Представники Київської духовної академії свідомості Кришни нагадували ужгородцям про Бога (ФОТО)

Сьогодні в Ужгороді молоді люди з Київської духовної академії свідомості Кришни пройшлися містом з піснями і танцями, розповсюджуючи свою літературу серед перехожих і збираючи пожертвування.

Представники  Київської духовної академії свідомості Кришни нагадували ужгородцям про Бога (ФОТО)

За книжки, які пропонували кришнаїти, просили у перехожих символічні пожертвування. За словами одного з учасників, "вони приїхали в Ужгород, щоб нагадати людям про Бога".

Загалом з такою метою вони їздять містами України. У поході містом взяли участь близько 30 молодих людей, всі вони приїхали з Києва.

РІО. Фото Людмили Федоришиної
21 липня 2010р.

Теги:

Коментарі

2010-07-22 / 15:20:00

Любляча душа 2010-07-22 / 11:23:00
Зараз слово секта набуло негативного значення. Насправді секта – це частина чогось. Хірурги – це секта лікарів; футболісти – це секта – спортсменів. Християнство – це теж секта віруючих людей. Ми всі різні і тому Господь Бог дав нам розмаїття релігій, але всі вони приводять до єдиного Бога Творця.

Доктор Еткер 2010-07-21 / 22:04:00
Ну от ще одна попалася!Вчилася зі мною в інституті така дурепа,як ти, "прсто дівчина".Спочатку- наркоманка,пиячка,шлюха дешева, а потім різко перемкнуло! Залізла в штунди,протверезіла, але балакати там вже нема з ким - тиха шизофренічка з телячим поглядом,абсолютно не потрібна суспільству людина.Куди не кинь - всюди клин!!Хоча дуже цікава штука: всі секти проповідують багатство і вічне щастя в потойбічному світі,кричать,що життя - це гріх. Але коли екстремально щось стається з їх,сектантів, здоров'ям - ні один вмерти не хоче добровільно! Всі хочуть грішити тут, при житті! Такий дуалізм спостерігаю постійно у своїй практиці,часто лікував "зверхників" їхніх (тих, хто зазиває до щастя "там") - повірте,ці хлоп'ята СТРАШНО ЛЮБЛЯТЬ ЖИТИ ЗАРАЗ,а не потім!!! А ти просто тупа вівця,сект-планктон.Вибач за різкі слова,але привик говорити пацієнтам правду в очі своїми словами! За 20 років ще ні один не поскаржився...

просто дівчина 2010-07-21 / 21:34:00
Пане Дохтуре, а що поганого, якщо людина зранку до ночі думає про Бога і не цікавиться нічим іншим?
Чи ви справді вважаєте, что мультики - це щастя?
От ви віруюча людина?
Доречі, тими, хто від чистого серця співчуває політичим баталіям, купує те, що рекламують по телевізоу, працює "в системі" - ними керувати легше, ніж тими, хто в день по 2-3 години вичитує молитви.
Тут просто логіка: вам одна політична сила відмінила пенсію, а інша пообіцяла - от і конфлікт на рівному місці і ви- учасник цього конфлікту. От так вами і керують. А віруюча людина подумає: "Усе від Бога", і буде продовжувати вичитувати молитви та Життя Святих, не звертаючи увагу на зовнішні подразники :)

Доктор Еткер 2010-07-21 / 21:07:00
Бачив я цих "кінчених"!!! Зомбі чистої води...Але є ж точно в Україні пара паскуд,для яких ці чудіки варять касу!!!При совдепії вся ця шваль сиділа тихо,а тепер забуяла,як бур'яни на цвинтарі.Комусь це дуже потрібно...ой потрібно, бо такими "худобинами" легше керувати, легше розвалити державу!Мій рідний брат запхався в секту,що відкололася від баптистів - не дай Боже нікому такого!!!! Від нього залишилась тільки оболонка фізична - розумово це абсолютно чужий мені чоловік. Ходить і задовбує людей проповідями,викинув з хати телевізор,образи,не читає газет і журналів,не ходить голосувати - каже,що то все від диявола."Наклепав" шестеро дітей для збільшення "кантори" і планує ще - а живе в бідності.Діти в хаті ніколи не бачили ванної,не дивляться мультиків - повний абзац!! Люди,будьте пильними!!!Не вірте солодким речам всіх цих лжепророків,майте свою голову на плечах,бо на всіх цих поламаних душах наварюється таке страшне бабло,що уявити собі просто неможливо.....

KK 2010-07-21 / 20:55:00
Через великий брак нових, молодих учасників русинства, я би порадив поводирам цйого руху дивитеся тут для будущих своїх кадрів. Голі, босі, без науки і топтаються без діла по містах - легко такими кирувати, як невинні ягня...

cвiдомий 2010-07-21 / 20:02:00
Дякую вам хлопцi))) згадав про Бога

yge0607 2010-07-21 / 18:59:00
Цікаво чи займаються вони сексом ?

НОВИНИ: Соціо

18:05
Учителі Закарпаття проходять сертифікацію: експерти з усієї України оцінюють їхню майстерність
15:19
Мешканці Чабанівки на Ужгородщині можуть залишитися без води через глиняний кар'єр "Голден тайлу" харківського депутата
11:22
/ 1
Підтверджено загибель Михайла Бадиди з Демечів на Ужгородщині, який понад рік вважався зниклим безвісти
22:39
/ 2
На Запоріжжі поліг Петро Ганич з Кам'яниці Оноківської громади
22:00
/ 4
Командир "Граду" з позивним "Ісус"
17:33
/ 6
У Лютій Костринської громади згоріли будинок і трактор
11:12
/ 2
Чехія допоможе звести реабілітаційний центр в Ужгороді
22:04
Протягом минулого тижня в Ужгороді народилося 53 малюків, у Мукачеві – 34
12:40
/ 1
У 9 закладах Закарпаття можна отримати безкоштовну медичну допомогу при інсульті
11:25
/ 19
В Ужгороді сквер міської лікарні реконструюють і облаштують за 40 млн грантових гривень
17:48
На Закарпатті у березні 2024 року порівняно з груднем 2023 року ціни на продукти харчування та безалкогольні напої зросли на 1,4%
17:12
Цьогоріч у березні на Закарпатті ціни зросли на 0,7%
11:09
В Ужгороді "комунальні" повідомлення про порушення ПДР залишатимуть на авто у червоних зіп-пакетах
10:51
22-річного Івана Бориса з Заріччя, якого з серпня 2022 року вважали зниклим безвісти, зустрінуть і поховають у понеділок
22:15
/ 2
Стало відомо про загибель в лютому під Авдіївкою Віталія Старости з Великої Копані Виноградівської громади
11:36
У Тересві попрощаються з полеглим Героєм Михайлом Руснаком, що більше року вважався зниклим безвісти
22:27
В Ужгороді попрощалися із полеглим Героєм Олексієм Кобцем
15:44
На Закарпатті в теплицях почали збирати ранню картоплю
15:34
/ 1
Юрій Лущай з Краматорська, що поліг на Донеччині і похований у Великих Лучках, був істориком і відомим вікіпедистом
11:33
/ 1
На Сумщині поліг Василь Цинканич з Бегендяцької Пастілі Великоберезнянської громади
10:56
На війні з росією поліг Олексій Кобець з Ужгорода
19:16
/ 1
На Закарпатті військовий уник реального покарання за переправлення "ухилянта" через кордон
15:47
/ 9
У Буківцьові на колишній Великоберезнянщині створили новий монастир УПЦ Московського патріархату
11:17
/ 1
Дубівська громада сьогодні попрощається з Василем Скрипником з Красної, що загинув ще в травні 2022-го
22:28
/ 1
На Запоріжжі поліг Іван Гецко з Кушниці Керецьківської громади
» Всі новини