Троє закарпатців підпалили угорський монумент на Верецькому перевалі

19 лютого біля 3 години ночі місцевими мешканцями було виявлено підпал пам‘ятника – монумента «На честь переходу угорськими племенами через Карпати». Пам‘ятник розташований на Верецькому перевалі біля села Верб‘яж Воловецького району, що на Закарпатті.

Троє закарпатців підпалили угорський монумент на Верецькому перевалі

Як було встановлено, з місця події, лісовою дорогою виїхав автомобіль марки "Хюндай-Туксон" та направився в сторону села Нижні Ворота. Правоохоронцями за підозрою у скоєнні злочину затримані пасажири цього автомобілю. Затриманих троє. Це місцеві жителі 65-го, 72-го та 86–го року народження. Один з них, як повідомляє ДЗГ МВС України, дає покази та розповідає, як він та його друзі підпалювали пам'ятник. Наразі міліцією проводиться додатковий огляд місця події, опитуються свідки. Найближчим часом буде вирішено питання щодо порушення кримінальної справи. З'ясовуються всі обставини інциденту.

19 лютого 2011р.

Теги: монумент, угорський, Верецький, підпал

Коментарі

Роман 2011-03-16 / 15:29:00
Слава Україні!

киянка)) 2011-03-03 / 21:19:00
давайте краще будемо більше любити один одного і поважати:)...а якщо бути серйозним, то ми всі є маленькими маріонетками в руках великих політиків.

народовець 2011-02-24 / 16:45:00
міліція з народом!!!! Міліція має стояти осторонь політики і нівякому разі не виконувати кримінальні закази олігархії!

Шевченко 2011-02-23 / 21:09:00
Менти справно виконують закази олігархічної банди якій ВО Свабода почала наступати на хвіст. Вони бояться патріотів із Свободи здатні розібрати з цією бандою.

угорець 2011-02-23 / 16:04:00
Дати хлопцям звання героя України!!!!

зак. 2011-02-23 / 16:00:00
Слава Україні! - Героям слава!

зауважу 2011-02-22 / 20:52:00
2 лісоруб з Верховини, 22.02.2011 17:16

не син ти українського народу. а байстрюк, що такими опусами працює на ворогів україців

Brain 2011-02-22 / 19:54:00
Ну і довго це писалося xDD
Ще раз вам пишу...не МАДЯРЩИНА ,а УГОРЩИНА...ви спершу навчіться правильного діалекту!!!

гентош 2011-02-22 / 11:47:00

Коментар видалено через порушення "Правил коментування". Адмін


 

2011-02-21 / 23:20:00
и обмірковуєте про що ж пишете...Українко,Сорри... як вам не соромне таке писати....ви українці?ви цивілізовані люди? Ні одна освідчена людина б таке не сказала...Ну подивилися фото пам*ятника Франка в Беріліні?гм? нхто його не палив...вас важжко зрозуміти,що Закарпаття було колись Угорщеною?
Як вам версія істориків.що України ніколи не було?Вона або до Росії матушки тянулися або здихала..Акцію ви тут придумали...дикуни...Ми з таким менталітетом ніколи до культурно-цивілізованих країн не долучимося...залишимося в багнюці...
Ще раз питання...вам заважає той пам*ятник?
Ви не є націоналістами,якщо ненавидите інших націй.Це вас описує...які ви ..

Українка 2011-02-21 / 14:13:00
Я за!

сорри 2011-02-20 / 21:41:00
Міліцейська "спецоперація" по захопленню трьох "свобідних" розпалювачів гуцульської ватри на Верецькому перевалі спровокувала серед закарпатських українців нову акцію: "Розберемо мадярський монумент на сувеніри! Кожен українець має взяти з Верецького перевалу на згадку про переселення мадярських племен один камінь". Проблема має "розсмоктатися" автоматично... :)))

Spectator 2011-02-20 / 21:35:00

Коментар видалено через порушення "Правил коментування". Адмін

Spectator 2011-02-20 / 21:08:00

Флуд. Адмін

Унраїнка 2011-02-20 / 18:32:00
Слава Україні! Героям слава!
Я не вважаю, що хдопці підпалювали кам"яного пам"ятника! Якщо б захотіли знищити той пам"ятник, то його б обов"язково зруйнували (насправді дієвим способом) так, щоб ніхто не впіймав "зачищувачів" рідної землі від мадярського лайна! Там хтось писав, що Закарпаття не було і не є Україною, що ж, можу тільки поспівчувати тій неосвітченій і недолугій людині, бо її ще багато брехні повісять на вуха! Свободівцям просто "шиють" справу за заздалегідь спланованим сценарієм!

сорри 2011-02-20 / 15:15:00
Пане Баклажан,

пам'ять нації і політика - не добрий підмурівок для спорудження кафешок і готелів. Інакше можна би було розбудовувати туристичну інфраструктуру довкола місць і пам'ятників Сталіну, Берії, Леніну, Гітлеру, Муссоліні, Нерону і т.д. Думаю, угорці не вибудовували би готелів, якби, раптом, українці (русини) надумали поставити пам'ятник, що окреслював би їх колишні землі, десь у районі Балатона (Болотини). Вони би просто не дали спорудити такий монумент. Чимало бажаючих було би сорудити пам'ятник переможному знищенню Катериною Запорозької Січі, перемозі російських військ над українцями під Полтавою, перемозі угорців на Красному Полі, а армії Муравйова - над студентським куренем під Крутами. Там теж не було би відбою від туристів, а значить - можна було би робити бізнес - ресторани, готелі і сувеніри на взірець козака на колінах перед Петром І, карпатського січовика, розстрілюваного гонведами і т.д.

Ви взагалі тямите, що пропонуєте, чоловіче? Бачу, перейменнування Берегова на Берегсас - не найбільша ваша мрія...

Ферко 2011-02-20 / 15:00:00

Коментар видалено через порушення "Правил коментування". Ви знаходитеся на українській території, тому поважайте її закони і людей, які тут живуть. Адмін


 

Пан Баклажан 2011-02-20 / 13:42:00
"Карфаген повинен бути зруйнованим!
Хай кожен візьме по камінчику з того монументу і його скоро не буде."

Завдяки фетишизації мадярами Верецького перевалу Нижні Ворота хоч трохи оживились. Готель там збудували на 4 поверхи (якщо не помиляюсь) - для кого?
Але справжнім патріотам того не треба - дайош руйнацію! Хай далі усі сидять у гівні та по заробітках! До того ж, руйнувати пам"ятники (які б вони не були) - це куди легше, ніж боротись із справжніми ворогами

УПА 2011-02-20 / 07:39:00
Carthago delendam esse.
Карфаген повинен бути зруйнованим!
Українці! Долучайтесь! Хай кожен візьме по камінчику з того монументу і його скоро не буде.

зауважу 2011-02-20 / 00:38:00
2 сорри, 19.02.2011 23:11
" Кожен мислить в міру своєї зіпсованості... "

а хтось, як ці три вандала - провокатора, навіть діє в міру своєї зіпсованості

НОВИНИ: Політика

20:41
/ 1
Захищаючи Україну від московської орди, поліг Ярослав Багрій з Камʼянського Берегівського району
10:49
Жителю Сюрте на Ужгородщині, що переправляв "ухилянтів" до Словаччини, повідомили про підозру та "запобіжно" присудили домашній арешт
10:57
В Ужгороді "безправний" водій незаконно обладнав свій Opel проблисковими маячками
22:49
/ 9
"Що хочемо, те і робимо": у "терактівських" Керецьках на сесію сільради незаконно не пустили військових
16:52
/ 24
У Закарпатській облраді "нодьмодьорорсаґового" "слугу" Іванча замінив Цебер з бази "Миротворця", який з угорським паспортом їздив розважати окупантів до Криму
11:14
У Глибокому на Ужгородщині, поки господар поїхав до Ужгорода, в його дворі вигоріла надвірна споруда
11:00
Закарпатські поліцейські зібрали зібрали 2,5 млн грн і закупили 133 FPV-дрони для штурмової бригади "Лють"
19:56
/ 6
ВР затвердить нові назви 4 сіл на Закарпатті, зокрема – Пушкіна
19:33
/ 16
Помер ексголова Закарпатської ОДА Геннадій Москаль
13:46
/ 9
Ізолюючи угорців Закарпаття, Орбан і Ко роблять все можливе, аби угорська громада ставала все меншою – Балога
22:30
/ 36
Опубліковано архівний виступ єпископа Івана Маргітича під час вшанування 60-ї річниці подій на Красному полі біля Хуста (ДОКУМЕНТ)
21:37
/ 7
Зеленський звільнив Токаря і призначив Гайдая головою Мукачівської РДА
11:15
/ 4
На Закарпатті судитимуть двох кліриків УПЦ (МП), яких СБУ раніше викрила на пропаганді комунізму
23:23
/ 7
У понеділок "недоброчесна" голова апеляційного суду Фазикош розглядатиме апеляцію "корупційного" голови земельної комісії Ужгорода Мильо
20:45
/ 15
Уряд призначив заступника голови Закарпатської ОВА Добромільського головою Державної служби України у справах дітей
19:05
/ 42
На Закарпатті греко-католицького священника позбавили парафії за проукраїнську позицію (ДОКУМЕНТ)
21:48
/ 12
Вслід за Кащуком сесію перед голосуванням покинув Лунченко, а обов'язки голови виконуватиме секретар ради Губаль
18:01
/ 5
Два клірики УПЦ МП на Закарпатті отримали підозру за пропаганду комуністичного режиму та срср
15:04
/ 6
Депутати міської ради Хуста проголосували за недовіру міському голові Кащуку
15:24
/ 3
Ворог запустив ІПсО з "погрозами" на адресу угорців Закарпаття від "українських націоналістів"
04:07
/ 38
Василіяни Закарпаття на Капітулі в Угорщині переобрали на наступні чотири роки дотеперішнього керівника Провінції св. Миколая