В Ужгороді розпочалися Дні Колочави (ФОТОРЕПОРТАЖ)

Як уже повідомляло Закарпаття онлайн, сьогодні розпочалися Дні Колочави в обласному центрі Закарпаття.

В Ужгороді розпочалися Дні Колочави (ФОТОРЕПОРТАЖ)

Зокрема, у п’ятницю, 5 червня, відбулася урочиста театралізована хода вбраних у народні шати колочавців із площі Шандора Петефі до Музею народної архітектури і побуту, де відбулося театралізоване дійство "З життя Колочави і колочавців",  а також відкрилася художня виставка "Золоте руно з колочавських полонин".

У суботу, 6 червня, о 15.00 в обласному театрі ляльок відбудеться презентація художніх фільмів про Колочаву (їх є понад десяток), а о 19.00 – відбудеться перегляд художнього фільму "Марійка-невірниця", знятий ще за першої Чехословаччини. Публічний перегляд цієї стрічки, сценарій до якої написав Іван Ольбрахт, а в ролях знімалися  прості колочавці, стане першим в Ужгороді від часів незалежності.

Фото Олега Колесника

 

Фото Олега Колесника
04 червня 2010р.

Теги: Колочава, музей, вистава, фільм

Коментарі

KK 2010-06-07 / 19:56:00
Бачите яке Вам щастя сповняється коли по менши палинку пєте?

РУСИНКА 2010-06-07 / 19:33:00
Так, з полегшенням .Спи спокійно , танцюй,співай, живи гарно і нехай тобі твоя мова буде найкращою Мені є моя . На цьому перепалка закінчена , а ти все прекрасно прочитав. Mova ne polyszyka, ja ne vasa. Всего теве доброго. ЙОЙ ! айно, а ти видиш же я сіла на бударь?!

Маркович Олександр 2010-06-07 / 19:24:00
псевдоРусинко

Після вашої латиниця рябить в очах.Я розумію що у вашому віці вже можна не задумовуватись про подальший стан свого зору. Але ж не всі відвідувачі Закарпаття онлайн вашого віку.Враховуйте це!



Даремно ви сідаєте в туалет в будь-яких ситуаціях. В туалет ходять коли треба очистити кишечник або сечовий міхур!

ТУАЛЕТ ЦЕ НЕ ПАНАЦЕЯ ВІД УСІХ БІД!

Сподіваюсь що ваш світогляд від цього сильно не похитнеться...

KK 2010-06-07 / 19:05:00
Не знаю...не розумію твій російско-польський суржик. Але добре бачити що ти на решті сіла на туалєт і звільнилася!

РУСИНКА 2010-06-07 / 18:57:00
КАКО! Tagy me szya znájeme, gyéténo, áj! já sztárá jak hradszyka.! Tém nya ne urazés. А Пушкину равен только Petöfi Sándor и наш Петровций И. Ю . А кого ты любишь- твоё дело. Ты мне как укралинец совершенно не интересен . Я не ношу штаны с ширинкой , я сажусь на туалет в любых случаях, Одета в юбки и платья , вот... Szényo zsoti ? To figlya , treba rozumité. Dész szya pészálo zse u Uzshorodi naproté détlikarni sztojaty dva kontejneré na szmitya pofarbléni u szényazsotu farbu, no...Я тобі на всі питання відповіла ?

KK 2010-06-07 / 18:22:00
Але ж дивися які вони всі хитрі. Зуміли передягнутися на чисто русинські строї, і русинські музики і танці також?

Шоб 2010-06-07 / 18:02:00
Бал-Маскарад.

БандЁровцы,НКВДшники і Євреї йдуть разом у колоні. ФАНТАСТИКА.

В реальності такого би ся нигда нестало.

KK 2010-06-07 / 17:46:00
RUSYN - Добре що пан Маркович пригадав мені що ти не характерний русин (я це і знав, але часом забуваю) бо так обстоюєш мацькальский язик. А як тобі подобуються ті фотоґрафії з русинських солдатів, які гордо носять синйо жовті ознаки з тризубами? Признайся, чи то не ти, той красивий лебідь з люлькою в руці який так файно витанцйовує із дамою? Та ні, не може бути, той русин у вишіті сорочці, як і всі українці...

Маркович Олександр 2010-06-07 / 14:31:00
псевдоРусинко

Ваша хиба в тому що ви проходили тільки те що вам задавали! Але враховуючи що це було багато років тому(мабуть ви вже дуже похилого віку), нема сенсу переконувати вас у всій хибності вашого світогляду.Тож читайте далі ефіопа Пушкіна на мові кацапстану.



P.S. Очевидно ви вважаєте що ваш заПенсійний вік є хоч якимось виправданням заробити копійку

на "сьомґу розовєлую і рьяниє сардєлі на тарєлкє" глумлячись над русинами...

РУСИНКА 2010-06-07 / 13:47:00
Oranzs Oranzsedics, eto me uzs proxodili eto nam uzs zadavali mnoho let tomu... Одно удовольствие читать Пушкина на чудесном русском , Петровция , моего любимого поэта родного Подкарпатья, на русинском языках.(этот коммент не пройдет)

Маркович Олександр 2010-06-07 / 12:22:00
RUSYNе

Вам не набридло повторювати одне й те саме?

У різних людей виникають різні бажання.

А бажання говорити мовою кацапстану характерне для подібних вам, але аж ніяк не для русинів Закарпаття :)

RUSYN 2010-06-07 / 10:46:00
Jak choctheme tak hovoryme, jak choctheme tak i pysheme.

Vydytjmysja zhe majete demokratiju.

Cthy ne majete ????

Ка-Ка 2010-06-05 / 22:04:00
Дуже файна реклама. Треба убрати аржевытина губернатором закарпатя, а май добре бы было - президентом Украины, тывды бы были дны колочавы у Кийови.

??? 2010-06-05 / 21:29:00
Відколи "русинки" говорять по-москальски? Чи це агенти Кремля?

KK 2010-06-05 / 20:30:00
От ся бавило! Якщо хтось сйогодні вступить до 'лялькового' то передайте від мене привіт до п. Юрія. Він той хтоб там любить роздавати литочків (вічний камєнар)...

Людмила 2010-06-05 / 14:12:00
А які вурда і бринза смачні. Сало. Самогон наливали кожному окремо з синіх пузатих пляшок. Була печена картопля з цибулькою.

Сирохман налягав на вурду. Федака був індиферентен до всього.Сомогон пив без азарту.Булеца намагався танцювати. Не встигав. Музики грали та співали.

Піду в ляльковий. Там сьогодні продовженняю

РУСИНКА 2010-06-05 / 06:57:00
Слёзы радости на глазах . Я далеко , но сердцем дома .Спасибо за такие праздники организаторам . Красоту от НАШЕГО НАРОДА не отнять ...

KK 2010-06-05 / 05:11:00
'У тих карчмох шедзели леґинє в правих калапох , картали ше а пили вино . Бавели їм Ґовльово , Якимово гудаци .Популарней була карчма " У Шантанї " , дзе ґаздиня на здогадованє потомкох висликовала ше з погаром у руци медзи муштерїями .' *



* Петро Мідянка



(Чи пізнаєти ґаздиню з погаром вина в руці міжду фраєрами і Ґовлйово який скрізь файні музики на скрипці грає??)

сорри 2010-06-05 / 00:36:00
Гарні фото з гарного свята. Починаю шкодувати, що не бачив цього колориту на власні очі...