлюш нет 2011-05-20 / 12:06:00

Коментар видалено через порушення "Правил коментування". Замість обговорювати особу автора обговоюйте суть публікації. Перехід на особистості можливий тільки під власними іменем/прізвищем. З хамством - на Репортер.  Адмін

москаль 2011-05-19 / 23:03:00
Пусть меня извинят за москальскую мову,
Если в данном контексте она некрасива,
Но - мое восхищение городу Львову,
А точнее, конечно - свободному Львиву!

Украина! Где ныне надежды Майдана?
Над тобою глумится донецкая банда!
Эти гниды - детеныши вшей Магадана -
Вновь велят тебе чествовать флаг оккупанта.

Флаг расстрелов и пыток, флаг Голодомора,
Лагерей, депортаций, кровавого бреда,
Палачей и рабов, нищеты и позора,
Флаг бездарной войны и постыдной победы!

Чтоб у тех депутатов отсохли культяпки,
Чтоб родные плевались, заслышав их имя!
В Украине вывешивать красные тряпки -
Это хуже, чем свастики в Йерусалиме!

И ведь главное - все по закону, хоть режьте!
А в ответ - ни импичмента нет, ни волнений...
"Ще не вмерла..." в эфире звучит, как и прежде,
Но увы - вызывает все больше сомнений.

И в России, зашедшейся в рабском угаре,
Все довольнее лыбились хамские хари,
И ползли на парад недобитые твари -
Не солдаты (тех нет уже), а вертухаи.

Но львивяне не предали память народа
И пошли, наплевав на ментов и приказы,
Чтобы встать на пути коммунячьего сброда,
Чтоб сорвать этот шабаш червоной заразы!

И несладко досталось москальским агентам -
Отстоять свои фетиши коротки лапки!
И валялись в грязи их фальшивые ленты,
И пылали по городу красные тряпки!

Пусть теперь пропаганды казенные жерла
Изрыгнут "хулиганы!", кремлевским в угоду -
Слава хлопцам, что впрямь доказали: не вмерла!
Есть кому заступиться за честь и свободу!

Нет, не все еще в жизни решает парламент!
Если с ними законы, но правда - за вами,
Значит, надо идти, наплевав на регламент,
И сразиться с совками не только словами!

Затолкайте им в глотки их цацки и флаги!
Превратите их идолов в прах и руины!
Чтобы те, кто мечтает о новом ГУЛАГе,
И ступить не могли по земле Украины!

И пускай подводить еще рано итоги,
И у власти в столице - все та же орава,
Но сегодня во Львиве был день перемоги!
Коммунякам - гиляку! Героям же - слава!

9 мая 2011(автор -Юрий Нестеренко)


Олег С. 2011-05-19 / 21:53:00
Виноградівцю ("Цілком погоджуюся з Олегом С. (не Сліпецький, випадково?)")
- ні, я з Берегова, трохи знайомий із паном Мочарником, писав трохи про нього в контексті Канкова:

"Відродиться Канків – зацвіте й Виноградово"
http://zakarpattja.livejournal.com/18156.html

читач 2011-05-19 / 20:32:00
Воробець замість того, аби захищати чи бодай підтримати журналіста, бухає.

Читач "Чорної гори" 2011-05-19 / 20:27:00
Звичайно не можу претендувати на оригінальність, але відслідковуючи публікаціїї в газеті останнім часом там дуже часто появляється фамілія Довбака. У Севлюші всі його знають як бандита та одного з керівників районних ПРастів дуже близького до голови адміністрації Резеша. Не так давно газета писала як він бив свого колишнього працівника на Тисі битою. Тоді він викупив весь тираж газети. Коли вбили його брата злодія, газета тоді тоже писала, то була вказівка не продавати газету - типа "немає". Так шо піказка правоохоронцям на виду. Але чи захочуть вони довести справу до кінця? Той же начальник міліції служить ПРдунам вірою і правдою, началник МНС, районний, був кандидатом в депутати від ПРидурків в Підвиноградові. Тож ця справа мала би стати провіркою на вшивість всієї правохоронної сиситеми та індикатором принциповості нашої районної влади... Поживем побачимо...

мнение експертов-милициштов 2011-05-19 / 12:07:00
Оте "простое замыкание" - у самого в голові! Не тисне під черепком, іскри з очей не скачуть?

Ember Zoltán 2011-05-19 / 09:58:00
А где мнение експертов-милициштов? Я не был бы удивлен, если – конечно по их мнению! – выяснилось бы, что пожар причинило простое замыкание-:)

Виноградівець 2011-05-19 / 04:42:00
Цілком погоджуюся з Олегом С. (не Сліпецький, випадково?).

Робота Мочарника дійсно викликає повагу. Дивуюся звідки стільки сміливості... І це в наш час!! Читаючи "Чорну Гору" розумію, що на Виноградівщині ще жевріє справжня преса.

Та й про який піар писали попередні коментатори???

Олег С. 2011-05-19 / 00:21:00
Може, пан Мочарник і неоднозначна постать, і з ним непросто - але однозначно він людина небайдужа до того, що відбувається. Яке ще місто може сказати, що в нього є незалежна від влади газета (друкована, яку читають пересічні люди, а не сайт - поки що забава небагатьох)?
Чи у багатьох пам"ятників є свій подвижник-хоронитель? Лише у кількох на все Закарпаття, і у Канкова він є завдяки Мочарнику.

Мої вам побажання триматися, шановний Володимир!

читач 2011-05-18 / 18:46:00
Де реакція Закарпатської організації Національної Спілки журналістів УКраїни та Воробця 76-годового?

анонім 2011-05-18 / 17:57:00
ну ти молодец, вася кіш, далеко від нянька не втік. ти скільки кроків у журналістиці зробив, щоб так "зріло" міркувати? чи тебе на плечох несли?

Василь Кіш. ************** 2011-05-18 / 17:38:00

Який смисл у дискусії з анонімними коментаторами?


Чи це є піар для Володимира Мочарника? Не бажив би таке нікому, але так, піар. Досить дорогою ціною, щоправда.


Щодо постатей - я висловився.


А щодо "редакційної політики" - краще робити висновки, враховуючи усю парадигму публікацій. Хоча сайт лише розвивається.

анонім 2011-05-18 / 17:35:00
коли, старосто, до тебе прийдуть санітари, не верещи, що то бандерівці. порада на майбутнє, яке вже на порозі.

2011-05-18 / 16:58:00
Кіш ти піариш Мочарника, круто. Ти забуваешь чиї гроші відробляєш.

НОВИНИ: Кримінал

17:45
/ 1
На Закарпатті викрили ОЗУ наркоторговців, що "заробляло" на метамфетаміні мільйони
16:08
Брата засудженого вбивці прикордонника Березенського затримали на спробі за $2300 переправити "ухилянта" до Румунії
11:58
/ 4
У закарпатки, що їхала до угорщини, на кордоні вилучили нагрудний знак, медальйон Австро-Угорської імперії та інші раритетні предмети
10:56
/ 7
Ужгородець вдома задушив 23-річну дівчину з Київщини, з якою познайомився в Інтернеті
21:07
Закарпатські переправники за $5000 проклали "ухилянтам" в онлайн-карті маршрут до Словаччини
13:49
На Мукачівщині обрали "запобіжки" двом чоловікам, у яких знайшли гранати, пістолет та набої
13:41
В Ужгороді зловмисник з Сюрте на проспекті вночі пограбував чоловіка з Худльова
13:11
/ 2
У Чопі чоловік з пістолетом вимагав у магазині безкоштовної випивки
12:59
Зрадника-прикордонника Сирового, який понад рік служив на Закарпатті та втік до росії, заочно судитимуть
10:59
/ 1
Закарпатця, що ухилився від мобілізації, покарали трьома роками тюрми
10:56
/ 2
Четверо поляків на квадроциклах "заблукали" через кордон з угорщини на Закарпаття
21:30
У Горінчові на Хустщині у зіткненні з вантажівкою загинув мотоцикліст, його пасажирку госпіталізували
17:00
/ 9
ВРП відкрила щодо голови Закапатського апеляційного суду Г.Фазикош справу про порушення вимог несумісності
22:34
У Нижньому Солотвині на Ужгородщині підприємцеві незаконно передали в оренду ділянку зі ставком
23:14
/ 11
У корупційній справі депутата від ОПЗЖ Маєрчика "недоброчесну" голову апеляційного суду Фазикош (само)відвели і призначили її "протеже" Бисагу
18:35
В Ужгороді грабіжниця штовхнула та відібрала в жінки сумку
18:04
/ 1
П'яти "ухилянтам", які намагалися виїхати в Румунію як "червонохрестівці", повідомили про підозру
11:01
/ 1
Справу про підрив гранат депутатом Батрином на сесії Керецьківської сільради передали до суду. Корумпованого голову Мушку досі не судять
21:42
/ 1
Детективи БЕБ вилучили в двох ужгородців 3000 контрафактних електронних сигарет на 2,5 млн грн
19:48
/ 3
Наркоторговцеві з Рахова присудили понад 7 років тюрми з конфіскацією майна
11:45
/ 6
Водій "смертельної" Audi Q5 у 2022 році був позбавлений прав через рух п'яним за кермом по зустрічній смузі руху
20:59
"Ухилянт", що прямував у Румунію, 6 днів бродив засніженими горами, зустрів рись, а по ночах чув вовків
11:22
/ 1
На Закарпатті передали до суду справу ОЗУ, що ввозило з-за кордону наркотики та торгувало ними в області