До затриманих керівників закарпатської "Свободи" досі не допустили адвоката (ФОТО)

Про це Закарпаття онлайн повідомила дружина одного з затриманих свободівців -- Наталка Лелекач.

До затриманих керівників закарпатської "Свободи" досі не допустили адвоката (ФОТО)

Як повідомила Закарпаття онлайн пані Наталка, сьогодні вона спілкувалася з чоловіком близько 7-ї години ранку, коли він телефоном повідомив про факт затримання. Наступна і остання розмова з чоловіком мала місце близько 9-ї години, коли Томаш Лелекач повідомив, що їх продовжують утримувати представники міліції в очікуванні опергрупи, яка має прибути з Ужгорода.  Після цього його телефон перестав відповідати. Так само "замовк" і мобільний телефон очільника Закарпатської обласної організації ВО "Свобода" Олега Куцина. І справді, журналісти Закарпаття онлайн не змогли зв'язатися з абонентами за жодним із цих номерів.

Як повідомляють джерела Закарпаття онлайн, з 12-ї години на зустріч із затриманими у райцентрі  Волівець очікує адвокат і представники "Свободи". Однак досі їм не дали змоги зустрітися із затриманими, котрих, начебто, возили на місце події.

У відділі зв'язків із громадськістю УМВС України в Закарпатській області журналістові Закарпаття онлайн підтвердили факт затримання трьох осіб за підозрою в підпалі монумента на Верецькому перевалі і повідомили, що зараз затримані знаходяться в Воловецькому РВ УМВС України в Закарпатській області.

Фото ВЗГ УМВС України в Закарпатській області з місця події

19 лютого 2011р.

Теги: Свобода, Верецький, Лелекач, Куцин

Коментарі

istvan 2011-02-24 / 16:47:00
Слава Україні! - Героям Слава!

козак 2011-02-23 / 20:49:00
Зауважу українці Закарпаття схаменіться і станьте нарешті на захист інтересів України та її героїв)))))))))

зауважу 2011-02-23 / 17:37:00
2 анонім, 20.02.2011 17:59

якщо вам подобається , то живіть і далі у власній ілюзорній "реальності"

січовик 2011-02-23 / 17:06:00
Розберемо каміння і закінчимо із міліцейською провокацією)))

сорри 2011-02-20 / 21:40:00
Міліцейська "спецоперація" по захопленню трьох "свобідних" розпалювачів гуцульської ватри на Верецькому перевалі спровокувала серед закарпатських українців нову акцію: "Розберемо мадярський монумент на сувеніри! Кожен українець має взяти з Верецького перевалу на згадку про переселення мадярських племен один камінь". Проблема має "розсмоктатися" автоматично... :)))

Українка 2011-02-20 / 19:35:00
Нацик, 20.02.2011 00:28
"Як би хотіли би то не палили б камиінь а підірвали"(с) +100
і я так кажу!
Давайте зараз абстрагуємось від теми "хто правий а хто ні" і подивимося на це все логічно! Це ж смішно!!!! Навіть діти в садочку знають, що каміння не горить! Я впевнена на 100%, що це підстава!
А ТИ, Cezar, ЙДИ ПРОПОВІДУЙ ПРО ДОБРОТУ МАДЯРІВ У ІНШЕ МІСЦЕ, БО ТУТ ТАКИМ МІФАМ НЕ ВІРЯТЬ І ЗНАЮТЬ ЯК ВСЕ БУЛО!!!

2011-02-20 / 17:59:00
зауважу, 20.02.2011 17:45
2 pfr, 20.02.2011 16:36

Схоже і навіть дуже схоже !

Операція Янукович 2.
А тихо і належно профінансують її наступні чесні труженікі:

Ага, сиділи Анця і Ганця, і думали-гадали які б то ще гріхи "свободівцям" приплести! :-)

зауважу 2011-02-20 / 17:45:00
2 pfr, 20.02.2011 16:36

Схоже і навіть дуже схоже !

Операція Янукович 2.
А тихо і належно профінансують її наступні чесні труженікі:

http://gazeta.comments.ua/?spec=1297976487

pfr 2011-02-20 / 16:36:00
Все свідчить про те, що "Свобода" у змові з ПР і гратиме ультраправу опозицію. Може, діти на низовому рівні цього й не знають чи знати не хочуть, і щиро вірять Тягнибоку. Схоже на те, що "русофоба-антиполяка-антимадяра-бендерівця-головоріза" Тягнибока тягнуть на майбутні вибори проти "доблесного Януковича"...

местный 2011-02-20 / 16:34:00
Бен-Али, Мубарак - ушли (ну как "ушли"... заставили!) Янукович готовится на выход?

сорри 2011-02-20 / 16:04:00
Ну, маємо, нарешті, в особі Сezar, думку представника мадярської громади. Їх, безумовно, не турбують угорські прапори на сільрадах, розташованих в Україні, їх не турбує приймальня націоналіста з партії Йоббік в Берегові, їм не любе все українське. А ми маємо терпіти угорські націоналістичні монументи на нашій території, цього Йоббіка в Берегові, чужі прапори на сільрадах. Оце логіка інших народів.

Будемо терпіти?..

Cezar 2011-02-20 / 15:41:00
Влада молодець!!! Ганьба націоналістам, ганьба ВО Свобода!!! Геть націоналістів із Закарпатського області!! Ми спільно і мирно живимо на цьому теріторії. Ми це: українці, угорци, русини та інщі. Нам не то главне які прапорі на стені сіл ради, нам главне одна, щоб спільно ми разом збудували таку країну хде конфортне жити нам та нашим нащадкам. Це люді котрі нам зашкодили, пошкодивши памятку, це ганьба на всю Україну бо перед Європою ви і ваші співвічазники показали свою культуру. Можна поспорити що то реально Свобода було або то підстава. Але то факт що два років тому теж були прецеденти на пошкодження памятника і були фанати Свободи котрі облили білим фарбою ужгородського памятника Шандора Петефі. Так звісно немає українського державних прапорів на Угорщини в угорському населеному пункте, ну на теріторії Угорщини не було і не буде на то прецедент що будемо здіватися над історію України, над памятками українців.

Ферко 2011-02-20 / 15:02:00

Коментар видалено через порушення "Правил коментування". Ви знаходитеся на українській території, тому поважайте її закони і людей, які тут живуть. Адмін


верховинець 2011-02-20 / 11:17:00
провокація чистої води!!Розрахована на міжнаціональний колорит!!! ВО Свобода веде перемовини із слів Олега Тягнибока з націоналістичним "Йоббіком" з угорщини,тому треба їх запятнати,і скомпроментувати перед Мадярами.Відчувається рука "Антибіотика",який вже скоро забув,і журналісти тоже про його провокації під час Президенських виборів і виборів мера Мукачева ,за шо сидів в буцегарні.Що там палити? самі каменюки,тут і хуліганством не пахне!

зауважу 2011-02-20 / 00:45:00

Коментар видалено черз порушення "Правил коментування". Більше сюсюкань з вами не буде. Адмін

Нацик 2011-02-20 / 00:28:00
Як би хотіли би то не палили б камиінь а підірвали

зауважу 2011-02-20 / 00:25:00
2 местный, 19.02.2011 19:36
"это не поджог - это шашлыки делали... не более.."

нехай так шашлик роблять на вашому майні ... не более...

Йосип 2011-02-20 / 00:03:00
В Закарпатті є ще багато місць де можна на*ісяти:) Але хочеться щоб хлопців все ж таки відпустили!

Святослав 2011-02-19 / 23:00:00
Як його можна підпалити? Він же ж - памятник!!! Мурований, курча, з каменю!

Ті шавки мєнтовські вже не знають що націоналістам пришити.

Прийшло, видно, ц.у. від януковича: "Мочити опозицію!". Благо, проти БЮТу є що "нарити" - корупційні справи. А проти "Свободи", очевидно,- нема... Ось і придумують всяку херню несусвітню: то підрив ідола Сталіна в Запоріжжі, то "теракти" в Макіївці, то "підпал"(!!!) камяного мадярсткого одоробла. Завтра, мабуть, нас*уть на порозі "Русского обчєства ім. Пушкіна" у Львові... І пов"яжуть ще пачку неугодних "терористів".

2011-02-19 / 22:49:00
Щось нічого той памятник не бере. Вже б повалили. Було б за що сидіти. А то мадярони з мадярами трохи почухають його і знову відновлять!!!

НОВИНИ: Політика

20:41
Захищаючи Україну від московської орди, поліг Ярослав Багрій з Камʼянського Берегівського району
10:49
Жителю Сюрте на Ужгородщині, що переправляв "ухилянтів" до Словаччини, повідомили про підозру та "запобіжно" присудили домашній арешт
10:57
В Ужгороді "безправний" водій незаконно обладнав свій Opel проблисковими маячками
22:49
/ 9
"Що хочемо, те і робимо": у "терактівських" Керецьках на сесію сільради незаконно не пустили військових
16:52
/ 24
У Закарпатській облраді "нодьмодьорорсаґового" "слугу" Іванча замінив Цебер з бази "Миротворця", який з угорським паспортом їздив розважати окупантів до Криму
11:14
У Глибокому на Ужгородщині, поки господар поїхав до Ужгорода, в його дворі вигоріла надвірна споруда
11:00
Закарпатські поліцейські зібрали зібрали 2,5 млн грн і закупили 133 FPV-дрони для штурмової бригади "Лють"
19:56
/ 6
ВР затвердить нові назви 4 сіл на Закарпатті, зокрема – Пушкіна
19:33
/ 16
Помер ексголова Закарпатської ОДА Геннадій Москаль
13:46
/ 9
Ізолюючи угорців Закарпаття, Орбан і Ко роблять все можливе, аби угорська громада ставала все меншою – Балога
22:30
/ 36
Опубліковано архівний виступ єпископа Івана Маргітича під час вшанування 60-ї річниці подій на Красному полі біля Хуста (ДОКУМЕНТ)
21:37
/ 7
Зеленський звільнив Токаря і призначив Гайдая головою Мукачівської РДА
11:15
/ 4
На Закарпатті судитимуть двох кліриків УПЦ (МП), яких СБУ раніше викрила на пропаганді комунізму
23:23
/ 7
У понеділок "недоброчесна" голова апеляційного суду Фазикош розглядатиме апеляцію "корупційного" голови земельної комісії Ужгорода Мильо
20:45
/ 15
Уряд призначив заступника голови Закарпатської ОВА Добромільського головою Державної служби України у справах дітей
19:05
/ 42
На Закарпатті греко-католицького священника позбавили парафії за проукраїнську позицію (ДОКУМЕНТ)
21:48
/ 12
Вслід за Кащуком сесію перед голосуванням покинув Лунченко, а обов'язки голови виконуватиме секретар ради Губаль
18:01
/ 5
Два клірики УПЦ МП на Закарпатті отримали підозру за пропаганду комуністичного режиму та срср
15:04
/ 6
Депутати міської ради Хуста проголосували за недовіру міському голові Кащуку
15:24
/ 3
Ворог запустив ІПсО з "погрозами" на адресу угорців Закарпаття від "українських націоналістів"
04:07
/ 38
Василіяни Закарпаття на Капітулі в Угорщині переобрали на наступні чотири роки дотеперішнього керівника Провінції св. Миколая