В Ужгороді річницю Карпатської України відзначили смолоскипною ходою (ФОТО)

З нагоди 72-ї річниці проголошення Карпатської України Закарпатська обласна організації КУН, ВО Свобода, Автономні націоналісти Закарпаття, ЗМГО Карпатська Варта, ЗМГО Сокіл, ЗМГО Студенська Свобода й інші націонал-патріотичні організації Закарпаття пройшли зі смолоскипами вулицями міста Ужгорода.

В Ужгороді річницю Карпатської України відзначили смолоскипною ходою (ФОТО)

Таким чином націоналісти вшанували борців за волю України Закарпатського краю. Під час акції були покладені квіти до пам'ятника президенту Карпатської України Августину Волошину та до могил січовиків.

Хода розпочалась від будинку Просвіти на вулиці Гренджі-Донського й завершилась панахидою на цвинтарі по вулиці Капушанській. Панахиду за загиблими героями провели панотці УПЦ КП. Учасники ходи, а їх було близько ста осіб, вигукували гасла "Будапешт – покайся!", "Майбутнє України належить українцям!", "Слава Карпатській Січі!", "Україна понад усе!", "Бандера, Шухевич, Волошин – наші герої!", "Лібералам та глобалізаторам – ганьба!".

Велике враження на учасників акції справив виступ бандуриста Тараса Силенка. Виступаючі наголошували на необхідності залучення свідомої української молоді до політичного та громадського життя Закарпаття.

За словами голови Закарпатського КУН Олександра Сачка, мешканці Ужгорода активно підтримували гасла націоналістів, повідомили Закарпаття онлайн в прес-службі Закарпатської ОО КУН.

16 березня 2011р.

Теги: смолоскип, Карпатська Україна

Коментарі

xXx 2011-03-31 / 12:05:00
Сосати будете скоро, мразоти їбані, якщо рота проти українців відкриєте. Зовсім вже знахабніли, окупанти їбані!

РУСИЧ тібору 2011-03-18 / 21:24:00
кричіть слава хоч петру першому. НАС ВЖЕ НЕ ЗУПИНЕШ!

Tibor 2011-03-18 / 18:07:00
Слава Віктору Федоровичу!

Він будує Україну, а свобода руйнує!

Слава 2011-03-17 / 22:39:00
Cлава Україні!

націоналіст 2011-03-17 / 13:06:00
Боже, як це жахливо... Реально жахливо, коли вшановують людей, котрі поклали життя за те, щоб такі, як ви, аноніме, жили собі без зброї у руках... жахливо, коли покладають вінки до могил, жахливо, коли священик читає молитви, жахливо пам`ятати.... Ліпше забути, тільки проблемка одна - ніколи не побудуєм майбутнє, коли матимем склероз... У "толерантному" Ужгороді смолоскипна хода пройшла не перший, на другий раз... О Боже, таке твориться вже кілька років, пошукайте в інеті і побачите минулі роки...

2011-03-17 / 11:35:00
Боже! Жах! Тепер вже таке й в толерантному Ужгороді!?

учасник смолоскипної ходи ярославу оросу 2011-03-16 / 23:04:00
Івченко вже покаявся він не голова.
Акцію організовували не керівники партій а націоналістична молодь Закарпаття.
А от каятись треба якраз будапешту за Карпатську Україну, адже угро-фіни вимористовували методи темного середньовіччя наматуючи кишки Закарпатців на дерева. Ми це засуджуємо, однозначно не забудимо і ще й нагадаємо але нащастя для сусідів вже не тими варварськими методами.

ярослав орос 2011-03-16 / 22:25:00
тут би попросити націоналістів, аби виголошували гасла на кшталт: "олексію івченко та іже з ним, покайтеся!"... гадаю, се би було власне на часі... а будапешт і без нас розберетьсяв своїй історії...

учасник смолоскипної ходи 2011-03-16 / 22:18:00
На відзначені 72-ї річниці Карпатської України дійсно був Тарас Силенко. Мабуть була помилка в передачі інформації. Ох, ну й заграв бандурист "Як боролось Закарпаття". Раджу послухати.

2011-03-16 / 21:00:00
Велекої різниці нема "глобалізаторам і демократам ГАНЬБА"

ВАся Литвин 2011-03-16 / 20:44:00

Ей закарпаття онлайн ніякого ВАСиля Литвина там не було Був Тарас СИЛЕНКО - тумани!


Подивіться першоджерело цієї інформації і апелюйте до нього, тумане. Адмін

2011-03-16 / 20:40:00
Який осел статтю писав подивіться скільки хиб- не глобалізаторам а демократам

2011-03-16 / 20:39:00
Ми тут не палити пришвендяли!
Та й вони такі страхополохи, що всі повтікали

Ще! 2011-03-16 / 20:37:00
А модьори горіли

Бобру 2011-03-16 / 20:35:00
ТИ перевіряй як пишеш :) Були разом і будем ще

бобер 2011-03-16 / 20:32:00
Знову ми взялися і стали разом - нас обжднав вогонь і герої як і в як геракл зєднаний з вогнем

Гентош 2011-03-16 / 20:25:00
Хтось родився генієм-людиною а хтось дрозофілом
Лиш я єден мадяр родився дебілом

націоналіст 2011-03-16 / 19:22:00
Шановне панство фотографії можна буде переглянути найблищим часом в мережі Вконтакті. Дійсно справді тяжко повірити що в Ужгороді можливо зібрати стільки націоналістів, але це так. Зібрати сотню чоловік не було тяжко завдяки консолідації правих сил Закарпаття. Смолоскипна хода стала традицією. Ми збираємося подвоювати свої сили наступного разу. І взагалі що тут дивного з такою ситуацією в державі скоро націоналістом стане кожен другий українець. Слава Україні! Геролям Слава!

2011-03-16 / 18:29:00
Жах

LC 2011-03-16 / 16:09:00
На фото, схоже, не ужгородська подія, а щось підібране "до теми". Ніхто не в курсі, вони себе не фотографували зовсім? Де б глянути?
Бо цікаво, скільки там зібралося народу насправді. І ще цікаво, скільки з тих було ужгородців?

НОВИНИ: Політика

11:15
На Закарпатті клірик-антисеміт УПЦ (МП), якого СБУ викрила на поширенні фейків про війну в Україні, постане перед судом
17:18
/ 1
У Чехії до Європарламенту кандидує закарпатка Інґа Петричка
11:22
В Ужгороді у неділю відбудеться благодійний забіг під сакурами
15:49
/ 17
На Закарпатті проросійського провокатора-"русина" Данацка затримали за антисемітські погрози хасидам
22:49
/ 9
"Що хочемо, те і робимо": у "терактівських" Керецьках на сесію сільради незаконно не пустили військових
16:52
/ 25
У Закарпатській облраді "нодьмодьорорсаґового" "слугу" Іванча замінив Цебер з бази "Миротворця", який з угорським паспортом їздив розважати окупантів до Криму
19:56
/ 7
ВР затвердить нові назви 4 сіл на Закарпатті, зокрема – Пушкіна
19:33
/ 16
Помер ексголова Закарпатської ОДА Геннадій Москаль
13:46
/ 9
Ізолюючи угорців Закарпаття, Орбан і Ко роблять все можливе, аби угорська громада ставала все меншою – Балога
22:30
/ 36
Опубліковано архівний виступ єпископа Івана Маргітича під час вшанування 60-ї річниці подій на Красному полі біля Хуста (ДОКУМЕНТ)
21:37
/ 7
Зеленський звільнив Токаря і призначив Гайдая головою Мукачівської РДА
11:15
/ 4
На Закарпатті судитимуть двох кліриків УПЦ (МП), яких СБУ раніше викрила на пропаганді комунізму
23:23
/ 7
У понеділок "недоброчесна" голова апеляційного суду Фазикош розглядатиме апеляцію "корупційного" голови земельної комісії Ужгорода Мильо
20:45
/ 15
Уряд призначив заступника голови Закарпатської ОВА Добромільського головою Державної служби України у справах дітей
19:05
/ 42
На Закарпатті греко-католицького священника позбавили парафії за проукраїнську позицію (ДОКУМЕНТ)
21:48
/ 12
Вслід за Кащуком сесію перед голосуванням покинув Лунченко, а обов'язки голови виконуватиме секретар ради Губаль
18:01
/ 5
Два клірики УПЦ МП на Закарпатті отримали підозру за пропаганду комуністичного режиму та срср
15:04
/ 6
Депутати міської ради Хуста проголосували за недовіру міському голові Кащуку
15:24
/ 3
Ворог запустив ІПсО з "погрозами" на адресу угорців Закарпаття від "українських націоналістів"
04:07
/ 38
Василіяни Закарпаття на Капітулі в Угорщині переобрали на наступні чотири роки дотеперішнього керівника Провінції св. Миколая
20:07
/ 31
В Угорщині на виборах керівництва закарпатських василіян "духовно навчає" угорський прихильник сепаратизму МГКЄ