За "хуліганство" на Верецькому перевалі закарпатським «свободівцям» хочуть «впаяти» 4 роки тюрми

Направлено до суду кримінальну справу, яка набула суспільного резонансу за обвинуваченням трьох осіб, у вчиненні хуліганства ( ч. 2 ст. 296 ККУ ).

За "хуліганство" на Верецькому перевалі закарпатським «свободівцям» хочуть «впаяти» 4 роки тюрми

За інформацією начальника відділу нагляду за додержанням законів органами внутрішніх справ при провадженні дізнання та досудового слідства прокуратури Закарпатської області Івана КОСЕЯ, зібраними у справі доказами, які ґрунтуються на матеріалах досудового слідства встановлено, що 19 лютого 2011 року, група осіб у складі  трьох чоловік, діючи, з мотивів явної неповаги до суспільства, умисно підпалили  належний  товариству Угорської культури Закарпаття пам'ятний знак, що був споруджений на честь переходу угорськими племенами в Карпатський басейн, і розташований на належній цьому товариству земельній ділянці на Верецькому перевалі біля с. Верб'яж Воловецького району в урочищі Бескид, на межі Закарпатської та Львівської областей.

Внаслідок таких протизаконних дій, вогнем пошкоджено цей пам'ятний знак, і завдано зазначеному товариству матеріальної шкоди на загальному суму 42 583 грн.

21 березня прокуратурою області затверджено обвинувальний висновок і кримінальну справу скеровано до суду для розгляду по суті.

За такі дії законом передбачено максимальний вид покарання – до 4-х років позбавлення волі, повідомили Закарпаття онлайн в прес-службі прокуратури Закарпатської області.

24 березня 2011р.

Теги: прокуратура, Верецький, Свобода, угорський

Коментарі

Вова 2011-04-09 / 21:58:00
Слава Україні ! Правильно хлопці зробили , так тримати !

Вітя 2011-04-09 / 14:06:00
Слава Україні)))))))))))))

тарас 2011-04-05 / 14:33:00
Волошин правильно зрбив: зобрав усю русинську шваль у концтабір на Думен (а було то на всьо Закарпаття пару-десять чоловік), кормили їх, дали їм у карти бавити і мали собі спокій. До того йде.

Мик 2011-04-02 / 23:48:00
Не треба судити, а заставити привести пам"ятник в порядок за власний рахунок,заплатити штраф за забруднення екології і кожного відшмагати палицею по голим задницям 40 раз на площі Театральній в Ужгороді привселюдно!

василь 2011-04-02 / 20:22:00
Ардувськый , 02.04.2011 15:34

1. В уряді Карпатської Укпаїни галичан не було, не бреши.
2. Голосували 92,5% населення КУ, без примусу, в кабінках для голосування ніхто не стояв.
3. Результати голосування були сприйняті з піднесенням, на вулицях міст і сіл було св'ято. люди раділи, співали, палили ватри по горах, бо підтримували свою владу

Лиш мала жменька русинув з мадярами уєдно сиділи по хыжах і сычали, чекаючи мадярське войсько, абих пак умісті з ними катувати мирне населення

Ардувськый 2011-04-02 / 15:34:00
Пане Четнику, дякуву за ипный титул, же сьте ми дали. Айбо, видит ся ми, же н доста щи ся додумали. Тадь вто докус просто: паця.... Гонно быти дале дашто майрозумноє сьте будете гонні повісти.Ëйëйëй....Тадь чому в тих украйиноязычных школах нинї учат (не буду нич казати, сам тамкы быв...)
'Д дїлу: мойих предкув, майчестованый пане Четнику чехы бы не угнали, лем за вто, же решпектували містноє населїня... Айбо вто, же они не угнали назад, на Галичаньску Вутцюзнину, втї дакулко тісяч галічаньскых еміґрантув, же лем вто знали, што волати, ото быв реалный пробіл... Не было бы тогды ани траґдіи Карпатьсков Украйины, ани Красного Поля...
Честованый Сорі, айно, еміґрантув было много менше. Айбо кедь поникаєте, майже ушыткы керуючи посты займали Галичане а Надднїперянцї. И режім Карпатьсков Украйины (таков реалнов, як сьте повіли....она фунґовала лем 2 дны, а ранше офіціялна назывка, же была прийнята ай столицëв Прагов, была ПОДКАРПАТЬСКА РУСЬ) быв занесеный еміґраньсткыма идеями. Не маву ніякого ''украйиноненавистства'' як кажете. Урюс єм и жию в Подкарпатю, де уддавна є много народув. Ходив єм в украйиньску ошколу (другов не было....). Маву много цїмборув Украйиньцюв. Айбо свуй наруд и своя зимля сут майблыжньыма....
Пане Василю, голосували наші айно. Айбо, ци мож тото назвати голосованëм? Была лем єдна партія, за котру мож было голосовати, а тко волів дати голос проти мусів быв лишити своє имня....Галичаньска демократія? И ко годен быв быти тогды в нашум урядї, окрем украйинїзованых націëналїштув? Они любих бы зазвали, леми бы йих боронили. Бо наруд йих не пуддержовав.... На то щи резултаты референдумув в ошколах кажут... А што робили у нас мадяре вто тіж звіданя.... Айно, окуповали нашу зимлю, вто є ясно.... Айбо на удлогу од Галичан они на то мали хоць які піціцькі, айбо даякі историчні прецеденты....

четник 2011-03-30 / 18:44:00
Ардувькій свині з хліва Сидора повідомляю, що українці завжди були бік о бік, і разом з рахівчанином Клочураком бився Колодзінський, і з Волошином рука об руку працював Ольжич, і це приносило результат, і принесло б у сто раз більший якби міжнародна ситуація була кращою, і чехи плюнули мадярам в писок і вибили в них цей клапоть землі, а ще би було краще як би чехи думали головою і таких свиней як ти і твої предки викинуло на совітську родіну

Аліна українка 2011-03-30 / 12:04:00
Слава Україні!
Героям Слава!

Вітя 2011-03-29 / 15:59:00
ВО "Свобода" єдина сила українців!!!!!

тарас 2011-03-29 / 11:32:00
Це точно "блеф". Та сорри з васильом так вас обламали що й не маєте що сказати. А ви далі калапи оден поперед одного знімати.

блеф 2011-03-29 / 11:05:00
До Ардувського.Ну ти молодець обломав піпаша сорри який тут все бреше та бреше.Це яскравий приклад того що деяким кандидатам по лукавству не дається зонбувати всякою брехнею нормально мислящих підкарпатських русинів.Ще раз знімаю шапку.

сорри 2011-03-29 / 10:34:00
Ардувський, вам уже відповіли: українців з-за перевалу тоді тут було значно менше, аніж наших. І то була не абстрактна Підкарпатська Русь, а цілком конкретна КАРПАТСЬКА УКРАЇНА.

І справді, кілька сотень українців через ваше україноненависництво вам спокою не дають, а ціла мадярська армія. котра, окупувавши нашу землю, вирізала тисячі наших людей, вас не турбує?

василь 2011-03-29 / 09:07:00
І ще одно: што туй чинили галичани ви не стямите (то не од великого розуму), а от "што робили на чужуй йим тереторіи Ческословеньсков Републикы" мадяри - вас чогось гет не інтересує?

василь 2011-03-29 / 08:57:00
Щось мені здається, що ваші знання по історії краю занадто однобокі. Вбивали жидів, циганів- то є правда, але вбивали і українців - місцевих українців, не галичан. Галичан тут тоді було може декілька сотень, а закатовано і вбито без суду і слідства було десятки тисяч. І ті ж галичани прийшли на заклик нашого уряду. І на виборах до Сойму у 1939р голосували не галичани, а наші, місцеві. вчи історію. А про наше співіснування 1000-літнє, то взагалі окрема історія, ми колись із хорватами мали спільні кордони, а тепер де сь ме, То вам Україна виновата?

Ардувськый 2011-03-29 / 03:16:00
Пане Василю. Красно вам дякуву за ипні украйиньскі (гонно быти й не украйиньскі) слова же сьте ми повіли. Не знав, же соловїна є таков богатов и в нецензурнов лексіцї...Все м ю видив як ипну и интеліґентну бесїду....
Майближе 'д темі: в исторіи было ушитко. Тысячи лїт сьме жили уєнно из мадярами, словаками, румынами а иншыма народами Мадярьсков Кралëвины. Айно, період другов світовов войны быв дуже траґічным и про Пудкарпатя. Было, як и у векшинї Европы забито тысячі гебреюв (по нашому: жидув, а в сëму слові ниє нич неґативного ци пуллого...)и циґанув. Айбо кидь чесно, ми ся видит, же вас булше неспокойит той факт, же было забыто и доста галичанув а украйинцюв, же ся бороли на чужій земли за чужі нам, Пудкарпатцям идеї. Тото є траґічно, айно. Айбо єдноє 'д вам звіданя, честованый пане Василю: Што они робили на чужуй йим тереторіи Ческословеньсков Републикы, в руднов нам Пудкарпатьсков Руси... Того я не стямлю....

Томаш 2011-03-28 / 22:37:00
"А загалом, не хвилюйтесь, я сподіваюсь, що скоро не буде, що реставрувати...)))"- тут всі спокійні, бо знають... медицина вже безсила, мізки вам вже ніхто не виправить...

Устина 2011-03-28 / 21:52:00
42 583 грн? Це що там хату підпалили чи машину???За що такі суми? Які збитки? Купити пару щіток, мило, дати мадярам на пляшку, то так відчухають те каміння, що буде як новеньке. Для реставрації 100грн. достатньо буде!!)
А загалом, не хвилюйтесь, я сподіваюсь, що скоро не буде, що реставрувати...)))

Бос 2011-03-28 / 21:21:00
Слава Україні!
Героям Слава!

Томаш 2011-03-28 / 21:05:00
"а як гуцул схоче закурити так зразу вже проблеми" - правильно, нефіг у корчах палити, а то ще ліс згорить ))

Томаш 2011-03-28 / 20:56:00
"вже й не заперечують що Сидор то їх"- а то ко такий, не пузнаву. "ніколи нечув щоби пани мадяри по гуцульськи мовили" - за пана аж єм ся розчулив )) нє, гуцульська то по-іншому, пора розрізняти... хоча рахівські мадяри і на ній можуть...

НОВИНИ: Політика

11:15
На Закарпатті клірик-антисеміт УПЦ (МП), якого СБУ викрила на поширенні фейків про війну в Україні, постане перед судом
17:18
/ 1
У Чехії до Європарламенту кандидує закарпатка Інґа Петричка
11:22
В Ужгороді у неділю відбудеться благодійний забіг під сакурами
15:49
/ 17
На Закарпатті проросійського провокатора-"русина" Данацка затримали за антисемітські погрози хасидам
22:49
/ 9
"Що хочемо, те і робимо": у "терактівських" Керецьках на сесію сільради незаконно не пустили військових
16:52
/ 25
У Закарпатській облраді "нодьмодьорорсаґового" "слугу" Іванча замінив Цебер з бази "Миротворця", який з угорським паспортом їздив розважати окупантів до Криму
19:56
/ 7
ВР затвердить нові назви 4 сіл на Закарпатті, зокрема – Пушкіна
19:33
/ 16
Помер ексголова Закарпатської ОДА Геннадій Москаль
13:46
/ 9
Ізолюючи угорців Закарпаття, Орбан і Ко роблять все можливе, аби угорська громада ставала все меншою – Балога
22:30
/ 36
Опубліковано архівний виступ єпископа Івана Маргітича під час вшанування 60-ї річниці подій на Красному полі біля Хуста (ДОКУМЕНТ)
21:37
/ 7
Зеленський звільнив Токаря і призначив Гайдая головою Мукачівської РДА
11:15
/ 4
На Закарпатті судитимуть двох кліриків УПЦ (МП), яких СБУ раніше викрила на пропаганді комунізму
23:23
/ 7
У понеділок "недоброчесна" голова апеляційного суду Фазикош розглядатиме апеляцію "корупційного" голови земельної комісії Ужгорода Мильо
20:45
/ 15
Уряд призначив заступника голови Закарпатської ОВА Добромільського головою Державної служби України у справах дітей
19:05
/ 42
На Закарпатті греко-католицького священника позбавили парафії за проукраїнську позицію (ДОКУМЕНТ)
21:48
/ 12
Вслід за Кащуком сесію перед голосуванням покинув Лунченко, а обов'язки голови виконуватиме секретар ради Губаль
18:01
/ 5
Два клірики УПЦ МП на Закарпатті отримали підозру за пропаганду комуністичного режиму та срср
15:04
/ 6
Депутати міської ради Хуста проголосували за недовіру міському голові Кащуку
15:24
/ 3
Ворог запустив ІПсО з "погрозами" на адресу угорців Закарпаття від "українських націоналістів"
04:07
/ 38
Василіяни Закарпаття на Капітулі в Угорщині переобрали на наступні чотири роки дотеперішнього керівника Провінції св. Миколая
20:07
/ 31
В Угорщині на виборах керівництва закарпатських василіян "духовно навчає" угорський прихильник сепаратизму МГКЄ