В Іршаві освятили фундамент на місці майбутнього православного храму (ФОТО)

6 березня 2011 року високопреосвященніший Феодор, архієпископ Мукачівський і Ужгородський здійснив в місті Іршава Божественну літургію на місці будівництва нового Свято-Василівського храму.

В Іршаві освятили фундамент на місці майбутнього православного храму (ФОТО)

Як повідомили Закарпаття онлайн у прес-службі Мукачівської православної єпархії УПЦ (МП), перед початком Богослужінням владика Феодор здійснив чин освячення фундаменту та хреста на місті, де розпочато будівництво храму. Помолитися разом зі своїм архіпастирем зібралося численне духовенство Іршавського благочиння та багато вірників. На освяченні також були присутні голови Іршавської, Свалявської та Воловецької держадміністрацій та інші представники влади, а також верховний отаман та маршал козацьких військ України Дмитро Сагайдак.
 
В кінці Богослужіння владика сказав проповідь про те, яке велике значення у житті християнина має храм Божий і те, як храми Божі об'єднують людей та роблять їх ближчими до Бога.

Архієпископ Феодор привітав всіх присутніх зі знакової подією не лише православної Іршавщини, але й усієї Мукачівської єпархії.
 

06 березня 2011р.

Теги: Феодор, православний, Іршава

Коментарі

із вароша 2012-02-17 / 14:43:07
Хаха відколи у Іршаві козаки появилися?

куруц 2011-03-07 / 11:29:00
Факти - річ уперта, 07.03.2011 07:59
Ну, Бобику Степане.....цей чоловік не має жодного відношення до цього .це його попередник дав дозвіл з метою залишитися ...в кріслі.
ГЕРМАН ...не буде правди там, де людей ділять грошима через гроші...
підприємства не відкривають - а нова церква це бізнес окремих людей...

Герман 2011-03-07 / 11:09:00
Чому Вас так пече, що будується православна церква. Нехай будується будь яка церква, якщо того бажають люди. В нас в церквах різних конфесій служать священники, а не попи! А клевета як і факти річ вперта. Сам Господь говорить, що клеветники Царства Божого не наслідують! А кожен думає в міру своєї розбещеності.

Юрій Лівак 2011-03-07 / 09:04:00
От приєднуюся до попереднього коментатора.
В Іршаві діють дві церкви УПЦ МП. Для десятитисячного містечка, третина якого весь час за кордоном, цього мало? До того ж є також греко-католики та нетрадиційні (тобто частка православних зменшується).
Друга - величезна - церква ще дуже далека до завершення. В ній все ще моляться в підвалі.
І тут - на тобі, ще одна. Дивина...

Факти - річ уперта 2011-03-07 / 07:59:00
Для чого в маленькій Іршаві будувати третю православну церкву, коли і в попередніх є місця для вірників? А я вам скажу. Домовляється місцеве керівництво з владикою, попом, кількома людьми, що, нам, мовляв, треба нову церкву. Під виглядом цього будівництва видурується чималенько грошей від приватних підприємців та підприємств, на кожному кроці будуть стояти бабки із скриньками для пожерт, а потім більша частина іде цих грошей у кишені чиновників, попів.

Ну, Бобику Степане, ти дуже розумний чоловік. Із тисячних пожерт привласниш більшу частину, а потім понесеш у церкву 300 гривень і батюшка оголосить і всі заспівають тобі многая літ.
Бобику, хороший у тебе наставник - Медведчук.

куруц 2011-03-07 / 01:00:00
...мало що мізків не мають - оті козаки "рускій мір" будують в Іршаві з московськими попами... добрий грунт мають в купі з кримінальними "патріотами - авторитетами" ...Цікаво що там робили офіційні чиновники - чи у них "сходняк" був замаскований?

Дік 2011-03-06 / 22:26:00
Подумайте, звідкіля в Іршаві могли б узятися козаки? Це просто купка людей, у яких із грошима справи кращі, аніж із мізками! І наша районка не ганьбиться друкувати цей глум на 1 сторінках! І взагалі вже нічого не ганьбиться...Яка влада, така й газетка!

куруц 2011-03-06 / 21:20:00
...це пане Орос в Іршаві мода настала така - за помірну плату певні пройдисвіти наладили продаж звань козацьких - титул починається з полковника мінімум за 10 000 у.о. - ну а лампаси собі купують самі. В генералах уже ходить пан Ковбаско - за сумісництвом голова Воловецької РДА, є ініші надекватні особи без освіти ... Це повний маразм з козаками в Іршаві - думаю анекдоти скоро будуть ...