Паводок на Закарпатті - день третій (ФОТО)

Закарпаття оговтується від паводку. Вода потрохи сходить. Люди, оговтавшись від першого шоку, повертаються у свої домівки. Тут на них чекають сирість, постраждалі від води меблі та одяг, непрацюючі електроприлади.

Паводок на Закарпатті - день третій (ФОТО)

Але це ще не все. Новим випробуванням може стати мороз. Нині на вулиці - 2 - 2,5 градуси за Цельсієм. Якщо температура опуститься ще нижче, залиті домівки, городи та поля можуть перетворитися на суцільну ковзанку. Побачене сьогодні у закарпатському селі Вільхівка (Іршавський район) - у фоторепортажі. Ще вчора сюди фізично не можна було потрапити. Усе було залите водою.

У селі Вільхівка, що на Іршавщині, в середу вночі вода перелилася через низьку дамбу і за лічені хвилини зайшла до будинків. Винести звідти люди не змогли нічого. Рівень води у кімнатах сягав дев'яносто сантиметрів. Побутова техніка і меблі плавали, як човни. Залиті овочі замерзли, уся їжа намокла. Мокрі стіни висохнуть хіба навесні. Вони уже потріскані і обсипаються, двері набухли.

У селах, де зійшла вода, еменесники відкачують воду із затоплених колодязів. Санепідеміологи їх дезинфікують. Лікарі здійснюють подвірні обходи. Хворіти постраждалі почати масово. У лікарні – 15 дітей із підтоплених сіл. Дорослі від госпіталізації відмовляються. Медики роздають хворим ліки. Кажуть, їх у них достатньо – від простуди, високої температури, противірусні та від інфекційних кишково-шлункових хвороб.

KarpatNews.in.ua

11 грудня 2010р.

Теги: паводок, мороз, Вільхівка

Коментарі

зауважу 2010-12-15 / 18:37:00
2 дід мороз ., 15.12.2010 08:29

- і чому ви тут радієте, що славите, дєдушка ?

дід мороз . 2010-12-15 / 08:29:00
Ура , да здраствует злодійська Украіна , сама корумпірована у світі ..

зауважу 2010-12-14 / 13:21:00
2 петро іванович ., 14.12.2010 08:22

- вітаємо вас із прозренієм, тобто усвідомленням цього сумного факту
: (

петро іванович . 2010-12-14 / 08:22:00
складукся впечатленіе що украіна походить від слова украсти , бо всі сьогоднішні посадовці які купують должності прямо говорять що ідуть красти ,я іхав минулий тиждень через чопську митницю , що роблять ті митники ви не повірите , точно то е перші корупціонери у краіні , злодіі у погонах , просто шок , европа нас ніколи не прийме , бо ми е подонки , на жаль це правда , украіна то е корумпірована африка .

знайка 2010-12-13 / 21:56:00
це ви люди самі виноваті за всьо,самі вибрали команду балоги,продали свої душі за 100 гр,а тепер страдаєте

зауважу 2010-12-13 / 11:50:00
2 ЗАКАРПАТЦІ ., 12.12.2010 23:55
Закарпаття буде топити до тих пір докі не будуть красти гроші які виділяють на будівниство дамб

- це, на мою думку, похідна, а передуюча цьому причина - мародерська рубка л і с і в

оксана іванівна . 2010-12-13 / 11:48:00
вор на ворі сидить і злодюгом погоняе , ісе про теперішню злодійську власть .

.......лллллллл......................................... 2010-12-13 / 11:46:00
що ви ісе указуете , ви укажіть де тоти гроші які виділили на дамби , бо вода понесла ото що ви твпа настроіли , 80 процетів грошей пропало , або осіло у ваших карманах , вам не стидно владо , що ти робиш з своім нещасним народом , за що йому таке наказаніе , за то що довірили тобі власть , а ти безбожно крадеш.

ромка 2010-12-13 / 11:16:00
Це кара за вибори...нечестивий люд піде під воду. покайтесь, поки не пізно...

ЗАКАРПАТЦІ . 2010-12-12 / 23:55:00
Закарпаття буде топити до тих пір докі не будуть красти гроші які виділяють на будівниство дамб, бо буквально місяць тому обласна влада хвалилася які вона побудувала дамби , перша повінь несе ті дамби як бумагу , виходить що дамби були побудовані неякісно , все що можна було вкрали , от і топить наше Закарпаття , і буде топити з таким керівниством , краще пару лишніх супермаркетів у них виросте , ккороче фальш та брехня просто кишить з екранів телевізорів , противно дивитись .

Година 2010-12-12 / 12:06:00
Тебе, курко, лише цигарка в мнсника збентежила? Що від неї загориться в затопленому районі?

Краще, збери якісь речі, і відправ на Іршавщину, ніж писати тут тупі коментарі.

читачка 2010-12-12 / 09:18:00
Фото - дуже красномовні. Автору респект. А як це - еменесник із цигаркою в зубах? ПРавила безпеки не вчать цих людей?

НОВИНИ: Надзвичайні ситуації

23:23
У Мукачеві горіла закинута будівля колишньої тютюнової фабрики
11:30
У понеділок в Бобовищі на Мукачівщині вигорів гараж, а в Мукачеві – саманна "конюшня"
11:17
У Дюлі на Берегівщині горів будинок
11:49
За вихідні на Закарпатті ліквідували 7 загорань сухостою і сміття, в Нижніх Воротах врятували аптеку
10:53
У Богдані згорів будинок, у якому приймав ванну чоловік, що наглядав за власністю сусіда-заробітчанина
19:11
У Перечині вигорів цех готової продукції деревообробного підприємства
17:37
/ 1
У "наркоп'яному" зіткненні вантажівки та легковика в Заріччі одна людина загинула, ще двоє травмовані – офіційно
11:47
У Заріччі Хустського району зіткнулися легковик і вантажівка, є постраждалі
10:47
У Тересві на Тячівщині під час спалювання сміття отримали сильні опіки двоє працівників підприємства
10:39
У Липовці Хустської громади вигорів покинутий будинок біля лісу
16:53
Між Стеблівкою та Сокирницею на Хустщині Chery Amulet на швидкості врізався в дерево на узбіччі
16:41
На пожежі дачі в ужгородських Горянах отримав опіки рук 35-річний господар
16:27
/ 22
З'явилося відео з салону Audi Q5 безпосередньо перед смертельною ДТП на Слов'янській набережній в Ужгороді
14:52
У пожежі в житловому будинку в Берегові загинуло 19 котів, ще 40 врятували
11:58
У Білках горіла надвірна споруда, будинок поруч врятували
11:52
На Рахівщині відшукали заблукалого туриста, що заблукав на Говерлі. Пошуки його друга тривають
10:58
/ 4
В Ужгороді опівночі група молодиків на Audi на швидкості влетіла в дерева: двоє загинули на місці, ще троє – в реанімації
17:36
У Синевирі цілу ніч шукали 10-річного хлопчика, що втік після сварки з матір'ю
12:32
У Ясіні вогонь з надвірної споруди перекинувся на сусідську дровітню
11:43
/ 3
У Рахові жінка хотіла прийняти ванну, а загорівся будинок
22:28
У Лазах Тячівської громади через пожежу в мансарді прибудованого гаража вигорів також дах будинку
11:19
/ 2
Житель Нижніх Воріт втопився, долаючи Латорицю вбрід до свого будинку
14:02
У Мукачеві на пожежі загинув чоловік
11:00
В Ужгороді на об'їзній горів Mercedes
10:51
У Виноградівській громаді горіли "будка" в циганському таборі Підвиноградова та надвірна споруда у Виноградові
» Всі новини