Відбулося урочисте закриття футбольного сезону-2010 Свалявщини

У четвер, 16 грудня, у великому залі Свалявської РДА відбулося урочисте закриття футбольного сезону-2010 Свалявщини.

Зібрання проводили голова федерації футболу Владислав Безик, перший заступник голови РДА Юрій Кошеля, заступник Едіта Грабар, заступник голови районної ради Василь Попович, Елемир Майорка. Полянський сільський голова Іван Дрогобецький.

Призерами району серед юнацьких команд стали: "Дусино" – 3 місце, "Темп" Свалява – 2, "Хімік-2" с.Неліпино – 1.

Серед дорослих команд:  1 – ФК "Стройне", 2 – "Хімік" Неліпино, 3 – "Темп" Свалява. Були вручені призи та премії:  кращому воротареві – Семену Головничу (ФК "Стройне", кращому  бомбардиру – Едуарду Понзелю (ФК "Плоске"), який забив 18 голів. Кращим тренером юнацьких команд став Іван Кагач ("Дусино"),  дорослих – Василь Ропонич (ФК "Стройне").

У сезоні 2010 р. ФК "Стройне" зробив хет-трик і виграв весняний турнір – кубок "Пролісок", яким  розпочався сезон. Далі здобутком став Кубок району. До двох кубків команда поклала золоті медалі чемпіонів району. Велика заслуга в цьому президента команди, сільського голови Івана Станковича та тренера Василя Ропонича, які зуміли  викувати в гравців команди непоступливий характер та бійцівський дух.

ФК "Стройне" – одна з найстабільніших команд району останньої п'ятирічки. Серед  її здобутків – перемоги в районних кубках, призові місця в чемпіонаті. Підсумком хорошого сезону став успішний виступ ФК "Стройне" в Лізі чемпіонів Закарпаття, де в упертій боротьбі команда зайняла 3 місце, пропустивши вперед "Зірку" Берегово та "Заріччя".

Честь команди захищали такі гравці: Семен Головнич, Іван Барна, Іван Маркулинець, Віктор Мондик, Василь Кондря,  Іван та Владислав Поцко, Михайло та Василь Ропонич, Іван Станкович, Іван Фізер, Іван Зубрович, Роман Полянич та ціла плеяда молодих  –  Василь Попович, Євген Сабов, Олександр Ливч, Семен Поцко, Іван Фізер, Юрій Левко, Василь Мішко та Іван В. Фізер.

У майбутньому команда й надалі буде виховувати та підтримувати і молодь, і спорт, а своєю грою радувати вболівальників району й села.

Усім уболівальникам Сваляви та Закарпаття бажаємо здоров'я, божої благодаті та вітаємо з наступаючим Новим роком і Різдвом Христовим.