На Європейській площі в центрі Чопа масово різатимуть свиней

Фестиваль різників «Чопський Гентеш» вперше пройде в місті Чоп 12 лютого. На площі Європейській планується провести справжнє грандіозне і незабутнє гуляння.

На Європейській площі в центрі Чопа масово різатимуть свиней

Продемонструють свої вміння тут м'ясники з усього Закарпаття. На фестивалі можна буде досхочу посмакувати смачними угорськими національними стравами, такими як кров'яна гурка, печінкова гурка, квашена капуста з м'ясом, свіжоспечені ковбаси, шкварки та інше. Гурманам запропонують продегустувати вина місцевих виноробів та спробувати самогонки (сливовиць).

Офіційне відкриття відбудеться о 12 годині.

Для містян та гостей виступлять відомі аматори сцени. Нудьгувати не доведеться нікому. Увечері для молодих віком та духом у міському Будинку культури пройде дискотека.

Діана Вашко

09 лютого 2011р.

Теги: Чоп, гентеш, фестиваль, свині

Коментарі

Янко 2011-02-12 / 16:53:00
Съездил... Модер, разрешите матюкнуться, ну очень хочется... И напрасно они все валили на погоду.
Сводка будет у господина Богданова в его блоге, у меня так хорошо не получится.
bogdanov.info

Янко 2011-02-12 / 09:11:00
В прошлом году побывал практически на всех фестивалях Закарпатья. Сложилось впечатление, что основная масса этих мероприятий, повод понтануться друг перед другом руководителей сельских, городских и других советов. Некоторые даже ухитряются выбить на такие мероприятия деньги из бюджета, которые в основном идут на организацию нехилых пьянок с себе подобными. О туризме даже упоминать не стоит, он тут ни при чем. Геча интересна в некоторой мере своим колоритом, да и местные кадры попадаются веселенькие, есть что вспомнить. А остальное как писал выше - пьянка для избранных и журналюг на шару.

я 2011-02-10 / 15:55:00
а когда? Дата ? Хочу ребрешки ням ням з бограшом с колбаской с пивком с девочками в сауне......

Чіго-Біго -) 2011-02-10 / 11:51:00
Цитата:"...закарпатский менталитет. Типа: "в соседнем селе было, надо и у нас провести".

100% влучно. І ще раніше зауваження було про 5-10-20 справді яскравих дійств взамін 3-4 сотням свят сіл і присілків, що по-модному стали називати фестивалями.
Якщо мова йде про залучення туриста, то слід чесно визнати - не прийде той турист за сотні км. на 1-2 атракції. Потрібне шоу, яке здатне "завантажити" туриста на 1-3 дні, дати десяток-другий атракцій, запропонувати якісний та різноплановий відпочинок як вдень, так і ввечері, і навіть уночі. І, звісно ж, інфрастуктура. Від банальних вказівників, смітників, туалетів та лавок аби присісти відпочити до тимчасових кемпінгів, готелів, парковок і ідалень, що все це приймуть, розмістять, накормлять, обслужать...
Тоді можна буде говорити про туриста. А поки що 90% всіх відвідувачів всього лиш внутрішній "турист", що півдеци, звичайно вип'є і бограчом закусить (чи дараб сала/бринзи додому прикупить), але справжні гроші НЕ залишить. А тому й краю від того туристу/туризму ні холодно, ні жарко...

Антону 2011-02-10 / 11:26:00
Должен же быть какой-то порядок в этих фестивалях. Пусть Ф.Шандор хотя бы скажет свое слово по этому поводу - ведь он главный эксперт по туризму (как он себя позиционирует). Должны же быть какие-то рычаги по этому вопросу! Пусть областное управление подключит. А то скоро вообще начнется всюду тотальное свинство.
А на счет фестиваля "Холасле" - это намного лучше. Рыба не будет кричать. А ушицы наваристой, с лучком и ароматными специями я бы и сам похлебал от души! Но в Чопе все-таки будут резать. Сначала живность, а потом, видимо, и до нелегалов доберуться.

Ablak 2011-02-10 / 11:06:00
Чоп всегда был рыболовским селом. Почему не устроить там лучше Halászlé-fesztivál?

Антон 2011-02-10 / 09:55:00
Kergudu, а Федя тут причем? Шандор единственный, кто пытается навести порядок в этом фестивальном хаосе. Хотя полномочий у него нет никаких, он же не начальник туризма и культуры, а всего лишь завкафедрой. А породил это "бесчинство" не Шандор, а закарпатский менталитет. Типа: "в соседнем селе было, надо и у нас провести".

Kergudu 2011-02-10 / 08:35:00
Еще вчера хотел возмутиться по этому поводу. Анонс! Следующий фестиваль мясорубов - около Ратуши в Мукачеве и на Театралке в Ужгороде! Рубить будем все живое на глазах у детей - пусть знают, шпана, откуда котлетки берутся! Рубить будем все, что движется - не попадите под раздачу. В Гече в этом году хоть быстро затерли следы "преступления" - присыпали опилками. В Чопе видать будет жестокое рубилово - кровища будет течь по брусчатке, как во время Французской революции. Федя Шандор останови это бесчинство идиотских фестивалей, которое ты породил! Но джинна в бутылку не загнать, а кровопийцы уже точат топоры... Похерили всё. Позор кровожадным мясоедам!

местный 2011-02-10 / 07:06:00
2Пан Баклажан: да. похоже что лужи поросячьей крови в Чопе - наше секретное оружие против нелегальных мигрантов.

Пан Баклажан 2011-02-09 / 22:55:00
Я всьо пойняв!
Це - наша відповідь на спроби збудувати у Чопі прийомник для нелегалів. Вони ж здебільшого мусліми, які пробираються до Еуропи,аби сприяти швидшому перетворенню ЄС на Єврабію. А тут їм - оппа - свині! І всьо, хід до Чопу зачопований.

Так шо свинські різанини скоро доведеться проводити щотижня в кожному, щонайменшому населеному пункті від Луганської області до узбережжя Атлантики. Так врятуємось від ісламістської експансії!

Гуси врятували Рим, свині врятують Європу!

тритон 2011-02-09 / 22:52:00
Повністю підтримую думку Івана

************ 2011-02-09 / 22:39:00

to Денис:


Завжди є можливість дозволити всьому цьому піти. Сумнівам, ваганням, недовірі...


Ніхто не може сказати достеменно що таке *******************. Відповідь лише там. І вона знайде тебе, якщо ти цього забажаєш...

Денис 2011-02-09 / 22:29:00
...адресно того, що постійно релоадед: догадуюсь хто стоїть за цим ніком - але хлопе ти як зомбі: ще мало по-релоадиш, то й затреш берегфест ...

Денис 2011-02-09 / 22:25:00
...знаєте, шиза видно почала косити ряди "так звних" організаторів фестів. Згоден з Іваном - одна справа гентешський фест в селі - де це є органічним. І верхом цинізму в місті, на Європейській площі, перед "воротами" до тої омріяної Європи...Цікаво де будуть брати свеней - це спеціальної порди вирощеної на балконі. Пані Цар (мер Чопа) - поки не пізно - відмовтесь від цьої ідеї.

BEREGFEST Reloaded... 2011-02-09 / 21:50:00

BEREGFEST всюди...


Справді всюди. А тим часом "Правилами коментування" на сайті Закарпаття онлайн заборонено "публікувати коментарі, які не мають відношення до теми". Знайдіть достойнішу форму реклами свого заходу. Бо надалі пости такого роду будуть видалятися. Адмін

ІВАН 2011-02-09 / 21:19:00
Різати та ще й масово свиней на центральній площі міста, на мій погляд, - дикість, варварство, відсутність моралі. А як же діти? Хто даку дурню вигадав? (у Західній Європі таке не допустила б ні влада, а Товариства захисту тварин, гуманного до них відношення підняли б такий гвалт !...)

местный 2011-02-09 / 20:19:00
нормально. идем по графику: 1 раз в 2 недели Гентеш-фест в различных городах и селах...

думаю, в 2011 будет рекорд по фестам: штук 225 наберется в год. можно и до 250 в принципе дотянуть. а может сначала научиться организовывать 5-10 образцово-показательных (именно по организации как таковой) фестов, а потом уже ставить рекорды по количеству?

Денис 2011-02-09 / 20:10:00
...одна справа фестиваль у Гече - але його стараються спохабити чиновники май-великого закарпатського вароша Чопа!
Комусь таки хочеться слави...

НОВИНИ: Соціо

23:51
30 родин із прифронтової Харківщини оздоровилися та відпочили на Закарпатті за час дії програми "Турбота"
23:19
Словаччина хоче відновити пасажирське залізничне сполучення із Ужгородом, яке припинилося 80 років тому
18:22
"Укрзалізниця" ще цьогоріч планує запустити потяг "Київ – Кошиці"
15:29
/ 3
Як "танець з бубном" за вітряки на Руні гудуть сільрада, лісівники та закарпатська влада
14:15
/ 1
Приватний поїзд "Прага – Чоп" сьогодні здійснив свій перший рейс
11:22
/ 3
Запис мого діда і сепаратне святкування Паски
11:11
/ 1
У Ракоші Вишківської громади попрощалися з полеглим Героєм Святославом Корнійчуком
20:19
/ 4
В Ужгороді на об'їзній депутати-"слуги" планують "роздерибанити" понад 1 га землі із заниженням вартості в 10 разів
21:59
/ 20
На Закарпатті було зроблено спробу дестабілізації шляхом перекриття доріг "через мобілізацію". Поліція звільнила проїзд
18:44
/ 36
Головою Ужгородського міськрайонного суду переобрано Віктора Данка
18:38
На війні поліг Віталій Петах зі Страбичова Мукачівської громади
02:00
/ 29
Комбат Руслан Каганець: "Без людей виграти цю війну неможливо. Ми не зробимо мільйон роботів із штучним інтелектом, які за нас воюватимуть"
00:32
/ 1
Відсьогодні на Закарпатті розпочалася нерестова заборона
21:48
Біля Солотвинського солерудника виявлено смітники, пластикові пляшки в карстових проваллях і забруднення потоку Глод
16:44
/ 3
В Ужгороді пойдуть чемпіонат України з велоспорту-МТБ та чемпіонат області
11:26
/ 4
На війні з росією поліг Ігор Сакало з Горінчова Хустського району
10:53
У лютому споживчі ціни на Закарпатті в цілому не зросли – статистика
11:15
"Щасливі діти" запускають новий цикл відновлювальних ретритів для мам із дітьми "Сила Карпат"
10:56
/ 6
В Усть-Чорній на Тячівщині попрощалися з полеглим Героєм Октавіаном Коненком
22:53
/ 3
У понеділок в Сваляві проведуть в останню дорогу полеглого 21-річного Героя Василя Томащука
22:20
/ 2
У Великій Копані попрощалися з Віталієм Чонкою, що загинув на Запоріжжі ще торік у червні
15:31
У лютому в порівнянні з торішнім груднем ціни на продукти харчування та безалкогольні напої зросли на 1,4%
14:57
Торік на Закарпатті прийняли в експлуатацію житла на 17,8% більше, ніж у 2022-му
14:10
/ 1
Кабмін перерозподілив освітню субвенцію на 2024 рік: місцеві бюджети Закарпаття втратили 2,4 млн грн
23:00
/ 3
На війні поліг ровесник Конституції України Василь Цьока з Крайникова Хустської громади