Ужгород під напругою

Обласний центр Закарпаття – місто, здавалося б, безпечне для проживання. Принаймні, на перший погляд.

Ужгород під напругою

Однак те, що ми не живемо в епіцентрі стихійного лиха чи воєнного конфлікту, у країні відносно стабільній і відносно цивілізованій, зовсім не гарантує того, що небезпека не чатуватиме на нас буквально за найближчим поворотом. Втім, чого лише за поворотом? Піддатися смертельній небезпеці в Ужгороді можна, не сходячи зі звичайного тротуару. Того, яким крокуємо щодня -- на роботу, на зустріч, додому...

Ці фото зроблені вчора на вулиці Другетів. Утім, точно так само вони могли бути зроблені і тиждень, і місяць, і рік тому. Оголені електричні дроти біля підніжжя ліхтарних стовпів по всій протяжності цієї пожвавленої ужгородської транспортної магістралі, що починається, практично, від самого центру міста – від площі Ґренджі-Донського, що межує з площею Корятовича, з'явилися давно і за невідомих для місцевих мешканців обставин. Зрештою, для самих ужгородців не так уже й важливо, коли саме і куди конкретно щезли декоративні чавунні "кожухи", які колись ховали цю дротяно-електричну небезпеку у своїх надрах – чи вкрали їх на металобрухт цигани, чи, може, зняли і забули повернути на місце працівники комунального підприємства "Міськсвітло". Важливо, що уже тривалий час час влада ( знову ж таки, неважливо, яка саме, чи та, яку ще недавно уособлював Сергій Ратушняк, чи нинішня, яку представляє Віктор Погорєлов) не може, не хоче або нездатна побачити і ліквідувати проблему, що прямо загрожує життю людей. Не хочеться малювати жахливі сцени, але зовсім не важко собі уявити, що може трапитися, коли чи то дорослий, чи то котрийсь із цікавих до всього дітлахів вирішить, раптом, взятися за якийсь із цих ледь прикритих (та чи й прикритих?) ізоляцією дротів у момент, коли з настанням вечірніх сутінків по них пускають електричний струм...

Невже мусимо дочекатися непоправного?..

...Не допускати і ліквідовувати комунальні проблеми – прямий обов'язок міської влади. Але Закарпаття онлайн від імені всіх ужгородців зобов'язується щиро подякувати ужгородським чиновникам у тому випадку, якщо в контексті вищеокресленої проблеми вони здійснять те, для чого, власне, всі ми їх і обирали. Тобто, зроблять наше життя безпечнішим і комфортнішим, аніж воно є зараз...

Довколишня дійсність підкидає нам чимало проблем. А тому дуже вже не хочеться жити ще й під постійною напругою. В прямому розумінні цього слова...

ТАК Є...

А ОСЬ ТАК МАЛО БИ БУТИ...

Безпечні ліхтарні стовпи збереглися тільки на самісінькому кінці вулиці Другетів, вже біля каналу перед Доманинцями

11 лютого 2011р.

Теги: небезпека, ліхтар, електричний

Коментарі

Ліля 2011-02-13 / 09:19:00
1. Добре поданий матеріал! Якісно висвітлено проблему. 2. Для "зауважу": ти тормозяка!!!

Геть Ковача! 2011-02-13 / 01:21:00
Можна б було поряд фото фонтанів і маєтків Ковача- головного електрика Закарпаття виставити. А то він не туди кошти спрямовує. А якщо б знали звідки він їх бере то волосся без електрики б дибом стало!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Адмін 2011-02-12 / 22:17:00
Під напругою.

2011-02-12 / 11:11:00
Хто пробував, чи ці проводи під напругою? З чого таке твердження?

2345 2011-02-12 / 01:40:00
очередное нытье. забыли в какой крайини живем? когда-то выбирали кравчука сами...

Иван 2011-02-12 / 01:22:00

Зря тут кое-кто по поводу количества фоток испереживался: лично я с удовольствием пересмотрел все. Вы посмотрите: на каждой -- свои неповторимые причудливые изгибы проводов, цвета изоленты и изолирующих трубок. Всё, как на картинах абстракционистов. Я не шучу: посмотрите на них абстрагированно от ситуации. Искусство :-))


Ну а с властью всё понятно: эту, как и предыдущую, тоже менять надо. Избирали ведь, как все помним, не по принципу "за эту", а, скорее, "против той"...

Spectator 2011-02-11 / 23:08:00

З моєго професіонального досвіду можу сказати, що всі системи газопостачання, які на Україні розміщені в жовтих трубах і тягнуться через населені пункти у відкритому стані зовсім незахищеними, являються комунальними комунікаціями, що становлять велику загрозу для навколишнього середовища у надзвичайних випадках. Я думаю, що з часом, слід змінити нормативні вимоги для таких систем і за зразок взяти норми DIN.

О.Д. 2011-02-11 / 22:36:00

Алла, 11.02.2011 19:35


...у понеділок, сподіваюся, буде не тільки коментар...


Алло, якщо коментар буде конструктивний, паралельний до вирішення проблеми, з задоволенням опублікуємо. Тим більше, якщо проблему буде знято (дроти буде знову надійно сховано), то, як і обіцялося в тесті, ще й подякуємо владі))


Загалом дякую за цю інформацію.

зауважу 2011-02-11 / 19:51:00
потихі ситуація прояснюється
(Алла, 11.02.2011 19:35)

може і винних тоді треба шукати серед металоломщиків та ППС УМВС, з під носа якої скоро і Кобзарю з Народної "ноги зроблять" !?

Алла 2011-02-11 / 19:35:00
"Міськсвітло" кілька тижнів тому спрямувало заяви до міліції з проводу крадіжок оцих "кожухів", що прикривають дроти біля основи стовпів (комунальники їх називають ще "юбки"), наразі відповіді не було...
щойно стало відомо, що під час міліційського рейду у Тарновцях (село під Ужгородом)виявили "склад", де зберігається чимало "добра", котре зацікавило правоохороцв, зокрема, крадені велосипеди і кілька цих "юбок".
у понеділок, сподіваюся, буде не тільки коментар...

зауважу 2011-02-11 / 17:33:00
окрім цього, через ці численні фото жахливо працює ця сторінка: неможливо добратися до кінця статті - до коментарів.
І взагалі, навіщо ввели це ноу-хау із окремою сторінкою-посиланням для коментарів !?!?
Перед тим, як зробити це ви думку читачів спитали !?
Чому це слугує !?
Сподіваюсь, що не таким екстенсивним чином збираєтесь покращити рейтинги відвідування власного інтернет ресурсу ??

Адмін 2011-02-11 / 17:31:00
2 зауважу

Ну ми ж пообіцяли: у випадку відсутності реакції буде продовження. Можливо, і з прізвищами та портретами).) Проявіть трішки терпіння. Сайт не закривається, а тому і в читачів, і в чиновників попереду ще чимало цікавого...)))

зауважу 2011-02-11 / 17:26:00
2 Адмін, 11.02.2011 16:33

Звісно, що 27 різних фото різних стовбів, але за змістом ці фото - повністю ІДЕНТИЧНІ.

Цілком достатньо 3-4 таких.
А замість інших варто викласти ПОРЯД фото із зазначенням імені, посади та контактного робочого телефону безвідповідальних за такий стан речей "компетентних фахівців", обласного і міського рівня, причому по вісім службам: електрики, пожарники, обл- і міське управління.
Виборці і читацька громадскість повинні знати своїх "героїв" в обличчя.

Може тоді і варто буде чикати хочаб якусь реакцію на цю статтю ??


Адмін 2011-02-11 / 16:33:00

Може ви не помітили, але 27 РІЗНИХ фото. Щоб було зрозуміло, що йдеться не про висмоктану з пальця проблему, а про реальну загрозу життям людей. Зрештою, вам ніхто не забороняє подивитися, до прикладу, тільки перші три знімки. В даному випадку ужгородців цікавить не "думка" чиновників, а їх реакція. Власне, за нею і слідкуватимемо. Якщо її не буде, то буде продовження теми.

зауважу 2011-02-11 / 16:24:00
27 ідентичних фото !
з т.з. журналістики - навіщо ?!?!

РЕМ тут правий.

Обовязково слід було подати одночасно і "думку" відповідних чиновників.

А загалом, яка держзрада, такі і ліхтарі.

pfr 2011-02-11 / 15:06:00
не лише обірвані дроти, а й купи грязюки обабіч вулиці "прикрашають" ці фотки

Андрей 2011-02-11 / 14:19:00
2 рем:
нагадуєте своїми претензіями персонажів старого радянського кіна "Нєподдающієся", отих, які пшик-риторику вашу "взять коментарі" формулювали майже так само - "оно, канєшно, єслі поднять вапрос і тут жє бросіть, потом їво поднять і тут жє заостріть, тогда оно, канєшно, што ж! Нє бєз тово ж! Тогда оно, канєшно, савсєм, буквально!"

бодя 2011-02-11 / 12:57:00
анонім, 95.134.238.233 то я

2011-02-11 / 12:49:00
2рем-2
думаю, ти заговорив би по-іншому, якби за ці дроти взялася твоя дитина. ти точно погорєловський чиновник. вам би лиш інтерв"ю давати. хай погорєлов на сьогоднішньому об"їзді рулить не по підприємціях, а по ліхтарях. піару і в кишеню буде не багато, але толку для людей більше

бодя 2011-02-11 / 12:42:00
2рем
є проблема і є люди, чиєю роботою є її ліквідувати. нащо зайві "базари"?

НОВИНИ: Надзвичайні ситуації

23:23
У Мукачеві горіла закинута будівля колишньої тютюнової фабрики
11:30
У понеділок в Бобовищі на Мукачівщині вигорів гараж, а в Мукачеві – саманна "конюшня"
11:17
У Дюлі на Берегівщині горів будинок
11:49
За вихідні на Закарпатті ліквідували 7 загорань сухостою і сміття, в Нижніх Воротах врятували аптеку
10:53
У Богдані згорів будинок, у якому приймав ванну чоловік, що наглядав за власністю сусіда-заробітчанина
19:11
У Перечині вигорів цех готової продукції деревообробного підприємства
17:37
/ 1
У "наркоп'яному" зіткненні вантажівки та легковика в Заріччі одна людина загинула, ще двоє травмовані – офіційно
11:47
У Заріччі Хустського району зіткнулися легковик і вантажівка, є постраждалі
10:47
У Тересві на Тячівщині під час спалювання сміття отримали сильні опіки двоє працівників підприємства
10:39
У Липовці Хустської громади вигорів покинутий будинок біля лісу
16:53
Між Стеблівкою та Сокирницею на Хустщині Chery Amulet на швидкості врізався в дерево на узбіччі
16:41
На пожежі дачі в ужгородських Горянах отримав опіки рук 35-річний господар
16:27
/ 22
З'явилося відео з салону Audi Q5 безпосередньо перед смертельною ДТП на Слов'янській набережній в Ужгороді
14:52
У пожежі в житловому будинку в Берегові загинуло 19 котів, ще 40 врятували
11:58
У Білках горіла надвірна споруда, будинок поруч врятували
11:52
На Рахівщині відшукали заблукалого туриста, що заблукав на Говерлі. Пошуки його друга тривають
10:58
/ 4
В Ужгороді опівночі група молодиків на Audi на швидкості влетіла в дерева: двоє загинули на місці, ще троє – в реанімації
17:36
У Синевирі цілу ніч шукали 10-річного хлопчика, що втік після сварки з матір'ю
12:32
У Ясіні вогонь з надвірної споруди перекинувся на сусідську дровітню
11:43
/ 3
У Рахові жінка хотіла прийняти ванну, а загорівся будинок
22:28
У Лазах Тячівської громади через пожежу в мансарді прибудованого гаража вигорів також дах будинку
11:19
/ 2
Житель Нижніх Воріт втопився, долаючи Латорицю вбрід до свого будинку
14:02
У Мукачеві на пожежі загинув чоловік
11:00
В Ужгороді на об'їзній горів Mercedes
10:51
У Виноградівській громаді горіли "будка" в циганському таборі Підвиноградова та надвірна споруда у Виноградові
» Всі новини