Володарем 52 кубка ужгородського стадіону «Авангард» стала команда "Овертайм"

У суботу на третьому полі ужгородського стадіону «Авангард» відбувся фінальний поєдинок 52 кубка ужгородського стадіону «Авангард». Розіграшем цього кубка завжди завершується футбольний сезон в місті Ужгород.

У цьому році до фіналу вийшли команди "Овертайм" та "Вопак". Шанси обох на перемогу фахівці вважали рівними. В обох командах є досвідчені гравці, які можуть самотужки вирішувати долю будь-якого матчу.

Гра розпочалася атаками "Вопака". Підопічні Валерія Вудмаски з перших хвилин міцно взяли ініціативу в свої руки. Вони більше ігрового часу контролювали м'яч, швидше рухалися по полю, у перші 30 хвилин гри нанесли більше ударів по воротах. Та не дивлячись на ігрову перевагу, рахунок на табло був 2:0 на користь "Овертайму". Футболісти "Овертайму" перекрили всі підходи суперника до своїх воріт, а самі за рахунок швидких атак забили два м'ячі. На 18 хв. швидку атаку своєї команди точним ударом завершив Роберт Товт. На 24 хв. на вістрі атаки "Овертайму" опинився Анатолій Рипкович. Пропустивши два зовсім не обов'язкові голи, вопаківці знітилися, й перевага перейшла до "Овертайму". У першому таймі змінити рахунок не вдалося жодній із команд.

У другому таймі ініціативою володіли гравці "Овертайму" десь до середини тайму. На 53 хв. Руслан Білошицький довів рахунок до 3:0. У середині тайму овертаймівці порахували справу зробленою і збавили оберти. До честі суперника, він не змирився з поразкою, а шукав шляхи до воріт Бруженяка, який впевнено проводив гру. Особливо вдало голкіпер діяв на початку гри, кілька разів виручивши свою команду. На 68 хв. Юрій Федьо скоротив рахунок. Забитий гол додав сил "Вопаку", і гравці всією командою пішли вперед. Могли відзначитися Денис Дячок, Юрій Дано, той же Юрій Федьо, але Бруженяк і захист, де надійно діяли Володимир Вачіля та Руслан Білошицький, були на сторожі. Правда, захопившись атаками, вопаківці пропустили гострі контрвипади суперника й тільки спортивне щастя завадило Роберту Товту та Богдану Степанову збільшити рахунок у матчі.

Після завершення матчу гравцям та командам було вручені заслужені нагороди. Призи кращим гравцям матчу Роберту Товту та Денису Дячку вручили виконуючий обов'язки директора стадіону "Авангард" Віктор Качур та начальник відділу фізичного виховання та спорту Ужгородської міської ради Степан Молнар. Кубок за участь у фінальному поєдинку розіграшу 52 кубка ужгородського стадіону "Авангард" команді "Вопак" вручив Віктор Качур. Переможець кубка отримав головний трофей із рук Степана Молнара. Не дивлячись на те, що в Ужгороді того дня йшов сніг із дощем, поле було цілком придатне для гри у футбол. Здивувала відсутність на фінальному матчі в.о. голови федерації футболу міста Василя Цірика. Хоча, чому здивувала?

Футбольний сезон в Ужгороді завершено. Сьогодні відбудеться звітно-виборча конференція. Футбольна громадськість вибере нового керманича. Хочеться вірити, що незабаром футбольне життя в місті завирує. З'являться нові футбольні поля, збільшиться кількість учасників чемпіонату. Ужгород стане тим футбольним містом, яким ми його пам'ятаємо.