Перечинці - переможці ІІ туру чемпіонату Закарпаття з гандболу серед чоловіків

Цієї суботи в смт Перечин відбулися ігри ІІ туру чемпіонату Закарпатської області з гандболу серед чоловіків сезону 2010-2011.

Перечинці  - переможці ІІ туру чемпіонату Закарпаття з гандболу серед чоловіків

У запеклому, напруженому та цікавому протистоянні зустрілись добре знайомі один одному суперники з Ужгорода, Берегова, Хуста та Перечина.

У першій грі змагалися команди господарів змагань смт Перечин та представники обласного центру м.Ужгород. Здавалося б, мала вийти неординарна гра, адже кожна з команд була неодноразовим чемпіоном області з гандболу. Але не так сталося, як гадалося. Незважаючи на те, що команда з м.Ужгород є діючим чемпіоном області, вона була змушена весь час починати гру з центру поля. Перечинцям, звісно, допомагали рідні стіни та гучні вболівальники, але незіграність команди суперника теж давала про себе знати, що й призвело до рахунку 27:12 не на користь ужгородців.

У другій грі зустрілись команди м.Берегова та м.Хуст. Початок першого тайму розпочався під диктовку берегівських гандболістів. Ця тенденція збереглась і до кінця зустрічі, що вилилось у рахунок 24:16 на користь команди з м.Берегово. Стосовно гри зауважимо, що переваги команда м.Берегово домаглась за рахунок досвідченості гравців. Зважаючи на те, що середній вік команди з м.Хуст на 10 років молодший від своїх візаві, можна сказати, що ця перемога була здобута на "класі".

Третя гра звела на полі одвічних суперників за призи й місця в турнірах і чемпіонатах із гандболу – команду господарів змагань смт. Перечин та команду м.Берегово. У повітрі відчувалась напруга, трибуни не вщухали. Перші декілька хвилин берегівчанам вдалось створити перевагу в 3 м'ячі. За рахунку 0:3 команда смт Перечин взяла однохвилинний тайм-аут, внесла корективи в свою гру і відквитала декілька м'ячів. На перерву команди пішли з рахунком 8:9 на користь берегівчан. Другий тайм характеризувався нервовістю в лавах обох команд – цьому сприяло неякісне та невпевнене суддівство арбітрів. У силу обставин, які склались, нервовість команд переросла в грубі дії на майданчику, що й призвело до чималої кількості вилучень, жовтих карток і навіть однієї червоної, яку отримав гравець команди м.Берегово. Фінальний свисток зафіксував рахунок 21:14 на користь господарів змагань.

У четвертій грі зустрілись команди м.Ужгород та м.Хуст. Гра була азартна, а головне – результативна. Як і слід було очікувати від молодих команд, зосереджених на атаці, гра м.Хуст – м.Ужгород закінчилася з результатом 29:32, на користь обласного центру.

Підсумовуючи ІІ тур чемпіонату області з гандболу серед чоловіків, зазначимо, що команда з смт Перечин не зазнала жодної поразки, команди м.Берегово та м.Ужгород – по одній, м.Хуст – дві.

Наступний тур відбудеться в м.Берегово 19 або 20 березня. До цього часу командам є над чим попрацювати, внести корективи в гру.