Міліція затримала підозрюваних у збройному нападі на керівника ВАТ "Закарпаттяобленерго" Василя Ковача (ФОТО)

Близько шостої години ранку 19 листопада у чергову частину Ужгородського райвідділу міліції надійшло повідомлення про те, що скоєно розбійний напад на оселю депутата Закарпатської обласної ради, голови правління «Закарпатобленерго» Василя Ковача у селі Барвінок Ужгородського району.

Міліція затримала підозрюваних у збройному нападі на керівника ВАТ "Закарпаттяобленерго" Василя Ковача (ФОТО)

Як повідомили Закарпаття онлайн в  ВЗГ УМВС України в Закарпатській області, на місце пригоди негайно виїхали начальник УМВС України в Закарпатській області Віктор Русин, його перший заступник Володимир Шелепець, начальник управління карного розшуку Василь Мацо, начальник Ужгородського райвідділу міліції Віталій Шимоняк, експерти-криміналісти та посилена слідчо-оперативна група. Як з'ясувалося, близько п'ятої ранку у помешкання депутатавдерлися кілька зловмисників у масках з дерев'яними битами та предметом, схожим на пістолет. Побивши власника будинку, зловмисники забрали у нього з сейфа велику суму грошей, золоті вироби та цінні речі. Після цього з награбованим покинули будинок. Потерпілого доставили в обласну клінічну лікарню.

За лічені години закарпатській міліції вдалося вийти на слід зловмисників. Кількох підозрюваних у скоєнні розбійного нападу на оселю депутата Ковача затримали у Мукачеві. Триває розслідування цієї резонансної кримінальної справи.

 
 

19 листопада 2010р.

Теги: збройний, Ковач, Василь Ковач, ВАТ "Закарпаттяобленерго"

Коментарі

2010-11-23 / 21:41:00
REM /Дурні ви і "гавкаєте" з зависті, а Ковач нормальний мужик, і толковий та успішний керівник - спитайте любого з обленерго, ніхто з підлеглих не покривить душою якщо скаже що поважає його!

Таковый толковый и хороший... А хату себе откуда урвал такую? Честным трудом заработал?

Кстати, у меня знакомый работает там. Постоянно рассказывает о произволе и беспределе, который там творится. Очень интересный случай, однажды, описывал. Как пришлось ставить вместо списанного оборудования... Старое, выдаваемое за новое!

я 2010-11-22 / 14:30:00
а "хижина" нічого собі!!!молодець!

Kovacs 2010-11-22 / 10:44:00
Bidnij Kovacs.Moze skinemosja jomu na likarstvo

мітьо з чанадієва 2010-11-21 / 23:18:00
Ліпше бо ті гроші що в ньго забрали і ті що він вкрав людям до зарплати добавити,а то платять копійки і то з задержкою виплачують.

мітьо з чанадієва 2010-11-21 / 23:14:00
мало забрали.

Селянин 2010-11-21 / 15:58:00
Це корисно для цього параллеоьного суспільства, щоб їх раз одразу навідували такі "гості". Вони то по суті одинакові: "ковачі" обкрадають суспільство, але мають на своїй стороні "політичний дах", ті що прийшли "відвідати" Ковача, такого "даху" не мають, але роблять те саме: ВОНИ КРАДУТЬ!

відповідб кнуту 2010-11-20 / 22:54:00
поки що не приходять.скоро прийдуть.

местный 2010-11-20 / 21:22:00
"Раніше країну ділили на схід захід, на оранжевих і голубих, на україномовних і російськомовних. Тепер на нормальних і всіх інших" - угу. и "нормальные" "ненормальных" "лечат"...

Нормальні і ненормальні. 2010-11-20 / 19:59:00
Раніше країну ділили на схід захід, на оранжевих і голубих, на україномовних і російськомовних. Тепер на нормальних і всіх інших.
Нормаль працюють в держустановах, їздять на лексусах,. відпочивають в Турції . А всі інші багато працють в різних місцях, в тому числі і в держустановах і заробляють в рік стільки,що ледь стає заплатити нормальним за підключення двох омріяних дротів до хати,
одного папірця , одної труби і так далі Отак і живуть в державі два різні народи нормальні і всі інші.

REM 2010-11-20 / 17:11:00
Дурні ви і "гавкаєте" з зависті, а Ковач нормальний мужик, і толковий та успішний керівник - спитайте любого з обленерго, ніхто з підлеглих не покривить душою якщо скаже що поважає його!

13 2010-11-20 / 15:17:00
балоговські братки хочуть посаду забрати, вот і шугають, 90ті повертаються, продали ми друзі країну, тепер і рідний край продали...
шкода..
А Ковач до речі, дуже хороший мужик і керівник.
це для тих, хто не в курсі.
А особо заздрісним, лексу і велика сума грошей... так ви невдахи на його місці теж мали ці всі речі, просто він розумний. а ви жебраки.
Чого бідні ?
Бо дірні..
Чого дурні ?
Бо бідні...
Василь Ілліч видужуйте, і повертайтесь на роботу, Обленерго - без вас пропаде!
не здавайтесь всяким виродкам!

Кнут 2010-11-20 / 14:11:00
Рубин Гудов жалко! Сколько еще полезного для общества они бы сделали?
Я бы им с большим удовольствием еще несколько адресочков подсунул.

Кнут 2010-11-20 / 09:43:00
До мене з битами ніхто не приходить, бо живу на зарплату. Аж образливо, що я не злодій!

ЯКИЙ СВІТ КРУГЛИЙ 2010-11-20 / 00:02:00
Прокуратура просит суд приговорить Ризака к 12 годам тюрьмы
Государственное обвинение в лице прокуроров Закарпатской областной прокуратуры просит Апелляционный суд Ивано-Франковской обл вынести приговор экс-губернатору Закарпатской области Ивану Ризаку в 12 лет лишения свободы с конфискацией имущества и лишением права занимать должности, связанные с организационно-распорядительными и административно-хозяйственными функциями на протяжении 3 лет.
Кроме этого, прокуратура также просит суд вынести отдельные постановления относительно редактора газеты «Правзахист» Михаила Темнова, бывшего заместителя экс-губернатора Ризака Ивана Чамуляка и председателя правления «Закарпатьеоблэнерго» Василия Ковача за дачу заведомо ложных показаний. ШУКАТИ
Прокуратура просит суд приговорить Ризака к 12 годам.

2010-11-19 / 23:53:00
Це така риба і синка пригрів. Він за народні гроші собі капітал нарощує! Ганьба Ковачу його синку і всій його регіональній банді! Крадію грати!!!!

щ 2010-11-19 / 22:55:00
пора всех мочить кто обокрал народ а ковач большой вор ис большой буквы откуда дом лексус и денег мешки убить публично нада

2010-11-19 / 22:50:00

2010-11-19 / 22:30:00
Ковач вор!

Вован 2010-11-19 / 16:26:00
интересно??? ,а пострадавший на свою зарплату сейф набил большей суммой денег которую люди забрали? а Lexus наверное в кредит взял -:)
надо жить поскромнее,тогда не будут в гости приходить!!!

2010-11-19 / 14:37:00
В Мукачеві?????????????????????????

НОВИНИ: Кримінал

14:54
У Костилівці на Рахівщині троє грабіжників у масках і зі зброєю погрозами вбивством відібрали в 79-річної жінки $8,5 тис. і "ювелірку"
17:47
Занизивши митну вартість, житель Львівщини на кордоні з Угорщиною "позбувся" трактора, вартістю 1,5 млн грн
14:39
/ 2
Судитимуть 5 осіб, які організували нелегальні гральні заклади в Ужгороді
11:07
Житель Середнього Водяного на Тячівщині п'яним викрав авто сусіда і скоїв на ньому дві ДТП
01:16
Ужгородець погрожував свої дружині гранатою
20:47
/ 2
38-річний мукачівець протягом року розраховувався за покупки карткою, загубленою пенсіонером
19:41
/ 2
У Нижніх Воротах зіткнулися мукачівська BMW та івано-франківське Renault, водій останнього загинув
14:05
Житель Туриці, що на Ужгородщині, зберігав вдома дві бойові гранати
22:50
У жителя Буштина під час обшуку вилучили майже 1кг марихуани
22:47
Мешканцеві Родниківки на Мукачівщині, який підпалив будинок дружини через образу, присудили більше 5 років тюрми
15:50
Справу учасників "смертельної" масової бійки у Підвиноградові скеровано до суду
14:01
В Ужгороді водій, зупинений патрульними, швидко купив і хильнув алкоголь, аби приховати "п'яне" водіння
20:56
/ 3
У Берегові злочинна група відбирала майно в самотніх осіб літнього віку
20:31
На під'їзді до кордону затримали чотирьох чоловіків, що планували нелегально потрапити до Румунії, та двох закарпатців-переправників
13:55
/ 3
На Закарпатті судитимуть киянина, який в складі ОЗУ ошукав матір загиблого військовослужбовця з Донеччини на 7,5 млн грн
15:57
На кордоні з Угорщиною у китайському вантажі виявили "зайві" електроскутери
21:52
/ 2
Через тайник з сигаретами житель Підвиноградова позбувся в ПП "Дякове" свого "Пежо"
11:15
/ 1
На Закарпатті викрили підприємця з Харкова, який хотів вивезти пшеницю в ЄС без ліцензування
22:49
На обʼїзній Мукачева патрульні зупинили водія, у 12 разів п'янішого від дозволеного
19:05
За вбивство жінки в центрі Берегова місцевому мешканцю "світять" 15 років тюрми
18:53
/ 2
На Закарпатті взяли під варту без права на заставу 10 учасників наркоугруповання
23:08
На Закарпатті 26-річний псевдоволонтер з Тернопільщини, що прямував до угорщини, намагався відкупитися в прикордонників за €1600
19:37
На Закарпатті затримали 2-х підлітків-провідників і 4-х "ухилянтів" з ґумовими човнами
17:54
/ 2
У ПП "Лужанка" берегівець втік від прикордонників і попросив прихистку в угорщині
10:48
/ 1
На Мукачівщині затримали 19-річного підозрюваного у зґвалтуванні 13-річної дівчинки