На знак протесту проти вандалізму на проспекті Свободи в Ужгороді розіб'ють 30 вітрин

Це не жарт. Колишній директор Закарпатського облмуздрамтеатру Анатолій Рошко повідомив, що у неділю о 13.00 на Проспекті Свободи влаштовує акцію протесту проти бездіяльності ужгородської міліції, яка не в змозі дати лад з вандалізмом у нашому місті.

На знак протесту проти вандалізму на проспекті Свободи в Ужгороді розіб'ють 30 вітрин

Зі слів пана Анатолія, акція полягатиме у тому, що він власноруч розіб'є 30 вітрин на Проспекті Свободи. Месидж акції: "Не можете навести порядок з вандалами -- наведіть порядок зі мною".

Запрошуються всі ЗМІ.

30 вересня 2010р.

Теги: вандалізм, Рошко, проспект, вітрина

Коментарі

анонім 2010-10-03 / 10:44:00
Рошко! Ти ДЕБІЛ! Шкода, що стільки провчився, а вийшов з тебе лише КЛОУН ОБКУРЕНИЙ!

Толік 2010-10-02 / 20:41:00
Урод, поб*є людські вітрини, хай б*є на меріїї вікна!!!

милици 2010-10-02 / 12:03:00
Этот идиот действительно побйотвитрины

"РОССИЙСКОЕ РАДИО" 2010-10-02 / 11:53:00
Интересный пиар

Рошко Володимиру 2010-10-02 / 11:51:00
Переграєш

Дякую 2010-10-02 / 11:49:00
Дякую за думки

Володимир 2010-09-30 / 23:02:00
Цей артист побив свою жінку вигнав з дитиною на мороз.П"є колеться ,не посадили тільки тому ,що хворий шизоід.Хто його посадить він же вже памятник на цвінтарі.Кажуть що по завданню рати цей хворий кам"янюкою вдарив живіт медведику.

Кнут 2010-09-30 / 21:57:00
Нехай бє, але власною башкою!

2010-09-30 / 21:53:00
Короче, хто не скинувся раті, тому розібють вітрину! І нічого ніхто не зробить. Вже не один раз рата знущався над Ужгородом і за те йому нічого не було

бодя 2010-09-30 / 21:40:00
цей дірєхтор працює в ратовому прес-центрі нове закарпаття. рата дав добро під видом протесту мочити неугодних підприємців?

Жора 2010-09-30 / 21:21:00
правильно робить, розгромили все місто. Вже серед білого дня машини зривають

Лизанець 2010-09-30 / 21:19:00

Я би його прибив ********ша

!!! 2010-09-30 / 20:45:00
Цьому недоношеному дебілу й наркоману вже після першої вітрини вандали підприємці рознесуть голову на паздірря! :)))

бодя 2010-09-30 / 19:25:00
все обмежиться самопіаром. рошко баламут, але не ідіот.

Ужгородська міліція 2010-09-30 / 18:09:00
Ми вимагатимемо пояснення у Рошка. Ми постійно затримуємо вандалів і вважаємо критику несправедливою

*** 2010-09-30 / 16:40:00
Ну. Клоун же. Сподіваюся, хтось в знак протесту проти Рошка розіб'є йому писок

Рома 2010-09-30 / 16:01:00
Правильно, Цікавий. Треба громити вікна МВС

цікавий 2010-09-30 / 15:47:00
Не вітрини потрібно бити, а пики стражів "ПОРЯДКУ", які спокійно спостерігають за свинством вандалів!!!! Цікаво, чому обрали вітрини Проспекту, а не вікна будівлі Головного урпавління МВС?

Давно пора 2010-09-30 / 15:43:00
Давно пора перебити всі вітрини на Проспекті. На очах цих же підприємців руйнують мусорники, лавиці, а вони спокійно за цим спостерігають