Найвпливовішим закарпатцем визнано Віктора Балогу

Карпатське інформаційне агентство протягом грудня 2010 року провело експертне опитування з метою визначення громадських лідерів Закарпаття.

Найвпливовішим закарпатцем визнано Віктора Балогу

Карпатське інформаційне агентство протягом грудня 2010 року провело експертне опитування з метою визначення громадських лідерів Закарпаття. Експертами було відібрано представників різноманітних сфер життєдіяльності суспільства, які у свою чергу виставили бали в розроблених експертних анкетах.

За основу було взято експертне опитування КІА 2009 року, соціологічне інтервю та дані контент-аналізу зібрані Карпатським центром полінгових досліджень.

Найвпливовішим чоловіком року 2010 на Закарпатті за сумою балів – Віктор БАЛОГА (міністр МНС України).

Найвпливовішою жінкою року 2010 в Закарпатті за сумою балів стала Алла ХАЯТОВА (журналіст)

***

Найвпливовіші люди Закарпаття – 2010 (загальний рейтинг)

П.І.Б. Експертна оцінка (в балах)

1. ВІКТОР БАЛОГА - 103
2. ІВАН БАЛОГА - 102
3. МІЛАН ШАШІК - 60
4. ОЛЕКСАНДР ЛЕДИДА – 53,5
5. ПАВЛО ЧУЧКА - 53
6. ІШТВАН ГАЙДОШ - 51
7. ВАСИЛЬ ПЕТЬОВКА - 47
8. ВІКТОР ПОГОРЄЛОВ – 44,5
9. СЕРГІЙ РАТУШНЯК - 44
10. ВОЛОДИМИР СМОЛАНКА - 40


До рейтингу відомих особистостей також увійшли:

Михайло КІЧКОВСЬКИЙ
Олександр КЕМЕНЯШ
Андрій СЕРБАЙЛО
Золтан ЛЕНД'ЄЛ

Ужгород.нет

19 грудня 2010р.

Теги: опитування, лідер, найвпливовіший

Коментарі

свалява 2012-07-19 / 17:12:19
рейтинг-гроші.Чим більше їх тим більший рейтинг.Всім відомо хто є хто (Найвпливовіші люди Закарпаття – 2010).Вибори покажуть даний рейтинг.

Критик 2010-12-21 / 15:10:00
Мдя, Хаятова — то смішно... Взяти б Мирославу Каламуняк. Вона більш впливова. І ще, цікаво, хто входить до складу експертів... Мабуть, такі ж невідомі люди, як і лідерка впливу)

2010-12-21 / 09:08:00
чому тільки депутати?
А де зникли лікарі, вчителі, банкіри, та ж сама Бадида (впливає на життя кожного в місті :( ), жінки-підприємці (що в час кризи тягнуть на собі бізнес, дають робочі місця і кормлять не одну сім*ю області), де Пентик Анастасія і т.д.?
Їх не має, бо рейтингувангня як такого не було. Це чергова вигадка пседо-"соціолога" Шандора.

Лудат 2010-12-20 / 22:14:00
Коли найвпливовішими ставали жінки-депутати, то хоч ясно було, що вони впливові у тому чи іншому регіоні, в якому народилися чи працюють. Але тут впливовою назвали жінку, яку як журналіста в області знають далеко не всі. Кілька передач на культурницьку тематику і кілька заміток про нового шефа... Хіба це впливовість?

2010-12-20 / 21:58:00

Надалі видалятимуться всі коментарі, в яких йтиметься не про суть, а про особу автора. Адмін

Мда 2010-12-20 / 16:56:00
Короче, Шандор сделал Алле на праздник, "ведмежу послугу"....ціль цього не зрозуміла.....

Селянин 2010-12-20 / 16:19:00
Взяли б жінку хоча б з французького "Моulin Rouge", то впевнений, кожна із них би вплинула, навіть літніх "мужиків".
Але Алла, щоб вона на когось вплинула? Тут молодим чоловікам не допоможеш!

Не смішіть 2010-12-20 / 13:00:00
Найвпливовішою жінкою року 2010 в Закарпатті за сумою балів стала Алла ХАЯТОВА (журналіст) ?????????

Смішно!!!!

Циркачі! Не позортесь!

*** 2010-12-20 / 12:20:00
Погоджуюся з попередніми коментаторами. При всій повазі до Алли, який такий вплив вона має в області. Та бодай жінок-депутатів облради взяти. Всі вони впливовіші бодай тому, що є депутатами. До того ж за багатьма з них стоять чималі підприємства. Щось Шандор дивне вчудив.

Ги 2010-12-20 / 10:57:00
А чому нема списку жінок яких Алла "обогнала"?)))))

III 2010-12-20 / 10:52:00
А на что Алла " впливаэ"?????

Rezus 2010-12-20 / 09:48:00
Котрий рік поспіль цей "рейтинг" викликає лише іронічну посмішку! Чомусь в цьому році не видко в лідерах ще й Павла Балогу?

ember 2010-12-20 / 09:37:00
Lichno na menja ni Baloga, ni Khajatova nikakovo vlijanija ne imejut. A to shto Allochka
samaja vlijateljnaja zhenshchina? Khyba shcho mae plyv na svoho cholovika, a na suspiljstvo nijakoho. Uvazhajemye "experty" pitj menjshe nado!

голий 2010-12-20 / 08:56:00
мда. якщо алла найвпливовіша жінка закарпаття то я іспанський льотчик

НОВИНИ: Соціо

11:22
Підтверджено загибель Михайла Бадиди з Демечів на Ужгородщині, який понад рік вважався зниклим безвісти
22:39
/ 2
На Запоріжжі поліг Петро Ганич з Кам'яниці Оноківської громади
22:00
/ 4
Командир "Граду" з позивним "Ісус"
17:33
/ 5
У Лютій Костринської громади згоріли будинок і трактор
11:12
/ 2
Чехія допоможе звести реабілітаційний центр в Ужгороді
22:04
Протягом минулого тижня в Ужгороді народилося 53 малюків, у Мукачеві – 34
12:40
/ 1
У 9 закладах Закарпаття можна отримати безкоштовну медичну допомогу при інсульті
11:25
/ 19
В Ужгороді сквер міської лікарні реконструюють і облаштують за 40 млн грантових гривень
17:48
На Закарпатті у березні 2024 року порівняно з груднем 2023 року ціни на продукти харчування та безалкогольні напої зросли на 1,4%
17:12
Цьогоріч у березні на Закарпатті ціни зросли на 0,7%
11:09
В Ужгороді "комунальні" повідомлення про порушення ПДР залишатимуть на авто у червоних зіп-пакетах
10:51
22-річного Івана Бориса з Заріччя, якого з серпня 2022 року вважали зниклим безвісти, зустрінуть і поховають у понеділок
22:15
/ 2
Стало відомо про загибель в лютому під Авдіївкою Віталія Старости з Великої Копані Виноградівської громади
11:36
У Тересві попрощаються з полеглим Героєм Михайлом Руснаком, що більше року вважався зниклим безвісти
22:27
В Ужгороді попрощалися із полеглим Героєм Олексієм Кобцем
15:44
На Закарпатті в теплицях почали збирати ранню картоплю
15:34
/ 1
Юрій Лущай з Краматорська, що поліг на Донеччині і похований у Великих Лучках, був істориком і відомим вікіпедистом
11:33
/ 1
На Сумщині поліг Василь Цинканич з Бегендяцької Пастілі Великоберезнянської громади
10:56
На війні з росією поліг Олексій Кобець з Ужгорода
19:16
/ 1
На Закарпатті військовий уник реального покарання за переправлення "ухилянта" через кордон
15:47
/ 9
У Буківцьові на колишній Великоберезнянщині створили новий монастир УПЦ Московського патріархату
11:17
/ 1
Дубівська громада сьогодні попрощається з Василем Скрипником з Красної, що загинув ще в травні 2022-го
22:28
/ 1
На Запоріжжі поліг Іван Гецко з Кушниці Керецьківської громади
18:31
На Сумщині загинув Михайло Мегеш з Великих Ком’ят Виноградівської громади
11:22
В Ужгороді у неділю відбудеться благодійний забіг під сакурами
» Всі новини