Проросійські скаути чіпляли ужгородцям символи "Русского мира" (ФОТО)

Уже кілька років поспіль в обласному центрі Закарпаття ужгородські члени проросійської Федерації Скаутів «Галицька Русь» влаштовують акцію "Георгіївська стрічка", вітаючи ужгородців, як вони кажуть, символом Великої Перемоги.

Проросійські скаути чіпляли ужгородцям символи "Русского мира" (ФОТО)

"З кожним роком свідків Перемоги – наших ветеранів – стає все менше. І саме для молоді надзвичайно важливим є збереження пам'яті про війну, шанування загиблих воїнів і належне ставлення до героїв, які ще з нами. Ми повинні пам'ятати про цей День і гордитися подвигами воїнів-визволителів, адже ми – нащадки Перемоги", – каже Марія Семенюк, ратник Застави "Ужгород" Федерації Скаутів "Галицька Русь". Однак не пояснює, чому це потрібно робити саме з символом царської Росії.

Георгіївські стрічки, які, насправді, не мають жодного відношення ані до Великої Вітчизняної, ані, тим більше, до Другої Світової війни, сьогодні невідомо з яких мотивацій почепили і голова Закарпатської облдержадміністрації Олександр Ледида, голова облради Іван Балога і міський голова Ужгорода Віктор Погорєлов. Це при тому, що навіть прорадянсько зорієнтований президент України Віктор Янукович сьогодні цієї стрічки не одягав.

"Георгіївска стрічка" являє собою репліку орденської стрічки ордену Св. Георгія, яким нагороджували офіцерів, а згодом - і простих солдатів в царській Росії.

Міжнародна акція "Георгіївська стрічка" була придумана в Росії лише в 2006 році, разом з затвердженням концепції творення єдиного проросійсько зорієнтованого простору на території колишніх республік СРСР.  Акція проводиться проросійськими недержавними громадськими організаціями (скаутськими, ветеранськими, національно-культурними товариствами), до яких належить і Федерація Скаутів "Галицька Русь".

09 травня 2011р.

Теги: георгіївська, Галицька Русь, перемога

Коментарі

ВВ 2011-05-17 / 11:44:00
Експеремент "Який він, справжній Львів?"

http://www.youtube.com/watch?v=d4VdoGnSF1A&feature=player_embedded

Город 2011-05-15 / 23:40:00
Яка галицька русь може бути в Ужгороді? А та рудоволоса,мабуть, геронтофілка і хоче притиснутись до старенького. А йому теж у радість за молоду цицьку потриматися.

читач 2011-05-15 / 09:39:00
Ледиді, Погорєлову все одно, що на себе чіпляти. Вони історії не знають.

местный 2011-05-13 / 17:44:00
Рекомендую посмотреть видео "Москвичи не знают, что такое георгиевская ленточка" http://tv.mk.ru/video/2090-mk-tv-moskvichi-ne-znayut-chto-takoe-georgievskaya-lentochka.html

Корреспонденты МК ТВ задавали людям на улицах Москвы вопрос:"Как связаны георгиевская ленточка и Великая Отечественная война?". НИ ОДИН человек не смог ответить...
Даже те, кто носил эти ленточки, и кто раздавал... Флэш-моб... И тупое копирование поведения окружающих...

Павло 2011-05-13 / 16:59:00
В останньому абзаці помилка:
Акція "Георгієвська стрічка" вперше проводилась в Москві в 2005 році і було тупим мавпуванням помаранчевих подій Майдану-2004.
Текст перших агіток цієї "акції" був передраний з тексту "Помаранчевого тижня", який ходив в мережі напередодні нашої революції.

закарпатець 2011-05-13 / 11:09:00
Нашим людям так само до гузиці ваші стрічки. Тим більше, що вони чудово пам"ятають деталі того визволення і пієтету закарпатці до тієї війни не мають. Це питання політичне. І хтось спецом навішав ці стрічки на губернатра, голову закарпатської ОДА і т.д. На місці Ледиди я би знайшов і покарав того, хто допустив цей ляп, або й злий умисел. Коли президент України чіпляє на свято синьо-жовту стрічку, для губернатора вішати путінський символ "Русского мира" - несусвітна глупість

Іван, закарпатець 2011-05-13 / 09:56:00
Не зрозумів, кому так заважають ці стрічки?
Тим, хто підживлює нацконтекст цього обговорення, чи тим, хто ходить по ужгородських вулицях і бачить ці стрічки у людей на піджаках?
Наскільки я помітив, люди рбсолютно спокійно до цього ставляться, і не треба тут доводити протилежне. Краще піти на вулицю і самим пересвідчитися.
"Суперечнсті" навколо стрічок надумані галичанами, яким заважає все, що не вписується в їхні уяялення.
Корінному ужгородцю, закарпатцю чужі такі настрої..

Якщо влада й інспірувала ці націоналістичні випади, то зрозуміло яка – галицька.
Галичанине думають, що вони в Закарпатті вічні А вони як були чужаками, то так ними і залишилися.

Імпортувати галицький націоналізм до Закарпаттяі все одно не вдасться.
І досить годувати всіх казками про замордованих СБУ угорських подвійних громадян, русофобськими байками чи русинськими загрозами Україні!!!

местный 2011-05-13 / 06:44:00
2Тарас ("Носив стрічку, ношу та буду носити!") - носите, дело Ваше. Только какое отношение на самом деле имеет кремлёвский флэш-моб "Георгиевская ленточка" к памяти погибших в ВОВ? Война закончилась 66 лет назад, а путинские креативщики выдумали "Георгиевскую ленточку" 6 лет назад.
Если у Вас есть Ваше же фото 9 мая 2004 года - посмотрите. Никаких "Георгиевских ленточек" тогда, как впрочем и все 60 лет до этого никогда в жизни не было, но это ведь не значит, что люди тогда не помнили о войне.

тарас 2011-05-12 / 11:55:00
мого діда арештувало НКВД за доносом однієї комсомолки, яка в доносі написала, що дід допомагає бандерівцям продуктами. Вночі ту комсомолку хтось повісив. Але не гвалтували.

Тарас 2011-05-12 / 11:34:00
Носив стрічку, ношу та буду носити! Бо в мене є родичі, що загинули та є СОВІСТЬ. Мого діда вбито не на війні, а після, коли він повертався після поранення додому, бандерівцями у спину,
а його сестру за те, що мала брата-червоноармійця -вікрали,три дні гвалтували, а потім повісили на металевій жилі, що їй голова відрізалася! Тому сім"я діда переїхала з Волині на Закарпаття, від того жаху, бо тут люди добріші та вихованіші! Так мені що, тепер тих шмаркатих бандерюг у дупу цілувати?! Та бачу, що не такі вже й чемні люди наші люди, а може просто ДУРНИКІВ БАГАТО!?

Капiтан Грант 2011-05-12 / 10:19:00
Iнтересно, що наш нiбито супер-проросiйський президент:
1. Був не з "Георгіївською стрічкою", а жовто-блакитною.
2. 9 травня Закон щодо Прапора Перемоги вiн не пiдписав.

Щось Ледида i Ко. побiгли поперед паровозу.
I забiгли кудись не туди.

тарас 2011-05-11 / 23:45:00

ледида - не******. вже настільки не орієнтуватися у ситуації !!!!!!!!!!!?????????

Рома 2011-05-10 / 21:53:00
Може хтось і дуже наївний!? Але провокації Свободи у Львові сплановані владою. І весь той інформаційний бум підживлюється владою.

Рома 2011-05-10 / 21:50:00
Звідки ж у ледиди стрічка взялась?
А організація проросійських скаутів повністю підконтрольна ПР в тому числі і на Закарпатті. Вони ж своїх лобістів мають і міській адміністації.

Сер 2011-05-10 / 17:44:00
Цікаво для чого існує Галицька Русь, яка її мета? Можливо це протидія патріотичним організаціям України.
Це ж суто Російська патріотична організація.

лл 2011-05-10 / 14:42:00
Федерація скаутів "Галицька Русь" , як відомо, знаходиться під прямою опікою Української Православної Церкви. І за гроші Російської Федерації. Ці скаутські організації спершу створювали для Східньої й Південної Україні, а знедавна їх почали просувати й на Західну Україну (щоб протиставити їх українським пластунам).

AlukardUz 2011-05-10 / 11:16:00
Моя вам порада...
Я вже втомився пояснювати...
Просто припиніть крутити собі нерви, адже ваші дії ні до чого не призведуть...це марне псування людських стосунків...
Будьте людяними та давайте жити у злагоді.
Дякую!

2011-05-10 / 10:54:00
Подивіться на нашивку на руці цієї "скаутки", що вішає георгіївську стрічку - вона виконана в кольорах російського, а не українського прапора. "Галицька Русь" діє при Генконсульстві Росії уЛьвові, під його "покровительством" і з російського фінансування Ще одним із завдань цих "скаутів" є витіснити з міжнародних скаутських організацій український Пласт-НСНУ

AlukardUz 2011-05-10 / 10:40:00
Прошу такі заклики тримати у себе в голові...
В Ужгороді не вийде вчити як у Львові...
Мені соромно за львівян...

2011-05-10 / 10:18:00
Зміст цієї акції - це аж ніяк не вшанування пам"яті за полеглими. Хто так думає - є недалекою людиною. Це розроблена у москві піар-акція, покликана реалізувати реваншистські плани росії. Тому в майбутньому такі акції потрібно буде не допускати

НОВИНИ: Політика

11:15
На Закарпатті клірик-антисеміт УПЦ (МП), якого СБУ викрила на поширенні фейків про війну в Україні, постане перед судом
17:18
/ 1
У Чехії до Європарламенту кандидує закарпатка Інґа Петричка
11:22
В Ужгороді у неділю відбудеться благодійний забіг під сакурами
15:49
/ 17
На Закарпатті проросійського провокатора-"русина" Данацка затримали за антисемітські погрози хасидам
22:49
/ 9
"Що хочемо, те і робимо": у "терактівських" Керецьках на сесію сільради незаконно не пустили військових
16:52
/ 25
У Закарпатській облраді "нодьмодьорорсаґового" "слугу" Іванча замінив Цебер з бази "Миротворця", який з угорським паспортом їздив розважати окупантів до Криму
19:56
/ 7
ВР затвердить нові назви 4 сіл на Закарпатті, зокрема – Пушкіна
19:33
/ 16
Помер ексголова Закарпатської ОДА Геннадій Москаль
13:46
/ 9
Ізолюючи угорців Закарпаття, Орбан і Ко роблять все можливе, аби угорська громада ставала все меншою – Балога
22:30
/ 36
Опубліковано архівний виступ єпископа Івана Маргітича під час вшанування 60-ї річниці подій на Красному полі біля Хуста (ДОКУМЕНТ)
21:37
/ 7
Зеленський звільнив Токаря і призначив Гайдая головою Мукачівської РДА
11:15
/ 4
На Закарпатті судитимуть двох кліриків УПЦ (МП), яких СБУ раніше викрила на пропаганді комунізму
23:23
/ 7
У понеділок "недоброчесна" голова апеляційного суду Фазикош розглядатиме апеляцію "корупційного" голови земельної комісії Ужгорода Мильо
20:45
/ 15
Уряд призначив заступника голови Закарпатської ОВА Добромільського головою Державної служби України у справах дітей
19:05
/ 42
На Закарпатті греко-католицького священника позбавили парафії за проукраїнську позицію (ДОКУМЕНТ)
21:48
/ 12
Вслід за Кащуком сесію перед голосуванням покинув Лунченко, а обов'язки голови виконуватиме секретар ради Губаль
18:01
/ 5
Два клірики УПЦ МП на Закарпатті отримали підозру за пропаганду комуністичного режиму та срср
15:04
/ 6
Депутати міської ради Хуста проголосували за недовіру міському голові Кащуку
15:24
/ 3
Ворог запустив ІПсО з "погрозами" на адресу угорців Закарпаття від "українських націоналістів"
04:07
/ 38
Василіяни Закарпаття на Капітулі в Угорщині переобрали на наступні чотири роки дотеперішнього керівника Провінції св. Миколая
20:07
/ 31
В Угорщині на виборах керівництва закарпатських василіян "духовно навчає" угорський прихильник сепаратизму МГКЄ