У Виноградові стартував Закарпатський обласний чемпіонат з футболу (ФОТО)

17 квітня стартував Закарпатський обласний чемпіонат з футболу. Під час урочистого відкриття першості на стадіоні «Юність» у Виноградові гравців та прихильників цього найпопулярнішого в краї виду спорту вітав перший заступник голови Закарпатської ОДА Іван Бушко.

Ветеранам "Севлюша" Владиславу Бобіті, Олександру Магариті та Михайлові Феєру , які завершили свої виступи за головну виноградівську футбольну дружину, міський голова  і президент клубу вручили подяки і подарунки. Відтак на чудовому зеленому газоні стадіону розпочався поєдинок, за яким із захопленням спостерігали кілька сотень уболівальників.

Тренер "Севлюша" Ігор Кабиш вивів на гру оновлену в зимовому міжсезонні команду з чіткою настановою перемагати. Адже саме цей стартовий матч гравці вирішили присвятити своїм фанам. До того ж ,тільки завойовуючи потрібні очки, можна домогтися головної цілі, яку визначив для себе клуб – увійти в п"ятірку кращих команд області.

Здавалося, що вже з перших хвилин матчу виноградівці взялися вирішувати  своє мега-завдання сезону. Хвиля за хвилею вони накочували атаки на ворота команди з Нового Давидкова. І вже на одинадцятій хвилині першого тайму форвард  Олександр Грицкевич влучним ударом низом у правий кут воріт повалив "Медвідя" 1:0. Шоковані таким  початком, гості наче заклякли на полі і всі свої зусилля спрямовували на стримування пориву господарів. Упродовж першого тайму вони так і не спромоглися бодай на одну пристойну атаку.

Зате "Севлюш" у цей день, відчуваючи палку підтримку уболівальників, серед яких були не лише керівники клубу, але й головне начальство міста й району, був, як то кажуть, на куражі.  Незадовго після першого голу той же Олександр Грицкевич гостро пробив головою, але м"яч влучив у стійку воріт. Більш влучнішим виявився удар невгамовного Йоніка – Івана Буряса, який за кілька хвилин до перерви змусив голкіпера гостей вдруге виймати м"яч із сітки воріт.

У другому таймі команда клубу "Ференца Медвідя" кинулася рятувати ситуацію. Кілька проведених нею атак відзначалися комбінаційністю і гостротою, але не результативністю. Максимум на що спромоглися гості – це два – три стандарти за лінією штрафного майданчика "Севлюша", які  застрявали у стінці, не досягнувши воріт. Зате й господарі надалі не відзначалися влучністю.

Билися відчайдушно, проте без голів. Чи не п'ять стовідсоткових моментів, у тому числі й одинадцятиметровий удар,  змарнував Олександр Грицкевич. Мали нагоду відзначитися Олександр Міца, який вийшов у другому таймі на заміну, і Юій Дудаш. Проте рахунок до кінця матчу так і не змінився – 2:0. Відмінний старт "Севлюша" у чемпіонаті.