Ужгород: Єдина жінка, що балотується в мери, запросить чоловіків-кандидатів на ланч

Завтра, 26 жовтня, о 15.00, гостем прес-центру "Закарпаття" буде єдина жінка, яка балотується на посаду міського голови Ужгорода, Тетяна Мясковська.

Ужгород: Єдина жінка, що балотується в мери, запросить чоловіків-кандидатів на ланч
У ході зустрічі з журналістами пані Тетяна повідомить усі деталі своєї цікавої ініціативи – запросити на ЗАКРИТУ (тобто, не йдеться про примітивний піар-хід) зустріч в ресторані одного з найзанедбаніших мікрорайонів Ужгорода колег-чоловіків з числа кандидатів на посаду міського голови Ужгорода. Хто з них виявиться справжнім мужчиною і, відгукнувшись на запрошення, продемонструє готовність відверто обговорити в невимушеній і неофіційній обстановці питання сьогодення і перспектив головного міста Закарпаття, побачимо незабаром.
 
Зустріч відбудеться в приміщенні прес-центру "Закарпаття":
м.Ужгород, вул. Другетів, 60
Початок о 15.0
26 жовтня 2010р.

Теги: Мясковська, міський голова,

Коментарі

Приходько 2010-10-26 / 22:33:00
Треба обовязково зустрітись

Ярко 2010-10-26 / 14:27:00
2Виборець
Упаси Боже, чтобы наши кандидаты договорились, а то нам совсем пипец приснится! Хотя... Похоже там уже все улажено.

Ника 2010-10-26 / 13:53:00
Инна в меры не собиралась, кто читал её статьи, тому понятно. что во всём она предпочитает начинать с азов и постепенно развиваться. А методы Прозора смешны и действуют ей наруку. Она бы никогда не опустилась до того, чтобы срывать ему встречи.Что он сделал? Площадку у 16-ки поставил? А почему вдруг сейчас, раньше досуг детей не интересовал?

2010-10-26 / 12:10:00
Ратаїї не спонсорує. Він її пресує.
В тому окрузі йде Ратівський кандидат Прозор Женя (Трактор), а Конар конкурент Жені.
Біля 16-ки Рата агітував за Прозора і просив щоб Проспект за нього голосував.

ха-ха 2010-10-26 / 09:28:00
Ратівський технічний кандидат...він її у всьоум і спонсорує....

*** 2010-10-26 / 09:27:00
Так, Конар і не йшла в мери. Вона в депутати міськради вроді збирається

Виборець 2010-10-26 / 04:12:00
А чому дійсно всім кандидатам не зібратись і знайти спільну мову!!!
Я не думаю, що є проблемою прийти і послухати. А вже висновки робити потім можна.

проспект 2010-10-26 / 01:46:00
какие джентельмены? какие ланчи?
Политика- грязное дело.
Вот направить черный пиар на женщину, подослать бандюков, угрожать - современный джентельменский набор мужчин-политиков:)

журналістка 2010-10-26 / 01:39:00
Наші політики - не джентельмени. Не знаю, чи варто очікувати від них такого подвигу, як прийняти запрошення на ланч від жінки

проспект 2010-10-26 / 01:20:00
Да тут не только Трактор!!!
Там три засланых козачка было. Два от Прозора(которые рассказывали, что они с 20-го дома) и один с 40-го дома (от Жолтани - он сдает помещенье под "Зину").

Только фигня все это. Они на Конар нападали, а народ ее защищал. Да и она грамотно, ровно отвечала. Все провокации отбила.
Все говорят, что объявления повесили только в 11 часов, а уже в 13 часов все прозоровы и жолтаниевы засуетились. В 18 часов как штыки были возле 16-тки - пол улицы прибежало, человек 50 не меньше было.
Не каждый кандидат столько народа на добровольных началах собирает за пару часов.
Конар гордится надо - это уже успех. Так держать!!!

Ужгородець 2010-10-25 / 21:45:00
На Інну Конар наїхав ужгородський криміналітет - Трактор Женя (Прозор). Його люди їй звонять і погрожують, якусь хер** про неї понаписували і порозкидували, засилають на її зустрічі з виборцями балакунів, які кричать і намагаються не дати можливості їй спілкуватись.

Але баба- міцний горішок - удари тримає. Важко їй.
Не знаю на кого ще так наїзжають. Тут пресінг такий ніби вона на президента балотується.

Не потрібні нікому активісти-піонери. Усюди повинні бути свої люди. Не знаю чи витримає до кінця і не зламається.
Нехай Бог її захистить.

Не ужгородець 2010-10-25 / 21:28:00
А Інна Конар вже не йде у мери Ужгорода?

*** 2010-10-25 / 20:55:00
О, вона в майбутньому зможе з гордістю казати: я здобула перше місце серед жінок-кандидатів

НОВИНИ: Політика

11:15
На Закарпатті клірик-антисеміт УПЦ (МП), якого СБУ викрила на поширенні фейків про війну в Україні, постане перед судом
17:18
/ 1
У Чехії до Європарламенту кандидує закарпатка Інґа Петричка
11:22
В Ужгороді у неділю відбудеться благодійний забіг під сакурами
15:49
/ 17
На Закарпатті проросійського провокатора-"русина" Данацка затримали за антисемітські погрози хасидам
22:49
/ 9
"Що хочемо, те і робимо": у "терактівських" Керецьках на сесію сільради незаконно не пустили військових
16:52
/ 25
У Закарпатській облраді "нодьмодьорорсаґового" "слугу" Іванча замінив Цебер з бази "Миротворця", який з угорським паспортом їздив розважати окупантів до Криму
19:56
/ 7
ВР затвердить нові назви 4 сіл на Закарпатті, зокрема – Пушкіна
19:33
/ 16
Помер ексголова Закарпатської ОДА Геннадій Москаль
13:46
/ 9
Ізолюючи угорців Закарпаття, Орбан і Ко роблять все можливе, аби угорська громада ставала все меншою – Балога
22:30
/ 36
Опубліковано архівний виступ єпископа Івана Маргітича під час вшанування 60-ї річниці подій на Красному полі біля Хуста (ДОКУМЕНТ)
21:37
/ 7
Зеленський звільнив Токаря і призначив Гайдая головою Мукачівської РДА
11:15
/ 4
На Закарпатті судитимуть двох кліриків УПЦ (МП), яких СБУ раніше викрила на пропаганді комунізму
23:23
/ 7
У понеділок "недоброчесна" голова апеляційного суду Фазикош розглядатиме апеляцію "корупційного" голови земельної комісії Ужгорода Мильо
20:45
/ 15
Уряд призначив заступника голови Закарпатської ОВА Добромільського головою Державної служби України у справах дітей
19:05
/ 42
На Закарпатті греко-католицького священника позбавили парафії за проукраїнську позицію (ДОКУМЕНТ)
21:48
/ 12
Вслід за Кащуком сесію перед голосуванням покинув Лунченко, а обов'язки голови виконуватиме секретар ради Губаль
18:01
/ 5
Два клірики УПЦ МП на Закарпатті отримали підозру за пропаганду комуністичного режиму та срср
15:04
/ 6
Депутати міської ради Хуста проголосували за недовіру міському голові Кащуку
15:24
/ 3
Ворог запустив ІПсО з "погрозами" на адресу угорців Закарпаття від "українських націоналістів"
04:07
/ 38
Василіяни Закарпаття на Капітулі в Угорщині переобрали на наступні чотири роки дотеперішнього керівника Провінції св. Миколая
20:07
/ 31
В Угорщині на виборах керівництва закарпатських василіян "духовно навчає" угорський прихильник сепаратизму МГКЄ
14:14
/ 6
На Закарпатті одіозний клірик УПЦ МП, що є кумом Медведчуків, влаштував "жіноче" шоу зі своїм викликом у "військкомат"