В Ужгороді відкрився Фестиваль вина і меду "Сонячний напій" (ФОТО)

Фестиваль вина і меду "Сонячний напій", котрий цьогоріч в Ужгороді проводиться вже вшосте, припав "першотравневі" вихідні. Цього року він уперше проходить на набережній Незалежності.

В Ужгороді відкрився Фестиваль вина і меду "Сонячний напій" (ФОТО)

Також новим є те, що, як і обіцяли організатори, торгівля ведеться переважно з однакових наметів з символікою Ужгорода.

На святі традиційно можна придбати вино, мед і продукти бджільництва. Не бракує і "всюдисущих" шашликів. Чимало і різноманітних сувенірів, щоправда - здебільшого "універсальної", а не специфічно закарпатської якості.

Якісний рівень напоїв фестивалю гарантує Асоціація приватних виноградарів і виноробів краю. Дегустаційна комісія вже обрала найкращі вина – винороби отримають "золоті", "срібні" й "бронзові" відзнаки, однак організатори ще тримають інтригу – нагородження переможців в  різних номінаціях (серед червоних, білих, десертних вин, медових напоїв) відбудеться завтра, 1 травня, о 13.00.

А загалом фестиваль "Сонячний напій" триватиме до 2 травня. Так що ви ще маєте шанс зануритися в цю атмосверу свята і безтурботності...

 

 

30 квітня 2011р.

Теги: фестиваль, Сонячний напій, винороб, вино

Коментарі

Горожанин 2011-05-02 / 22:56:00
Очередной раз организаторы сэкономили на приглашенных туристах туалеты и мусорники - показали свое настоящее лицо - жлобов и колхозников! Рожденный в сарае - дворец не построит, выросший в селе - городской праздник не организует!

гуцул 2011-05-02 / 15:11:00
фестиваль -клас!!! організаторам -ганьба...де були обіцяні туалети??? кучу народа накормили і напоїли (за значні кошти людей), а елементарного гальюна небуло. туристи милуючись остатками цвітіння сакур ,паралельно інтинсивно удобрювали їх продуктами переробки винного фесту .

местный 2011-05-02 / 11:23:00
2 1 ("Такі "фестивалі" треба або повністю забороняти, або винести за межі міста на пустир кийсь. Додумалися, прямо перед школами, в самому центрі міста...").

Культура потребления алкоголя - неотъемлемая часть культуры всех народов Европы. И приобщаться к ней нужно как раз не на пустыре. А в выходные и праздники дети не учатся :)

1 2011-05-01 / 17:17:00
Такі "фестивалі" треба або повністю забороняти, або винести за межі міста на пустир кийсь. Додумалися, прямо перед школами, в самому центрі міста, ядовиту рідину рекламувати, алкоголіки блін!!!

Faust 2011-05-01 / 11:31:00
Все дуже файно і розумно! Жалію, що з Києва це можно тільки бачити, а не куштувати. Зробіть хочаби половину такого свята на День Києва (кінець травня), або на Свято зумляцтв у Києві в кінці вересня. Вам би дякувала вся Вкраїна!!!

Зауваження 2011-05-01 / 09:05:00
Дуже сильно бехкала музика з динаміків, із знайомими, яких зустрічала, не можна було поспілкуватися.

Рома 2011-05-01 / 08:18:00
Дуже класно, що по наб. Незалежності. Кращого місця не придумаєш. Тут тобі річечка, лавочки і нормальна пішохідна зона. Концерт, слабенький. Палатки біля сцени розміщені невдало. Під вечір ДЖ крутив циганські пісні, а на сцені танцювали пяні цигани. Ще: шашлик дуже дорогий і до нього нема бонусу у вигляді салату з капусти і хлібу. Кусочок хліба 50 коп. Салат 6 грн. Вина на досхочу. От ще не було інформаційної стійки де б можна було отримати інфу, скажімо по сортам вин та представленню на фестивалі виноробів. Спокусницю годину шукав. На 9 балів:)

1261 2011-04-30 / 19:32:00
причому тут половина голих палаток!
то проблеми тих хто не приїхав. Люди були щасливі, і всім усе сподобалось

вот концерт - слабенький, шара.

опа 2011-04-30 / 18:20:00
А чо то половина палаток голих? Фігня якась получилася.

2011-04-30 / 18:04:00
так, фест бомба.
все супер. тихо, затишно, весело.
Все чудово.

дякую організаторам - Ковачу Олександру Івановичу та Спілці виноробів Закарпаття

Оля 2011-04-30 / 17:21:00
Фестиваль-супер! Дуже сподобалось)))

НОВИНИ: Соціо

22:29
/ 1
Львів вніс до держреєстру 1862 пам'ятки, Ужгород – 0
18:28
На Закарпаття в нове приміщення переїхав Луганський обласний будинок дитини №2
23:23
/ 3
ФОТОФАКТ. В Ужгородському держлісгоспі викопали червонокнижні квіти, що перешкоджали скандальній "вітряковій" вирубці
19:23
/ 23
Про покликання, курси екзорцистів, Джублик і інше – перше інтерв'ю єпископа-номінанта МГКЄ владики Теодора
15:35
У прикордонних з Україною горах Румунії виявили тіла двох українців
11:46
На майже 33,3 млн грн фінансових порушень, які призвели до втрат, виявили у січні-квітні закарпатські аудитори
05:33
На війні з росією проліг Юрій Станч з села Черна Королівської громади
03:21
Названо дату єпископської хіротонії єпископа-ординарія МГКЄ Теодора і особи трьох святителів
22:01
/ 1
Реабілітаційний центр для військових на Закарпатті відремонтують по завищених у 1,5-2 рази цінах – "Наші гроші"
21:30
В Ужгороді попрощалися з полеглими Героями Іваном Бородіним та Віктором Кущиком
21:18
У Тибаві Свалявської громади провели в останню дорогу полеглого Героя Василя Ливча
19:53
/ 1
Священнику монастиря УПЦ МП із Закарпаття заборонили служіння після появи у мережі його "аморального" відео (ДОКУМЕНТ)
17:53
Закарпатціі присудили штраф в 5 тис. грн за ухилення від військового обліку
15:18
/ 7
Голові Закарпатського апеляційного суду Ганні Фазикош подарували землю в Ужгороді
11:36
/ 14
На Закарпатті священник монастиря УПЦ Московського патріархату фільмував свій статевий орган та відправляв знайомим
13:20
/ 2
На Закарпатті скасовані контрольовані аварійні відключення
10:48
/ 3
В Ужгороді у четвер прощатимуться з двома полеглими Героями – Іваном Бородіним та Віктором Кущиком
22:07
/ 3
У Перечині провели в останню дорогу полеглого Героя Володимира Пасера
19:40
Клопи, холод, заміна місць – пасажири скаржаться на неналежний сервіс у потягах RegioJet українського напрямку
22:08
На війні поліг Юрій Гончарук із Бистриці Чинадіївської громади
16:02
В Ужгороді попрощалися з полеглим Героєм Віктором Ілларом
13:26
В Ужгороді в понеділок попрощаються з полеглим Героєм Віктором Ілларом
20:13
Північне сяйво спостерігали на Закарпатті
11:30
/ 1
Ужгородському ліцею хочуть присвоїти ім’я Івана Чендея
16:20
/ 41
Звільнений екс"воєнком" Музиченко стане заступником голови Закарпатської ОДА
» Всі новини