Закарпаття відзначило 72-гу річницю проголошення Карпатської України (ФОТО)

У вівторок, 15 березня 2011 р., голова Закарпатської обласної ради Іван Балога, голова ОДА Олександр Ледида, голови райдержадміністрацій, міськвиконкомів, керівники правоохоронних органів, представники громадських організацій, політичних партій, сотні краян зібралися на священному не тільки для закарпатців, але і для всього українства місці -- Красному Полі, поблизу м. Хуст, щоб спільно вшанувати світлу пам’ять героїв, які ціною свого життя боронили Карпатську Україну.

Закарпаття відзначило 72-гу річницю проголошення Карпатської України (ФОТО)

Сюди у різний час приходили наші співвітчизники із усіх областей України, діаспори, щоб уклонитися світлій пам'яті героїв Красного Поля, засвідчити, що їх кров пролилась недаремно..

72 роки пройшло відтоді, як світ почув, що тут, на цьому клаптику української землі горстка патріотів, одержимих ідеєю створення незалежної суверенної Української держави, проявили реальний спротив воєнній машині фашизму. З плином часу їх подвиг набуває все більшої значимості.

Після величавої мелодії Державного Гімну України, у виконанні духового оркестру Мукачівського гарнізону, мітинг, присвячений 72-ій річниці Карпатської України оголошено відкритим.

Учасники мітингу-реквієму хвилиною мовчання вшанували пам'ять полеглих героїв. Відтак представники різних конфесій провели панахиду за загиблими.

З вітальною промовою до присутніх звернулися доктор історичних наук, професор, ректор Ужгородського національного університету Микола Вегеш, голова Хустської районної ради Василь Губаль. Від молоді до слова було запрошено учня Хустської ЗОШ І-Ш ст. №4 Петра Лучка.

Відтак у супроводі юнаків та дівчат у національних костюмах керівництво краю поклали квіти до Пам'ятного Хреста.

Прес-служби Закарпатської облради та ОДА

15 березня 2011р.

Теги: Карпатська Україна, Красне Поле

Коментарі

гентошу 2011-03-19 / 21:24:00
При стрімкій народжувальності русинів вас буде через 30 років чоловік 30. Так це серйозно... І то при тому що кожен русин зробить по 3 дитини! :-)

гентош 2011-03-18 / 11:51:00
Будемо нарощувати!

верховинець 2011-03-17 / 21:33:00
Вам треба підвищувати народжуваність шановні "русини"! Бо хто ж прийде на зміну десяткові "тутейшів".

2011-03-17 / 19:57:00
Не нравится - построй свой интернет, без русинов. Было бы с твоей стороны значительно более действенно неписать на всю планету о том, что ты ненавидиш русинов

русич 2011-03-17 / 14:58:00
Ну я й кажу чергова ганебна акція "русинів" декількох людей на ставці за комп'ютером з московським фінансуванням, та декількома десятків фанатиків. Цікаво буде поглянути може знову ваші братки зі сходу приїдуть чи сидор вижене пів церкви?

гентош 2011-03-17 / 11:29:00
Русини Підкарпатської Русі 24 квітня будуть святкувати 208- річницю з дня дародження Духновича Олександра Васильовича, який народився1803 році.

русич 2011-03-16 / 20:39:00
Україна на даний момент має лише одну "ганьбу!!!" це "русинство", а точніше - декілька людей на ставці за комп'ютером з московським фінансуванням, та декількома десятків фанатиків.

сорри 2011-03-16 / 19:52:00
Був проїздом, то й треба було проїжджати далі, а не зупинятися. Красне Поле - це сторінка української слави і "русинської" ганьби. От тільки в те, що вам насправді "ганьга!!!" мені не віриться - "нації" лакеїв і колаборантів почуття ганьби не властиве. Хіба що страху, коли господар насварить...

хуський 2011-03-16 / 19:39:00
Я був проїздом на Красному Полі, І що ви думаєте? Повний "вінігрет" БЮТ, Регіони, ЄЦ, НУНС. Як це пояснити. Та щей до того вишиванки поодягали. А де ж усі раніше були!?
А як же інші могили карпатських січовиків!?
А ось що виходить - це повна ПОКАЗУХА і ПІАР. ТФУ!!! Мені як і багатьом Закарпатцям ганьга!!!

2011-03-16 / 14:59:00
Щороку забарвлення прапорів міняється... Тепер "керівництво краю" піариться... Не за партійні прапори хлопці життя поклали...

spectatori 2011-03-16 / 14:50:00

to Ельза, 16.03.2011 13:11

Пані, Ви homo sapiens.

Комплімент! + 100%

Ember Zoltán 2011-03-16 / 13:57:00
Думаю на завершение: ув. Админ, удалить стишок нужно! Но не потому что там глупости, а потому что он подписан другим именем (для меня не второстепенное, что моим!). Как и один другой (первый!) коммент под репортажем из Берегсаса! А это уж действительно САМОЕ ГРУБОЕ НАРУШЕНИЕ правил комментов!

Вы в силах узнать когда пишу я, и когда пишут клуенты Антона Павловича:) Прошу Вас действовать!

гентош 2011-03-16 / 13:38:00
Русини, словаки чи поляки говорять на мовах подібних до української, але я щось не чув, щоб поляки говорили, що вони (українці). Та і українці не говорять, що вони поляки. Якщо українці теж згадають своє древнє історичне імя - РУСЬ, яке вони втратили, то русини не проти того, щоб українці називали себе РУСИНАМИ,

Микола Староста (Жалива) 2011-03-16 / 13:32:00
Ember не кіпешуй, ти нич і так не докажеш, лиш нерви собі попортиш... на мне уже уляли май більше помий. То для когось норма.... люди што читавуть самі учинять оцінку, ко чого вартий.

Ember Zoltán 2011-03-16 / 13:18:00

Кстати, ув. Админ лукавите: стишок появился раньше записи Ельзы. Несмотра на это запись удалили, ссылаючись на то что не пропускаете слова, которые обижают, оскорбляют (примером привели слово: дебил), а виршик – со словом дебил – "не заметили".


Ми звикли, що ви пишете в межах "Правил коментування", а тому перечитуємо не всі коментарі, підписані вами. Якщо ви думаєте, що модерування коментарів - основна чи єдина робота Адміна, то ви помиляєтеся. Зрештою, деколи можемо щось пропустити. Адмін

Ельза 2011-03-16 / 13:11:00
З яких пір слово дебілізм стало нецензурним,шановний адмін!Ще раз висловлюю думку про насильне насадження галицького маразму в Підкарпатській Русі!!!

Ember Zoltán 2011-03-16 / 13:10:00
Admin, Мне лично "поэма" не мешает. Наоборот очень нравится: показывает общий уровень настоящего автора. И не только его......

гентошу 2011-03-16 / 12:09:00
все правильно - це земля русинів (українців) і ми заслуговуємо на повагу

Ember Zoltan 2011-03-16 / 11:43:00

немдяр, задолбал не задолбал, но двойной стандарт — очевидный факт. Но так, по моему "переговоры" вести, обменяться мнениями просто невозможно. А во вторых: никто не имеет право пользоватся моим именем. Я ведь не подпишусь ни комментатором, ни обозревателем, ни Иштваном, тем более ни сорри, ни Иваном, ни КК!


Закон (правила) должен быть один для всех!


Якщо я правильно зрозумів, вірш з образами можна залишати, бо ви вважаєте це допустимим, а забрати треба тільки підпис? :) Добре, для вас, як для постійного відвідувача, зробимо виняток з "Правил". Хоча я мав намір видалити весь вірш як такий, що містить образи на адресу опонента. Адмін

гентош 2011-03-16 / 11:40:00
Прикарпатська Русь - це історична територія русинів з сивої давнини до наших днів. Цей народ заслуговує на повагу.

НОВИНИ: Політика

20:41
/ 1
Захищаючи Україну від московської орди, поліг Ярослав Багрій з Камʼянського Берегівського району
10:49
Жителю Сюрте на Ужгородщині, що переправляв "ухилянтів" до Словаччини, повідомили про підозру та "запобіжно" присудили домашній арешт
10:57
В Ужгороді "безправний" водій незаконно обладнав свій Opel проблисковими маячками
22:49
/ 9
"Що хочемо, те і робимо": у "терактівських" Керецьках на сесію сільради незаконно не пустили військових
16:52
/ 24
У Закарпатській облраді "нодьмодьорорсаґового" "слугу" Іванча замінив Цебер з бази "Миротворця", який з угорським паспортом їздив розважати окупантів до Криму
11:14
У Глибокому на Ужгородщині, поки господар поїхав до Ужгорода, в його дворі вигоріла надвірна споруда
11:00
Закарпатські поліцейські зібрали зібрали 2,5 млн грн і закупили 133 FPV-дрони для штурмової бригади "Лють"
19:56
/ 6
ВР затвердить нові назви 4 сіл на Закарпатті, зокрема – Пушкіна
19:33
/ 16
Помер ексголова Закарпатської ОДА Геннадій Москаль
13:46
/ 9
Ізолюючи угорців Закарпаття, Орбан і Ко роблять все можливе, аби угорська громада ставала все меншою – Балога
22:30
/ 36
Опубліковано архівний виступ єпископа Івана Маргітича під час вшанування 60-ї річниці подій на Красному полі біля Хуста (ДОКУМЕНТ)
21:37
/ 7
Зеленський звільнив Токаря і призначив Гайдая головою Мукачівської РДА
11:15
/ 4
На Закарпатті судитимуть двох кліриків УПЦ (МП), яких СБУ раніше викрила на пропаганді комунізму
23:23
/ 7
У понеділок "недоброчесна" голова апеляційного суду Фазикош розглядатиме апеляцію "корупційного" голови земельної комісії Ужгорода Мильо
20:45
/ 15
Уряд призначив заступника голови Закарпатської ОВА Добромільського головою Державної служби України у справах дітей
19:05
/ 42
На Закарпатті греко-католицького священника позбавили парафії за проукраїнську позицію (ДОКУМЕНТ)
21:48
/ 12
Вслід за Кащуком сесію перед голосуванням покинув Лунченко, а обов'язки голови виконуватиме секретар ради Губаль
18:01
/ 5
Два клірики УПЦ МП на Закарпатті отримали підозру за пропаганду комуністичного режиму та срср
15:04
/ 6
Депутати міської ради Хуста проголосували за недовіру міському голові Кащуку
15:24
/ 3
Ворог запустив ІПсО з "погрозами" на адресу угорців Закарпаття від "українських націоналістів"
04:07
/ 38
Василіяни Закарпаття на Капітулі в Угорщині переобрали на наступні чотири роки дотеперішнього керівника Провінції св. Миколая
20:07