В Народному Домі товариства «Просвіта» в Ужгороді вчитимуть розмальовувати писанки

ГО «Червона Калина», прес-центр «Закарпаття», крайове товариство «Просвіта» запрошують на майстер-клас з писанкарства, що проводитиметься 13 квітня 2011 року у приміщені Народного Дому товариства «Просвіта» пл. В. Ґренжі-Донського, 3 (поверх 3)

В Народному Домі товариства «Просвіта» в Ужгороді вчитимуть розмальовувати писанки

Зазначений захід стане продовженням цілого циклу заходів, початок яким поклала акція "Твоя вишиванка"

У програмі: виступ колективу бандуристів Ужгородської ДШМ, історичний екскурс про українську писанку професора Сергія Федаки.

Візміть участь у творенні власної писанки!

Неодмінно беріть із собою гарний настрій та біле яйце.

Початок о 17 годині.

Вхід вільний

Нагадаємо, що 8 квітня у прес-центрі "Закарпаття"  відбулася презентація цього заходу.

12 квітня 2011р.

Теги: писанка, Червона Калина, Просвіта

Коментарі

Mspysanka 2011-04-13 / 16:15:00
Про Феномен-Pysanky тепер ви можете дізнатися онлайн на офіційному порталі YouTube. Канал MsPysanka уже налічує 48 відео-матеріалa!

Дивіться, голосуйте, поділіться посиланнями з друзями та близькими і відкрийте для себе і ваших друзів символ України-Писанку.(Pysanky).
Спасибі за вашу підтримку!

2011-04-13 / 14:37:00
Ну і що.
Там Піпаш - в обласній, а в крайовій-Федака. Дві автономні, паралельні і незалежні структури. В кожному районному центрі теж є свої Просвіти. Це все-рівно, що за рішення прийняті в школі №3 попрікати школу №19.

Ельза 2011-04-13 / 13:58:00
Прочитай сьгоднішню пресконференцію новоявдених греко-католицьких попів ім.маргітича

2011-04-13 / 10:33:00
До эльзи:
Що за дурня! Де проголосовано? Піпаш (обласна Просвіта) не має відношення до данної акції.

До чого тут крайова Просвіта ?
До того ж, вищеанонсовану акцію ініціювали і проводять не лише Просвіта.

эльза 2011-04-13 / 10:16:00
Яйця-це епізод,дорогий Кака!Там проголосовано за приєднання греко-катол.церкви Закарпаття до галичан,лем забули вірників спитати,ідіотські смолоскипні ходи йдуть звідти по Ужгороду,як мавпи замотані,хіба Закарпатці йдуть у Львів порядки наводити?

Леся 2011-04-13 / 10:15:00
До чого тут нацизм?! Акції спрямовані на підтримку українських народних традицій, акції чудові, залучаються люди різного віку, в т.ч. і діти, які дивлячись на відношення до цього дорослих, починають формувати свою точку зору, яку заберуть із собою у доросле життя. Хіба це не важливо? Згадайте, як багато людей взяли участь у конкурсі "Моя вишиванка"! Не критикувати потрібно, а підтримувати, як тільки можна. Молодці!

KK 2011-04-13 / 09:50:00
Ось тут явний приклад як Просвіта на закарпатті розпалює ворожністю між націями, святкує Божого воскресіння разом з приводом весни цими писанками ('яйцями')...жорстокий прояв 'галицького нацизму'
:-) Йой, яка дурість!

эльза 2011-04-13 / 08:34:00
Яйця тут може і не при чому,але Просвіта стала розсадником нацизму галичанського,при чому добре оплачувана контора!Мало вам,закарпатцям Верецького перевалу-вони зроблять пекло між націями!

KK 2011-04-12 / 22:42:00
А що 'русини' не крашуть писанок на велиґдень? Навіть у США, поміж не українцями, то ця традиція уже давно розвивається. Дуже багато сайтів по інтернету (тисячі - тільки google 'ukrainian easter eggs) займаються цим ділом, tипово: http://www.ukrainiangiftshop.com/ За ніякі гроші не припустіть цей сайт:http://www.sojeo.com/galleries/index.html і побачити писанків які мабуть тільки в раю робляться! Пані So Jeo LeBlond, канадійка азіатського походження, по моєму самі кращі малює у світі. Гіометрична ґалерія більш відзерклює традиційно українські, але подивіться в другіх ґалереїв. Ось так український вклад до художнйої спадщини людства поширюється по цілому світі. Христос Воскрес!

Юрій Лівак 2011-04-12 / 17:19:00
Коментатори, ви хворі.
ельзи та ужгородці, а чим вама ця ідея напередодні Паски немила?
Не всі ж можуть такими по-справжньому важливими речами, як ви, займатися... В смислі, в інтернеті гівном кидатися.

Максим 2011-04-12 / 16:13:00
Не розумію в чому справа?? Взагалі підтримую цей напрям діяльності "Просвіти" і тішить, що "Закарпаття онлайн" сприяє цьому. Потрібно виховувати в собі здорове відчуття націоналізму та національної гордості. А як ще інакше жити в цій країні, не втратити своєї самобутності??

Година 2011-04-12 / 14:39:00
Все нормально.

Не все лиш у телевізорі шароварщину дивитися, та соромитися свого. Треба йти робити, як дідо й баба робили. Вони навряд чи соромилися.

ужгородець 2011-04-12 / 13:47:00
2эльза: А на цьому сайті останнім часом все більше матеріалів нац. толку, гавроші і йому подібні ніяк не угомоняться, помаліпідбурюють народ ...

ужгородець 2011-04-12 / 13:45:00
людям дійсно нічим зайнятись, подуріли зовсім...

эльза 2011-04-12 / 12:34:00
Калину вже посадили -тепер за яйця хапайтеся!Цей сайт належить канадським нацикам?

НОВИНИ: Культура

10:52
Сьогодні, у четвер, в Ужгородському скансені відкриється виставка Мирослава Ясінського "Карби"
17:49
В ужгородському скансені відкриється виставка "Світ писанки"
05:49
У квітні в Ужгороді пройде VIII Міжнародний фестиваль "Музика без кордонів"
00:16
У середу в Хусті стартує IІ Всеукраїнський театральний фестиваль "FantaziaFest"
13:31
У скансені в Львові завершують масштабну реставрацію садиби з закарпатської Іршавщини
05:50
Із безодні
22:26
"Закарпатську" "Маріупольську драму" з успіхом показали в Києві
17:55
У Хусті відбулися нагородження переможців і гала-концерт ХІІІ Відкритого фестивалю-конкурсу стрілецької пісні "Красне поле"
15:41
Відвертий щоденник чи казка для європейців: як читати "Війну з тильного боку" Андрія Любки
15:09
У Хусті відбудеться нагородження переможців та гала-концерт Відкритого фестивалю-конкурсу стрілецької пісні "Красне поле"
14:25
Закарпатський облмуздрамтеатр розповів про свої найближчі події
14:26
У суботу в Хусті зіграють прем’єру вистави про Августина Волошина
15:11
Як відомі українські письменники хотіли поселитися на Закарпатті
08:20
/ 1
Обережно, любов
11:16
/ 1
Автор споруд ПАДІЮНу і "Едельвейсу" представив в Ужгороді виставку акварелей
22:08
/ 1
"Маріупольську драму" покажуть в Ужгороді та Києві
10:12
/ 1
У четвер відбудеться концерт Закарпатського народного хору "Загуди ми, гудаченьку"
11:08
Закарпатська філармонія запрошує на концерт "Музичне мереживо бароко"
05:09
У коледжі мистецтв ім.А.Ерделі провели конкурс дитячого малюнку
17:34
/ 1
В Ужгороді відбудеться "вуличний" поетичний марафон
20:11
До Дня Валентина в Ужгороді відбудеться романтичний вечір "Любов в опері"
03:44
/ 2
Кошиці, Пряшів і Михайлівці
11:06
У Румунії вийшла книжка про князя Корятовича
18:00
В Ужгородському замку "камерно" виставили "Художню спадщину Імре Ревеса на Закарпатті"
17:48
/ 2
"Жадан і Собаки" відвідають Ужгород і Мукачево в межах Благодійного зимового туру
» Всі новини