Закарпатський "Берегвідейк" зіграє у півфіналі кубка України серед аматорів

Головний арбітр: Дем'янчук Тарас (Івано-Франківськ)

Гол: Андрій Білик 40

"АГРО": Кантелюк, Шум, Плішка, Біскуп, Огаль, Беркита, Осадца, Міщишин, Білик, Винник, Майдан.

"Берегвідейк": Крашевський, Корнютяк, Куделко, Гурка, Саркіс, Теплий, Лукашук, Гамарник, Чонка, Давід, Калапач.

Із перших хвилин тернопільські футболісти захопили ініціативу. Спочатку рахунок міг відкрити Беркита, а згодом небезпечно атакував ворота нашої команди Білик. У деяких випадках гості не встигали за підволочиськими спортсменами і починали порушувати правила. На 32 хв. із лівого флангу Беркита прострілив у карний майданчик, після чого м'яч залетів у сітку воріт

"Берегвідейка", але вердикт арбітра викликав обурення у господарів – саме асистент показав, що було положення "поза грою", і взяття воріт було відмінено. Це лише розізлило гравців "АГРО-ЗБРУЧА". Стрімкі атаки не давали спокою захисникам, які тільки ціною порушення правил поблизу свого карного майданчика зупиняли гравців суперника. На 40 хв. гості порушили правила на Беркиті біля власної шістнадцятки. Для виконання штрафного підійшов Білик, який своїм влучним ударом і забив гол (як потім виявилося – переможний). У другому таймі десь почали проходити контрвипади гостей, але результату вони не приносили. У підсумку 1:0 на користь "АГРО-ЗБРУЧА". Можна відмітити хорошу гру захисту в Підволочиську, адже якщо подивитися на протокол матчу, то в гостей було лише два удари по воротах. Хоча всі ми знаємо, як "Берегвідейк" грає вдома, матч-відповідь буде нелегким.

Берегово, стадіон "Дружба" 2500 глядачів

"Берегвідейк" – "АГРО-ЗБРУЧ" – 3:0

Гол: Володмир Лукашук 31, Олег Теплий 49, Роберт Давід 90+2.

Головний арбітр: Шевчук М. В. (ХОТИН)

"Берегвідейк": Крашевський, Гриценко, Корнютяк, Гурка, Гамарник, Теплий, Лукашук (Сливка), Чонка, Саркіс, Сергеев, Надь (Давід)

"АГРО-ЗБРУЧ": Кантелюк, Шум, Плішка, Біскуп, Огаль, Беркита, Осадца, Міщишин, Білик, Винник, Майдан.

Матч-відповідь відвідало більш ніж дві тисячі вболівальників, які жадали перемоги нашої команди. Початок гри був напружений, одразу було видно, що тернопільська команда вища за класом, ніж минулі суперники. На перших хвилинах у гру треба було вступати Крашевському. Далі вже до справи взялись господарі – гострі атаки завершувались ударами Чонки та Нодя. У середині тайму чудову нагоду відзначитись втратив Саркіс, але після його удару м'яч пролетів вище воріт. На 26 хв. після навісу Чонки Гамарник міг відкривати рахунок, та після удару головою шкіряний пройшов буквально в сантиметрах від воріт. А ще через хвилину вже Сергеєв із 12 метрів ударив вище воріт. На 30 хвилині Лукашук у карному майданчику замкнув передачу свого партнера, переправивши м'яч у сітку воріт – 1:0. Півсправи вже було зроблено. "Берегвідейк" далі продовжував атакувати, і на 38 хв. знову Саркіс завдав небезпечного удару. Третій тайм цього двобою закінчився з рахунком 1:1.

Глядачів чекала фінальна сорокап'ятихвилинка, або ж у випадку беззмінного результату – додатковий час та пенальті. Але своє слово "Берегвідейк" сказав на 49 хв., коли Сергеєв пройшов по лівому флангу та віддав передачу на Теплого, який набігав у штрафну. Удар берегівчанина був невідпорним – 2:0. Ось за таким сценарієм вже було нaбагато спокійніше спостерігати за грою, хоча й пробирали мурашки, коли м'яч був біля воріт берегівчан. Так, на 60 хв. міг відзначитись Біскуп, але на місці був наш голкіпер Крашевський. Згодом Роберт Нодь почав проводити тактичні заміни – на полі з'явилися Сливка та Давід. Крапку в матчі було поставлено на останній доданій арбітром хвилині. Гравці "АГРО-ЗБРУЧА" порушили правила. Поки вони виясняли причину фолу в арбітра, гравці Берегова розіграли штрафний. Роберт Давід вийшов на побачення з Кантелюхом – 3:0. Ось тоді й пролунав справжній салют емоцій на стадіоні "Дружба". Дві з половиною тисячі глядачів стоячи аплодували своїм улюбленцям, які впевнено вийшли в 1/2 фіналу Кубка України серед аматорських команд.

ФК "Путрівка" (Київська обл.) – "Ліга" (Вишневе Київської обл.) – 1:0 (0:0). Перший матч – 0:0.

"Словхліб" (Слов'янськ Донецької обл.) – "Нове Життя" (Андріївка Полтавської обл.) – 1:0 (0:0). Перший матч – 1:0.

"Кристал" (Херсон) – "Мир" (Горностаївка Херсонської обл.) – 0:3 (0:0). Перший матч – 2:1.

У півфіналі зустрінуться ФК "Путрівка" (Київська обл.) – ФК "Берегвідейк", "Словхліб" (Слов'янськ Донецької обл.) – "Мир" (Горностаївка Херсонської обл.).

Перші півфінальні матчі відбудуться у суботу, 9 жовтня.