Перший заступник глави СБУ: Потрібно ввести відповідальність за подвійне громадянство

Для боротьби з подвійним громадянством необхідно змінити законодавство. Про це на брифінгу заявив перший заступник глави СБУ Володимир Рокитський.

Перший заступник глави СБУ: Потрібно ввести відповідальність за подвійне громадянство

"На сьогоднішній день СБУ реагує на такі (подвійне громадянство — ред.) прояви ... На сьогодні необхідно приймати урядове рішення щодо подвійного громадянства. Ми інформуємо про отримання подвійного румунського і угорського громадянства Кабінет міністрів. Готуємо подання до ГПУ, Мін'юст, щоб змінити деякі закони", — сказав Рокитський.

Він пояснив, що мова йде про необхідність введення відповідальності за подвійне громадянство.

Нагадаємо, що Конституція прямо забороняє подвійне громадянство для громадян Україні, в той час як не передбачено ні адміністративної, ні кримінальної відповідальності за подвійне громадянство.

Також нагадаємо, що на сьогодні, за оцінками експертів десятки тисяч громадян України мають паспорти інших держав. Переважно Росії (у Криму), Угорщини, Румунії (Закарпатська обл.)

Довідка Закарпаття онлайн :

Свого часу Володимир Рокитський очолював Управління СБУ в Закарпатській області

22 березня 2011р.

Теги: громадянство, подвійне, Рокитський, СБУ

Коментарі

Feri 2012-02-03 / 13:51:22
Я срав чекати поки бидло народ вступить до Євросоюзу! Я вже частина його, а ви живіть як хочете, ну і хай грець з вами безхребетними вилупками!

Feri 2012-02-03 / 13:48:18
Zoli te egy segfeju vagy, ha igy gondolod! Oszinten sajnallak)

василь 2011-03-29 / 17:11:00
Золіко. якби в СБУ було трохи більше розумних людей, то такі, як ти вже би давно їли баланду.

Ember Zoltán 2011-03-24 / 21:53:00
Ужгород, 23.03.2011 18:47
Нарешті зявився розумний чоловік і в керівництві СБУ.

Fas!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Rusyn Val 2011-03-24 / 09:18:00

Суцільні образи а адресу опонентів. Ви перебираєте в плані провокативності своїх коментарів. Адмін

тарас 2011-03-23 / 23:09:00
якщо проти себе не підуть, то скоро українські націоналісти їх підуть.

Микола Староста (Жалива) 2011-03-23 / 21:23:00
Заспокойтеся, більшість депутатів ВР мають по два паспорти (Росії,Кіпру, Канади) так проти себе вони не підуть.

Rusyn 2011-03-23 / 19:03:00
Uzhgorodcju, Mozhesh sy pozhycthyty toho rozumu u toho rozumnoho kerivnyka!

Ужгород 2011-03-23 / 18:47:00
Нарешті зявився розумний чоловік і в керівництві СБУ.

Atec 2011-03-23 / 14:06:00
Rokitinskij pusty snachala v parlamente posmotrit - skoko tam narodu imeet neskolyko grazsdanstv...
A takoj podhod tolyko pokazivajet chuvstvo sobstvennoj nepolnocennosti nynesnej vlasti! V mire mnogo stran - gde neskolyko grazsdanstv v porjadke veschej. I eto vpolne normalynaja mirovaja praktika v civilizirovannih stranah. Mozhet prosche prinjaty popravku k konstituciji, kotoraja dvojnoje grazsdanstvo rzreshajet (konechno gossluzhaschim vysokoho ranga, imejuscim dostup k gostajnam eto pozvolyjaty nelyzja)
Mozhet po etomu u KGB-snikov zavisty i beret, chto im viza nuzhna budet, kogda ostalynim net?

Rusyn Val 2011-03-23 / 11:41:00
PS:взагалі,в-важаю що священникам лізти до політики не діло.І підтримую рішення Птріархату про заборону священниким займатися політикою.

Rusyn Val 2011-03-23 / 11:24:00
Блін,я "балдею" ... При чому тут Сидор?Його амбіції політичні - це його амбіції.Насипав видно Сидор вам солі під ... ,раз го так ненавидите .
Но а Балога не русин?Та він на "мові" через п"ятоє-десятое"говорить.Так що кідь Жупана протяг - добре зробив.

сорри 2011-03-23 / 11:12:00
Русине, розберіться, спершу, скільки на цих виборах (не)отримали так звані русини, і тоді, можливо, поговоримо... :)

Рейтинг вашого Сидора в Ужгороді - круглий нуль. Жупан би ніколи не був депутатом, якби його Балога не тягнув. Про гецків, лецовичів, жалив і іншу зграю вже мовчу... :)

Rusyn Val 2011-03-23 / 11:06:00
" 8 тисяч громадян "

"Солідний результат" для міліонного краю.Тому Куцин і каміння палив,аби відчитатися за потрачені гроші перед фюрером .. тьфу,що це я ... перед вождем зі Львова?

тарас 2011-03-23 / 10:07:00
А де це у вас? На Закарпатті, наскільки мені відомо, за ВО "Свобода" проголосували більше 8 тисяч громадян. І це свідомих, без адмінресурсу, не за 150 грн., як ви.

Rusyn Val 2011-03-23 / 09:49:00
Тарасе - не сміши людей."Вашою"вона не буде ніколи.Тому що люди не бидло,вони розуміють що "тягнивбоків" та "фаріонів" до влади пускати не можна.Тому і дістав Куцин на останніх виборах у нас 0 цілих відсотка.Не скажу що в цілому вибір бу правильний,але між поганим і дуже поганим(а це націоналісти) люди вибрали тільки поганих.І скільки би памятників не палили,не обливали краскою - вам у нас в краї не світить.На щастя.

Ember Zoltán 2011-03-23 / 09:30:00
1. Неужели эта самая острая – политическая, экономическая, сициальная – проблема для Украины?

2. Почему никто не поднимает вопрос надать украйинское граждаство тем этнически украинцам, коорые праживают за межами Украины, но не являются гражданами Украины (по разным данным их от 8-ми до 10-и миллионов!)?

3. Опять же по разным данным от 4-ох до 6-и миллионов граждан Украины работают уже много-много лет за пределами страны. Кто может сказать, сколько из них уже приняли – бо на это имели полное право! – помимо украинского гражданство той страны (Португалия Испания, Италиая, Чехия тд.), где они пашут? (Я лично знаком с такими людми

тарас 2011-03-23 / 09:15:00
Це про вас і покищо вашу країну, нашою вона тільки буде

Rusyn val 2011-03-23 / 01:28:00
"В этой нищей бесправной забитой стране
Так похожей на общую зону"
****


Це про нас.І про нашу країну.На жаль.

тарас 2011-03-23 / 00:46:00
адмін, то може й Rusyn Val щось не так написав. Чи в нього все нормально?
Щось я зауважу не допетрав, про що ти хотів сказати.

НОВИНИ: Політика

11:15
На Закарпатті викрили підприємця з Харкова, який хотів вивезти пшеницю в ЄС без ліцензування
11:15
На Закарпатті клірик-антисеміт УПЦ (МП), якого СБУ викрила на поширенні фейків про війну в Україні, постане перед судом
17:18
/ 1
У Чехії до Європарламенту кандидує закарпатка Інґа Петричка
11:22
В Ужгороді у неділю відбудеться благодійний забіг під сакурами
15:49
/ 17
На Закарпатті проросійського провокатора-"русина" Данацка затримали за антисемітські погрози хасидам
22:49
/ 9
"Що хочемо, те і робимо": у "терактівських" Керецьках на сесію сільради незаконно не пустили військових
16:52
/ 25
У Закарпатській облраді "нодьмодьорорсаґового" "слугу" Іванча замінив Цебер з бази "Миротворця", який з угорським паспортом їздив розважати окупантів до Криму
19:56
/ 7
ВР затвердить нові назви 4 сіл на Закарпатті, зокрема – Пушкіна
19:33
/ 16
Помер ексголова Закарпатської ОДА Геннадій Москаль
13:46
/ 9
Ізолюючи угорців Закарпаття, Орбан і Ко роблять все можливе, аби угорська громада ставала все меншою – Балога
22:30
/ 36
Опубліковано архівний виступ єпископа Івана Маргітича під час вшанування 60-ї річниці подій на Красному полі біля Хуста (ДОКУМЕНТ)
21:37
/ 7
Зеленський звільнив Токаря і призначив Гайдая головою Мукачівської РДА
11:15
/ 4
На Закарпатті судитимуть двох кліриків УПЦ (МП), яких СБУ раніше викрила на пропаганді комунізму
23:23
/ 7
У понеділок "недоброчесна" голова апеляційного суду Фазикош розглядатиме апеляцію "корупційного" голови земельної комісії Ужгорода Мильо
20:45
/ 15
Уряд призначив заступника голови Закарпатської ОВА Добромільського головою Державної служби України у справах дітей
19:05
/ 42
На Закарпатті греко-католицького священника позбавили парафії за проукраїнську позицію (ДОКУМЕНТ)
21:48
/ 12
Вслід за Кащуком сесію перед голосуванням покинув Лунченко, а обов'язки голови виконуватиме секретар ради Губаль
18:01
/ 5
Два клірики УПЦ МП на Закарпатті отримали підозру за пропаганду комуністичного режиму та срср
15:04
/ 6
Депутати міської ради Хуста проголосували за недовіру міському голові Кащуку
15:24
/ 3
Ворог запустив ІПсО з "погрозами" на адресу угорців Закарпаття від "українських націоналістів"
04:07
/ 38
Василіяни Закарпаття на Капітулі в Угорщині переобрали на наступні чотири роки дотеперішнього керівника Провінції св. Миколая
20:07
/ 31
В Угорщині на виборах керівництва закарпатських василіян "духовно навчає" угорський прихильник сепаратизму МГКЄ